Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Тълкуване на аватарите, подписите и стила на писане


Recommended Posts

Кристиян, :3d_146: , не съм се смяла скоро така. Имаш невероятно чувство за хумор.

Думите в случая са излишни, остава само смехът.

Хахахахахаааааааааааааааааа

Линк към коментар
Share on other sites

Кристиян, неповторим си в хрумванията и средствата, с които ни "смилаш" информацията. Лелеееее!

Ако си лекар - ти си самото алтернативно лечение! Друга билка може и да не се налага! :3d_022: Заболяха ме ръцете напоследък от ръкопляскане ама пак ще го направя за теб!!! :3d_022:

Редактирано от dina_qneva
Линк към коментар
Share on other sites

:feel happy: даааа + чудесна е периодичната профилактика ( аватарна + лична + всепространствена ) във всяко едно отношение + защото за преобладаващото ниво на съзнание са си валидни ситуациите + 1. след "профилактичното измиване/ дисциплиниране/ подсещане " на "прасенцето" / емоционално +мисловно +... / ...знайно е къде отива милото прасенце отново като го пуснат та и + 2. всяко чудо за три дни / късата памет + 3. извечната его - настройка :whistling: и на ум с усмивка тънка мисли я па тая/тоя кви ги дрънка :thumbsup: действително ми се иска всички аватари да са ССС = Смислени + Светли + Сияйни аватари + възрастващи ни на всички нива + да бъде Виделина + амин + амен + аум

:feel happy: Любов + Светлина + Мир + Радост :feel happy:

Редактирано от Благост
Линк към коментар
Share on other sites

Guest Кристиян

....дзак....

Ами, тази тема е твърде подобна на онази...в която момчетата си измерват някои признаци на мъжественост в т.нар. тийнейджърски години, и съответно- тълкуванията са неизбежни, а смисълът им е еднозначен- сюжетът им е "кандидат-приложен"...:D...но впоследстиве повечето отричат, ама някои си пазят още линийката и "записките"...всъщноскт, сетих се за това сравнение, защото всъщност съм си "краднал" аватара от един чуждоземски рейки-форум, в който правят долу горе същото като момчетата в училище...та, и аз се смях на този аватар- тъкмо бях си го сменил с един по-страшен- анимиран "войвода" от азиатски тип, изпаднал в медитация, в която явно получава "илинденско-преображенско" откровение под формата на жълти светлинни капчици...когато не щеш ли, попаднах на този форум, и си краднах този аватар...

Мона, на теб ти е смешно, и на ман ми е смешно...ама не знам какво ли ще е като си сменим ролите... :3d_139:

Привет dina_qneva,

Съвсем обикновен хирург съм, а сред хирурзите има и хора с чувство на хумор...Колегата Людмиел Станев вероятно е познат на всички- било с книгите си, било като сценарист на някои телевизионни неща, сред които "Клиника на третия етаж"...а той е и гинеколог..така че, професионално е обременен да "разсмива" само женска пациенстка "публика"...А, излиза, че след като "смилам" информация, за да я преоставя тук например, би трябвало да я изплюя...а да се плюе на обществени места е признак на лошо възпитание и липса на първите 7 години (искате ли да се подмладите, никога не е късно да се избавите от първите 7 години...нали?)...но не смятам, че представям кой знае каква информация- просто изразявам мнението си върху неща, които отдавна са известни...но не беше така с "дзен на нощния дежурен", когато се сдобих с никому неизвестните и до днес "гнойна сутра" и "травматична сутра", които са изписани на лице, което според баба ми се нарича "гьонсурат", който пък, според квалифицираната дейност разделям на два вида- възпалителен и травматичен гьонсурат....Но, по редица окултни за кони, техен общ предшественик е т.нар. "любопитен кандидат гьонсурат", и съвсем умишлено аватара ми е пример за последния...

