Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Recommended Posts

Зависи каква е травмата. От друга страна, за органа Мозък ли е въпросът или за различните механизми на психиката, които се управляват основно от Ума.

Сподели това мнение

В 15.07.2020 г. at 2:18, Диляна Колева каза:

Зависи каква е травмата. От друга страна, за органа Мозък ли е въпросът или за различните механизми на психиката, които се управляват основно от Ума.

Органа мозък имах предвид.

А как зависи от каква е травмата?

Сподели това мнение

Травмите винаги са и психически . Няма да забравя как ядосах жената и тя посегна с портатиния  телевизор ( към 5 кг.) , да уцели главата ми . На мозъка ми нищо му няма но психическата травма си я нося  . Сега много внимавам да не прекаля .

Редактирано от АлександърТ.А.

Сподели това мнение

В 17.07.2020 г. at 18:59, АлександърТ.А. каза:

Травмите винаги са и психически . Няма да забравя как ядосах жената и тя посегна с портатиния  телевизор ( към 5 кг.) , да уцели главата ми . На мозъка ми нищо му няма но психическата травма си я нося  . Сега много внимавам да не прекаля .

Нещо не сте разбрали. Питам как се отразяват психичните травми на мозъка. Нямам изобщо предвид физически травми на главата :))

Сподели това мнение

Цитат

Нямам изобщо предвид физически травми на главата :))

Радвам се че се усмихваш , С усмивка с хумор се лекуват психичните травми .  Ако обясниш за какво точно говориш , ще са по точни отговорите . Може на лично на Колева , дето те пита ,,каква е травмата"

пп . Както аз не те разбрах така и ти не разбра , че не черепа ми е пострадал , а представите които имах .

Сподели това мнение

преди 14 часа, АлександърТ.А. каза:

Радвам се че се усмихваш , С усмивка с хумор се лекуват психичните травми .  Ако обясниш за какво точно говориш , ще са по точни отговорите . Може на лично на Колева , дето те пита ,,каква е травмата"

пп . Както аз не те разбрах така и ти не разбра , че не черепа ми е пострадал , а представите които имах .

Оф.. много добре те разбрах, но примерът ти няма никакво отношение към моята тема.

Сподели това мнение

Моля регистрирайте се, за да коментирате

Вие можете да публикувате коментар след като влезете в акаунта си

Влизане Сега