Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Разговорки


Донка

Recommended Posts

Fut,много порочни мисли взеха да ти идват. :3d_074:

ohmy.gifhelpsmilie.gif Майчице Небесна! :angry: Казвала съм ти го и друг път и сега ще ти го повторя. За чистия всичко е чисто, за нечистия няма нищо чисто. Порочното ти е в кикерицата angry.gifbeat.gifразбойник такъв mad.gif. Извинявам се за offtopic2.gif

Редактирано от Fut
Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Аааааа няма да се разберем по този въпрос :3d_158: . Няма да обиждаш баба Яга закачила съм си една у дома за късмет :P:D и ми е скъп подарък от племенницата ми :))).

veselinvalchev1981

Всичко зави си през какви очи гледа човек.
:thumbsup:

azbuki

В кабалата мъдростта е Хокма, разбирането е Бина. Когато едно нещо го виждаш на ниво Хохма, тоест в неговата цялост, не изпитваш никаква нужда да го "разбираш", което предполага и това да го анализираш на части (Бина). Когато прочетох това преди време, разбрах защо за някои неща изобщо не изпитвам нужда да говоря, а анализирането им ми създава усещането, че се отдалечавам от истината. Просто съм "знаела", че нещо Е така и не ми е било нужно нищо повече.

Любовта и красотата не се нуждаят от никакви доказателства.

:angel:

Линк към коментар
Share on other sites

Трябва да пусна една тема за Баба Яга, видях някаква жълта статия, в която пише че е била извънземно, но не я прочетох, може да я прочета и да я покажа в сайта. :D:D:D:D

Линк към коментар
Share on other sites

Трябва да пусна една тема за Баба Яга, видях някаква жълта статия, в която пише че е била извънземно, но не я прочетох, може да я прочета и да я покажа в сайта. :D:D:D:D

Е те това е бабушка Ягушка: 180px-Putin_with_his_1972_Zaporozhets.jpg

Ти знаеш ли как се ходи на море само на ръчна спирачка? Всеки път като минехме покрай КАТ снаха ми целуваше една картичка на Света Богородица и се прекръстваше. Плюс това ме паркираха на едно горно нанадолнище да спя в нея щото бяха младоженци, а палатката беше двуместна icon3.gif. Подхилкваха се тайно, че някоя сутрин може да ме открият плуваща насред морето спейки си блажено в червена запорожка. На всичкото отгоре на връщане под закрилата на Божията Майка (да ми прости, че ви го разказвам) helpsmilie.gif славно се прибрахме с пълен багажник със слънчоглед напазаруван от държавните тогава ниви. ЗнаИш ли кво цъкане на семки падна после месеци наред :P ? И за да не се отклонявам от темата, кажи не е ли прелестна направо хъмммм!?!

п.п. Сега като се замисля, че тогава са били само на някакви си 22-23 години ми се изправя всичкия косъм дето го имам на главата :1eye:

Редактирано от Fut
Линк към коментар
Share on other sites

Кои са били на 22-23г. - снаха ти и брат ти или семките ? :blink: Щом е свършила работа ( все пак с помощта на Божията майка), значи е прелестна. :) Аааа, може би искаш да кажеш, че всеки човек чрез който божественото може да стори добро е красив. :D Добра притча се получи, и то почиваща на реално събитие. :)

Редактирано от hrisko_89
Линк към коментар
Share on other sites

Аааа... ти може да си много напреднала в разните способности, но аз още не мога да си позволя да хабя енергия за телепортации.

Дойдох в тази тема - да ме възпитават.

Линк към коментар
Share on other sites

Аха да те дундуркат :). О.К. мислех че ти си доста по-напреднал но щом казваш... Стой си и не хаби енергия но и не оставай в застоя бликай си като изворче, ама що ли ти го казвам!? Ти си знаеш.

Линк към коментар
Share on other sites

аМи то ЗаЩотО си много древен затова я припни при толтеките за помощ т.е. да те пОнаУАат на спомняне и да си поопресниш паметта. Нали всичко е едно едва ли ще ти е проблемС.

