Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Тълкуване на аватарите, подписите и стила на писане


Recommended Posts

:3d_161: -Поздравявям те за това-права си,това е и моето мнение.

Истинската природа на нещата е невидима и несътворена. Тя е един многоизмерен свят, който може да бъде разбран само с необикновения поглед на Духа.... Тя е една дълбока златна река, която е пълна с неведоми сказания...

Елеазар Хараш

Като човек, който дълго време се е занимавал с изучаване на човешката психика, мога да догбавя само, че анализът на човека според мен се отнася към истинския човек като хербаризираният екземпляр към живото растение. Отдавна съм смирила желанието си да го правя, дори и само на себе си. Мога да анализирам само поведение и състояния, които наблюдавам в момента, но като отчитам своята субективна позиция не им давам повече от 50-60 %точност. Винаги си оставям на себе си и на човека свобода за проверка и промяна...

Линк към коментар
Share on other sites

Аим искаше някой да тълкува аватара й. Няма обаче много за тълкуване. Животното, което гледа от снимката е тъжно и болно, и уплашено...

Не знам тя доколко вярва в радостта и личностната промяна към Добро, но е факт, че не си сменя аватара - дълбоко у себе си тя все още страда и като, че ли липсва и надеждата. Бих й препоръчала да си смени аватара. Да забрави сивите цветове. Оранжево и жълто. Да си намери изображение на Феникс като аватар, ще подейства добре.

Всъщност точно в този случай аватара се оказа подвеждащ.

Котето - бебе, което е на аватара ми, беше на по-малко от два месеца когато го снимах за да изпратя снимка. Нормално е да се е чувствало уплашено. Със сигурност не е било болно. Просто с камерата на телефона - толкова като качество. Но наистина буди съчувствие. Но понеже си е моето котаче, а нямам нова по-хубава снимка не го сменям.

Споменавала съм в портала, че ме е страх - особено преди петата операция. Нормално е да те е страх.

А колкото до надеждата - може от писаното в портала да не звуча като вечния оптимист, но аз съм такава. Просто не умея да пиша добре. За мен винаги има надежда, че утрешния ден ще е по-добър от днешния. Малкото хора, която знаят житейската ми история се чудят как съм издържала. Не се хваля - просто това е животът.

Виж за портокаленото и жълтото си права - обичам ги тези цветове. Ако има и малко тъмносиньо - това е префектната комбинация.

Но благодаря за помощта. Ще се постарая занапред да звуча не толкова уплашено и малко повече позитивно . :3d_045:

Линк към коментар
Share on other sites

По~танцувайте .... и ... ще се по~чувствате:

Милена, мерси за чудесния поздрав1 много ми допада. :3d_048:

Страхотно разнообразие от личности ние събрал форума, от всички имам нужда, хубаво е, че сме толкова различни, за мен това е полезно и приятно.

Прегръщам Ви всички, приятели.

Линк към коментар
Share on other sites

Бенита, от твоя аватар бих могъл да предположа, че обичаш много животните, домашната атмосфера. Също бих си помислил, че си заобградена от добри приятели, но въпреки това може би не се чувстваш напълно щастлива... нещо ти липсва. Като че ли тъгуваш за нещо; Дано не съм прав, това е само опит за асоциативно анализ на аватара.

Да прав си :) .

Линк към коментар
Share on other sites

Защо се получават конфликти и някъде се усеща агресия?

Това ли търсим? Толкова ли е трудно да се разбираме?

Иначе чрез аватарът и подписа си аз изразявам себе си, не демонстрирам нищо.

Сега се чудя ако се оженим скоро с Г. дали да не седна да се снимам до някой красив диван. Пък вие после ще кажете дали има прилика между мен и аватара ми. :D

Нека се забавляваме. Стига с тия конфликти.

Редактирано от wonderful
Линк към коментар
Share on other sites

Много ми е интересно кой се чувства засегнат - от какво и от кого?!

И къде са тези конфликти. Ако някой има конфликти, то те са личностни и са със самия него. Това, че аватарите разкриват части от същността на човека, който ги използва за свой образ, за това има ли виновен???

Аз защо не се чувствам нито засегната, нито имам повод да конфликтувам.

Не, всъщност, имам. Бенита, кого наричаш невеж?

