Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Тълкуване на аватарите, подписите и стила на писане


Recommended Posts

Дина, здравей!

Точно от концентрация и подреждане нямаш нужда. Концентрацията ще те доведе отново до болката, защото тя е доминанта сега в теб. А и без друго си твърде много подреден човек, така мисля, няма смисъл и от това. На теб ти трябва да се разхвърлиш малко. Един съвет, дано ме извиниш, но според мен е добре да зарежеш всичко, ей така, дори да е с краката нагоре, зарежи го, вземи си почивка и замини някъде далеч от всичко. Като се върнеш, ще откриеш, че нещата са си заели местата спонтанно, от самосебе си. Прекалено отговорна си и това те натоварва много. Имаш нужда от разпускане. Този огън който сега гори в аватара ти, ти е подпалил главата. Полей вода върху него и да те няма там. :thumbsup::):feel happy:

Чудесна си! Благодаря ти!

И това го направих-на километри далеч се разхождах.Виждах се с роднини и хора, с които не сме се срещали от години. И с по-малко познати се срещах. И беше хубаво! И пях, и танцувах и... пих и лудувах и"като се върна при себе си-пак същото.

Точно така е- водата е другата сила.Не съм я намерила още.

Вярвам!

:3d_146: "Шъ съ управя"

Линк към коментар
Share on other sites

Знааааааааам, шъ съ упраим всички, няма страшно. :3d_146:

Пък водата, аз как си я намирам да споделя. Като си обърна очите нагоре и погледна небето, мисля си, въх, колко много вода сигурно има там. И чиста и измиваща и прекрасна! И не свършва никога...

Линк към коментар
Share on other sites

Guest Кристиян
:3d_125: ще трябва да проверя записките си в СНОБ (СамоНаписващ се Окултен Би*лежник), дали пък няма нещо за аватарите....да си гледаме на аватари, а кафенцето просто да си го пием... :3d_009:
Линк към коментар
Share on other sites

Хаахахаха Кристиян,ти имаш страхотно чувство за хумор!Благодаря за порцията вечерен смях!!! :3d_139:

И в този дух на това весело настроение което ме обхвана,какво ще кажете да пусна тема ''Какъв е тапета на вашия десктоп в момента :thumbsup2:

Ох,простете ми щурото настроение,но наистина ми е едно веселооооо! :thumbsup2:

Редактирано от cveta80
Линк към коментар
Share on other sites

Хайде Кристиане !Май наистина се получава една такава работа като с кафето . Но пък е забавно .

Твоите интерпретации са много любопитни за мен !

Макар , че получих такъв анализ от Синева , че съм напълно удовлетворена , по отношение на моя аватар. По точно съгласна съм 99% със Синева .

Линк към коментар
Share on other sites

Хахахаа, кафе като в страната на чудесата , само Алиса трябва да се промъкне отнякъде.

Линк към коментар
Share on other sites

Хахахаа, кафе като в страната на чудесата , само Алиса трябва да се промъкне отнякъде.

от :sorcerer:"Алиса в огледалния свят" * :

"... «Тяхната стая не е толкова добре разтребена като нашата» — си помисли Алиса, забеляза няколко шахматни фигури, паднали в пепелта. Но в същия миг извика «о!» от учудване и се отпусна на колене и ръце, за да ги разгледа. Защото шахматните фигури се разхождаха две по две!

— Ето Черния Цар и Черната Царица — каза Алиса шепнешком, за да не ги уплаши. — А това е Белия Цар и Бялата Царица, седнали на края на лопатата… А ето двата Топа, те се разхождат, хванати за ръка… Не вярвам, че могат да ме чуят — продължи тя, като наведе още повече глава. — Почти съм сигурна, че не могат и да ме видят. Усещам някак, че ставам невидима…"

* любим ник :hypocrite:

Линк към коментар
Share on other sites

Говорейки за стил на писане... Мона, като доказан в темата тълкувател, кажи, какво мислиш за участието във форумите предимно като скрит потребител. Веднъж-дваж съм имал някакъв псевдо-мотив да се вмъкна скрит, но поради други псевдо-мотиви не съм го практикувал. Когато се превърне в тертип, повече заради формата вероятно... И аз и темата сме отворени за всяко тълкувание, но твоето ми е някак ценно... из психологичните дълбини...

Линк към коментар
Share on other sites

Венцислав, ценя твоята словесна еквилибристика, забавна ми е и разтоварваща. Защото си умен и проникновен.

Обикновено аз съм скрит потребител, но намекът ти е очеваАден. Така, не съм нито тълкувател, нито звездоброец. Намираш ме в добро настроение и приятна веселост.

Какъв беше въпросът ти, всъщност?