Приятна вечер на всички- и ако ви е смешно, знайте, че тъпкано ще му се връща на този, който ви го е причинил...:D

Линк към коментар
Share on other sites

Ох, Кристиян, не е нужно да ги сменяме, а може и да сме ги сменили вече - ти по телесните хирургии, а аз по нравствените... Но поне, пак ще е смешно, си мисля.

Е, как няма да се смея като гледам този зъбатко, само липсваше и ушко в сложната конструкция....

"Аватарната профилактика" ти е подейставала добре, а на мен аватарното мъмрене, затова may-fly е моето знаменце сега+усмивки+ веселите ненадейни препратки....

Радвам се, че си такъв! Усмивки още за теб!

Линк към коментар
Share on other sites

Guest Кристиян

Че колко му е- аз смятам отдавна да взема да предлагам лифтинг на аурата, да регулирам обороти на чакри, а има и разни болести като макролитиаза- нали се сещате, онези малки емоционални камъчета, които обръщат каруцата посред житейския път..и после иди та търси в указателя номера на неволята да ти оказва "пътна помощ"- не е нужно..житейския път временно отбива по някоя клинична пътека за продухване на чакрите от пясъци и камънаци, че дори чакродизайн може да си поръча човек- стига да е окултно осигурен...спретнал съ си каталози, и напъследък за чакрите е актуален стил в тип "Долче и Габана"...освен това спешна помощ като закърпване на аурата при емоционални наранявания...реконструкция на кармични аномалии, ампутазия на болезнени биографични моменти, метастазиращи в настоящето и поразяващи бъдещето- хирургтията е голяма работа..и честно казано, след като мине смешното, идва ред и на сериозното...но това е методика, известна и в момента, но като по-масово приложение и осъзнаване е въпрос налъдещето, макар и не далечното бъдеще...(Сънчо ми каза, че е така, и понеже се кърнеше в жената и децата, взех та му повярвах....та да не вземе да овдовее и да се лиши от наследници..че тогава загазихме всички...)...а засега, това си остава поредната приказка под "шипковия храст", който хем сянка предлага, хем и човек може да си прави профилактика с витамин Цъ, която поне е научно приета...

Линк към коментар
Share on other sites

:feel happy: даааа + чудесна е периодичната профилактика ( аватарна + лична + всепространствена ) във всяко едно отношение + защото за преобладаващото ниво на съзнание са си валидни ситуациите + 1. след "профилактичното измиване/ дисциплиниране/ подсещане " на "прасенцето" / емоционално +мисловно +... / ...знайно е къде отива милото прасенце отново като го пуснат та и + 2. всяко чудо за три дни / късата памет + 3. извечната его - настройка :whistling: и на ум с усмивка тънка мисли я па тая/тоя кви ги дрънка :thumbsup: действително ми се иска всички аватари да са ССС = Смислени + Светли + Сияйни аватари + възрастващи ни на всички нива + да бъде Виделина + амин + амен + аум

:feel happy: Любов + Светлина + Мир + Радост :feel happy:

http://www.vbox7.com/play:25958453

Линк към коментар
Share on other sites

Хах , Дина , страхотна история за любовта . Времето е кръгло според мен . То може да види любовта от всичките и ъгълчета . :)

Поздрави за теб !

Линк към коментар
Share on other sites

ССС = Смислени + Светли + Сияйни аватари

Смислеността на един аватар се заключава в личното отъждествяване с него и заряда, който му се придава от индивида.Благост, твоят аватар изобразява свещенната геометрия.Предполага се, че човека който се охарактеризирва с подобен аватар трябва да въплащава хармонията и центрираността присъщи за принципите на тази наука, но това по никакъв начин не може да се види от начина ти на писане.

Що се отнася до сияйността и светлината, която би трябвали да излъчват аватарите, бидейки по този начин синвол на духовното, често може да е заблуждаващ фактор за опознаването на личността.Често аватара може да ни покаже към какво се стреми човек, неговото търсене.Та ако възприемем аватара като прозорец към личността, той рядко би бил сетъл, а още по малко сияен, защото броя на тези който са постигнали пълна интеграция на духовните принципи в личността си са единици.

