Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Как се разбира в наталната карта на определена възраст в кой дом си


Recommended Posts

Как се разбира в наталната карта на определена възраст в кой дом си ?

Там няма разграфяване . Като отида при астролог той веднага казва че съм тук или там . По кое се разбира къде си в момента в наталната карта ?

Имам книгата Ефемериди . Виждам градусите на всяка планета , но това не ми казва къде съм в момента там . 

А астролога каза за приятел че ще се ожени на 32 - 33 годони и показа къде е сега и каква е ситуацията в този момент .

Имам и софтуерна програма VEGA  . Тя също има за нагласяване стъпката на преместване и когато съм на 1г.  и премествам виждам как се въртят планетите и как застават , но пак не разбирам до кой дом съм стигнал . Или да речеме на 30 години в кой дом влизам ?

Някои натални карти има разграфяване на по 30 градуси за всеки дом . Всеки градус на колко време се равнява ?

Не може да е на 1г. защото повечето от хората ще стигнат едва до края на втори дом , а някои няма да влезнат и в трети дом .

Моля да се включат хора които знаят , а не просто пишат какво предполагат че може да бъде . 

Редактирано от juveplu
Линк към коментар
Share on other sites

Въпросът е интересен, но има поне двуцифрено число отговори, които се обединяват от едно заглавие "Зависи". :) Най-общо - тук

1. Дирекции

2. Прогресии - секундарни

3. Транзити

В последния линк можете да намерите много интересни и полезни неща. Успех!

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...