Jump to content
Порталът към съзнателен живот
Sign in to follow this  
Guest НиколаДамянов

ВИРТУАЛНА клиника за лечение на болести

Recommended Posts

Guest Кристиян

Днес, в понятието "чудо" включвам много малко неща, които нямат нищо общо с тази тема.

Ако е въпрос за оцеляване при обстоятелства, в които повечето хора не биха оцеляли- живота ми е пълен с такива, още от кърмаческа възраст- да, казваха всички че е "чудо" за това, че като 6-месечно бебе, което не може да пълзи дори, когато обърнах кошчето си върху мен- метално кошче, с дюшек, възглавници, завивки, дрънкалки и играчки, съвсем сам съм се измъкнал- т.е. повдигнал съм го, и съм пропълзял 3-4 метра, за да се скрия под спалнята, без да "надам глас"- е, вярно че от напъването цялото ми лице, врат и тяло, бяха в червени петна- спукани капиляри от напъване; наричаха чудо и това, че с луксирани 1 и 2 шийни прешлени (плюс други доста понатрошени кости)- паднах от височко като дете докато играхме на един строеж, и децата с които бях,спретнаха "индианска шейна", и все друсане и т.н., ме оставиха пред входа, звъннаха и избягаха, о после в болницата, ортопедът, преди да се заеме с "наместването" на шийните ми прешлени, беше казал на нашите, че се заема с мен само заради това, че след като не съм починал намясто, както всеки порядъчен хлапак на мое място би сторил, явно ми е ден, в който ми върви..та докато не се е изнизал този ден, да вземе и той да се пробва в наместванвето, защото според него шансове откъм страна на науката е нямало, но след като до тук нещата са тикова...кой знае, може пък и да извадя късмет....е, извадих- още едно чудо..Имам много "чудеса", на които им отнех статута на чудеса..

Чудеса няма- има неща,

има неща, които не разбираме по какъв начин се случват и защо- наричаме ги будеса, защото съзнанието ни няма нужното знание, и нужните инструменти с които да работи...но, ако човек започне да опознава себе си, и да оборудва съзнанието си с нужния инструментариум, "чудеса" наистина няма.

Единственото чудо на чудесата е Живота, а той няма нищо общо със съществуването- в добро физическо/психическо здраве, или в болест. Животът е чудо, което не познаваме- поради което, най-голямото чудо за мен е това, да видя човек, който Живее...такъв все още не съм видял....

Сподели това мнение

има неща, които не разбираме по какъв начин се случват и защо- наричаме ги будеса

:thumbsup2: :thumbsup2:

Единственото чудо на чудесата е Живота
:feel happy:

най-голямото чудо за мен е това, да видя човек, който Живее.

:3d_146:

Сподели това мнение

измолване на здраве..?...чудесна идея!...не я оставяйте да пропадне!

Факт е на много виртуални и реални места по света.

:feel happy:

Приятелски поздрав. :3d_047:

Редактирано от късметче

Сподели това мнение

http://bigthink.com/philip-perry/did-jesus-use-cannabis-oil-to-perform-miracles?utm_source=Daily+Newsletter&utm_campaign=efec2473aa-EMAIL_CAMPAIGN_2018_06_17_07_13&utm_medium=email&utm_term=0_45b26faecc-efec2473aa-43618085

Добра, обоснована статия за съставките на помазващото масло, което ползвал Исус. Месия (Христос на гръцки) означава помазан. Оказва се, че едно буквално значение на думата християнин е помазаник. Исус широко е ползвал помазващо масло в изцеленията си. В статията се твърди, че главна съставка на това масло, е концентрианата химия на канабиса. Цитират се библейски текстове, потвърждаващи тази хипотеза. 

Сподели това мнение

Направете си регистрация или влезте в акаунта си, за да коментирате

Трябва да сте регистриран участник, за да можете да оставяте коментари

Направете регистрация

Регистрирайте се в Портала. Лесно е!

Нова Регистрация

Влизане

Вече имате регистрация? Влезте тук.

Влизане Сега
Sign in to follow this