Редактирано от Fut
Линк към коментар
Share on other sites

Абе хора, кажете ми сега - знам че да обичаш другите първо с божествената любов означава че както и да се развиват вашите отношения, каквото и да става, както и да се държат с бе, дори отношенията ви да прекъснат и т.н., ти трябва да ги обичаш преди всичко като деца на Бог, като части от Бог, и че човешката любов може да намалее, изчезне, но не трябва да позволяваме да изчезва божествената. Така ли е ? Май повечето хора се обичат с човешка любов ( майчинска, синовна, сексуална, братска, приятелска), но не и с божествена ? И възможно ли е да изпитваш към някой хем божествена любов, хем човешка ? :unsure: Ако към всички изпитваш любов като към братя и сестри, също създадени от Бог, няма ли опасност никога да не се влюбиш в човек от другия пол, защото хората просто ще са ти братя и сестри. :unsure::huh::blink:

Линк към коментар
Share on other sites

Оххххх обичам те бе брато като душа ама не се страхувай за опасностите и не бързай :) За всичко си има час и време. Леля ми която е АтЕ исТкА, но смея да твърдя че истината е жива в сърцето и та тя казваше на братовчед ми когато беше тийнеиджър (той имаше разни притеснения като твоите) - " Я се успокой твойто си те чака :)))". И аз ти казвам сега, радвай се на живота и каквото има да става ще стана с времето :).

Линк към коментар
Share on other sites

:D " А те истка", хахахаха ;) Тенкс, систър :D:D Питам теб понеже ако попитам небесния ни татко не знам кога може да получа отговор и дали ще получа. :D Може ли да те питам нещо за молитвата, аз съм го постнал в темата " За какво да се молим ?", ако не го видиш там, може тук да те питам. :P Като бях малък и татко често ми викаше : " Всичко искаш да знаеш, не може така!" :D Дааа, иска искам всичко и всичко да знам на момента. :D:D:D Гледай какви ръчища съм разперил в аватара :D:P;) Редактирано от hrisko_89
Линк към коментар
Share on other sites

Хриско :)

Не се чуди много, много. Сега си млад ( Ако си набор 89 де :D )

Сега ти е времето да грешиш, да се забавляваш и да трупаш опит :):thumbsup:

Линк към коментар
Share on other sites

:D " А те истка", хахахаха ;) Тенкс, систър :D:D Питам теб понеже ако попитам небесния ни татко не знам кога може да получа отговор и дали ще получа. :D Може ли да те питам нещо за молитвата, аз съм го постнал в темата " За какво да се молим ?", ако не го видиш там, може тук да те питам. :P Като бях малък и татко често ми викаше : " Всичко искаш да знаеш, не може така!" :D Дааа, иска искам всичко и всичко да знам на момента. :D:D:D Гледай какви ръчища съм разперил в аватара :D:P;)

Това което ми харесва в теб е търсаческия ти дух пък и да знаиш Небесния Ни Татко не е някъде много далеч Той е навсякъде около нас и в нас. Плюс това когато има правилна обмяна между души е Той Който се изявява чрез тях. Така например аз чух думи на силата на които ти стана проводник (което никак не бива да те възгордява, за да не прекъсне потока) чрез теб и поднових упражненията си. Сега се чувствам по- добре т.е. усещам как енергията протича правилно през организма ми и се усещам по- жизнена. Така действат думите на силата, дават на човека нов подттик и импулс, за осъществяване на мечтите. За молитвата ще погледна после, а това което искам да споделя с теб по важните нам въпроси е едно леко четиво: Бах, РичардМост през вечността

хммм незнам на теб как ще ти подейства, но аз някак вътрешно се доверих на автора когато я прочетох за пръв път и продължавам да си вярвам на тази книжка :). Между другото всичките са вълшебни и "Илюзии" особено пък "Чайката Джонатан" :3d_053: аааа непременно виж и "Едно" :thumbsup: но първо "Мост през вечността" :)

Линк към коментар
Share on other sites

какво пък толкова съм ти казал, което ти е помогнало? :blink: Аааа, не може така. Ако кажа/направя нещо лошо значи е от мен, а пък ако ти е помогнало значи е от Бог, цц не ми се нрави тази идея, или всичко е от мен, или всичко е от Бог ( което не ми се вярва), ако всичко е от Бог няма свободна воля. ;)

Линк към коментар
Share on other sites

От много мъдруване и ти като Пако Рабан ще изпуснеш същественото. Не разделяй нещата :)))) Ай ша цитирам някой: "Няма зло има не еволюирало добро." От Ваклуш Толев мисля че беше :))))

Линк към коментар
Share on other sites

Не знам дали е така, но и така да е няма да е завинаги. :3d_013: ( :D;):P ). Охх, няма значение аз чудо ли съм или нечудо, :D ставаше дума за някакъв много ясен знак. :) Та според теб човек ако го иска ще го получили или не, това е въпроса. :)

Линк към коментар
Share on other sites

Като се стегнеш хубаво да си научиш уроците за изпитите ще видиш с какъв пречуден ум Господ те е надарил. Нали не смяташ, че един Мъдър Бог ще толерира мързела и ще отговаря на глупави въпроси?

Линк към коментар
Share on other sites

Гост
Тази тема е затворена за писане.

×
×
  • Добави...