Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Паневритмия – къде я играете?


Recommended Posts

Къде по-точно играете Паневритмия във вашия град/село? В колко часа започвате?

Колко човека се събирате?

Какви упражнения правите преди и след Паневритмия?

* За повече информация относно това къде се играе Паневритмия 2007г, както и за имейли и телефони за контакти, изтеглете прекачения файл по-долу.

Pan2007_kade_se_igrae.doc

Линк към коментар
Share on other sites

В нашият град, Разград, играем Паневритмия в парка. Всеки ден бройката е различна, но като цяло достига до 30 човека, а понякога и повече.

Преди Паневритмия играем 6-те упражнения.

Отговора ,който бих дала и аз е съвършенно същия ,като този на Ива,с тази разлика ,че аз ще прибавя -в морската градина!

Желая Ви светъл ден !

Соня

Линк към коментар
Share on other sites

ПРопуснах да напиша за ,коя морска градина става дума.Това е град Бургас до "Флората",там кадето се провежда пролетното изложение на цветята!

Отново Соня

Линк към коментар
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Моля, някой да даде информация за Пловдив  :D  :hmmmmm:

Казаха ми, че играели на две места. Едното е "тепето", другото - не помня. Надявам се, че тази инфо ще ти е достатъчна.

Линк към коментар
Share on other sites

В отговор на въпроса на Севдалина къде се играе Паневритмия в Пловдив. Под "Тепето" се има предвид тепето на Альоша- начален час мисля 7 сутринта. През делничните дни се играе и на поляна в ЖР Тракия, тъй като тракийската група в Пловдив е сред най-многобройните. Тъй като засега не мога да бъда по-точна, ако е нужно, моля сигнализирайте ми - има кого да попитам!

Линк към коментар
Share on other sites

  • 11 months later...
  • 4 weeks later...

Здравей! Играе се на няколко различни места!

Който търси винаги намира...и после пак търси...кое е най -хармоничното за него!

А в определени моменти... даже не ми се ходи да играя...когато в кръга има хора които са без...съзнателни...или като надгробни плочи...хе хе !

И не играя...ходя само на Изгрева...това е Моментът!

Наблюдавам хора които играят Паневритмия от години ...и ми се иска да имаше поне малка виииидима промяна към по - добро...и като че ли изпитвам противоречиви чувства...

Любов+Светлина+Мир+Радост!

Линк към коментар
Share on other sites

  • 4 months later...

хора в стара загора има ли група и ас да ходя от 4 месеца някаде се интересуам от такива не6та книги съ6то а не оби4ам да 4ета по принцип сори че не слагам токи и про4ие но бързам

:angel:

Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Заповядайте на въвеждащо първо занимание на 04.12.2005 г. от 16.00 часа в зала "Елиас" в кв. Лозенец на ул. Лозенец 15 /вход от ул. Розава долина/.

http://www.elias-sport.com/

Справки на телефон 963 04 78

ВХОД СВОБОДЕН

Линк към коментар
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

В отговор на въпроса на Севдалина къде се играе Паневритмия в Пловдив. Под "Тепето" се има предвид тепето на Альоша- начален час мисля 7 сутринта. През делничните дни се играе и на поляна в ЖР Тракия, тъй като тракийската група в Пловдив е сред най-многобройните. Тъй като засега не мога да бъда по-точна, ако е нужно, моля сигнализирайте ми - има кого да попитам!

Много ме заинтригувахте! За първи път чувам за Паневритмията. Прегледах някои теми тук, но не открих в какво се състои същността й...Звучи ми като "танц на самодиви" :rolleyes: или... Бих искала да те попитам, Вес, каде е центъра на групата в Тракия и как мога да се вклиуча в нея? Благодаря предварително :feel happy:

Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 weeks later...

А на мен ми казаха, че в Пловдив в петък, 10.02 в "Березка" също започва курс по паневритмия.

Линк към коментар
Share on other sites

А на мен ми казаха, че в Пловдив в петък, 10.02 в "Березка" също започва курс по паневритмия.

Някой да го е послетил? За съжаление едва сега виждам тази тема...Ако може някой да обясни каде се намира "Березка"? Благодаря Ви предварително :) !

Линк към коментар
Share on other sites

Ресторант "Берьозка" - до кино "Веста" - ул. Иван Вазов 25, срещу Руското консулство. Преди в тази сграда се намираше руския културен център. За залата се влиза от входа, който е в непосредствена близост с входа за киното.

Ако, някой знае кога отново ще има сбирка, моля да сподели. За съжаление и аз късно видях информацията.

Поздрави,

Сев

Линк към коментар
Share on other sites

И в Пловдив има, горе на Альоша.Мястото е силно енергийно, защото е на хълм, на високо. Там има един очертан с бяла боя кръг.

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Добави...