Редактирано от Мона
Линк към коментар
Share on other sites

Радвам се, че музиката ви харесва :sorcerer: ;

http://www.youtube.com/watch?v=OlYE2pZA9Ec...ted&search=

/нещо, което свързвам с един специален човек/

"Затворете очи и се вслушайте

в ритъма на биене на сърцето си,

в шепота на дъха си -

вдишване и издишване-бавно и леко,

в тишината на косите си

усетете клепките на очите

и

В И Ж Т Е

Светлата нишка в Центъра си

извиваща и свързваща ви с

Цялото

Усмихнете й се - тя ще ви води,

доверете се на вътрешния си глас.

ВСИЧКО Е ЕДНО."

Линк към коментар
Share on other sites

:3d_146: Ще се пукна вече от смях , хора !

Браво , Милена , браво !

Жалко , че интернет връзката ми е под всякаква критика , иначе щях да се насладя на мечтите на делфините много повече !

Никой все-още не е споменал за стила на писане . Хайде аватарите горе -долу ги обсъдихме . :3d_167:

Линк към коментар
Share on other sites

Аз предлагам да си сложим еднакви аватари - поне докато не изчезне отрицателната енергия, която се понатрупа. (Сигурно идва от времето). И след два-три дена пак да си се усмихнеме, някой може и да се нацупят, кой както иска.

А на всички сладурковци от портала желая, както Ина и Милена да мечтаят заедно с косатките! :3d_044:

Линк към коментар
Share on other sites

И между другото не се чувствам емоционално свободна за обвързване . :3d_045:

Разбира се, само ти можеш да кажеш каква е действителността. Моето беше просто предположение, споменах твоята рокля, защото ми е направила впечатление (много е ефектна :thumbsup: ), не съм искала да кажа нищо негативно ...

Ох, ама то имало още цяла страница с мнения, и това моето е доста закъсняло ... нищо, вече го постнах :feel happy:

Редактирано от Диана Илиева
Линк към коментар
Share on other sites

Темата е..... с премного краски. :) И това се очакваше.

Нашите аватари са разнообразни и цветни. Цветове от дъгата.

Ако съм засегнала някого, без да го съзнавам, а и без да го познавам, моля за извинение. Не се чувствам вежа. Смея се чистосърдечно, по друг начин не мога. А и не мога да спра да го правя, нито да прося позволение за това.

Асе, предложението ти не се приема. :D Животът е многолик и това му е хубавото. Радвайте му се!

Линк към коментар
Share on other sites

И между другото не се чувствам емоционално свободна за обвързване . :3d_045:

Разбира се, само ти можеш да кажеш каква е действителността. Моето беше просто предположение, споменах твоята рокля, защото ми е направила впечатление (много е ефектна :thumbsup: ), не съм искала да кажа нищо негативно ...

Ех, благодаря , благодаря!

Ще правя ревю на 10 август във Варна с тях !

Всички да се чувстват поканени!

Линк към коментар
Share on other sites

Да, вярно, присъединявам се към Силвето!

Линк към коментар
Share on other sites

Сега се чудя ако се оженим скоро с Г. дали да не седна да се снимам до някой красив диван. Пък вие после ще кажете дали има прилика между мен и аватара ми. :D

Нека се забавляваме. Стига с тия конфликти.

Ха, ха супер идея , давай, чакам фото и свадба. :3d_115:

Линк към коментар
Share on other sites

ОК. Съгласна съм, че няма да сме толкова различни с еднакви аватари. Но може да опитаме. Представяте ли си някой новодошъл как ще се опули - абе к'во им става на тия - все еднакви муцунки?!?

Всъщност сега се сетих за нещо, което моя позната ми разказа наскоро. Как в Израел назначили на работа племенника й. Нямало служител кадри, нямало изпитна комисия или събеседване. Накарали го да напише на един лист каквото иска - можело да е свързано с работата (предприемачество), но можело и да не бъде. След няколко часа му казали, че е назначен. Просто дали написаното на графолог, който направил анализ на пишещия. И въз основа на това е било взето решението.

На мен ми се струва, че такова тълкуване по-точно ще даде представа какви сме в действителност. Сигурно ще има и едно: Но човек може да си преправя почерка... Вярно е. Но все пак как мислите?

