Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Тълкуване на аватарите, подписите и стила на писане


Recommended Posts

Поздрави на онова с очите :3d_064:

... и не е онова, а е принцеса, френска при това! :) ))

ще предам

Ооооо извинете ме моля. Поздрави от Фараона - Аменхотеп IV (Ехнатон) отдавна си представям тяхната възвишена среща. :3d_025:

Редактирано от Fut
Линк към коментар
Share on other sites

Въз основа на мненията ми и лични впечатления, ако ви попадне подходяща картинка, пуснете я тук.

Усещам те като уравновесен и позитивен човек. Нещо такова:

yoga_mind_body.jpg

Благодаря сърдечно :) . Много близко до моето усещане.

Но ви изненадвам с нов и малко подвеждащ, защото не се занимавам с астрология и астрономия.

Точен, ако се усети символиката. И го намерих много бързо този път.

Най-точно ще е , ако си представите, че вътре в обсерваторията се случва картинката на maggee в цялата й пълнота, само - жената да е с широко отворени очи.

А може би това не е за всеки ? ;)

Редактирано от късметче
Линк към коментар
Share on other sites

Моята мечта беше да стана астроном... това не стана, но любовта ми към звездите си е част от мен. Обсерваторията е само една антенка към Вселената :)

Линк към коментар
Share on other sites

av-4170.jpg

Това е сегашният аватар на Вендор. Скоро не съм виждала нещо по-красиво.

А личната му снимка

photo-4170.jpg

прекрасно допълва посланието.

Поне за мен.

Дани, спомних си времето, когато четях японски приказки и те ми напомняха, че светът е и приказно място ...

Благодаря ти :)

Линк към коментар
Share on other sites

Интересна тема, ама все пак мисля че аватарите по-скоро отразяват вкуса на човека, а не толкова черти от характера му. Например моя аватар е обложката на един от любимите ми албуми на Колтрейн и общо взето аз все аватари свързани с джаза си слагам, така да се каже джаза ме вдъхновява :)

Линк към коментар
Share on other sites

Интересна тема, ама все пак мисля че аватарите по-скоро отразяват вкуса на човека, а не толкова черти от характера му. Например моя аватар е обложката на един от любимите ми албуми на Колтрейн и общо взето аз все аватари свързани с джаза си слагам, така да се каже джаза ме вдъхновява :)

av-7012.jpg

Предполагам, че твоя аватар, освен любов към джаза е и чувство, което говори за твоя характер, за душата ти, чийто образ е тази музика :)

И ... вдъхновение, както сама казваш.

Редактирано от Мона
Линк към коментар
Share on other sites

23s6blc.jpg

Новият ти аватар мноооого ме кефи! Мнооого нахакан тоз доХтор в отпуска (в сако е) и понеже да си лекар е призвание винаги има под/в пъка една инжекция ... за непослушните. :)

Едва ли щях да избера за аватар точно този доктор....ако преди това не бях гледал "Джийвс и Устър"...

Джийвс и Устър

Викам си: "Е те този Бърти...бая карма натрупа в "Търтеите"...ха сега да го видим като доктор, без лели, без Джийвс...а вместо "Търтеите"..."Борд на директорите"..."

Но, така или иначе, с Хю Лори сме си сродни души...

Редактирано от Кристиян
Линк към коментар
Share on other sites

Някой беше казал, че смехът е залепнал за книгите на Удхаус така плътно, както найлонът за кренвирша :D .Май няма какво повече да добавя. Винаги съм се възхищавала на Бърти Устър, минава през куп изпитания с най- неустрашим дух. Аватарът с Хю Лори предизвиква усмивки (или лек кикот) и същевременно е толкова чаровен.

Както си пее "Хори-ори-ори-о..." :whistling:

Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Зачудих се какви са ми аватарите и си дадох сметка, че действително честата им смяна символизира непостоянството ми. Всъщност се старая аватара да изразява моментното ми състояние

Случвало се е по картинката да симпатизирам на човек, но по-скоро е като вътрешно усещане, не толкова рационално/осъзнато...

Позрави за темата :)

Линк към коментар
Share on other sites

Зачудих се какви са ми аватарите и си дадох сметка, че действително честата им смяна символизира непостоянството ми. Всъщност се старая аватара да изразява моментното ми състояние

Случвало се е по картинката да симпатизирам на човек, но по-скоро е като вътрешно усещане, не толкова рационално/осъзнато...

Позрави за темата :)

:) Хората не са еднакви и всеки се изразява по различен начин.

Аз, например толкова пъти и често съм сменяла аватарите си, че не им знам боря, но пък и няма нищо лошо в това човек да изразява емоциите си чрез образи - аз имам нужда от това; други - от друго, но всеки има усет за красотата и сетива да й се наслаждава.

Дали е непостоянство, не зная, но е стремеж към промяна.

А пътищата към себепознанието са шарени, важното е да стигнем дотам, закъдето сме тръгнали, нали :)

Редактирано от Мона
Линк към коментар
Share on other sites

Както каза Мона, субективно си е.

Но когато не знам как да се представя (каква маска - аватар ) да си сложа, си го свързвам с трудност да си намеря мястото...

Все пак мисля, че аватара - това е начинът, по който искаме да ни възприемат.

Например ако си сложа картинка на "лошко", значи се отбранявам, слагам бариери. Ако след това нещо/някой ме провокира да съм добра и да се отворя към хората, въпросният "страшен" аватар няма да съответства на поведението ми (мненията). Ще изглежда фалшиво...май :rolleyes:

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Добави...