Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Хороскоп. Първи стъпки.


Recommended Posts

Какво всъщност представляват лунните фактори в един хороскоп - лунните възли /северен и южен/, Лилит и Селена - и самата Луна, разбира се. Всички те са свързани.

Калоян

Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Можеш да гледаш каквото искаш първо в един хороскоп. Важното е, че зад него стои жив човек, с който трябва да се срещнеш. Обикновено хората се виждат, но не се срещат. Срещите са малко и се помнят дълго. А ти трябва да се срещнеш в истинност с човека, защото той и хороскопа са едно. Въпросът е: Готов ли си за среща ?! Имаш ли потребност да срещнеш този човек ?! Ако не си ще го подведеш......

Ако можеш да правиш много добър анализ, но не можеш да сътвориш и погледнеш в истината за този човек - ще го подведеш. Твърде е вероятно да успееш да внушиш доста неща и да объркаш човека за години напред.

Затова има структура от Доминанти, които помагат да усетиш с вътрешното сетива /онова, което обединява всички/ кой точно е този човек и какво стои пред него.........

Калоян Петров

Линк към коментар
Share on other sites

В повечето случаи, когато се гледа хороскопа на даден човек става дума за повърхностен психологически анализ. Защо се прави това ?! Широко разпространоне е. Какъв интерес поражда и кой има мотив да го поддържа ?

Калоян Петров

Линк към коментар
Share on other sites

  • 4 months later...

Здравейте на Всички тук! Аз съм тук съвсем новичък, така да се каже новоизлюпен и като едно малко човече съм доста любопитен. Астрологията е една много много интересна наука, стига да се вникне в нея и да се разбере и най-важното което разбрах от прочетеното тук, трябва да се чете, да се вникне във всяка една планета, на нейното разположение, и не съм много компетентен но според мен като чели е много добре да се погледне първоначално каде е разположен Асцендента, след него Слънцето, Луната и т.н. Според мен е много вайно разположението на всяка една от планетите с наталната карта. Да наистина когато я погледнесх тя може да ти говори да ти разкрие доста неща и събития. Засега аз като начинаещ си изготвям натални карти наръка, е не е толкова прицизно като специалист но ми е доста интересно. Доста неща се разкриват. Сега ми е много интересна и предсказателната астрология. Мога да твърдя яе наистина които се старае научава доста неща, а същевременно много е важно човек да не се възгордява. И да не Ви утекчавам, в момента ми е доста интересно как мога да си определиа градусите на Асцендента, все още там съм като в магла, ако може някой да ме просвети ще му бъда безкраино благодарен.

Линк към коментар
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Препоръчвам на всички, започващи тепърва да се занимават с астрология, да забравят понятия като Черна Луна, Лилит и т.н. Това са глупости! После - да оставят тълкуването на Северния и Южния лунни възли поне за след година-две. Най-напред да изучат характеристиките на планетите - коя каква е, с какво се свързва и т.н., паралелно с това - да се запознаят с домовата система, най-подробно. И когато въвеждате данни, бъдете максимално точни по отношение часа на раждането!!! Това е много важно.

Редактирано от Мона
Линк към коментар
Share on other sites

Напълно съм сагласен с Мона.Тези хипотетични точки се прибавят към талкуването на хороскопа едва когато планетите са казаи своята дума.Те служат за внасяне на допълнителни ясноти само ако има някакво по специфични търсене.

Линк към коментар
Share on other sites

Не е глупост за теб и за школата, към която ти принадлежиш. Астрологията, както и всичко друго, се дели на школи. За мен и за хората, към които аз принадлежа, Лилит е безсмислица.

Линк към коментар
Share on other sites

Всеки е свободен да избира ще ползва ли Лилит , Хирон, Локус Фортуна и каквото и да е друго. Но ми се струва нормално човек да отрече или приеме нещо само след като е опитал практически да си отговори на този въпрос. С други думи- за да отречеш или приемеш влиянието на Лилит например, е нормално да си се опитал да видиш оказва ли влияние тя или не чрез конкретни натални карти.