Аватара може да е критерии за това колко добре се познаваме или да покаже още колко трябва да учим за себе си.

Редактирано от Вендор
Линк към коментар
Share on other sites

А когато погрешно втъканите нишки са повече?

Линк към коментар
Share on other sites

Защо някои хора използват главни букви, пунктуация, нов ред и пишат по всички правила, а при други се наблюдава писане в безразборен ред и без стил. Това със сигурност говори за автора на написаното, за неговата чистота и подреденост или за липсата на такива както в единия, така и в другия случай. Какво още може да означава това?

Линк към коментар
Share on other sites

Какво още може да означава това?

Може да означава само едно - езикова неграмотност и малко прочетени книги. Масово хората не умеят да пишат и най-лошото е, че не се и замислят как го правят.

Да не говорим (еретично ще прозвучи) и за употребата на пълен или непълен член.... Дори не смея и да вметна, да не би да ме отвее бурята на недоволството....

Линк към коментар
Share on other sites

Ами, каква буря ... абсолютно права си. Това поне се вижда черно на бяло. И аз, когато не се замисля, пропускам пълния член <_<

Линк към коментар
Share on other sites

Пълният и непълен член доста ми куца. От дете пишех правилно по диктовки и на български и на руски, без да уча и да мисля за правилата. Пишех интуитивно и затова почти не допусках грешки. Но при пълния член има правила, не става с интуиция и затова до ден днешен го греша. Понаучих го, защото е непростимо да греша, но пак се случва.

Сега ме дразни когато журналисти по националната ТВ (Петър Василев) правят маса граматически грешки. И то груби грешки! Това продължава с години, как няма кой да каже на този човек, че просто не знае да говори правилен български?

Редактирано от Максим
Линк към коментар
Share on other sites

Мона съгласи се, че не всички участници на форума си изкарват хляба с правоговор! Ако за мен е задължително да не греша, защото съм преподавател, дваж по-задължително е за журналиста, когото слуша цяла България. Не може ти да кажеш пред цяла България "течат последните минути на мача" вместо текат.

Редактирано от Максим
Линк към коментар
Share on other sites

Това, че не са пищещи и преподаватели по правоговор, не означава, че не трябва да спазват граматиката. А П. Василев сам отговря за себе си. Най-лесно е да не го слушаш, той по принцип си е "весел".

Хайде да не намесваме журналистиката, темата е щекотлива и вече има една затворена такава...

Все пак, говорим за стила, подписите и аватарите, нали така?

Линк към коментар
Share on other sites

Правописните грешки, разхвърляните изречения също са вид стил.

Това, че даден текс не е подреден може да изглежда педантично и дребнаво, но безотговорността към такова привидно малко нещо може да е показател за вътршна разхвърлянос.

Линк към коментар
Share on other sites

"Болгарино, знай своя род и език!"

Не е напразна връзката между двете.

Езикът е сложна система. Една от функциите му е комуникативността. Но колкото по-дълбоко вникваме в него, толкова повече се явява необходимостта от познаване на останалите функции и строеж на цялата тази система. Ако претендираме за съзнателност, то тя обхваща и начина ни на писане. Стилът е индивидуален, но граматическите правила и правопис са със силата на закони. Непознаването им може да се опознае - нали! Въпрос на самовзискателност. Малките деца за колко време усвояват говорния език? Е щом те могат да усвоят такъв обем от знание, защо ние да не можем да пишем правилно?

Нашият език е лексикално богат. А броят на глаголните времена /9/ са ужас за всеки чужденец...

Езикът е магнитният носител на родова информация!!!

Като малко допълнение: От направени изследвания върху творчеството на известни автори е установено, че Гьоте има най - богата в лексикално отношение реч, а за България това е Вазов. Ботев е ненадминат в звуковия рисунък на картините си.

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Добави...