Jump to content
Порталът към съзнателен живот
Иво

Какво виждате на тази снимка

Recommended Posts

Защо?

Сподели това мнение

Фотоапаратите са човешки изобретения и колкото и да съвършенни немогат да уловят окултните енергии и вибрациите на дадено място.

Сподели това мнение

Какво му е лошото на човешкото изобретение фотоапарат?

Всичко по своята същност е някаква енергоинформационна структура. За първи път чувам термините "окултни енергии" и "окултни вибрации". Не зная какво означават. Но знам, че всеки човек, колкото и каквото вижда на една снимка, точно толкова вижда и "от натура".

В интерес на истината и не само на снимка ...

Сподели това мнение

Диана, не ме разбирай погрешно. Нямам абсолютно нищо против фотоапаратите. Просто бих предпочел живата връзка с природата пред тази със снимката. А що се отнася до окултните енергии, ако повече ти харесва може да ги наричам само енергии. ;)

Сподели това мнение

Да, наистина съм те разбрала погрешно - и аз предпочитам пряката връзка с природата пред снимката. :)

Аз говорех за виждането/усещането - снимката, а и всичко друго би могло да послужи като енергоинформационен носител и то много точен. Съгласна съм, че от някои носители по-лесно се "сваля" информацията, но тук по-скоро опираме до възможностите на възприемащия.

Сподели това мнение

Аз нали си имам любими животинки и растения, та все тях виждам :).

На втората откривам 3 костенурки (едната с камъче на гърба) и едно жабче :), които неизвестно как са се отзовали в планински поток.

Сподели това мнение

На първата снимка виждам КОСМОС и хиляди разпсъснати видими лъчове енергия. А на втората виждам една снимка, която прилича на една правена от мен, вероятно изразява същите неща :rolleyes::P

Сподели това мнение

Здравейте,

mountain4.jpg

Това е една снимка, която направих преди няколко години в Стара Планина, подножието на х. Рай. След лека дигитална обработка (леко засилване на контраста), като че ли се появи интересна фигура.

Как я виждате вие?

На какво ви прилича?

Иво

градушка от злато заминавам за там

Сподели това мнение

Здравейте,

mountain4.jpg

Това е една снимка, която направих преди няколко години в Стара Планина, подножието на х. Рай. След лека дигитална обработка (леко засилване на контраста), като че ли се появи интересна фигура.

Как я виждате вие?

На какво ви прилича?

Иво

:rolleyes: На тази снимка много ясно се вижда лице

Сподели това мнение

А аз виждам едно планинско палаво и засмяно духче горе в дясно :)

Интересно.. случи ли се нещо преди/след снимането?

Сподели това мнение

В центъра, леко наляво се вижда и седящ човек.. :)

Сподели това мнение

Здравейте,

mountain4.jpg

Как я виждате вие?

На какво ви прилича?

Иво

Натрапчива е тази назъбена линия напомняща зъби вдясно горе, накъдето изглежда наклонено тялото. Но, това е просто плод на усилието ми да се оприличи нещо, а не явен образ.

Извинявам се, ако отмествам темата от първоначалният и замисъл, но ето още една илюзия (намират ми се няколко стотин):

delphine_.jpg

Децата с неформирани все още представи за еротика виждат единствено делфините. Възрастните обратното. Но си е въпрос на нагласи. Ако кажа има делфини и... делфините изскачат :Р

Сподели това мнение

Здравейте! Искам да публикувам много интересна снимка, която се намира в Моите документи, но не знам как?

Редактирано от elis

Сподели това мнение

Направете си регистрация или влезте в акаунта си, за да коментирате

Трябва да сте регистриран участник, за да можете да оставяте коментари

Направете регистрация

Регистрирайте се в Портала. Лесно е!

Нова Регистрация

Влизане

Вече имате регистрация? Влезте тук.

Влизане Сега