Почти всеки автор и школа акцентира върху дадени планети и фактори в хороскопа, а други игнорира в по-голяма или по-малка степен. Дори и така да е, смятам, че може да се стигне до истинско задълбочено опознаване на личността, ако астрологът иска да види истината и е достатъчно духовно развит.

За себе си лично смятам, че Лилит има своята роля в цялата тема, но това не задължава други да са на същото мнение.

Линк към коментар
Share on other sites

Спорът ни стана тъп.

Темата е за начинаещите, не за "велики" астролози, каквито сме ние. Идеята, когато някои започва с астрология, да остави за след време всички усложнения на астрологията, особено на съвременната. Междудругото, отдавна никой не се занимава с автентична астрология. Както и много от съвременните математически координати не са верни. Особено що се касае за земната ос и изчисленията на градусите на 12-те знака в домовата система. После - и планетите са вповече, но това е друга тема.

Най-добре е начинаещите да не слушат никой и да вървят по своя собствен път. Успех.

Линк към коментар
Share on other sites

Имах една приятелка на която хороскопа и казва че е много земен човек,уравновесен и предвидим.Но когато използвах Лилит се оказа че има точен съвпад със Слънцето.В последствие се оказа доста лицемерна и двулична,така и не разбрах каква е в действителност,защото така и не показа истинското си лице.

Някоъ може ли да ми каже нещо за:Купидон,Хадес,Зевс,Кронос Аполон,Адметос,Вулкан и Посейдон.Как да ги използвам в хороскопа,с какво заначение да ги талкувам.

Благодаря предварително. :v::v::v:

Линк към коментар
Share on other sites

Това са различни, как да кажа, понятия. Най-добре е да започнеш със старогръцката митология. Те нямат никаква връзка с астрологията, поне като практика. Имат със символогията на сънищата.

Линк към коментар
Share on other sites

Планетите, които назовава Вендор се използват в Хамбургската школа на Алфред Витте и Фридрих Зиегрун /не съм уверен, че фамилията ще звучи така на български/. Не е доказано тяхното съществуване в астрономически план нито са били използвани в древността и средновековието. Школата на Витте се пренася в САЩ под името "Ураническа астрология" и всъщност така е популярна в света. Има много последователи и съвсем различен подход на анализ и синтез на астрологическата карта. Някои смятат Алфред Витте за гений в смисъла, че действително тласка Астрологията напред в голямо развитие. Други го отричат, а трети ползват някои от неговите или на неговите ученици открития, но други отхвърлят. Програми като Янус /и други/ имат чудесни модули за изчисляване на "Ураническия хороскоп" и съответните символи за допълнителните "планети" на Хамбургската школа. В момента ръководител и водещ лектор на Школата е г-н Удо Рудолф. Свържете се с него и той ще ви разкаже каквото ви интересува. Има възможност да се изучават методите на работа на тази Школа.

Съществуват няколко превода на руски език от Константин Арев и Денис Кутальов, които запознават подробно с тези планети и далеч не само с това. В "Ураническата астрология" почти нищо не е същото, както в "традиционната" астрология. Естествено е препоръчително да се запознаете с трудовете на тази Школа на немски език, но ако не е възможно - има и на руски. На български няма нищо.

В този ред на мисли - Индийската астрология също има различни методи на работа /съвсем различни/, но ефективни и с голямо обогатяване на Евро-Американската. Същото естествено се отнася и до Индийската астрология - например съвремените индийски астролози започват да използват Уран, Нептун и Плутон, макар това по никой начин да не присъства в никакви текстове по индийска астрология /нито стари, нито нови/.

Хубав ден ! :)

д-р Калоян Петров

Линк към коментар
Share on other sites

Искам да те попитам по каква логика, Хамбургската школа ги приема за планети. Все трябва да има причина, митологически персонажи да бъдат използвани като отправни точки в картите им. Или поне да има подобна традиция преди тях.

