Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Тълкуване на аватарите, подписите и стила на писане


Recommended Posts

а предполагам този

всеки ще го хареса

:)

хехе

че как няма

ашкосум бре :thumbsup2:

Линк към коментар
Share on other sites

�”а забележката е правилна

модовете могат да отворят подходяща тема :thumbsup:

//Тук не виждам печалба

авторските права не мисля че са ощетени кой знае колко

да и това е спорен въпрос .

Би било подходящо наистина да има отделна тема, в която да споделяме изображенията, а тук - тълкуването им.

Авторските права ще бъдат сериозно ощетени ако някой реши да продава, и не е автора.

п.п. Също така би ми било интересно как възприемате моите картинки като композиция, и първата от тях, като отделен критерии. Какво обясняват те за характера.

Аз имам свое тълкуване за тях, но ми се иска да прочета и вас...

Мона, и теб..

Редактирано от infinity1305
Линк към коментар
Share on other sites

capturedlz3.jpg

Все едно виждам собствените си очи. На преден план е поставена ръката, която е символ на волята. Все пак е лявата ръка което според мене показва не толкова пасивност, колкото търпение. Палеца, който е символ на божественото в човека е прикрит. Лицето също. Ръката колкото и да е красива създава представата за оръжие. Пръстите са дълги (като моите), което говори за менталност. Дланта е малка (поне в това се различаваме). Спирам с ръката. Само ще обърна внимание, че цветята са две и са обърнати. И още четири на ноктите - пак обърнати. Като цяло външния вид е източен, но жената е от запад. Лицето е прикрито както от воала, така и от вдигнатата ръка. Класическа дева (пак като мене). Ще спра дотук, защото иначе ще кажа някои неща за себе си, които не искам да казвам.

Редактирано от Станимир
Линк към коментар
Share on other sites

п.п. Също така би ми било интересно как възприемате моите картинки като композиция, и първата от тях, като отделен критерии. Какво обясняват те за характера.

Хе доста импровизации(тълкования) могат да се направят

като композиция можеби отразяват твоята същност и желание

т.е цветна душа стремяща се към хармония с природара с поглед към вечноста.

Първата самостоятелно ми се губи...

Линк към коментар
Share on other sites

Присвоих си цяла котка..

:3d_146:
има много противоречиви писания за котките

сама си направи изводите .

Сестра, котките не са светии. Знаете ли колко пиленца стават нещастни от тях? Те ядат пиленца.

Майко милаааа, за това не бях помислила
:blink::3d_131:
Ужасссс
:3d_077:

Линк към коментар
Share on other sites

Имам наблюдения от много сайтове и портали, но този сайт е с най-красивите, шарени и интересни аватари, което много ме радва. По-често трябва да се обличаме в красота.

Линк към коментар
Share on other sites

Това е моят фаворит. Няма нещо което да е в повече или да имам усещане за недоизказаност.

cvetykw8.jpg

жената цвете! Пеперудата е това което видях последно, и когато я видях се върнах отново и погледнах лицето. Пеперудата е символ на женската красота в Япония. По формата на затворените очи мисля, че жената е от там.

Infiniti аз много харесах един друг твой аватар, жена облегнала се на ръката си, моооого красиво състояние. Съжалявам, че малко време го държа не можах да го открадна :)))))

Линк към коментар
Share on other sites

Имам наблюдения от много сайтове и портали, но този сайт е с най-красивите, шарени и интересни аватари, което много ме радва. По-често трябва да се обличаме в красота.

Имаш принос :)

:3d_097:

Линк към коментар
Share on other sites

  • 7 months later...

Добре!

Определено ме заинтригувахте с тази тема, отворих я съвсем случайно и ми се стори доста интересна...

Кажете ми сега, какво бихте казали за моят аватар...какво бихте казали за мен...какво е вашето усещане...

Аз, определено мога да кажа за Мона, поне на този етап, тъй като най - често съм се заглеждала в нейните аватари, които тя често сменя...

Според мен, тя е човек стъпил здраво на земята, човек, който невитае из облаците и не сънува розови сънища, а аз определено съм почитател на такъв тип хора...

И тя си има своите тъги и мъки, защото от време на време слага точно такива аватари, напомнящи нейната болка...

Няма да забравя, аватара - черната роза, който подсказваше тъгата и разочарованието и...

но пък също няма да забравя и един аватар, който направо ми напълни душата със положителни емоции, който буквално вся спокойствие и красота в мен...

Толкова беше красив и топъл....

Линк към коментар
Share on other sites

Ето какви асоциации правя аз, гледайки твоя аватар:

искаш да се развиваш (летиш), устремила си се на високо, като че ли все още ти липсват ясни ориентири (освен птицата се вижда само фон/небе), не всичко ти е изяснено (фонът е тъмен, с облаци), но ще стигнеш там, където си се устремила (избрала си си силна птица). Успех!

Линк към коментар
Share on other sites

Ето какви асоциации правя аз, гледайки твоя аватар:

искаш да се развиваш (летиш), устремила си се на високо, като че ли все още ти липсват ясни ориентири (освен птицата се вижда само фон/небе), не всичко ти е изяснено (фонът е тъмен, с облаци), но ще стигнеш там, където си се устремила (избрала си си силна птица). Успех!

Да, определено е така, устремила съм се и то твърде нависоко, уникално прав си...Наистина не всичко ми все още ясно, но пък съм сигурна, че стигна там закъдето съм тръгнала...

Наистина това за аватарите си е интересна тема, която предизвика вниманието ми...

Не съм вярвала, че толкова точно може само по един аватар да се даде характеристика за даден човек...

Линк към коментар
Share on other sites

А, колкото до тебе Диана, по твоят аватар, това, което виждам, е че ти също си тръгнала по една дълга пътека на усъвършенстване, но за разлика от мен, ти си доста по - спокоен човек и искаш бавно но сигурно да стигнеш там накъдето си се запътила...

Просто в теб виждам спокойствието и умереността, при теб нещата не са като при мен  "На всяка цена"

За разлика от мен, ти непоемаш непремерени рискове, ти просто вървиш бавно, но разумно...

Линк към коментар
Share on other sites

cvete80

Кажете ми сега, какво бихте казали за моят аватар

Казвам, че този аватар е на мъж.

Силвия, интересно е, че точно ти ми пишеш...

Ще ти кажа, защо..

Защото докато четох тази тема и различните отговори, доста често погледът ми се спираше точно на твоят аватар, нещо ме влечеше, всеки път да го поглеждам отново и отново...

За мен ти си един съвършен човек, ценящ красотата и изяществото...аз наистина харесвам, хората ценящи красотата...

Ти си човек, който се гордее със себе си...ти си ясна, точна и конкретна личност, знаеш какво искаш, знаеш как да го постигнеш, наясно си със себе си...

Може и да греша, но това е което виждам аз...

Линк към коментар
Share on other sites

cvete80

Силвия, интересно е, че точно ти ми пишеш...

Не мислиш ли, че по-интересното е какво ти пишат, а не кой ти пише.

Да...разбира се....

Но ми направи впечатление, това, че точно в твоят аватар се вглеждах, докато четях, не в това, което си писала, а в самият ти аватар, нещо, което рядко ми се случва....по принцип гледам това което се пише и почти никога не се вглеждам в аватарите и просто го споделих, тъй като всичко това се случи много набързо, тоест аз решавам да се включа в тази тема, тъй като ми се стори доста интересна, в същото време твоят аватар предизвиква моят интерес и в следващият момент ти ми пишеш...

Желая поздрави и успехи!

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Добави...