Jump to content
Порталът към съзнателен живот
Иво

Какво виждате на тази снимка

Recommended Posts

Виждам Разумна котка-сякаш е на портрет. Очите, носа, муцунката, ушите.

Сподели това мнение

Във водата на първата картинка виждам драконче(гущер с крилца),но това като се вгледам иначе и в двете виждам малки части от безкрайната красота на родината ни :angel::feel happy:

Сподели това мнение

Тези снимки толкова ме вдъхновиха, че още преди да ги видя изпях няколко песни, които много точно ги описват :D

Сподели това мнение

На първата снимка освен пръстта, камъните и паяжино-найлоно-локвата преди не съм видяла мравките, направо голям мравуняк.

Втората е снимана в река /или ручей/, водата облива камъните. А черното какво е? По-скоро птица, мисля аз, понеже е големичко за пеперуда. Да не е някой парцал? За прилеп май не става.

Те това е несигурността!

:blink::1eye::P

Сподели това мнение

За въображението ни и съответните лични представи ...по скоро ...теорията на вероятностите...хехе ... :1eye:

:feel happy: Любов+Светлина+Мир+Радост :feel happy:

Сподели това мнение

Исус Христос, облечен в бяла мантия, с леко вдигнати ръце. Мисла, че държи цветя и има корона на главата.

Сподели това мнение

:thumbsup2: Изненада :1eye::blink::sleeping: Чак на десктопа си ги сложих..хехехе...големи сме гледачи и виждачи :thumbsup2:

:feel happy: Любов+светлина+Мир+Радост :feel happy:

Сподели това мнение

Здравейте,

mountain4.jpg

Това е една снимка, която направих преди няколко години в Стара Планина, подножието на х. Рай. След лека дигитална обработка (леко засилване на контраста), като че ли се появи интересна фигура.

Как я виждате вие?

На какво ви прилича?

Иво

Здравей,Иво!

Днес ми е първият ден във форума и попаднах на тази темичка!

Честно казано аз виждам извънземно в единия край на снимката :blink: а това около него ми прилича на вселена.Незнам поне аз виждам това :huh:

Сподели това мнение

:)

Здравей Иво,

В долния ляв ъгъл виждам рошаво усмихнато куче с големи уши,

отдясно виждам профил по-скоро на мъж, но и на жена, загледан в кучето, камъка вдясно ми прилича на главата на кучето от снимката, а камъка горе в центъра на снимката ми прилича на глава на змия. :rolleyes:

Сподели това мнение

На първата снимка виждам вода, камъни и пр......

Но дефакто може да бъде опреличено и на пентаграм, който се отразява във вода и за това не е идеален... :)

Сподели това мнение

интересна снимка прилича ми на звезда или може би на пентаграма

природата е унекална тя е съваршенна и може би е трябвало да я забележите тази форма ,може би това ви е открило някакъв одговор ,който сте търсили в природата и сигорно вече го знаите това е прекрасно да виждате природата и да я разбирате :yinyang:

Сподели това мнение

Здравейте :angel:

Интересна тема, която изпробва въображението ни. :hmmmmm:

На първата снимка : във въображението си видях дух, само че незнам дали духовете могат да бъдат снимани. :D

Сподели това мнение

:D Леле, какви духове , извънземни и звезди и пентаграми , имало по нашата хубава родина . Ще падна от смях какви изказвания са направили повечето .

Иво , много хубави снимки си направил , имаш усет за композиция и цвят .

Моите поздравления !

На първата снимка с локвичката планинска вода и нападали листа в нея , наистина рефлексното отражение във водата напомня някакъв по- скоро мъжки силует , облечен в дълга тога , с нещо като корона на главата и жезъл в едната ръка . Това се вижда от пръв поглед , като някаква възможна асоциация . Но мисля , че повече от ясно е че това е само рефлексно отражение , а не отражението на истински властелин :D:D:D:D , аз също чета ужасно много и и много бичам фентъзи , но нали няма сега да си помислите , че властелина на горите се е разхождал заедно с Иво и му е позирал за снимка .

Втората снимка , също е много хубава , добра е като композиция , улучена е като цвят . но малко трудно бих открила в нея , феи , духове , русалки , морски звезди и т. н.

Красив поток , с чиста бистра планинска вода , хубаво нещо е да се ходи по - горите и планините и да се снима .

Сподели това мнение

mountain4.jpg---mountain5.jpg

Жестоко е това чакане за отговор повече от година... :3d_119::3d_134:

Аз освен локва с камъни и мъхове на първата и речни камъни, обливани с пенлива вода на втората, друго не виждам! :3d_075::3d_125:

А какво всъщност търсихме? :3d_159::3d_138:

:3d_150::3d_152:

Сподели това мнение

Всеки вижда това, което търси... каквото и да поискате ще го намерите повярвайте ми, стига да искате :D . Човешкото въображение е толкова богато, че прави всякакви асоциации... във всичко може да открие всичко :P . Затова мога да кажа, че виждам страшно много неща :lol: .

Сподели това мнение

Моля регистрирайте се, за да коментирате

Вие можете да публикувате коментар след като влезете в акаунта си

Влизане Сега