Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Тълкуване на аватарите, подписите и стила на писане


Recommended Posts

Доста обстойно разглеждам аватарите на повечето от пишещите във форума.

Направи ми впечатление един аватар. Този на petina. Не можах да разбера това какво е изобразено и бих я помолила да ми го обясни.

:3d_146: Не е това ,което си мислиш, някакво екзотично цвете е , макар и малко странно, наистина.Но го избрах заради цвета му. Лилаво, клонящо към индиго е един от любимите ми цветове

Линк към коментар
Share on other sites

Ами да, мислели сме си за едно и също .... цвете:-)))

Благодаря за отговора ти.

А-аа!Мона без тия!:)))Няма да ме показваш!Отде си ми намерила снимката!?:)))/Днес ли,вчера ли?Не съм наминавала скоро в портала!/Пък и не винаги съм с лък,понякога съм мекичка и кротичка.Поздрав!Обичам такива весели намигвания на случващото се!Токущо разправях за сън,в който съм стреляла.

Линк към коментар
Share on other sites

  • 1 month later...

Ти стига се плаши(не ям хора)

чак и се застраховаш с доброжалателно ;))

Пилето като го гледам как плавно кръжи се ''успокоявам'' е малко ми поомръзна вече

а магаренцето ми ходи :rolleyes: трудничко е човек да се самоиронизира с думи мисля че с аватар е най-лесно.

Линк към коментар
Share on other sites

Аз преди време си бях сложила на лична снимка снимката на една коза; много се смях тогава. Хахаххаааааааааааааааааааа

Но и с думи не е трудно човек да се самоиронизира, и това се научава.

Линк към коментар
Share on other sites

А аз една маймуна бях сложила за аватар по едно време хихихихи голям майтап падна защото един приятел ми изпрати снимка с мноооооого вкусни банани :D

Линк към коментар
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Аорхама, аватара ти на пръв поглед е образ на нещо като змия с глава на тигър ( :rolleyes: ), но според мен това е човешка ръка, така ли е?

Да, ръка е. Има и образ на слон в профила ми, пак върху ръка.

Линк към коментар
Share on other sites

Няколко аватара на "търг":

22900083.jpg23255335.jpg

24461241.jpg22688343.jpg

23062330.jpg23107202.jpg

23119121.jpg23126746.jpg

23107088.jpg23107329.jpg

22850870.jpg23674862.jpg

23589220.jpg24180288.jpg

24144584.jpg24336925.jpg

Съвпаденията с форумни потребители със сигурност не е случайно (в случай че някой вземе та се разпознае), и точно затова са на "търг"...имам и още предложения, но пък да видим как ще потръгне...

Линк към коментар
Share on other sites

Аз ще наддавам за третата и осмата, броени отгоре надолу, отляво надясно. Зависи обаче как ще се плаща, към какъв начин на плащане се е орентирала твоята аукционна къща?

Редактирано от Мона
Линк към коментар
Share on other sites

Кристиане,

идеята ти си я бива. Виждал съм нещо подобно в други сайтове, ама ние ще сме бамбашка.

Механизмът на наддаването - тайно или явно - следва да бъде оповестен открито и ясно за всички. Може би, в отделна тема. Нужно е да се уточни предварително и началната дата и час на началото търга (т.е. работното време на борсовите сесии), срока на неговата продължителност - например 1 седмица, всяка вечер, начало -20 ч. край - 0 ч. Редно е да се определят и началните минимални цени за аватар, както и минималната стъпка за наддаване. Например: начална цена 5 лв, мин. стъпка за наддаване 1 лв. и т.н. Не е задължително - макар да е допустимо - всички аватари да имат едни и същи начални минимални цени. Период на валидност на заявена цена, за да бъде тя обявена за печеливша. Резултатите от заявените цени следва да се обявяват своевременно и на видно за всички място. Добре е да се знае предварително броят на мераклиите, а аватарите да са, естествено, по-малко на брой от тях.

Добре е аватарите да се номерират и да са на показ пред всички. Участниците също могат да имат индивидуален номер, ако търгът е с открито наддаване, но анонимен.