Линк към коментар
Share on other sites

Привет! :thumbsup1: Отдавна не съм писала тук, но чета понякога :rolleyes:

Забелязвам,че още някой е харесал моя аватар - Милена :thumbsup2:

Какво ще кажете, дали сме :feel happy: посестрими?

Има ли по-хубав аватар от нашия?

Линк към коментар
Share on other sites

Бенита, кого наричаш невеж?

:3d_146: Пред Духа всички ние сме невежи.

Извинявайте,но все още се уча така че правя доста грешки особено когато цитирам

Темата е..... с премного краски. :) И това се очакваше.

Нашите аватари са разнообразни и цветни. Цветове от дъгата.

Ако съм засегнала някого, без да го съзнавам, а и без да го познавам, моля за извинение. Не се чувствам вежа. Смея се чистосърдечно, по друг начин не мога. А и не мога да спра да го правя, нито да прося позволение за това.

Асе, предложението ти не се приема. :D Животът е многолик и това му е хубавото. Радвайте му се!

Добре е че се изясни това,радвам се и от своя страна аз също искам извинение ако съм те засегнала. :D

Линк към коментар
Share on other sites

Ей сега ми хрумна една идея за аватар(за моя). Да се овъргалям цялата в кал, да се усмихна щастливо и да се снимам.

За съжаление не мога да го направя в момента, но поне мога да си го представя.

Мона, писах за конфликтите, защото усетих, че някои хора тук имат такива. Темата много ми харесва. Лично аз нямам конфликт с никой(поне от моя страна). Най-малко със себе си. Аз съм си най-добрият приятел.

Ето че и тази нощ не ми се спи. Сара, твоето безсъние да не е заразно? :D:feel happy:

Редактирано от wonderful
Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте! :feel happy: :feel happy: :feel happy:

Аватарите на всички ви са чудесни. Удоволствие е човек да ги гледа.

Аз досега нямах,тъй като по-рядко пиша. Повече чета написаното от другите. Но Мона ме запали и реших да си сложа нещо. Засега си избрах това коте, тъй като съм фен на малки деца, котета и природа. Котарачето на Ася е голям сладур. :thumbsup2: Кученцето на Бенита също. А заспалото коте в снимката и е от любимите ми. :thumbsup:

Но ми харесват и такива аватари:

avatar.jpg

:hypocrite::v:

Линк към коментар
Share on other sites

Малка персийка.

Учудена все още. Търсеща знание.

Глупости. Много красив аватар. Обожавам котки.

И все пак, Бенита не може да се изказва толкова грубо. Силвия ми е приятелка.

А за приятелите си ще прокопая тунел, дори и в незивестна и непроходима земя. Бенита, внимавай с мен.

:3d_146:

В рамките на аватара. Куче и цветя. Кучето много иска да чува - ушите. Те и будистите имат дълги уши и някои племена в Африка и в Южна Америка... Моят верен страж, моят пазител; да живее моят свръх Аз, който никак не ми се подчинява.

Редактирано от Мона
Линк към коментар
Share on other sites

А за приятелите си ще прокопая тунел, дори и в незивестна и непроходима земя.

:feel happy:

Напоследък има много котенца аватари във форума. Ние пък си имаме четири мъничета. Котката ни роди на 16 април. Бели котенца с малко петна. Йоанна много им се радва. Големи сладури са.

Редактирано от wonderful
Линк към коментар
Share on other sites

Прекрасен аватар има Кристиян. Този плуващ делфин е красота...

Преди време на визитката ми имаше делфин. Тези животинки са уникални.

Линк към коментар
Share on other sites

Прекрасен аватар има Кристиян. Този плуващ делфин е красота...

Преди време на визитката ми имаше делфин. Тези животинки са уникални.

И ..Много умни и готови да помагат-точно като него

Редактирано от adelaida
Линк към коментар
Share on other sites

В общуването си с хора винаги гледам и се вглеждам в очите, за да разбере, какво наистина ми се казва.Така долавям нишки от същността на човека, с който говоря.За това мисля че най-показателен би бил аватар с изображение на око.

Редактирано от Вендор
Линк към коментар
Share on other sites

Красиво , мъжествено око , в чиято зеница се отразява лунната повърхност , на несъзнаваното.

Редактирано от Инатари
Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Добави...