Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Ендометриоза, излекувана с хомеопатия - споделено


InaM

Recommended Posts

Здравейте,

Бих искала да споделя накратко моят сблъсък с „ендометриоза“. През месец август 2019 г. бях диагностицирана с ендометриозна киста на левият яйчник, с размери около 3 см. Лечението, което ми бе предложено е лапароскопско отстраняване с последваща терапия от 6 месеца с хормони, които водят до временна менопауза (аз съм на 31 години).  През следващите три месеца посетих още 3-ма АГ специалисти, които потвърдиха диагнозата и бяха категорични в заключението си. Единният от тях предложи хормонална терапия-прием на противозачатъчни, в продължениие на поне 2 години, след което отново операция, защото тази киста сама не изчезва, а създава поредица от проблеми. Също така след отстраняване, шансът пак да се появи е доста висок.

За мой късмет и щастие, през месец Ноември (вече доста отчаяна от това, което ми предстоеше) се срещнах с Александър Папанчев, който ми направи програма с хомеопатични лекарства за период от един месец. В края на програмата кистата я нямаше! Посетих двама различни АГ, респективно ми бяха направени два ехографа, при което стана ясно, че кистата е изчезнала! Без операция! Без хормони! Само с хомеопатия!

Изключетилено благодарна съм на д-р Папанчев и силно препоръчвам на всички, коите се сблъскът с такъв проблем (или подобен) да опитат този вид лечение.

 

 

Линк към коментар
Share on other sites

  • Alexander pinned this topic
  • 2 weeks later...
  • 3 years later...

Здравейте, дали бихте могли да дадете контактите на д-р Александър Папанчев. Вчера ми поставиха същата диагноза и незабавно ми предложиха лапароскопско отстраняване, което аз отказах. Благодаря предварително. 

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...