Jump to content
Порталът към съзнателен живот
Иво

Искате ли да имате блог?

Recommended Posts

Може би трябва да се открие и цял форум тук в Портала за лично творчество, нещо като лични дневници на потребителите, подобна опция има и на други интернет форуми.

Можем вместо форум да дадем възможност на всеки потребител, който заяви, да има собствен блог. Там ще може да помества свое творчество, размисли, преживявания за дена. Само не знам колко човека биха ползвали такава услуга. Ще изисква не малко усилия да се инсталира, настрои, пусне и поддържа... Може би ако се въведе някаква символична месечна такса и има достатъчно потребители, които да ползват тази екстра би си струвало усилието.

П.С. Блоговете са настроени вече, тези които искат да имат Блог нека прочетат тази тема:

Блог - Инструкции за активиране и Условия за ползване

Сподели това мнение

Guest Мона

Хайде, бе хора.

Като ви чета, много от вас имат писателски и поетически заложби, а и всеки от вас има какво да сподели на своя собствен метафоричен език. А и дори не се отнася само за писането, но и за фотография например....

Идеята е страхотна, а и никой не открива топлата вода. Опитът показва, че такива блогове "работят" и то "работят" добре.

Сподели това мнение

Аз също съм за :thumbsup:

Но защо за сметка на форума поради липса на достатъчно място ли?

Според мен най-добре е да е инсталиран към профила и при преглед от останалите да се отваря

естествено ако потребитела е дал достъп . То и сега човек може да си прикачи линк към собствен блог... Във форума на АБВ -то има нещо подобно .

Сподели това мнение

Аз също съм за :thumbsup:

Но защо за сметка на форума поради липса на достатъчно място ли?

Според мен най-добре е да е инсталиран към профила и при преглед от останалите да се отваря

естествено ако потребитела е дал достъп . То и сега човек може да си прикачи линк към собствен блог... Във форума на АБВ -то има нещо подобно .

Няма да е за сметка на форумите. Просто форумите са едно по-общо виртуално място, а блоговете са нещо по-лично.

Форумите и блога ще са свързани. Като влезеш в личния профил на някой, ще можеш да виждаш освен неговите мнения и теми, също така и постовете в личния му блог. Отделно ще можеш да влизаш само в блога му и да коментираш споделеното от него.

Блогърът ще има право да забрани коментарите от други потребители. Ще може също да направи блога личен, т.е. невидим за останалите или пък видим само за ограничен кръг приятели... и други разни екстри

Редактирано от Иво

Сподели това мнение

Да за нещо такова ми беше думата .

Мисля че форума ще спечели по този начин като дългите цитати и постове бихте ги разрешили само в блоговете а във форума само препратки с линк към личния блог така и темите ще са по прегледни а не както сега с дълги и предълги цитати , не че и сега не могат да се пускат линкове към други страници,но понякога става скрита реклама към други сайтове и форуми...

Сподели това мнение

Да, чудесна идея е дала Мона :thumbsup: Наистина има поне няколко човека от Портала, чието творчество бих чела с удоволствие. Тя е една от тях - има много хубави неща :3d_041: . Ще се радвам, ако се направят такива блогове!

Сподели това мнение

Блоговете са почти готови. Все още оправям някои дребни детайли.

Като са напълно завършени, ще пиша пак.

Междувременно може да видите малка демонстрация как изглеждат:

Листа с всички Блогове

Личния ми Блог

Сподели това мнение

Още не е завършила работата по блога.

Нека обаче най-нетърпеливите ми пишат на ЛС и ще им пратя инструкции за активиране.

Цената за ползването на услугата е 5лв на месец.

Абонираните потребители, освен Блог ще получат и някои допълнителни привилегии, като например възможност за правене на личен фото албум в Галерията на Потребителите и други.

Сподели това мнение

Гост
Тази тема е затворена за писане.