Jump to content
Порталът към съзнателен живот
Иво

Работете разумно, не денонощно

Recommended Posts

Хе пак ще се смея. :) )

Тълкуването на чужно мнение предполага конкретна обосновка с несъгласието на това което е казано но тук не виждам да сме на различно мнение .

Явно разбираш написаното както ти отърва и съгласи се кофти е да ти ''слагат думи в устата'' които не си написъл или имат друго значение и най-вече да се говори за преставите на друг човек .

Хубаво дал си мнението какво за теб е разумно работене, какво толкова се набираш . :hypocrite:

Бъди Жив и здрав !

//

За да не съм извън темата ще ти задам едни въпрос.

Примерно си инженер работиш денонощно работата ти не е физически труд дори а сметки изчисления и т.н изцяло си погълнат от работата но не ти е по сърце и искаш примерно да си художник и да работиш когато ти дойде вдъхновението е питам аз като инженер какви молитви и песни ще ти помогнат за работата като съзнанието ти трябва да е погълнато изцяло от нея с изчисления и тем подобни защото и най малкато отклонение е фатално знаеш... е за това ми беше думата , че някои хора тъпчат на едно място и то денощно...

Редактирано от bee_bg

Сподели това мнение

//

За да не съм извън темата ще ти задам едни въпрос.

Примерно си инженер работиш денонощно работата ти не е физически труд дори а сметки изчисления и т.н изцяло си погълнат от работата но не ти е по сърце и искаш примерно да си художник и да работиш когато ти дойде вдъхновението е питам аз като инженер какви молитви и песни ще ти помогнат за работата като съзнанието ти трябва да е погълнато изцяло от нея с изчисления и тем подобни защото и най малкато отклонение е фатално знаеш... е за това ми беше думата , че някои хора тъпчат на едно място и то денощно...

Ей това е истината човек да намери признанието си и да работи работа която го удовлетворяваи съвпада с талантите му. За някои хора е неимоверно трудно това и за това не спират да се оплакват да си мерят до минутки работното време да изчисляват колко получавали в тази или онази страна на ЕС, пък видиш ли ние колко сме ощетени тук в БГ омръзна ми да слушам и чета такива неща :3d_131: Като си намери човек призванието всичко си идва на мястото и никой не се чувства ощетен :3d_097:

Сподели това мнение

Направете си регистрация или влезте в акаунта си, за да коментирате

Трябва да сте регистриран участник, за да можете да оставяте коментари

Направете регистрация

Регистрирайте се в Портала. Лесно е!

Нова Регистрация

Влизане

Вече имате регистрация? Влезте тук.

Влизане Сега