Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Страстите , чувството да си жив и всичко останало


Inatari

Recommended Posts

Ами , да получава се в крайна сметка страстна дискусия .

И Орлин и Донка и Синева са ми приятели , и техните мнения не упрекват, просто развиват темата.

Аз обичам въодушевлението и правя всичко с въодушевление .

Ако за някои хора карането на колело не е страст , то за мене е , така че , всеки със страстите си . :3d_052:

"Ако беше разумно проявена нямаше да бъде страст. Разумна страст ми звучи като весела тъга например..", цитат

Ами тъйкато много еднопосочно беше погледнато на страстите ,а за мен те са и живеца в нас , страстите ни ни правят хора ,

смятам ,че те могат да се проявяват разумно , т.е. да бъдат със знак + и да имаме полза от тях . Точно като карането на колело например . Или страстта /дълбокото влечение /към природата , към изкуството , към приятелите . Една лъжица страст прибавена към позитивната настройка ,прави много по - цветни :), преживяванията ни , много по- истински , много по- човешки .

Духовни и материални страсти като понятие и аз не съм чувала досега , по-скоро ценности , но аз приветствам Кrasi 33 за нейната интерпретация , за нейното мнение ,в тази тема да се чувства напълно свободна да изкаже мнението си , без страх от критика .

Освен това поздравявам Милена ,за нетрадиционня начин , по който формулира мнението си !В много отношения се препокриваме ! :3d_048:

Редактирано от Инатари
Линк към коментар
Share on other sites

  • Отговори 50
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Добави...