Линк към коментар
Share on other sites

И в този дух на това весело настроение което ме обхвана,какво ще кажете да пусна тема ''Какъв е тапета на вашия десктоп в момента :thumbsup2:

:thumbsup2: Това е хитър и добър въпрос! На моя десктоп има неразлистена брезова гора, а на преден план два-три дънера. През зимата имаше снежен пейзаж. Преди това есенния пейзаж с наситено оранжевите листа на дървото-от windows-а. Преди него имаше снимка на духовен учител.

Какво изобразява вашия работен плот?

Линк към коментар
Share on other sites

Хахахаа, кафе като в страната на чудесата , само Алиса трябва да се промъкне отнякъде.

от :sorcerer:"Алиса в огледалния свят" * :

"... «Тяхната стая не е толкова добре разтребена като нашата» — си помисли Алиса, забеляза няколко шахматни фигури, паднали в пепелта. Но в същия миг извика «о!» от учудване и се отпусна на колене и ръце, за да ги разгледа. Защото шахматните фигури се разхождаха две по две!

— Ето Черния Цар и Черната Царица — каза Алиса шепнешком, за да не ги уплаши. — А това е Белия Цар и Бялата Царица, седнали на края на лопатата… А ето двата Топа, те се разхождат, хванати за ръка… Не вярвам, че могат да ме чуят — продължи тя, като наведе още повече глава. — Почти съм сигурна, че не могат и да ме видят. Усещам някак, че ставам невидима…"

* любим ник :hypocrite:

Благодаря Милена, много харесвам тази история на Луис Карол , винаги ми се ще да се чувствам в този , приказния свят на Алиса , но понякога не става така .

Линк към коментар
Share on other sites

Дина, прекрасна черна перла имаш за аватар...

"Пламтящият бисер" (съединението на огъня с водата) се нарича "Бисерът на съвършенството" на източния свят. Третот око на Шива и Буда - духовното просветление и осъзнатостта. Перлата значи също и Словото божие, тайното познание, към което всички се стремим. Както Девицата "добива" дете по чудесен начин, така и обикновеният човек ще придобие духовна чистота и божията благодат...

Повече перли, повече духовност. Дина, мисля, че най-накрая си намерила успокоение за душата си или поне смисъл и вяра.

Редактирано от Мона
Линк към коментар
Share on other sites

Много ми харесва аватарът на Буболече! :feel happy: не ми се тълкува сега! :sorcerer:

Линк към коментар
Share on other sites

Дина, прекрасна черна перла имаш за аватар...

Повече перли, повече духовност. Дина, мисля, че най-накрая си намерила успокоение за душата си или поне смисъл и вяра.

Благодаря ти, Мона!

Днес/ и точно / днес наистина се сливат огън и вода. И се отправят молитви с поглед към небето. Аз пак казах моята!Бисерът също ще ми помогне. Вярвам, че пак ще се намеря.

За кой ли път отправям почитанията си към теб? За пореден път и са много искрени! :3d_041:

Линк към коментар
Share on other sites

Вендор, скоро не съм срещала по-прекрасен колаж. Поздравления.

Мога ли да "вляза" вътре и да се скрия в аватара ти? Ще бъде като завръщане...

Редактирано от Мона
Линк към коментар
Share on other sites

"Пламтящият бисер" (съединението на огъня с водата) се нарича "Бисерът на съвършенството" на източния свят. Третот око на Шива и Буда - духовното просветление и осъзнатостта. Перлата значи също и Словото божие, тайното познание, към което всички се стремим. Както ?#8221;евицата "добива" дете по чудесен начин, така и обикновеният човек ще придобие духовна чистота и божията благодат...

Повече перли, повече духовност. ?#8221;ина, мисля, че най-накрая си намерила успокоение за душата си или поне смисъл и вяра.

Като бисерни миди, изстрадали

песъчинките в свойте недра,

търпеливо отглеждаме

искрящи, прекрасни бисери,

съхранили болка, радост и тъга.

Благодаря ви за възможността

в огърлицата от словесна светлина

да пия жива красота!

:3d_015:

Редактирано от Изгрев
Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Нагледен пример за символи са нашите аватари. Едни малки прозорчета към идеи, чувства и парченца от нашето его.

:thumbsup2: действително аватарите ни са малки прозорчета към идеи + чувства + парченца от нашето его + ние творим + споделяме + възрастваме чрез тях + сещам се сега за т.н. БЯЛА дреха :thumbsup: която някои се стремят да облекат + та за да я облечеш се изискват поне ТРИ неща :

БЕДНОСТ + СМИРЕНИЕ + ЦЕЛОМЪДРИЕ.