Редактирано от Мона
Линк към коментар
Share on other sites

Към Вендор: повечето тук само обясняват, но без конкретика; аз се порових и разбрах за какво иде реч. Потърси за т.нар. Ураническа школа на Алфред Витте в клубовете по астрология в българския нет. Ако си немско говорящ, е най-добре да се черпи от извора - http://www.hamburgesschule.de

Линк към коментар
Share on other sites

  • 6 months later...

:) :) :) Привет приятели,

Не искам да пропусна и да ви споделя един астро-сайт с доста езотерични нюанси. Вероятно по-запознатите като Ради напр., вече го познават, така че може да помогнат с мненията си! :hypocrite:

http://bgastro.hit.bg

Мисля че съавтор му е тук писалият "Kaloyan".

Ако е така - благодарности! :) , а и също ако може да даде линкове за зодия Лъв, Водолей, Скорпион и Стрелец.

Там преди време бях чел за различните зодии, за жалост не съм намерил за всички но езотеричното инфо е кратко и ясно и същевременно на отлично ниво, a и някакси разговорно. Препоръчвам като основа за всеки по-запален.

http://bgastro.hit.bg/school/Bliznatsi.htm

http://bgastro.hit.bg/school/Oven.htm

http://bgastro.hit.bg/school/Rak.htm

http://bgastro.hit.bg/school/Telets.htm

http://bgastro.hit.bg/school/Deva.htm

http://bgastro.hit.bg/school/Kozirog.htm

http://bgastro.hit.bg/school/Ribi.htm

http://bgastro.hit.bg/school/Vezni.htm

:thumbsup:

Редактирано от Любо
Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Здравей Любо,

искам да ти благодаря за добрия отзив. Това са записи на живите лекции в Школата по Психологическа и Холистична Астрология от 2004г. Радвам се, че са те докоснали. :feel happy: Във връзка като информация: събираме се да учим Астрология през Октомври 2007г. в София. (бележка на модератора: повече информация за точното място и време - на ЛС)

Усмихнат ден !

Калоян

Линк към коментар
Share on other sites

  • 4 months later...

От къде трябва да зпочнат начинаещите изучаването на Астрологията според вас? Книги, инфо, курсове, сайтове?

Може би първо трябва да разберем каква е същността на астрологията:"Ние сме родени в даден момент и на дадено място, подобно на реколтата от вино, ние притежаваме качествата на годината и сезона в който сме родени. Астрологията не твърди нищо повече от това".(К.Г.Юнг)

Линк към коментар
Share on other sites

  • 3 weeks later...

При разглеждането на хороскоп всеки астролог има алгоритъм за разплитането му, за откриването на тенденциите отвъд аспектите и позициите на планетите.

Ще предложа един допълнителен нюанс за вникването в същността на хороскопа, а от там и в човека.Този метод опира заключенията си върху положението на планетата по знак и произтичащите от това достойнство, заточение, екзалтация и падение.Значенията на тези позиции са добре известни и те условно се делят на добри(Достойнство и екзалтация) и лоши(падение и заточение), но това противоречи на основна аксиома в астрологията, а именно, че нищо в него не може да бъде разбелено на черно и бяло.Следователно и тези така наречени лоши позиции не биха могли да бъдат набедени за изцяло негативни.

Руският астролог А. Колесников, също така разделя на две групи качествата-трон и екзалтация и падение и заточение.Но разликата е в нивото на действие, "положителната" група действа на физически план, докато "лошата" предимно на ментален и емоционален.

