Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Мъжът


Аделаида

Recommended Posts

И ето защо много мъже ще ходят да играят паневритмия, вместо да любят хубави жени.

Та не разбрах какво лошо има в това, че играем паневритмия и защо трябва да противопоставим едното на другото? :) Векове наред сме любили хубави жени и докъде ни е довело това? Е, сега пък ни е подарена нова играчка, наречена паневритмия и решаваме да се хванем на нейното хоро, а жените са ни станали нещо безинтересни. :D

Е, хайде стига де Максим жените не могат да са безинтересни, най-малкото защото са хора. Всички хора ли са ти безинтересни?! Не го вярвам някак си. Верно, че темата много се проми, но все пак Мъжа си е мъж и си е нужен.

А относно красотота - физическата си спомням, че си имахме отделна тема някъде из форума.

Но така и така сме на въпроса, та нека споделя и своето мнение.

Та тя мъжествиността се състои в много неща, не само във визията, то е ясно, но лично за мен мъже наистина си е по-мъж, когато е някак с добре оформено тяло. Не визирам "Скалата" или някой подобен, но е по - хубаво да е по едър и с добре сложена физика. Защото ако ми е прекалено нежен или дребен, някак мен лично не би ме привлякъл.

Линк към коментар
Share on other sites

  • Отговори 257
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

... Битува мнение, че мъжът колкото по-силен е /разбирай в мускулна маса/, по-мъж е. А то не е никак така... Ето, мен, например, с нищо не ме впечатлиха картинките, с които си онагледил мъжката красота, а само ме накараха да се усмихна.)))

Хе наистина то и за децата е ясно че един мъж може да е ''силен'' с ум или с поглед с деиствията си или просто с намеренията си има мъже или жени пред които се ''смаляваш'' т.е впечатлавящи най-малкото.

Линк към коментар
Share on other sites

...една жена би трябвало да не отнема и микрограм от доверието си в мъжа, че той като мъж може да направи сам крачката към нея да я потърси и най-вече, че притежава силата да я намери.

Много интересно ми стана,темата е готина!

Това е много важно за доверието , според мен ,но не е достатъчно само докато Я намери(жената) ,а и да я задържи и със същата сила но вече удвоена,или х-ти в повече

(тука има мнения за силните мъже с многото мускули,но ако го накараш една торба цимент да вдигне ,ти казва ,че няма правилен захват-извинявам се за лиричното отклонение )защото задържането на една жена във времето си е огромен разход на енергия,мдаа

(ша трябва доста протеини да се гълтат ,май не бяха протеини ,обърках се- абе продават се в залите за тренировки)

Линк към коментар
Share on other sites

Максим, не пожела да ми отговори защо сме тъй безинтересни?

Но ето някои от общите и тривиални схващания за истинския мъж:

- Истинският мъж взема решения и живее с последствията им.

- Поема отговорности за думите и постъпките си.

- Истинският мъж е корав.

- Истинският мъж е фокусиран. Той прави разлика между това, кое е важно и кое - не. Той се съсредоточава върху силата, парите и семейството си.

- Истинският мъж знае колко важно е семейството. Той поддържа семейството си силно и здраво.

- Истинският мъж не "дърдори". Той говори само, когато има какво да каже. Не говори за неща, по които не е компетентен и за хора, които не познава.

- Думата му тежи на мястото си. Когато обещае нещо, той го изпълнява. Ако не може да го изпълни - просто не обещава.

- Истинският мъж се стреми да бъде пример за децата си.

- Истинският мъж уважава себе си и останалите .

- Никога не носи работата си вкъщи. Когато се прибере отделя цялото време на семейството си.

- Истинският мъж сам чертае съдбата си. Той не приема милостиня, когато става въпрос за неговата съдба или бъдеще.

- Истинският мъж не изглежда като жена.

- Истинският мъж носи костюм поне три пъти в седмицата.

- Истинският мъж поддържа ред в къщата си. "Никой владетел не може да управлява територия, ако не е бил вече победител в собствения си дом."