:sleeping: понякога обаче се появяват и аватарчета леко ППП = Пернати + Просташки + Перверзни :sleeping: дали това е СебеИзпразване + Предизвикателство или Неуважение към останалите има/няма особено значение + беше ми на няколко пъти даже леко стряскащо / тъпичко <_< та имам подсещаща молба към всички съфорумци обични + преди постването на аватар или снимка :rolleyes: поне за частичка от секундата да се видим отразени чрез хилядното + многолико огледало на гледащите + възпримащите посланието ви очи + ОЧИ, които разУмяват Красотата + Хармонията !

:feel happy: Кристиан, много много ми хареса снимката ти с ДЕЛФИНА + защо толкова бързо я смени :sleeping:

:feel happy: Любов + Светлина + Мир + Радост :feel happy:

Редактирано от Благост
Линк към коментар
Share on other sites

За мене бяха пернатите аватари. Имах простошки и перверзен гълъб.

Сега е синьо небе и слънце.

Като стане и то просташко и него ще сменя.

Нямам навика да се заглеждам по аватарите, но като станат просташки -обаждайте се навреме.

Линк към коментар
Share on other sites

Бих се радвал да посочиш примери за "просташки" и "перверзни" аватари, и ако може моментите когато си се стреснала.

:feel happy: Здравей, Вендор + прощавай много + няма да те зарадвам по начина, по който искаш :yinyang: без примери ще минем + някога при среща и благоволение + може и да го обсъдим конкретно + въпросът не е от спешна + съществена значимост + критериите за ППП аватарите са субективни + въпрос на индивидуално усещане + каквото имах да споделя - го споделих безличностно + за взаимно подсещане :rolleyes: здраве + късмет ти желая :thumbsup2:

:dancing yes: хехехе + гълъбът е символна птица + без да е вегетарианец :dancing yes: във всеки вид / поза/ цвят се възприема знаково + никогаж като П + П гълъб + все пак гълъбът донесе на Ной + компания вестта за сушата :thumbsup2:

:feel happy: Кристиян, удивителен е ДЕЛФИНЪТ + скоростта с която го реабилитира :feel happy:

:feel happy: Любов + Светлина + Мир + Радост :feel happy:

Редактирано от Благост
Линк към коментар
Share on other sites

Бих се радвал да посочиш примери за "просташки" и "перверзни" аватари, и ако може моментите когато си се стреснала.

:feel happy: Здравей, Вендор + прощавай много + няма да те зарадвам по начина, по който искаш :yinyang: без примери ще минем + някога при среща и благоволение + може и да го обсъдим конкретно + въпросът не е от спешна + съществена значимост + критериите за ППП аватарите са субективни + въпрос на индивидуално усещане + каквото имах да споделя - го споделих безличностно

Благост, без благоваление ще се намеся.Казахме си, надълго и на широко много неща за аватарите.Сега искам само да подчертая, че пак нещичко е останало неказано.Перлата, която се хареса на доста хора ми е от Вендор. Благодаря му не само за прекрасната перла, а за това, че разбра за какво тъгува душата ми. За това, че протегна ръката си и ми я подаде с цялата си топлота и разбиране.Другите послания са в самото изображение.Вендор е прекрасно момче, което е надраснало възрастта си. Как беше ?" Едно е да искаш, друго е да можеш, а трето и четвърто е да го направиш!" Вендор носи едно голямо сърце, раздава обич и топлота, раздава и порции смях...и го прави не с цитати, не с дълги писания, не и с много опит-той просто го прави.

За аватарите...може би ние не разбираме добре или изображението с неговото послание или посланието на този, който го е избрал. Зад аватарите може и да не узнаем/освен ако той не ни разкрие/, че стои неразбрана от нас индивидуалност на един човек.

Сега от мен: прощавай +благосклонност+мир+свитлина и за теб :3d_064:

Линк към коментар
Share on other sites

:feel happy: Здравей, Дина + имала си импулс и отговаряш + ти си усещаш за благоволението + за ППП аватарите отбелязах нещата ПРИНЦИПНО + БЕЗЛИЧНОСТНО + отворена съм за допускането на НЕРАЗБИРАНЕ посланието на който и да е аватар + това си е субективно + затова избрах разумния вариант да не влизам в безсмислено всепространствено обсъждане на отминали аватари + предполагам си решила че постингът ми за ППП аватарите "засяга" конкретния ни съфорумец + и му се явяваш като поддържащ го приятел + въпрос на разбиране + дали е сработил моментът за " казвам ти дъще, сещай се снахо " + "гузен - негонен бяга " е без значение + не познавам Вендор лично + не оспорвам прекрасността + гениалността на който и да е съфорумец + всеки един е уникален + абсолютно обичам душите на всички + чудесно е че сме заедно + никак случайно не съм написала за бялата дреха и трите неща : бедността + скромността + целомъдростта ни на всички нива + навсякъде + по всяко време + дай Боже да е така + благодаря ти за пожеланията :thumbsup2:

:feel happy: Любов + Светлина + Мир + Радост :feel happy:

Редактирано от Благост
Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Добави...