Преобладаващият брой планети в Достойнство и Екзалтация, дават практичен човек, материално ориентиран, разгръщащ действията си и енергията си във физически план.Разбира се интелектуалните и духовните стремежи не са чужди на този тип личности но те са повече компенсаторни действия, отколкото идващи отвътре импулси.Големият брой планети в заточение и падение дават трудно разбираеми стремежи и мечти, защото те са размити в един абстрактен свят на идеите и менталното.Подобен тип хора се стремят да поставят света в логически модел, проявяват се като теоретици и мислители, като генератори на идеи.

Планетите на трон, са планети които дават пряко влияни на физически план, знака и планетата са в резонанс и тя се чувства добре.Подобна посиция би могла да се нарече образно ленива, защото тя е даденост, върху която човек не се замисля.Такъв човек се чувства стабилен, не се стреми към големи постижения в живота.При решаването на проблемите си той не се осланя на написаното в книгите, а на опита и интуицията.Такива хора продължават модела на живот на техните предци и пазят техните традиции.

В екзалтация планетата е на гости, в знак който може много да се различава по качество.Тук планетата работи, проявява енергията си, тук тя се събужда и действа, показва потенциала си.Типа който се формира залага на интуицията за сметка на интелекта.Хората от този тип искат да покажат че виждат всичко по-ясно от другите.Техните цели са идеалистично оцветени, мечтатели и творчески.

Много планети в падение, отнова са подканени да проявят качествата си, подобно на екзалтацията, но тук качествата са на интелектуално ниво, затова не е задължително да се проявят и в повечевто случай не са видни от пръв поглед.

Падението дава стабилност в интелектуален план, такива хора не се отпускат във фантазии и празни размисли за едно по-розово бъдеще.Те просто приемат света такъв какъвто е, приемат порядките на обществото без да се замисля.Планетите в заточение дават отношение към света, но към този свят в главата.

Този метод работи много добре в комбинация със сигнатурата и подсигнатурата.

Редактирано от Вендор
Линк към коментар
Share on other sites

А Л Е Г О Р И Я

Бог сътвори света, сътвори хората, сътвори съдбите им... Обичаше всичко и всички. И как не? Нали с любов ги беше мислил, с любов ги бе творил, сега с любов ги гледаше, с любов им се радваше, с любов страдаше за тях... и поради тях...

... А беше сутрин, когато Бог стоеше пред своите дванадесет любими деца и във всяко от тях посяваше семето на човешкия живот. Едно по едно всички деца пристъпяха развълнувани и горди напред, за да получат своята задача и отреденият им дар за това, което има да свършат. Бог извика напред първото си любимо дете и рече:

“На теб, ОВЕН, давам първо своето семе, за да можеш да имаш честта да разореш почвата, за да го засееш. Защото заради всяко семе, което засяваш, още един милион ще се умножи в твоята ръка. Ти няма да имаш време да видиш как израства семето, тъй като всяко от тях ще създава повече, отколкото засяваш. Ти ще бъдеш първият, който ще проникне в почвата на човешкия ум с Моята Идея. Но не е твоя работа да се грижиш за Идеята нито да я поставяш под съмнение. Твоят живот ще бъде действие и единствено действие. Това, което Аз ти приписвам е да накараш хората да осъзнаят наличието на Моето Творение. Получавайки това, което им даваш обаче другите няма да виждат теб, а само идеята Ми и ще ценят не теб а нея, затова, за твоята добра работа, аз ще ти дам добродетелта на Самоуважението.”

Щастлив и благодарен, Овен се върна на своето място най-отпред на редицата. Беше горд, че е пръв и че ще бъде пръв във всичко.

Бог с обич, но и с тъга проследи Овен и извика следващото си дете.

“На теб, ТЕЛЕЦ, аз давам мощта да вградиш семето в разума. Твоята работа ще е голяма и ще изисква много, много упоритост и търпение, защото задължително трябва до довършиш всичко, което е вече започнато и да отгледаш засятото, иначе семената в браздите ще бъдат разпилени от вятъра и няма да поникнат в разораната от ОВЕН почва. Ти не трябва да оспорваш или да променяш своето решение по средата, не трябва и да зависиш от другите за това, което те моля да направиш. Трудът ти ще е тежък и упорит, ето защо Аз те дарявам със СИЛАТА. Използвай я мъдро!”