- Истинският мъж може да се защитава сам.

Вие познавате ли такива мъже?

Редактирано от Аделаида
Линк към коментар
Share on other sites

В тази дискусия осъществяваща се в тази тема е хубаво, ако някои от участниците в нея обърнат внимание на това, че от което се боят най-много, то най-вече ги настига. Страхът го привлича като магнит.

Колкото повече се размахват саби, толкова повече отрицателна енергия се разпространява.

И тази тема толкова хубава и полезна е тя за този, които може да извлече поука за себе какви избори да НЕ ПРАВИ. Когато е казано, че мъжът е еди какъв си в отрицателен слисъл, то тогава и само тогава ще се разбере, че той е еди какъв си в положителен слисъл.

Всеки изразява своето мнение, което е проекция на самият себе си.

Всеки, който изразява отрицателно мнение, то това е проекция на самият него, на неговата собствена отрицателна енергия, на неговото отрицателно мислене към който и да било и към което и да било. Собствените отрицателни мисли пораждат собствените отрицателни преживявания.

Не считате ли, че е време вече тази отрицателна енергия изливаща се в тази дискусия да се преобразува в положителна.

Линк към коментар
Share on other sites

В тази дискусия осъществяваща се в тази тема е хубаво, ако някои от участниците в нея обърнат внимание на това, че от което се боят най-много, то най-вече ги настига. Страхът го привлича като магнит.

Колкото повече се размахват саби, толкова повече отрицателна енергия се разпространява.

И тази тема толкова хубава и полезна е тя за този, които може да извлече поука за себе какви избори да НЕ ПРАВИ. Когато е казано, че мъжът е еди какъв си в отрицателен слисъл, то тогава и само тогава ще се разбере, че той е еди какъв си в положителен слисъл.

Всеки изразява своето мнение, което е проекция на самият себе си.

Всеки, който изразява отрицателно мнение, то това е проекция на самият него, на неговата собствена отрицателна енергия, на неговото отрицателно мислене към който и да било и към което и да било. Собствените отрицателни мисли пораждат собствените отрицателни преживявания.

Не считате ли, че е време вече тази отрицателна енергия изливаща се в тази дискусия да се преобразува в положителна.

:3d_022:

От написаното по-горе се излъчва истинска мъжественост - каквато я усещам и разбирам. Прозорливост, спокойствие, практичност, аналитичен ум, добронамереност, сила и... Любов, изразена по Мъжки начин.

Поздравления!

Линк към коментар
Share on other sites

За мъжката красота две мнения няма. Мъжете могат да бъдат много красиви ,да те накарат да полудееш по тях ,ума да си загубиш от всеки техен поглед . Както един мъж гледа,когато е привлечен ....това не може да се сравни с никакви други начини на общуване ,хахха.

Едно е сигурно . Само мъжът може да допълни жената по най- добрия начин .

Без емоционални излишъци , без илюзорни представи ,просто бъдейки до нея .

Това е... ,както и жената . Само тя може да облекчи ежедневното натоварване и стрес в него . Да го накара да изпита удоволствие и хармония.

Щастлива съм ,когато чуя да си приказват майка ми и баща ми ,от някоя друга стая ,така все едно целия свят е техен .По точно тя е неговия свят и той е нейния свят . Изумително .

Но реалността на младите хора е друга . ...

Новото поколение тийнейджъри ,също е много красиво . Все повече влюбени млади хора ,щастливи ,целуващи се , необременени. Дано да имат късмет .

Редактирано от Ина Трифонова
Линк към коментар
Share on other sites

Хе, от кога чакам някой да ме изненада. ))) Но, в този случай, ти не успяваш...

----

Нормално е да е така нали съм мъж.

А за изненадата нищо не се знае <_< от коя трънка ще изкочи заека.

Какъв трябва да е Истинския мъж за жените, ако оставим настрана клишетата(често верни) или можеби е по-лесно да се каже какъв не трябва да е?

Линк към коментар
Share on other sites

Гост
Тази тема е затворена за писане.

×
×
  • Добави...