Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Интересни филми и Tv предавания - 1


Иво

Recommended Posts

Все пак,от някои филми могат да се извлекат безценни изводи и истини.

Но и ти си прав!Гледането на филми не може да се мери с медитацията или молитвата.В сравнение с тях каквото и да е,е безмислица!!!

:smarty::yinyang::smarty:

Линк към коментар
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Здравейте!

Следващия петък, вестник "Уикенд" ще се разпространява в пакет с СД с филма за феномена Вера Кочовска - Сензационна документална лента за нейните магически способности.Режисьор е Стилиян Иванов.

Името на филма е "Феноменът Вера".

Феноменът Вера Кочовска: Изконните ценности са у нас, в България.

...

:smarty::yinyang::smarty:

Линк към коментар
Share on other sites

И ада и рая е в нас!

Ада е нашия мозък, его, гордост, себелюбие, корист и материализъм.

Рая е нашата душа, добри чуства, любов към ближния и доброта.

Всеки сам/душата му/ избира в какъв "живот" да се впусне, за да може да се прояви и себепознае.Това става постепенно с цената на много "животи".

:smarty::yinyang::smarty:

Линк към коментар
Share on other sites

И Адът и Раят са преходни! Раят не е Божието царство, което е вечно! Адът е в нас, но Микрокосмосът ни е умален модел на Макрокосмосът, който сме творили ние! Тъй че и ние сме в Ада!

Линк към коментар
Share on other sites

Да,в ада сме,то си е очеизвадно и никой друг не е в състояние да ни измъкне от пожарите му,ако сами не поискаме да излезем от там,ако поискаме,обаче.

Линк към коментар
Share on other sites

Ако поискаме обаче ни трябва и познанието за Пътя, понеже от всички страни ни сочат различни " верни " пътища. Знаем един истинен, който Иисус ни е показал - нека го приемем и разберем!

Линк към коментар
Share on other sites

Не мисля, Твореца за толкова немощен, че да покаже верния път само на една страна и един народ.Това ми прилича на религиозен фундаментализъм и фанатизъм.Някой войни и човешки геноциди тръгват именно от това.

Не трябва да се мисли по този начин - като:

- Моята религия е вярна и истинска, а другите не са.Аз съм праведник, а другите са неверници, грешници и много заблудени хора. ..........

Може ли Всемогъщия Бог да Се оприличи на едно цвете?Нима Той не е във всичките цветя?Ако Той разказва за Себе Си с една религия, била тя - Християнство, или Ислям, или Юдеизъм, или Хиндуизъм, или..... , питам ви къде е равния шанс на нас хората да Го разберем и обикнем?

А знаем, че Той е справедлив.

:smarty::yinyang::smarty:

Линк към коментар
Share on other sites

"Pinjar" ( hindi )- Филм за сблъсъка на две религии - Ислям и Хиндуизъм.

В него се разказва за годините на разделение в Индия и и за създаването на държавата Пакистан.Умело е представено разделението, погледнато през погледа на обикновените хора и объркването на техните съдби.

Филма можете да го "дръпнете" от тук:

http://torrents.data.bg/details.php?id=32090&hit=1

:smarty::yinyang::smarty:

Линк към коментар
Share on other sites

Вече има филма на Стилиян Иванов за Вера Кочовска!

Всеки който се интересува може да го свали от тук:

http://torrents.data.bg/details.php?id=33431&hit=1

Пиятно гледане!

:smarty::yinyang::smarty:

Линк към коментар
Share on other sites

Все пак,от някои филми могат да се извлекат безценни изводи и истини.

Но и ти си прав!Гледането на филми не може да се мери с медитацията или молитвата.В сравнение с тях каквото и да е,е безмислица!!!

:smarty:  :yinyang:  :smarty:

Филма си заслужава да се види!

Тези, които не са успяли да си го купят го има тук:

Феноменът Вера

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте!

В интернет пространството излезе филм за леля Ванга.Интересен е! който желае да го види може да го "дръпне" от тук:

http://torrents.data.bg/details.php?id=34905&hit=1

Бъдете здрави!!!

:smarty::yinyang::smarty:

Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Биха ми били интересни вашите коментари за LOST-Изгубени..

Линк към коментар
Share on other sites

Имам филм за индиговите деца - Indigo

На едно място момиченцето обяснява на своя дядо как в "мрежата" общува с други деца без езикова бариера - и че се среща дори с едно дете от България и с друго от Китай. Във филма това са май единствените чужди държави, които се споменават. Струва ми се - не са избрали случайно точно нашата България за пример.

Линк към коментар
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

"What the Bleep do we know " -много добър = " The string 's theory " . също много добър . Като гледаш едното , гледай и другото

Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Днес по СКАТ гледах повторението на Здравословно с Иван Гарабитов но не дадоха тел за връзка, беше много интересно - лекува много болести чрез йога.Някой да е чувал за него

Линк към коментар
Share on other sites

Сфера - http://torrents.data.bg/details.php?id=45556&hit=1

Филма е добър, въпреки, че е поостарял! :thumbsup:

Лошото е, че не можах да намаля размера му - 4.38 GiB (4699510623 Bytes)

Тип: Филми DVDR ; качеството е добро.

А и не знам, как да измайсторя бг. субтитри. :(

Линк към коментар
Share on other sites

Гост
Тази тема е затворена за писане.

×
×
  • Добави...