Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Паник атака винаги на сфетофар


Recommended Posts

Здравейте! Радвам се,че открих този форум и че ви има . С приятеля ми сме заедно от 7 години ,той е чужденец и живеем в чужбина , лятото се връщаме в България. В негово лице мислех,че открих мъжа на когото мога да имам пълно доверие за всичко . Преди 7 месеца абсолютно неочаквано разбрах,че ми изневерява,по точно имал е паралелна връзка в продължение на 2 год. Прекратихме връзката ,но реших да опитаме отново ,като усилията са главно от моя страна. В смисъл,че той ме обвинява ,че с непрестанните ми въпроси защо,как се е стигнало до тази връзка го побърквам и изнервям. От 3 месеца започнах да получавам паник атаки,като в началото мислех,че може да съм болна от диабет или да ми пада кръвното . След всички изследвания които показаха,че съм абсолютно здрава,лекарите ме насочиха към психолог. Когато шофирам всичко е ОК ,докато не стигна до някой сфетофар и трябва да изчакам. Сърцето ми почва да бие силно,краката ми се подкосяват,чуствам ,че не мога да дишам ,днес дори почувствах и като мравучене по ръцете . Не мога да опиша с думи как се чуствам и най-вече защо се случва точно на сфетофар .. моля за отговор и съвет какво да предприема .

Линк към коментар
Share on other sites

Току-що, д-р Тодор Първанов каза:

Няма как да се отговори на въпроса ви, без никакъв разговор.Правилно са ви насочили, потърсете психолог.

Благодаря ви за бързия отговор!

Линк към коментар
Share on other sites

Здравей и от мен,

не виждам логика, защо усилията да са положени само от едната страна.

Въпросът е, че без реални срещи, в които всичко да бъде споделено от теб, ще е трудно да преминеш ей така лесно през всичко.

Поздрави,

Василена

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...