Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Разговорки


Донка

Recommended Posts

Умна жена не би имала пропуск в корумпирането на мъжете, независимо дали са умници или глупаци...

Дори някой мъж да е Умен Развит Красив Очарователен (УРКО- за по-кратичко) е с много нисък корупционен потенциал и всяка Талантлива Интелигентна Красива Впечетляваща Апетитна (ТИКВА- за по-кратко) жена не би се затруднила да го подкупи.

Накратко: УРКО няма шанс срещу ТИКВА.

Причината: тестостеронова

Следствия: описани прекрасно чрез цитираните по-горе моменти от беседата на Учителя.

:3d_125:-добре че си водя записки, та да мога понякога да правя такива генерални изводи за живота- от първа ръка...:3d_092:

Линк към коментар
Share on other sites

Умна жена не би имала пропуск в корумпирането на мъжете, независимо дали са умници или глупаци...

Дори някой мъж да е Умен Развит Красив Очарователен (УРКО- за по-кратичко) е с много нисък корупционен потенциал и всяка Талантлива Интелигентна Красива Впечетляваща Апетитна (ТИКВА- за по-кратко) жена не би се затруднила да го подкупи.

Накратко: УРКО няма шанс срещу ТИКВА.

Причината: тестостеронова

Следствия: описани прекрасно чрез цитираните по-горе моменти от беседата на Учителя.

3d_125.gif-добре че си водя записки, та да мога понякога да правя такива генерални изводи за живота- от първа ръка...3d_092.gif

Умен анализ от УРКО за ТИКВА ... thumbup2.gif

Но не виждам рецептата нещо от Доктора как да се изликува двузначното тълкуване. thumbsup.gif

А не е ли отхвърленият "Крайъгълен камък" лечението на УРКО от тази напаст ТИКВА ? 3d_146.gif

Просто УРКО спира да дава тестотерон без рецепта и заплащане според конюктурата на пазара на ТИКВА и нещата се нормализират. thumbup1.gif

Така УРКО става ДУРКО / Достатъчно Умен Развит Красив / и всяка ТИКВА ще се затрудни да го купи. sorcerer.gif

Линк към коментар
Share on other sites

Умна жена не би имала пропуск в корумпирането на мъжете, независимо дали са умници или глупаци...

Дори някой мъж да е Умен Развит Красив Очарователен (УРКО- за по-кратичко) е с много нисък корупционен потенциал и всяка Талантлива Интелигентна Красива Впечетляваща Апетитна (ТИКВА- за по-кратко) жена не би се затруднила да го подкупи.

Накратко: УРКО няма шанс срещу ТИКВА.

Причината: тестостеронова

Следствия: описани прекрасно чрез цитираните по-горе моменти от беседата на Учителя.

3d_125.gif-добре че си водя записки, та да мога понякога да правя такива генерални изводи за живота- от първа ръка...3d_092.gif

Умен анализ от УРКО за ТИКВА ... thumbup2.gif

Но не виждам рецептата нещо от Доктора как да се изликува двузначното тълкуване. thumbsup.gif

А не е ли отхвърленият "Крайъгълен камък" лечението на УРКО от тази напаст ТИКВА ? 3d_146.gif

Просто УРКО спира да дава тестотерон без рецепта и заплащане според конюктурата на пазара на ТИКВА и нещата се нормализират. thumbup1.gif

Така УРКО става ДУРКО / Достатъчно Умен Развит Красив / и всяка ТИКВА ще се затрудни да го купи. sorcerer.gif

Е, освен ако не е печена ТИКВА- много рядко някой УРКО би отказал на печена ТИКВА...Най-често му потичат лигите, и с колкото трябва би се бръкнал...

Линк към коментар
Share on other sites

:o:D:D

Ми тикви сме... сите :3d_146: Решението е да се появи някой Гейлън.

/грозен екземпляр с йога лъчения в ъгъла на небитието/

//на някой да му се играе на вертикализация?//

Линк към коментар
Share on other sites

Дежурството ми приключи, вече съм си у нас...и не мога да изграя на вертикализация поради това, че вече съм хоризонтално обременен...т.е. полегнал съм и за вертикализация ще ме бива след около 4-5 часа

Линк към коментар
Share on other sites

На мен сега ми израства едно зъбче(мъдрец). laugh.gifbiggrin.gif

ти пък къде се намърда в темата за бебетата 3d_065.gif

img_233518_1541140_l.jpg

Линк към коментар
Share on other sites

Guest Кристиян

Кристияне, много си прав.

От това, което се убедих е, че учителят няма етикетче учител и се намира не с търсене на учителя, а с търсене на други неща.

