Jump to content
Порталът към съзнателен живот
Sign in to follow this  
Guest dgerry

Правя обща Скайп връзка на хора, свързани с идеите на Учителя

Recommended Posts

Guest dgerry

Здравейте приятели

Започнал съм да правя обща SKYPE връзка на хора, свързани с идеите на Учителя. Ще се радвам да се съберем повече хора . Не е нужно да има микрофонче , един вид общ чат. В скайпа съм dgerry00 или hristo vatev. Вече има дестина човека . :v:

Какво мислите за идеята ?

Този форум е чудесно място.

Ето малко снимки от миналата година на Рила (за линка се обърнете към автора на постинга - бел. мод.).

Всичко добро и до скоро . :rolleyes:

Редактирано от Васил

Сподели това мнение

Благодаря за снимките! Видях много познати лица. Включително и с теб се запознахме. Ти беше отседнал в хижата, с дългата коса си нали? :)

Сподели това мнение

:thumbsup:

Сподели това мнение

Здравейте!

Идеята за обща връзка наистина е добра - това е чат, който е директен - може и с майк, може и писмено! Много приятели заедно - какво по-хубаво от това! Христо (дгери) освен това прави национална скайпи мрежа за хора с увреждания!!! Товеа е вече нещо!!! Благодаря му за това!!! ОМ

Сподели това мнение

Христо наистина е направил толкова благородни неща за хората! Линкът, даден на личната му страница е пълен с подобни дела. Очарован съм от него. Когато се срещнахме на Рила преди година дори не знаех за тези му инициативи, но струеше от него някакво рядко благородство и доброта.

Сподели това мнение

Направете си регистрация или влезте в акаунта си, за да коментирате

Трябва да сте регистриран участник, за да можете да оставяте коментари

Направете регистрация

Регистрирайте се в Портала. Лесно е!

Нова Регистрация

Влизане

Вече имате регистрация? Влезте тук.

Влизане Сега
Sign in to follow this