Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Житен режим 2008


Буболече

Recommended Posts

Приятели, искам да питам, в петък на ангелската супичка слага ли се солчица? :3d_046:

В книжката за житния режим пише, че се слага малко сол и магданоз, а преди поднасянето й се слагат лимон и черен пипер. Но аз си мисля, че черния пипер може да дразни изнежения за десет дена стомах.

Линк към коментар
Share on other sites

  • Отговори 115
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

От вчера(30.01.) и аз започнах житния режим! :angel: Тази година съм по-спокойна,макар че все още е трърде рано да се каже! :dancing yes: Приветствам всички,с които сме започнали заедно,както и останалите участници!Хубавото е,че тук в Пловдив по това време се провежда и курс по Паневритмия!Усещането е великолепно! :3d_030:

От вчера(30.01.) и аз започнах житния режим! :angel: Тази година съм по-спокойна,макар че все още е трърде рано да се каже! :dancing yes: Приветствам всички,с които сме започнали заедно,както и останалите участници!Хубавото е,че тук в Пловдив по това време се провежда и курс по Паневритмия!Усещането е великолепно! :3d_030:

Линк към коментар
Share on other sites

:feel happy:

Здравейте приятели!

Виждам утре някои вече ще отпостват, а други ще запостват :thumbsup2: + трети постят, което много ме радва.

Само да напомня /с риск да повторя много от вече написаното/ - твърди се, че отпостването/захранването е по - важно даже от самия пост ...дъра - бъра:dancing yes:

Нека Божията Благодат се излее върху всички вас :3d_046:

:feel happy:

Линк към коментар
Share on other sites

Тази година май пропускам поста. Май се поизложих, в дните които бях планирал за поста, ме пипна вирус и насила ме принуди да се чистя :3d_008: Кашлица, хрема, главоболие и прочие, принуден да гълтам час по час сиропи, витамини... :3d_037:

Насила ме принудиха да се прочистя чрез болест. :( Но пък мога да хапвам каквото си поискам :rolleyes:

Линк към коментар
Share on other sites

Тази година май пропускам поста. Май се поизложих, в дните които бях планирал за поста, ме пипна вирус и насила ме принуди да се чистя :3d_008: Кашлица, хрема, главоболие и прочие, принуден да гълтам час по час сиропи, витамини... :3d_037:

Насила ме принудиха да се прочистя чрез болест. :( Но пък мога да хапвам каквото си поискам :rolleyes:

Е, защо, има време, февруари е още в началото :)

Линк към коментар
Share on other sites

:feel happy:

Здравей Максим

Мисля, че е по - важно да си здраво, живо и да се чувстваш добре, пък поста...винаги може да си го направиш :dancing yes:

+ може пък и за хубаво да е/ да има защо да не е точно през този месец... :sleeping:

+горе главата и хич да не ти пука :dancing yes:

По скоро оздравявай и бъди здрав

Поздрави

:feel happy: Мир Любов И Светлина :feel happy:

Линк към коментар
Share on other sites

Приятел, много си ми симпатичен! :feel happy: Благодаря ти!

Аз така или иначе си постя цял живот, макар и не с жито. Настинката ме попрочисти и без това още повече, а в тези дни ядох много малко, защото нямах апетит и май няма нужда от отделен пост :rolleyes: Вече се оправям. В края на февруари пак съм по курсове и ще хапвам. :) В началото на март пък ми е рождения ден-Христов :rolleyes: ако не се полее (със сок и хапване) тази бележита дата как иначе...

Линк към коментар
Share on other sites

Аз така или иначе си постя цял живот, макар и не с жито.

:thumbsup2:

:feel happy: Мир,Любов и Светлина за теб и всички постещи и непостещи съпорталци :feel happy:

Редактирано от Приятел
Линк към коментар
Share on other sites

от Мадара снимчиците нещо не мога да кача,

но за сметка на това

d20.jpg

Kladenetza.jpg

:3d_046:

Мир Любов И Светлина

Редактирано от Приятел
Линк към коментар
Share on other sites

За пръв път направих и приключих житния режим благополучно без никакво чувство за ограничение. Това бе възможно, защото се оказа , че в последните 6 месеца аз сама и неусетно съм изменила храненето си към вегетарианство и суровоядство(второто не изцяло) просто поради желанието си да отделям повече време на духовни четива и този сайт.

Най-после дълбоко в същността ми проникнаха онези азбучни истини за храненето, психиката и начина на живот и развитие, които на теория са известни всекиму и които преди съм се опитвала да прилагам някак отвън, с по-елементарна цел.

Вълшебствата са всъщност простички неща, ако си на тяхното ниво и ги погледнеш очи в очи.

Чувствам се пречистена и нова.

Благодаря на всички участници във Форума от създаването му до сега, и най-вече на организаторите и създателите му.

Благодаря, благодаря, благодаря.