А от това, което се убедих от темата е, че търсенето на висшето подгордява, както висшия аз, така и евентуалните учители и кандидат-учители :)

Ами тъй си е то...Първият ми гуру, чието име е Писнами Дарупам Свами Зарзавати е пример баш за това, дето го наричаш подгордява. Но според мен по-удачни са думички като у-гордява, за-гордява, на-гордява, над-гордява, раз-гордява и някои други, които в момента ми се изприха от...ка`ж го де...

Въпреки, че от този мой първи гуру научих страхотна йога-техника: как се бели краставица с трето око, как се дои чисто духовно мляко, кои са дилърите на най-пречистения маслинен елей, и как да щракна пръсти така, че вместо да се чуе "штрак", да се пръкне точно една щипка сол от онази, за която Исус бил казал "вие сте солта на земята"- всичко това са продукти, с които се прави таратор...Липсва само чесъна, въпреки че всъщност не липсва- всеки има висш аз:висше его- да си го почеше на вкус....и...бон апети...

Ама много скъпичка ми идваше таксата да бъда ученик на гуруто...та го уволних. Жалко за баламите, които все още се връзват на рецепти за таратор...при положение, че аз, съвсем сам самичък, с поредица любителски кулинарни експерименти вече стигнах до холестеролова нирвана, с една проста тефлонова чакра, асана за пържене и повечко масълце, яйчица, кашкавалец, бекон- човек и да иска, не може да отрече, че не съм открил как се става помазаник...или пък , че не съм постигнал най-конвенционален тип блаже-нство...:3d_146: При това, без азът ми да е кой-знае колко висш... :3d_017:

Редактирано от Кристиян
Линк към коментар
Share on other sites

Guest Кристиян

...после се чудя що на лични ме светват, че сме съ-идентични...

Нещо не разумях, ама то е щото и нямам кой знае какъв капа(цитет) за разумяване...

Да не би да означава, че някой ни е хакнал генетичните кодове и току-виж сме се оказали едно и също пиратско копие? Или..., а?

Линк към коментар
Share on other sites

Просто изглежда някои мислят, че аз, демек ти (потяхному), си имаме две регистрирани потребителчета - едното си е моето (Кристиян, нали), а другото е твоето (Въголямоенциславдолначерта).

Аз обаче държа да заявя, че такива раздвоения на дребно не ме хващат. Може да ми се раздвоява само Висшия на Висшия аз.

Линк към коментар
Share on other sites

Guest Кристиян

Е, мен още никой не ме е припознал- явно форумно или пък на лични :hypocrite:

Току виж обаче се пръкнала теорията за виртуалните близнаци...

Може би много хора по света си търсят сродното IP и майчиния сървър...:3d_146:

П.П. В който и да е астрал- висшия ми аз си остава цял! И преди и сега- висшия ми аз е класика...хм- това беше тъпо :thumb down:

Редактирано от Кристиян
Линк към коментар
Share on other sites

Залагам си главата свидетелствайки, че тези двамата по - горе наистина са двама 3d_146.gif3d_146.gif

То, че са двама - двама са. Но не е ясно дали са двама в една глава или ти са двамата в твоята глава ?.. sorcerer.gif

Щот` някои много успешно си клонират Висшия аз на по няколко места... rolleyes.gif

Линк към коментар
Share on other sites

Guest Кристиян

Ама и на тебе не ти стиска висшия аз да си заложиш, нали? Както древните шумери са казали (а някой от тях е останал трезвен, та да записва:3d_146:):

"Море природо, глава си давам,

ама висш аз не давам на Права Вяра.

Докато дървото ми ражда маслини,

ще си похапвам...

...и ще си издигам кундалини-

колкото си искам или колкото мога,

ще развивам моята висша природа,

докато от мене се получи нова порода...

Ха-така Ха-така Ха-така Ха-така (24 пъти)"

Има си и мелодия- шумерска, квартална, акомпанимент на традиционна кухарка (на италЯнски строй, който, естествено- шумерите също са измислили покрай всичко останало)

Това е много поучителентекст, макар и от квартално-пиянско естество...Мъдростта се пръква най-често в крайните квартали- пък ако ще и шумерски да са...:3d_146:

Нещо идеята за виртуални близнаци, едносървърни ай пи-та и прочие...не намери почитатели...

Линк към коментар
Share on other sites

Мислих, че само проучваш пазара, а не, че я прокарваш.

Ама хубу, ади. Ай-пита, ай-отговарям. Понеже виртуалните близнаци са залели пазара, аз предлагам ние да се пренасочим само към предлагане на реализацията им - материализиране демек.

Инфи, ти как би могла да разчупиш пък нашата съидентичност? Или смяташ, че моята розова половинка от АлбедоРубедото не е веща в чакропластиката?!

Линк към коментар
Share on other sites

Мислих, че само проучваш пазара, а не, че я прокарваш.

