Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Recommended Posts

  • Отговори 26
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Искам да кажа само,че аз имам човек в рода с това заболяване Психоза и под редовен стрес 2години и след опит с отравяне с лекарства и алкохол не след дълго го отключих и аз Никога не съм се страхувала,че ще полудея, но при мен си имаше предпоставки за това Тези хора, които постоянно се страхуват, че ще полудеят а няма предпоставка за това няма смисъл да си вгорчават живота, а по_добре да се доверят на Бог той знае какво прави и дори и човек да не е с всичкия си всичко е под неговия контрол Аз и двата пъти когато се разболях можех да умра но останах жива и съм благод а рна за това Тези хора, които се тъпчат с лекарства, а няма нужда от тях е по добре да се усетят н а време и да потърсят психотерапевт и да решат проблемите си, а не да се тъпчат с химии Искам също да кажа, че бях казала на болницата,че съм под стрес и ми изписаха Деанксит и от него се чувствах не както нормално и след няколко дни се отключи Психозата Аз винаги съм била от хората, които са вярвали, че ще са вечно и винаги здрави, но сега параноясях ,защото виждам реална заплаха за здравето си и ако има такъв вариант да избегна това заболяване късни дескинезии и някой може да ми каже вариат за намаляване на вероятносста от това ще съм благодарна Аз преди няколко месеца не знаех какво пия и нищо за лекарствата, които приемам и си бях като нормален човек, ако бях чела още във форуми за шизофреници и колко зле се чувстват сигурно щях да почна да си въобразявам, че имам проблеми, които нямам, но от друга страна, прекалената неосведоменост може да изиграе лоша шега Лошото е че мнозинството го шизофреници и хора, кои имар нужда от лекарства не ги пият,а други които просто имат страхове, но не се налаг с лекарство си съсипват здраветоТоя Деанксит трябва да го забранят да го изписват лични лекари на мен ми го дадоха на блистер и не прочетох за какво е ако знаех, че е невролептик и антидепресант щях да го хвърля Не съм лекар, но според мен това, че имам предразположеност към Психоза и тоя боклук ми обърка биохимиата на мо з ъка Мое мнение   Просто искам да знам, че това, че си живея с увереността, че всичко ще е наред да не направи така, че е можело да направя смяна на лекарства или нещо което е можело да предотврати дадна болест и да съжалявам после Няма нищо по лошо да съжаляваш за пропуснат шанс 

Редактирано от kukuvica123
Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Добави...