Jump to content
Порталът към съзнателен живот
Sign in to follow this  
Inatari

Страстите , чувството да си жив и всичко останало

Recommended Posts

Ами , да получава се в крайна сметка страстна дискусия .

И Орлин и Донка и Синева са ми приятели , и техните мнения не упрекват, просто развиват темата.

Аз обичам въодушевлението и правя всичко с въодушевление .

Ако за някои хора карането на колело не е страст , то за мене е , така че , всеки със страстите си . :3d_052:

"Ако беше разумно проявена нямаше да бъде страст. Разумна страст ми звучи като весела тъга например..", цитат

Ами тъйкато много еднопосочно беше погледнато на страстите ,а за мен те са и живеца в нас , страстите ни ни правят хора ,

смятам ,че те могат да се проявяват разумно , т.е. да бъдат със знак + и да имаме полза от тях . Точно като карането на колело например . Или страстта /дълбокото влечение /към природата , към изкуството , към приятелите . Една лъжица страст прибавена към позитивната настройка ,прави много по - цветни :), преживяванията ни , много по- истински , много по- човешки .

Духовни и материални страсти като понятие и аз не съм чувала досега , по-скоро ценности , но аз приветствам Кrasi 33 за нейната интерпретация , за нейното мнение ,в тази тема да се чувства напълно свободна да изкаже мнението си , без страх от критика .

Освен това поздравявам Милена ,за нетрадиционня начин , по който формулира мнението си !В много отношения се препокриваме ! :3d_048:

Редактирано от Инатари

Сподели това мнение

Направете си регистрация или влезте в акаунта си, за да коментирате

Трябва да сте регистриран участник, за да можете да оставяте коментари

Направете регистрация

Регистрирайте се в Портала. Лесно е!

Нова Регистрация

Влизане

Вече имате регистрация? Влезте тук.

Влизане Сега
Sign in to follow this