Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Молитва за дъжд


Recommended Posts

Хм, аз пък се сещам за едни момчета пожарникари, които в продължение на 8 часа се справяха с един пожар на 25 км от Карнобат (пътуващи от 3 влака бяхме свалени по-миналата събота, престояхме 6 часа на полето в най-голямата жега на дима и със свършила вода, защото гореше територия от километри, засягаща и жп линиите). Та тези момчета дали не трябваше да седнат в поза лотос и да се помолят за дъжд, си мисля? Или пък ние - пасажерите от влаковете да бяхме се напозили в молитва и да мърморим някакви мантри там, вместо да вървим да търсим вода за бременните, децата и старците. Току виж прокапало на главите ни.

Като чета темата ми става много смешно. Латина се шегува, зная, дано и останалите, защото ако си помислите, че заради молитвите ви вали, тежко ви - порочният кръг така се завърта, че няма да има край наистина.

Линк към коментар
Share on other sites

  • Отговори 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Като чета темата ми става много смешно. Латина се шегува, зная, дано и останалите, защото ако си помислите, че заради молитвите ви вали, тежко ви - порочният кръг така се завърта, че няма да има край наистина.

А-а-а-а... молитвата за дъжд всъщност не е за дъжд... А за какво? И по какво се различава молитвата за дъжд от която и да е друга молитва?

Редактирано от Багира
Линк към коментар
Share on other sites

Отношението ми към тези неща наистина е сериозно. Пошегувах се,макар същевременно да ми е мъчно заради наводненията. Не може ли да намерим сили да се усмихнем в беда? Все пак не сме в рая.

Мога само да добавя, че много думи сами по себе си не отварят Небето...

Линк към коментар
Share on other sites

Гост
Тази тема е затворена за писане.

×
×
  • Добави...