Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Няма на кого да си споделя това


Никоя

Recommended Posts

Здравейте , на 26г. Съм живея в чужбина имам едно дете на 4 г. Омъжена съм от 7 г вече , преди съм писала в форума по темата Окр, но тази тема доста по дълбоко в мен ме кара да се чувствам толкова самотна, нежелана жена . Връзката ни с мъжът ми започна бурно ,първо с един чат ,после той взе ,че дойде в България ,срещнахме се няколко пъти ,влюбих ме се един в друг  решихме ,да поддържаме връзка и то ,стана серйозно ,после след година той се припра в БГ отново и тогава ,заживяхме заедно толкова се обичахме , че не можехме да повярваме , че сме под един покрив бяха хубави дни ,след 2 г. и половина забременях ,това беше много вълнуващ момент за мен и за него , но точно тогава той стана студен  промени се към мен , след раждането родителите му заживяха с нас проблемите не спираха, хората му бяха толкова лошо настроени в всяко едно мое действие , че постояно намираха недостатъци в мен ,а аз бях едва на 23, постояно караници ,споделях му всичко той не приемаше и не ме чуваше ,майка му ме удари ,поиска да ми вземе детето и аз ,не разреших ,взех детето си в мойте раце и тя ме удари после върху мен връхлетя един гняв ,незнаех какво и говорех от нерви през цялото мълчание към тях от онзи момент до сега съм изнервен човек .

После ,настъпи раздяла след месец  решихме да се съберем бях заминала В България с малката и се върнах с надежда, че всичко ще е наред .

последните 3,4 г. Той е стун към мен, не ме поглежда както преди даже гледам да се обличам хубаво ,очаквам комплимент както преди , постояно мълчи даже сексуалните ни контакти са в месеца 2 пъти най-много ,не  ме прегръща като спим ,спи само към своята страна сядаме в един хол, все е телефона ,разглежда ,не говори ,не отваря теми ,чуствам се толкова самотна ,толкова жалка ,толкова не до оценена ,понякога му говоря грубо  за да ме забележи ядосвам му се искам да го питам защо се държи така , но знам , че той ще ме погледне странно  и ще ми каже какво ти става какво искаш .... казвам си толкова ли съм грозна  , че не ме харесва вече даже като седя до него се чуствам толкова грозна ,тъпа ,глупава все си казвам да не забъркам нещо , че той да си мисли , че съм някоя тъпачка , а аз толкова го обичам ,незнам какво да направя нямам с кого да си споделя тази лична тема моля ви дайте ми съвет защото е много гадно да живееш с някого , а да се чувстваш сам така ми идва , че аз сама си живея с детето ??????

Редактирано от Никоя
Линк към коментар
Share on other sites

Минало е влюбването , тази първоначалната страст .И сега сте си вие , ежедневните . Не знам с точност , но много мъже са така , не харесваме котките , че само се галят :)  .НО сериозно . При вас може да е модел на поведение, заучен от преди .Тогава  е добре да му говориш , как се чувстваш и какво очакваш . Повече внимание , нежност , кавалерство . Но много хора  , главно заради съвременния начин на живот , своя , или на родителите . Просто нямат достатъчно енергия и я насочват към най спешните неща , без който не може .

Ако искаш да си добре си забрани да държиш такива мисли :

Цитат

като седя до него се чуствам толкова грозна ,тъпа ,глупава все си казвам да не забъркам нещо ,

 

Линк към коментар
Share on other sites

В 18.07.2021 г. at 1:28, Никоя каза:

,срещнахме се няколко пъти ,влюбих ме се един в друг  решихме ,да поддържаме връзка и то ,стана серйозно

Интересно е дали ще се намери някоя жена, която сериозно да погледне на съвета на Учителя : " Когато жената срещне красив мъж, окото ѝ не трябва да трепне. Тя трябва да си остане девствена, нищо да не я съблазнява."В рова на лъвовете

" Никоя жена не може да получи любовта на мъжа си, докато не издържи своя изпит в рова на лъвовете. "

Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 weeks later...
В 24.07.2021 г. at 2:55, royalrife каза:

Интересно е дали ще се намери някоя жена, която сериозно да погледне на съвета на Учителя : " Когато жената срещне красив мъж, окото ѝ не трябва да трепне. Тя трябва да си остане девствена, нищо да не я съблазнява."В рова на лъвовете

" Никоя жена не може да получи любовта на мъжа си, докато не издържи своя изпит в рова на лъвовете. "

Никоя , ще кажа моя кратичък прочит на това . Да се влюбваме в качествата , в душата . Физическото тяло да е на последно място , като бонус към вътрешната красота .

Линк към коментар
Share on other sites

Здравей и добре дошла, мило момиче. Не искам да те наричам с името, което си сложила, защото то отразява не теб, а начина, по който мислиш за себе си. Съответно, ти успяваш да наложиш това отношение към себе си и на близките си. Ти си проектирала представате за себе си и своя живот и успех върху личните си взаимоотношения и отношението на близките ти хора към теб. Това е агресия и ти в момента береш нейните плодове. Не можеш да товариш другите с бремето да ти осигуряват смисъл на твоя живот да ти дават усещане за удовлетворение и ценност. Това са си твои задачи и никой друг нито може, нито е длъжен да ти ги свърши. Мога дълго да го коментирам, но знам, че си умна и си разбрала. 

Ако все още не си го направила по съвет на някой психотерапевт, то бих предложила да си отвориш една тетрадка и да записваш отговорите на въпроса: "Коя съм аз?" - нещо като дневник, с дати. Да имаш възможност да си прочиташ старите записки. Старанието ти ще бъде да даваш колкото се може по-разнообразни отговори. .... Когато събереш първите 10 отговора, можеш да ни ги напишеш за коментар. 

Успех!

 

 

Линк към коментар
Share on other sites

преди 19 часа, Донка каза:

Здравей и добре дошла, мило момиче. Не искам да те наричам с името, което си сложила, защото то отразява не теб, а начина, по който мислиш за себе си. Съответно, ти успяваш да наложиш това отношение към себе си и на близките си. Ти си проектирала представате за себе си и своя живот и успех върху личните си взаимоотношения и отношението на близките ти хора към теб. Това е агресия и ти в момента береш нейните плодове. Не можеш да товариш другите с бремето да ти осигуряват смисъл на твоя живот да ти дават усещане за удовлетворение и ценност. Това са си твои задачи и никой друг нито може, нито е длъжен да ти ги свърши. Мога дълго да го коментирам, но знам, че си умна и си разбрала. 

Ако все още не си го направила по съвет на някой психотерапевт, то бих предложила да си отвориш една тетрадка и да записваш отговорите на въпроса: "Коя съм аз?" - нещо като дневник, с дати. Да имаш възможност да си прочиташ старите записки. Старанието ти ще бъде да даваш колкото се може по-разнообразни отговори. .... Когато събереш първите 10 отговора, можеш да ни ги напишеш за коментар. 

Успех!

 

 

Права  си за всичко  няма какво да допълня . ще направя това с тетратката и с Вапроса Коя съм аз , наистина незнам коя съм вече ....

Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 weeks later...

1. Смени си ника, например на Някоя

2. Прекалено зацепена си за любимия човек. Поставила си на второ място Бог и законите на Вселната

Всичко, към което се привързваме прекалено, ни бива отнето.

Намали важността на любимия човек за теб. Той е малка част от живота ти.

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...