Ама хубу, ади. Ай-пита, ай-отговарям. Понеже виртуалните близнаци са залели пазара, аз предлагам ние да се пренасочим само към предлагане на реализацията им - материализиране демек.

Инфи, ти как би могла да разчупиш пък нашата съидентичност? Или смяташ, че моята розова половинка от АлбедоРубедото не е веща в чакропластиката?!

Мммне. Но понеже съм от близнаците /!/ те хващам натясно в неумението да се правиш на трима /двамата ги познавам/ :3d_146::whistling:

Крис, притурил се Аза, разтурил... по македонско девойче залита, златна сватба стяга, къде да върви да се залага другаде. :3d_146:

Някой няма ли да заложи с мен та да се облажим малко. Наддавайте, наддавайте.

Редактирано от infinity1305
Линк към коментар
Share on other sites

Guest Кристиян

За тризнаци кой ще почерпи по едно?

първи път- :3d_104:

втори път- :3d_104:

Честито на дамите, щото са с предимство...и щом са от близнаците- продадено :3d_104:

:3d_024:

Линк към коментар
Share on other sites

Guest Кристиян

Ами аз съм по служба и не почивам...Пуснах си кундалинито в гарнизонна отпуска- да разпусне малко, че с това издигане и излагане на духовни течения, напоследък започна да се оплаква от схващания тук-там...Та, като съм на работа- да оди до Шамбала да се жалва на ламите...пък те, ако не им стиска простата- нека да се опитат да ме порицацят духовно...ама не смеят- щото простатата ако не ги е стиснала- ще ги стисне...

Та, какво друго освен разговорки ми остава...Лъснал съм си чакрите, изпрах си аурата с новия астрален препарат за отстраняване на разни душевни и ефирни петна (висшия ми аз обича банички...и кулинарна йога), продухах си енергийните канали, ама щом не мога да си начеша езика- все едно...полза от другите неща- няма...Тъй де, аз ако съм скромен по природа, но на никой не кажа- какъв шанс давам на ближния си да узнае, че съм скромен...дори може би най-скромния, ама ако не си кажеш- и руг няма да си каже, няма да има дебати, класация и топ 100...А без топ 100- живота няма смисъл...

Редактирано от Кристиян
Линк към коментар
Share on other sites

http://www.youtube.c...h?v=jisgfALQw0w

Movie : Naya Daur

Singers : Asha Bhonsle and Mohammad Rafi

Song : Ho Ude Jab Jab Zulfein Teri

Lyricist : Sahir Ludhianvi

Actors : Dilip Kumar, Vyjayanthimala, Ajit

Music Director : O P Nayyar

ho ude jab jab zulfein teri

ho ude jab jab zulfein teri

ho ude jab jab zulfein teri

ho ude jab jab zulfein teri

kanwariyon ke dil machle

kanwariyon ke dil machle

jind meriye

ho jab aise chikne chehre

ho jab aise chikne chehre

to kaise na nazar fisle

to kaise na nazar fisle

jind meriye

ho rut pyar karan ki aayi

rut pyar karan ki aayi

ho rut pyar karan ki aayi

ho rut pyar karan ki aayi

ke beriyon ke ber pak gaye

ke beriyon ke ber pak gaye

jind meriye

kabhi daal idhar bhi phera

kabhi daal idhar bhi phera

ke tak tak nain thak gaye

ke tak tak nain thak gaye

jind meriye

ho us gaaon se sanwar kabhi sadke

us gaaon se sanwar kabhi sadke

ho us gaaon se sanwar kabhi sadke

ho us gaaon se sanwar kabhi sadke

ke jahaan mera yaar basta

ke jahan mera yaar basta

jind meriye

paani lene ke bahaane aaja

ho paani lene ke bahaane aaja

ke tera mera ik rasta

ke tera mera ik rasta

jind meriye

ho tujhe chand ke bahaane dekhoon

ho tujhe chand ke bahaane dekhoon

ho tujhe chand ke bahaane dekhoon

ho tujhe chand ke bahaane dekhoon

tu chhat par aaja goriye

tu chhat par aaja goriye

jind meriye

abhi chhedenge gali ke sab ladke

ho abhi chhedenge gali ke sab ladke

ke chand bairi chhip jaane de

ke chand bairi chhip jaane de

jind meriye

ho teri chaal hai naagan jaisi

ho teri chaal hai naagan jaisi

ho teri chaal hai naagan jaisi

ho teri chaal hai naagan jaisi

ri jogi tujhe le jaayenge

ri jogi tujhe le jaayenge

jaaye kahin bhi magar ham sajna

jaaye kahin bhi magar ham sajna

ye dil tujhe de jaayenge

ye dil tujhe de jaayenge

jind meriye

Редактирано от petarstankov
Линк към коментар
Share on other sites

Гост
Тази тема е затворена за писане.

×
×
  • Добави...