Телец прие своя дар, упорито наклони напред глава, очите му блеснаха от радостна възбуда и с твърда, тежка, решителна стъпка пристъпи назад и застана отново на своето място сред другите.

Бог го изпроводи с поглед, погледна и сияещия от щастие, жизнерадостен Овен и замислено поклати глава. Обърна се към третото си дете и го повика.

“На теб, БЛИЗНАЦИ, Аз давам въпросите без отговорите, така че да можеш да накараш всички да се замислят и да поискат да разберат какво виждат около себе си. Ти никога няма да узнаеш защо хората говорят или слушат, защо вършат или не вършат нещата, които стават. Ти само ще го забелязваш и ще питаш непрестанно, за да накараш и другите да проявят интерес, но никога няма да научиш “защо”. Знай, че в твоето издирване на отговора, ти ще намериш моя дар за теб – ПРОЗРЕНИЕТО. Върви и накарай хората да се замислят над Моята Идея.”

Близнаци остана поласкан от своята задача и от Божия дар, който ще получи като награда. Върна се на мястото си с грейнало лице, очарователна усмивка и лъчист поглед, а Бог извика при себе си следващото дете.

“На теб, РАК, Аз определям задачата да учиш хората на чувства. Моята Идея е ти да ги накараш да се смеят или да плачат, да обичат или да мразят, да бъдат щастливи или да страдат така, че всичко което виждат, мислят или правят да породи у тях удовлетворение или мъка, идващи отвътре. Ти трябва да ги научиш да желаят и да търсят другите, да ги печелят или губят и да почувстват радостта или болката от преживяното, а за да успееш да постигнеш това ти давам дара на СЕМЕЙСТВОТО.”

Рак засия от щастие, после се замисли, върна се при другите и се огледа, а по откритото му лице се четяха различни неща.

Бог ставаше все по-замислен...

“Ела при мен ЛЪВ и ме слушай внимателно! На теб възлагам да представиш Моето Творение пред света в цялата му брилянтност и блясък. Но трябва да бъдеш внимателен с гордостта си и никога да не забравяш, че това не си ти, а Моето Творение. Ако забравиш това, хората ще те презрат и ти няма да можеш да го понесеш. На теб, повече от всички други, признанието ще ти бъде нужно, защото точно ти ще знаеш, че гордостта има две лица и едното от тях е много красиво. Знай Лъв, че ще има повече радост в работата, която ти давам ако я вършиш добре и никога не се мисли за по-достоен от останалите. Твоята задача, Лъв, е много тежка и отговорна, защото хората ще ти се възхищават, но и ще те мразят поради това. Затова ти трябва да притежаваш дара на ЧЕСТТА.”

Сияен и неотразим, Лъв тръсна глава и горд се върна при останалите, а Бог призова шестото си любимо дете.

“Теб, ДЕВА, ще помоля да проследиш всичко, което човекът е направил с Моето Творение. Твоята задача не е лека, макар че преди теб другите са свършили много работа. Дошло е време за равносметка. Ти ще трябва да проследиш внимателно какво е направил дотук човека и да откриеш неговите грешки, да за бъдат поправени, така че чрез теб Моето Творение да бъде усъвършенствано. Но не ти ще поправяш тези грешки, ти само ще ги откриваш. За това, което ще направиш, аз ти давам дара на ЧИСТАТА МИСЪЛ.”

Спокойно, с ясен поглед и открито лице Дева отиде на своето място сред другите деца.

Бог се огледа, оставаха още шест, половината работа бе разпределена, бяха раздадени и половината дарове. Това което оставаше бе и най-хубавото и най-трудното.

