Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Разговорки


Донка

Recommended Posts

Абе вие не сте добре и двамата.Аз съм тотално отчаяна от мъжете в този форум.Грешка и тримата.

Редактирано от Inatari
Линк към коментар
Share on other sites

Ако вие тримата сте моята реалност, то тя е бедна, еднозначна и доста елементарна.

Линк към коментар
Share on other sites

Guest Емил от Льонеберя

Имам розов обръч на бели пеперудки, както и лилав на черни мишленца /този ми е официалния/.

Мога да осигуря при интерес допълнително панделки, кордели, ленти и топка.

Правя съчетания с три уреда.

Линк към коментар
Share on other sites

Леле. няма спиране тоя Емил.Елате на себе си, плийс.

Линк към коментар
Share on other sites

Guest Емил от Льонеберя

Кръглата форма е идеалната форма и от тази позиция ако човек пази форма, значи се стреми към съвършенството...

А иначе може да има файда от мен и ако някой реши да се жени, може да звъни...

/науката не прощава, два дни конференция и изкуках, еййй/

Линк към коментар
Share on other sites

Да, аз съм дресьорката му - справя се отлично със съчетанията.

О,jul и ти ли ще дойдеш на нашата сватба, не знаех, че ще провокира и женски интерес.Хахахха.

Линк към коментар
Share on other sites

Guest Емил от Льонеберя

Важна е поуката от вечерта.

А тя е?

(абе, хора, що така не се вълнувате от микропроцесорната микроелетродна техника, цяла тема пуснах, тука хората се бият за диамантени електроди, злато, платина, нанотръбички, меле страшно е!)

Редактирано от Емил от Льонеберя
Линк към коментар
Share on other sites

Говорете си още глупости на воля.Аз ви напускам.Лека и звездна !

Линк към коментар
Share on other sites

Не знам дали от това могат да се правят някакви генерални обобщения, май не. Но при двете ми регистрирания в един сайт, повече гейове са започвали да ми пишат, отколкото жени (даже поне един има снимка). А в няколкото пъти, когато са ми писали жени, те са били много по - големи от мен (над 40г., над 60г.) и са ми писали защото аз самият съм се писал много по - стар и това явно по някакъв начин ги е провокирало да ми драснат някой ред (не са търсили от мен нещо специално...). И предполагам, че въпросните писали ми гейове са активни не само по отношение на мен, но сигурно пишат и на другите мъже в сайта. Докато нямам спомен, когато съм си бил посочвал истинската възраст, някоя жена или момиче да тръгне да ми пише. Поне от тези дребни наблюдения и предположения, излиза че гейовете са по - активни и търсещи, което е възможно да се дължи на по - малък избор на партньори или просто защото макар и гейове...те са си мъже, а мъжете по принцип са по - активни в тези неща. На Вива Савелий му се е натискал гей, на ворфакс са му подсвирквали двама гейове.

Редактирано от Христо
Линк към коментар
Share on other sites

Хора, не се дразнете. ако Емил реализира танцовата програма и сватбата се състои, това ще е супер весело събитие. и може би ще върнат темата там дето беше - за брака

Линк към коментар
Share on other sites

Guest Емил от Льонеберя

А, Ице, това, че на теб не са ти писали девойки, не бива да означава, че на някой друг не са писали.

А иначе, ако трябва да съм честен, съм по-добър в други неща, но ако Ина и Ворфакс са решили да се взимат, аз няма къде да ходя - взимам топката, лентата и обръча и почвам с програмата!!!

Аз за днеска пошпионирах малко и се изморих. То си е изморително да се правиш на друг...

Линк към коментар
Share on other sites

Guest Емил от Льонеберя

Хвана ме вече саклета и се чудя кого да подкукуросвам /или май граматически правилно беше "подкукоросвам"? - нека да се изкажат компетентните органи/.

Линк към коментар
Share on other sites

Аз да се оплача нямам никакъв интернет и затова не мога да пиша, а имам да отговарям на писма.

Линк към коментар
Share on other sites

Който иска да има истински исторически познания, не трябва да разчита само и прекомерно на езотериката и апокрифните книги (стана дума за това темата "Чета и не вярвам на ушите си"). Браво Станимир, не се сетих за това с дрехите и доспехите, макар че е прост, но категоричен аргумент ! :)

Aaaa, не, не се радвай толкова Христо на аргумента, хич не е категоричен.

Първо запазените дрехи ама никак не са от гръко-римската епоха, а от следващата - това дето ние му викаме средновековие. Второ, дори и от тогава, има такива внушителни доспехи, чееее ... сегашните мъже могат само да завидят.

А само като видиш какви мечове са въртели по време на гръко-римската епоха; не само като тегло, ами и като дължина, което, извинете ме, но един нисък, тантурест грък, каквато е представата на съвременната наука за древните гърци, би носил единствено като заорава към 20см от острието му в земята :)

Христо ти защо мислиш, че амфитеатрите са с толкова високи и дълбоки седалки, не е ли било възможно да са по-удобни, щом са били за едни по-късокраки хорица, хем и по-икономично за съграждане?!

Да, има намерени скелети с по-малък ръст, но всички те са от мнооооого по-ранни епохи, отколкото гръко-римската, за която си говорим.

Линк към коментар
Share on other sites

Гост
Тази тема е затворена за писане.

×
×
  • Добави...