Jump to content
Порталът към съзнателен живот

2007-година на на крайностите?


ris_78

Recommended Posts

Здравейте,

Всяка година човек определя естествено от своите лични преживявания и емоциите които са го разтърсили.И нормално към края на годината да направим някаква равносметка на изживяното време.Не поставям въпроса дори само заради това.Според мен тази година беше доста богата на събития.За някои бяха преобладаващо лоши,за други добри ,но за повечето хора които познавам беше година на много промени,много загуби, разрушаване на семейства и разбира се противоположното -започване на нови успешни начинания,нови връзки.

Каква беше вашата година?Мислите ли, че 2007 е предопределила повече от събитията?

Линк към коментар
Share on other sites

За мене 2007 беше година на много промени, много дестабилизиращи. Нищо не бях в състояние да планирам, ами все нащрек и посрещах кое как дойде. Да ви кажа, надявам се скоро серията да завърши и да има малко затишие, че едвам се удържам вече на седлото. :rolleyes:

Линк към коментар
Share on other sites

Годината не е лоша, просто е година на крайностите наистина. На мен ми се случи едно добро и едно недобро нещо. Останалото доволно, нормално, без сътресения.

Братските събори тази година бяха по-големи и по-хубави, отколкото предишните 2 години. Дори на климата се отрази тази противоречивост на 2007-ма. В началото беше много топла и суха. След това дойде другата крайност - големи валежи и наводнения.

Заглавието отразява нейната същност най-точно.

Линк към коментар
Share on other sites

За мен също - първата половина беше успешна в материално отношение (с много труд), през втората, пак с много труд , урожаят е духовен.

Но пък като се обърна назад - коя година ми е била скучна и монотонна? няма такава, само в детството нещата вървяха по-плавно, но не пак вълнуващо.

Линк към коментар
Share on other sites

2007 г. за мен е знаменателна. не искам да си отива!

Следващата ми е 4-ка - яко траш!

Успокоява ме мисълта, че зная къде е "извора".

Мила Еси, моля ти се, кажи ми и на мен КЪДЕ Е ИЗВОРА? :feel happy:

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Добави...