:3d_041::3d_041::3d_041:

Линк към коментар
Share on other sites

Благодаря на всички участници във Форума от създаването му до сега, и най-вече на организаторите и създателите му.

Благодаря, благодаря, благодаря.

:3d_041::3d_041::3d_041:

:feel happy:

:feel happy:Включвам се и аз / и от мене същото :feel happy:

Мир Любов и Светлина

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте,искам да поздравя участниците във форума и да благодаря на създателите му.Особено впечатление ми направи мненията за Житния режим.Ще започна на 23.02. Ще помоля някой по-запознат с темата от мен да ми отговори.Прилагам билколечение и трипъти дневно пия чай.Това ще нарушили принципа на прилагане на Житния режим.Много благодаря на всеки изразил мнение и подкрепа.Наистина имам нужда от вас.Още веднъж благодаря.

Линк към коментар
Share on other sites

Здравей, Петра. Според мен три чаши чай на ден не биха попречили, все пак това е само чай.Житният режим го правим за здраве, който както може и до където стигне. Все ще е от полза и за тялото и за душата. :) Желая ти успех. :feel happy:

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте,искам да поздравя участниците във форума и да благодаря на създателите му.Особено впечатление ми направи мненията за Житния режим.Ще започна на 23.02. Ще помоля някой по-запознат с темата от мен да ми отговори.Прилагам билколечение и трипъти дневно пия чай.Това ще нарушили принципа на прилагане на Житния режим.Много благодаря на всеки изразил мнение и подкрепа.Наистина имам нужда от вас.Още веднъж благодаря.

Здрасти Петра, аз също правя една терапия с билки и други природни методи. Няма да спра с нея по време на режима.

Линк към коментар
Share on other sites

Благодаря ви.И аз смятам,че билковия чай не би навредил на Житния режим,още повече когато човек има вяра,надежда и упование в лечебните свойства на даровете на Природта,дадени от Бог на нас хората.И с изчистени мисли,укротени емоции и много любов в сърцата си,Житния режим би могъл да се превърне в истинско Божие вълшебство.Очаквам с нетърпение дата 23.02.2008.Още веднъж БЛАГОДАРЯ и успех на всички.

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте,

  • Бихте ли ме посъветвали откъде в София да купя подходящо жито.
    По диетичните щандове откривам само от реколта 2006 - дали става?
  • Дали бихте ме насочили и към повече информация за духовния аспект на режима- има ли специални молитви, формули и мисловна нагласа, които са необходими по това време.

Благодаря

Линк към коментар
Share on other sites

Здравей Све

може да погледнеш тези линкс:

http://www.spiralata.net/kratko/articles.p...g=bg&pg=266

http://www.bratstvoto.net/vehadi/menu/b5/rejim.html

+ написаното по горе в тази тема/ и по конкретно първото постче/мнение ;)

поздрави и успех

:feel happy:

Линк към коментар
Share on other sites

Благодаря,

След повечко четене възникна въпос, на който не видях точен отговор.

Грухано или не жито? Или всеки си пробва и преценява?

Линк към коментар
Share on other sites

Хм, мисля, че Приятел даде тази информация от Учителя, че трябва да се търси грухано жито, защото от него във водата по-лесно се отделят полезните вещества.

Линк към коментар
Share on other sites

Хм, мисля, че Приятел даде тази информация от Учителя, че трябва да се търси грухано жито, защото от него във водата по-лесно се отделят полезните вещества.

Здравей те приятели :feel happy:

Мисля че трябва да е грухано, с кълновете става друго - Аз го правя с грухано ;)

А вече кой както го усеща :feel happy:

Поздрави

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте и от мен :feel happy:

За първи път правя режима, започнах от 30.01.2007г. или днес ми е 9 ден. Чувствам се отлично, много по - лек е от други режими, които съм правила и не ме затрудни особено, утре ще отпоствам с ангелска супа. Водата, която пия е с добавен клиноптилолит + любов + благодарност, е не е като изворната, но вкусът й е подобен :thumbsup: По отношение на житото и аз се чудих какво да е грухано или не, защото прочетох различни становища, та започнах с грухано първите дни после минах на "живо", и двата варианта ми харесват обичам жито под всякаква форма, дори и сурово :thumbsup2:

Благодаря на всички Ви за чудесния форум, рядко споделям, но пък редовно чета. :feel happy:

Линк към коментар
Share on other sites

Аз така или иначе си постя цял живот, макар и не с жито.

:thumbsup2:

:feel happy: Мир,Любов и Светлина за теб и всички постещи и непостещи съпорталци :feel happy:

Въпрос: Който е постил януари , може ли и през февруари поне 5 дни. Абе на постите най-харесвам отпостването, особенно първия ден.. :D Ангелската супа е като божествен елексир. :3d_165:

Редактирано от Mdrya1953
Линк към коментар
Share on other sites

Гост
Тази тема е затворена за писане.

×
×
  • Добави...