Jump to content
Порталът към съзнателен живот
Добромир

Защо участвате в този Форум?

Recommended Posts

ISTORIK! Благодаря ти за високата оценка - чувствата ни са взаимни. :3d_064: Благодарим и за интелигентния и светъл начин, по който събуждаш старите теми от нашите форуми и създаваш красива и добра атмосфера във всичките си мнения и с отношението си към останалите потребители.

Сподели това мнение

Донке, аз пък благодаря за милите думи и за топлото посрещане!

:3d_053:

Сподели това мнение

Когато дойдох тук, много се надявах да попадна на други хора с подобно мислене. Да опозная хора, които четат беседите от повече време и имат богат опит в разнообразни области.

Сподели това мнение

Здравейте!

Много се радвам, че имам възможност да съм тук! Много съм благодарна, че и вие сте тук. Тук съм, за да се уча. Чета в портала от години, но се регистрирах едва сега, защото се надявам с нещо да мога да бъда полезна на някого с мнения или въпроси...

Поздрави от мен! И весели празници! :]

Сподели това мнение

Здравей learner! И благодаря, че ми напомни за тази тема!

Напоследък форумите не само на Портала, но и на останалите по-големи сайтове доста пооредяха. Аз самата също започнах да усещам липсата на разговорите, които водехме преди. Опитах се да си отговоря на въпроса защо се случва това и очите ми се поотвориха за не съвсем приятни истини за ежедневието, в което сме потопени и рамките, в които сами влизаме. През последния месец започнах да се самонаблюдавам и да засичам времето, което давам на различните полета на комуникация. Не ми беше приятно, но се наложи да си призная, че най-много време завличаше фейсбук и то основно за сърфиране по разни "полезни" линкове и общо взето клюкарско-махленски размени на "виж ми... ах! видях..." Деактивирах го за 3 седмици и разбрах какво ми е отнемал и как ме е завличал в едно общо течение, което неусетно започва да ми промива съзнанието. 

Форумите сега ми се струват далеч по-интелигентна форма на споделяне преди всичко заради свободата, която дават на всеки да избира своята сфера на интереси и да пребивава и разсъждава и чете тогава, там и това, което душата го потегли. 

Сподели това мнение

Ами аз лично не знам защо съм тука. Просто съм се поддал на силите, които ме водят и въобще не съжалявам за това :) 

Донка, аз напоследък по-малко пиша тук, защото ми се налага да правя повече неща в реалния живот и то неща, за които си говорим тук. Ех, благодаря :) 

Сподели това мнение

Да, Божидаре, с мен и с много други като нас е същото - явно е дошло време за делата...

Сподели това мнение

Честито Рождество!

И тук животът е реален. :)

Честито!

Ами не, не е съвсем реален. Тук общуваме през егрегорите, с които сме свързани, а в реална среща наживо може да общуваме и през Висшия си Аз. 

Сподели това мнение

А при телепатията как общуваме? Реална ли е? Пречките са в съзнанията, а не в разстоянията, времето или в средствата за комуникация.

Весели празници!

Сподели това мнение

А при телепатията как общуваме? Реална ли е? Пречките са в съзнанията, а не в разстоянията, времето или в средствата за комуникация.

Весели празници!

Не мога да отрека, че си прав. Имам предвид значимата за развитието на човека комуникация. Може след говорене във форума двама човека да се срещнат наживо. И това е много ясен белег, че общуват ефективно и не просто общуват, а ги срещат силите стоящи зад тях в името на тяхното развитие. 

Наистина всеки контакт, дори обмяна на изречение, може да е важен. Но едни безкрайни дискусии във форума реално нищо не означават за отношението на двама човека, ако съдбата не ги срещне наживо. Аз затова напоследък, доколкото мога, не приемам лично, каквото и да е написано във форум. 

Редактирано от Божидар Цендов-БожидарЗим

Сподели това мнение

:3d_146: о, трудно могат да се окачествят като дълги мненията в тази тема... 

Но сега ми хрумна, че аз лично участвам в ТОЗИ  форум, защото в него за разлика от други, участниците се отнасят един към друг с уважение въпреки различията, които имаме. И не само заради правилата - някак им идва естествено... 

А когато на някого не му пука, той едва ли ще си губи времето да чете, пише и въобще посещава... 

Сподели това мнение

Направете си регистрация или влезте в акаунта си, за да коментирате

Трябва да сте регистриран участник, за да можете да оставяте коментари

Направете регистрация

Регистрирайте се в Портала. Лесно е!

Нова Регистрация

Влизане

Вече имате регистрация? Влезте тук.

Влизане Сега