Jump to content
Порталът към съзнателен живот
Иво

Искате ли да правим пероиодични чат срещи?

Recommended Posts

Здравейте,

Преди няколко години бяхме пробвали да направим Чат по предварително зададена тема в предварително обявен час. След това един от участниците направи компилация на най-важното и го пуснахме като тема. Мисля, че се получи много интересно и в същото време полезно. Можете да видите: ТУК

Предложението ми е да възродим тази практика и периодично да правим подобни чатове - примерно 1-2 пъти в месеца или даже по-често.

Можете да влезете в чата като кликнте върху следния линк: ЧАТ

Какво мислите?

Харесва ли ви идеята?

Редактирано от Иво

Сподели това мнение

Прекрасна идея..

С удоволствие бих се включила в дискусия по някоя тема.

Директния разговор понякога е много полезен...и приятен :)

Сподели това мнение

:dancing yes::thumbsup1:

Сподели това мнение

подкрепям идеята

Сподели това мнение

Предлагам да използваме чата когато из форумите се заформи спор.Добре ще е ако страните по спора изложат гледните си точки, а различията се изгладят в директен диалог в чата, като извода бъде изнесен в последствие.Така ще се избегне трупането на безполезна информация, която само да пречи на четящите и търсещите знание.

Сподели това мнение

:3d_009: :3d_009: :3d_009:

Сподели това мнение

Предлагам да използваме чата когато из форумите се заформи спор.Добре ще е ако страните по спора изложат гледните си точки, а различията се изгладят в директен диалог в чата, като извода бъде изнесен в последствие.Така ще се избегне трупането на безполезна информация, която само да пречи на четящите и търсещите знание.

Тази идея сериозно я подкрепям!!!

А иначе предлагам в сряда в 19часа да си направим Чат на тема: Да се опознаем.

Нека да не е някаква твърде сериозна тема като начало, а просто да си поговорим, да обменим мнения и идеи....

Какво мислите?

Сподели това мнение

Интересно би било.Всички имаме впечатление един за друг, хубаво ще е ако се опознаем по един по динамичен начин.

Сподели това мнение

Сряда е добър ден - а защо не от 22.30 - повече хора ще са на линия. В седем повечето още са на път от работа за в къщи или по работа все още. Както и да е - идеята е добра!

Сподели това мнение

Орли, 22,30 за начало е твърде късно. Макар че ту успявам, ту не успявам да се организирам да си легна до тогава, възгледът ми е, че точно тогава е най-здравословно да се подготвяме за сън - и като форум, в който се уважава здравословното начало, мисля, че ще е добре чатът да е до, а не след тоя час! Впрочем, "совите" могат и да продължат, но трябва да има по-нормално време и за "чучулигите"! Компромисното време според мен е 20-21 часа, а кой точно ден да е - там вече е по-сложно... добре е поне 2 дни да има, така че да се обхванат повече хора!

Редактирано от Добромир

Сподели това мнение

Според мен всичко трябва да е спонтанно.

Без тема, без час, нека нещата да се развиват сами.Така е по интересно и живо.

Сподели това мнение

Спонтанните чатове и теми са си по подразбиране - т.е. всеки може да си чати, когато си иска и колкото си иска. Ако чата е по някои от темите в портала например и чатещите решат да направят резюме, може да се публикува към съответната тема.

Чата функционира от много време и е постоянно включен, но изглежда едва сега ще започнем да го ползваме по-активно... може би.

Отделно от спонтаннните чатове ще има предварително обявени теми в предварително обявени часове. Щом 19ч смятате, че ви е рано, нека тогава да е в сряда в 20:30. Предварително зададената основна тема е: Да се опознаем

Разбира се, в хода на чат най-вероятно ще изникнат допълнителни теми и подтеми, което е нормално и естествено.

Редактирано от Иво

Сподели това мнение

Направете си регистрация или влезте в акаунта си, за да коментирате

Трябва да сте регистриран участник, за да можете да оставяте коментари

Направете регистрация

Регистрирайте се в Портала. Лесно е!

Нова Регистрация

Влизане

Вече имате регистрация? Влезте тук.

Влизане Сега