“Ела ВЕЗНИ, чуй моята воля за теб. Възлагам ти мисията на служенето, така че човек да бъде разумен в дълга си към другите. Да може да се научи на толерантност в съдружието, да бъде водач, но и да знае да уважава, и да обича следващите го по пътя на изявата. Да може да толерира, но и да отразява другата страна, тази на своите действия. Аз ще те поставя навсякъде, където има проблем, неразбирателство, раздор и ти ще трябва да се справиш без да съдиш. За твоите усилия ще ти дам дара на ЛЮБОВТА.”

Везни объркано погледна Бог, в очите му пробягна колебание, но после топлина заля лицето му и той застана сред другите озарен от спокойствие и решимост.

Бог кимна и напред излезе Скорпион.

“На теб, СКОРПИОН, възлагам много, много тежка задача, но не мисли, че те обичам по-малко от другите. Ти ще имаш способността да познаваш умовете на хората, но няма да ти позволя да говориш за това, което си научил. Много пъти ще страдаш от това, което виждаш както у другите, така и у теб самия и в твоето страдание ще се отвърнеш от мен, ще забравиш, че това, което причинява твоята болка не съм Аз, а извращението на Моята Идея. Ти ще опознаеш толкова много природата на човека, че ще го видиш като животно. Ще се бориш толкова много с неговите животински инстинкти, откривайки ги и в себе си, че ще загубиш пътя си, но когато накрая се върнеш при Мен, Скорпион, аз ще ти дам върховния дар на ЦЕЛТА.”

Скорпион стоически се върна на мястото си, изпроводен от благия Божи поглед, а останалите деца леко потръпнаха и сякаш се поотдръпнаха от него.

Бог извика напред Стрелец.

СТРЕЛЕЦ, искам от теб да накараш хората да се смеят, да познаят радостта от развлеченията и приятелството, защото, поради неразбирането на Моята Идея, те се огорчават и страдат. Чрез смеха и радостта, ти ще дадеш на човека надеждата и чрез надеждата, той ще се обърне към Мен. Ти ще докоснеш много животи, макар и за миг, и ще узнаеш тревогите на всеки живот, до който ще се докоснеш, ще дадеш упование и вяра, оптимизъм и нова сила. На теб, Стрелец, Аз давам като дар БЕЗГРАНИЧНОТО ИЗОБИЛИЕ, за да можеш да го разпростреш така, че да достигне до всеки мрачен ъгъл на живота и да го освети.”

Усмихнат и ведър, с бодра крачка, Стрелец се върна на мястото си.

Бог извика десетото си любимо дете – Козирог.

“От теб, КОЗИРОГ, Аз искам да научиш хората да работят. както за себе си, така и за другите. И твоята задача не е лека, също като останалите и ти ще трябва с много упоритост да заслужиш Моя дар. Ще трябва да се пребориш с нежеланието на хората да се трудят и да усетиш тежестта на делата им върху собствените си плещи. Ти ще бъдеш този, който ще събуди съзнанието им и ще ги накара да отговарят за действията и постъпките си, когато обърнат гръб на труда – физически или интелектуален. Но за робския ти товар и издържливостта ти, Аз поставям ОТГОВОРНОСТТА на хората в твоите ръце.”

И Козирог се върна доволен от дара си при останалите. Той загрижено огледа другите деца на Бога и в погледа му се прочете невиждана до сега решимост.

Бог извика Водолей.

“На теб, ВОДОЛЕЙ, Аз давам концепцията на бъдещето, така че човек да може да вижда и други възможности. Ти ще страдаш от самота, защото аз няма да ти позволя да си присвоиш Моята Любов, а само ще ти позволя да я видиш, за да разкажеш на другите, че я има и че е много голяма. Но затова, че ще можеш да виждаш бъднините, че ще накараш човека да върви напред, че ще обърнеш очите му към нови възможности, Аз ти давам дара на СВОБОДАТА

Водолей непокорно вдигна глава, а погледът му се зарея някъде далеч напред. Другите деца го погледнаха с интерес и неразбиране когато Водолей застана до тях.

