Jump to content
Порталът към съзнателен живот
Ayskara

Свекъра ми е боклук,предлага ми секс

Recommended Posts

Божеее не мога да повярвам какво ми се случи.Значи съпругът ми го няма 10дни и решихме с дъщеря ни да отидем при свекъра и свекървата да не сме сами.Грешка,огромна грешка.Един ден останахме сами с него и той ме прегърна,стискайки пари в ръката и ми каза че много ме харесвал и дали можел да ме прегърне.В началото си помислих че от обич го прави,но после ме пита Кога да го направим?Хора откачих,взех да крещя ,събрах си багажа и изчезнах.Почна да ми се извинява и да ви предлага пари за да не казвам на никой.Заплашваше ме че ще се самоубие.Разбира се веднага казах на съпруга ми,но онзи боклук сега казвал че аз не съм казвала истината,всъщност че така съм разбрала ,а то не е било така.Съпруга ми вярва на мен,обаче хора не мога да се успокоя ,незнам как ще се справя.Никога не съм давала поводи да си мисли такива неща,толкова обичам семейството си.Чувствам погнуса и огромен гняв.Незнаех какво е да мразиш,но вече знам.Как да се справя,направо ще откача.Страх ме е да не го срещна някъде в града,имам чувството че ще получа инфаркт ако се случи.Свекървата пък е тъпа овца милата и ми звъни и вика че съм разбрала грешно.Как може да има такива хора,баща да иска предаде сина си,Що за човечност.Толковя разочарование ,толкова гняв.Боже помогни ми.

Редактирано от Ayskara

Сподели това мнение

Здравей!

Гневна си, разбирам те и няма да те утешавам.Ще ти кажа само,че светът е много интересно нещо, в него съществуват едновременно, неща, които на пръв поглед са несъвместими и си противоречат.Например, в тази статия - https://blitz.bg/svyat/indiyka-e-omzhena-za-petima-bratya-vsichki-pravyat-seks-i-tya-ne-znae-koy-e-bashchata-na-deteto-y_news689511.html се пише, как жена в Индия, е омъжена и понеже съпругът и има още 4 братя, според традицията тя дели брачното ложе и с тях, като в момента, е бременна и разбира се, не се знае, кой точно от братята е бащата на детето и.Всъщност, то няма и значение, защото всичките те, ще го гледат с любов. Има и доста племена в Африка, сред които е обичай, момичето, което се омъжва, първата вечер да спи с бащата на мъжът и и неговите братя, а едва след това с него. 

Всичко е въпрос на обичаи и морал, който често се мени.Не се измъчвай.

Сподели това мнение

Все пак съм благодарна ,че не съм родена в Индия.За мен има някои граници,които категорично не позволявам да се преминават.Опитвам се да го приема и да не се тровя с този гняв.Но този човек категорично вече не искам да виждам.

Сподели това мнение

Не пишеш на колко е години, но ако е възрастен или злоупотребява с алкохол, поведението му може да се обясни с някакви мозъчни промени.

Сподели това мнение

Той е на 62г,няма проблеми с алкохола или други зависимости.Той по принцип се смята за много умен,не дава никой да му противоречи.Винаги става това ,което той иска.Хубавото е ,че не живеем заедно.Сега съжалява като куче,сигурна съм.Но това че си позволи да го направи не ми дава мира.Не мога да го преглътна.Примемам го като обида,не само към мен но и към съпруга ми.А ние кръстихме дъщеря ни на него,басси глупака.Единственото ми желание е повече да не го виждам,но знам че по някакъв начин ще искат да общуваме.

Сподели това мнение

,,Сега съжалява като куче,сигурна съм.,,

Съжалява само, за две неща, първо,че си му отказала и второ,че си го споделила с мъжа си и жена му.

Сподели това мнение

Благодаря ви д-р Първанов.За мен вече съм решила как ще постъпя,но малко се притеснявам за съпруга ми.Той днес се връща от командировка,не иска да вижда баща си,но знае че по този начин е ограничено общуването му с останалите от семейството.Силно се надявам тази “случка” да не се отрази по някакъв начин на нас като двойка.Даже усещам ,че повече се сближихме.Както казват:Всяко зло за добро.

Сподели това мнение

Направете си регистрация или влезте в акаунта си, за да коментирате

Трябва да сте регистриран участник, за да можете да оставяте коментари

Направете регистрация

Регистрирайте се в Портала. Лесно е!

Нова Регистрация

Влизане

Вече имате регистрация? Влезте тук.

Влизане Сега