Нужна е и независима комисия, която ще получава заявените цени и ще ги оповестява на всеослушание, както и ще контролира добросъвестността на участниците. Прозрачността на механизмите е абсолютно задължителна. Приходите могат да бъдат дарени на сайта или похарчени според какъвто там консенсус се получи.

Призовавам Администраторите, да се отнесат сериозно към идеята. Освен дето ще се заформи здравословен и заразителен купон, сайтът може да изкара и някой друг лев. Задължително е членовете на комисията, приемащи заявките, да не са администратори или да не участват в наддаването.

Механизмът на смислено и конкурентно наддаване следва да бъде консенсусен и предварително оповестен за всички потенциални участници.

Идеята е в развитие, тъй че нека и други да се включат, за да не си останем само с кьор фишека.

Редактирано от aorhama
Линк към коментар
Share on other sites

Всъщност, правила няма- който има връзки, може да си запази аватар, като се "отчете" в лични съобщения с някой донос- т.е. да донесе нещо де... Донесените неща се наричат доноси...:)

Всъщност, може да направим и така- за да разберем кой в каква степен е успял да опознае тези потребители от форумите- на живо, или виртуално- чрез месиндзжъри, мейли или форумно, може да предложи аватари за тези, които познава или за тези които желае, като може повече от един аватар да предложи на "калпак" :)

Това ще да е по-интересно май, какво ви е мнението?

Мона, просто си знаеш "мерките"- засега 3-та и 8-ма картинка са ти по мярка, и май няма с кого да се конкурираш в наддаването :)

Линк към коментар
Share on other sites

Тъкмо си мислех, че за жабата няма да има мераклии, обаче не, Станимир май ме е изпреварил. :dancing yes: Интересно, че и преди време, докато аз се колебаех какво да си избера за аватар (между неговия аватар с планините и моя), той си избра неговия малко преди мен и така ми разреши проблема с колебаенето. Обаче сега какво ще правим? :rolleyes:

Линк към коментар
Share on other sites

Ето още няколко предложения:

22829367.jpg23007808.jpg

A............... Б.

23105033.jpg23103586.jpg

В............... Г.

22971903.jpg22847091.jpg

1 - * 2

24149815.jpg22244910.jpg

3 - * 4

23952443.jpg24506283.jpg

5 - * 6

23126610.jpg23690381.jpg

7 * 8

23376152.jpg23107694.jpg

9 * 10

23914162.jpg24509461.jpg

11 * 12

24373120.jpg23245503.jpg

13 * 14

23245503.jpg22711608.jpg ...има още...

15 * 16

Но, нека да оставят и другите- всъщност, ако сте съгласни, търгът да си е търг, но може всеки да пусне аватари и да ги оприличи с някой потребител- естествено, добре е да са повече от един, и тези които се "видят" през погледа на друг, да оценят със ** *** **** ***** ****** звездички, + коментар (не задължително, по желание само) и/или тълкуване- за да си е по темата...

Редактирано от Кристиян
Линк към коментар
Share on other sites

Mоля черната котка да не се бара!!!! :3d_076:

Хей, защо ме лишаваш от участие? :3d_168:

Ми щот първа си я "заплюх", кат в магазина :3d_151:

Всъщност, може да направим и така- за да разберем кой в каква степен е успял да опознае тези потребители от форумите- на живо, или виртуално- чрез месиндзжъри, мейли или форумно, може да предложи аватари за тези, които познава или за тези които желае, като може повече от един аватар да предложи на "калпак" smile.gif

аз съм ЗА :))

Редактирано от Еси
Линк към коментар
Share on other sites

bee_bg 23841748.jpg - изпълнявам ти на "промоция" желанието за 23674862.jpg, но..да речем може да направиш "дарение"- да ме споменуваш с добро в "коментари"- ха, ето на- наддаването ще да е с това, кой ще напише коментари с повече "карати" и прецизност в изработката...и без това някой от служебното рс- ми затри преди време коментарите в този сайт- надявам се да е било неволно...ама така е, като забравям да се разлогна- свикнал съм както в къщи- логнеш се и не му мислиш повече...

На л.с. няма да има публика...сами си четем съобщенията, но в "коментари" е друго нещо... :whistling::rolleyes:

:thumbsup2: - я да се самоокуража малко...пък и другите да окуража да деястват- :thumbsup2::feel happy:

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Добави...