Бог се обърна към последното си дете. Обич и болка, нежност и твърдост се четяха в очите му. Тази задача и този дар той все отлагаше, но ето че нямаше за кого другиго да ги остави...

“На теб, РИБИ, Аз възлагам най-тежката от всички задачи. Искам ти да събереш цялото човешко страдание и да го върнеш при Мен. Ти ще пролееш много сълзи, но накрая, твоите сълзи трябва да станат мои сълзи. Страданието, което ще поемеш, е резултат от неразбирането на Моята Идея, но ти трябва да намериш в себе си доброта и да дадеш на човека състрадание, за да може той да намери сили и да опитва отново и отново. За тази най-тежка задача аз ще ти дам и най-големия дар – ти ще си единственото от моите 12 деца, което ще ме разбере до край и ще ми повярва безрезервно. Давам ти дара на РАЗБИРАНЕТО, защото когато се опитваш да изпълниш своята задача, човекът няма да те слуша.”

Риби смирено се върна на своето място – последен в редицата.

Тогава Бог каза:

“Сега вие всички притежавате част от Моята Идея, но внимавайте! Не трябва да бъркате тази своя част с цялата Идея, нито ще можете да заменяте частите помежду си. Всеки от вас е съвършен по своему. Съвършен и неповторим! Но само когато всичките ДВАНАДЕСЕТ сте заедно събрани в ЕДНО, само тогава, цялата Моя Идея ще бъде разкрита на всеки от вас и ще я разберете до край.

Сега вървете, вършете своята работа.”

И децата се пръснали.

Всяко се стараело да свърши своята работа най-добре, за да получи по-скоро отредения му дар от Бога. Но никое не разбрало напълно задачата си и накрая уморени и озадачени се върнали отново при Бог.

Бог ги погледнал с обич, но и с болка.

“Не се справихте, защото всеки от вас вярва, че другите са получили по-леки задачи и са им отредени по-хубави дарове. Затова, Аз ще ви позволя да си ги размените. Нека всеки застане в редицата на мястото, което му харесва и поеме задачите, и името на този който според него е облагодетелстван повече.”

Всяко дете било въодушевено, обсъждайки всички възможности за нова мисия. Бог ги гледал, слушал и чакал дълго, но накрая казал:

“Вие ще се връщате при Мен много пъти, молейки за други задачи и надявайки се да бъдете облекчени от своята по-различна мисия и всеки път Аз ще удовлетворявам вашите желания. Вие ще преминете през всички въплъщения и всеки ще бъде всеки по пътя за завършване на оригиналната мисия, която съм ви предопределил да изпълните. Ще ви дам всички поискани от вас възможности и всеки ще получи всички дарове за свършената от него работа. И тогава, накрая, когато минете през всичко, когато научите всички уроци, когато сте били и ОВЕН, и ТЕЛЕЦ, и БЛИЗНАЦИ, и РАК, КОГАТО ВСЕКИ Е БИЛ ВСЕКИ, само тогава ще Ме разберете, тогава ще е изпълнена Моята Идея, ТОГАВА ВИЕ ЩЕ СЕ ВЪРНЕТЕ ЗА ВИНАГИ ПРИ МЕН.”

из лекции на д-р Иван Станчев

Редактирано от Атлантида
Линк към коментар
Share on other sites

Дина,благодаря ти за тази прекрасна лекция на Иван Станчев! Отиде си твърде млад, светла му памет!

Така чудесно разкрива най-характерното на всеки зодиакален знак!

Линк към коментар
Share on other sites

  • 5 months later...

Здравей Вендор! Методът наистина ми се струва доста разбираем за начинаещите в астрологията. Въпросът ,който ме озадъчи обаче е : Кога една планета е на трон , достойнство, заточение или падение? Как може да го разберем? :huh:

Благодаря предварително за отговора :P

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Добави...