Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Синузит - природни и алтернативни методи за лечение


Recommended Posts

То не е само бащата. Синузитът може да е постоянна обида и разочарование към някого, с когото се общува редовно.

 

Поддържа се от нивото на стрес идващо от обидата. Простудата провокира синузита, защото вдига нивото на стрес. А пък всяка простуда може да се свърже и е резултат от някой нов случай на обида и разочарование към същите хората. Може и хората да не са наблизо, но сещаш се нещо свързано с тях и се обливаш в обида и разочарование. Или пък отношението на други хора ти напомня за тези неща.

Линк към коментар
Share on other sites

  • Отговори 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mia15

И мен пак ме удари чук - фронтално в челото. От 5 дни засега нищо не помага. Ни прошки, ни капки (природни не от аптеката).

 

rossin

Лекувам се от 25 години

само с инхалации с босилек.

Дали е хронично или не, не мога да кажа. Челото, " в областа на третото око" ми е слабо място. Астрологично- асцедента ми е на 6 гр. в Овен.Не съм имала проблеми с бащата, той ми беше повече приятел, отколкото родител.

 

Алергични реакции до сега не съм имала. Причините за възпаленията са от простуда, независимо на коя част от тялото са. :rolleyes:

 

За тези, на които нищо не помага, има още един шанс - класическа хомеопатия, която приложена навреме, може окончателно да ви излекува. Лечението е индивидуално и поради това не може да се посочи универсално хомеопатични лекарство.

Редактирано от Alexander
Линк към коментар
Share on other sites

.. Лечението е индивидуално и поради това не може да се посочи универсално хомеопатични лекарство.

 

Това е много важно. Много важно.

 

Дори, когато се знаят духовните причини за болестите, то лечението е индивидуално и практическите стъпки за всеки са индивидуални. Така е и за хомеопатията и Бах терапията, и всички методи, които търсят излекуване на душата.

 

Тук много важно е проследяването на пациента. Подготвянето на следващата му стъпка. Та пълното излекуване може да трае един сеанс, а може да трае доста време. А обикновено като идете следващия път в поликлиниката лекарят дори не ви помни.....

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Добави...