Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Рак - природни и алтернативни методи за лечение


Recommended Posts

Ракът се смята за бич на нашето време. Съвременната медицина изглежда безсилна. Доколкото знам в онкологичните отделения основното, което предлагат е: операции, лъчетерапия, химиотерапия и болкоуспокояващи. Колко са ефикасни? Лъчетерапията и химиеотерапията е доста спорна? Така ли е и ако да, защо?

Винаги ли се налага операция и как се решава това?

От друга страна съществуват множество алтернативни методи, на които рядко се дава гласност. Дали е нарочно или просто не са достатъчно ефикасни?

Д-р Рике Хамер например е изследвал и документирал над 10 000 болни. Методиката му изглежда има смайващи резултати. Ето една статия от д-р Хамер: Петте биологични закона на Новата Медицина

Интересни са и изследванията на д-р Клод Саба и неговия метод наречен: Тотална Биология

Хомеопатия, психотерапия, регресия – има ли такива методи за борба с рак?

Ако да колко са успешни? Знаете ли за конкретни случаи?

Какви природни и алтернативни методи за профилактика и лечение познавате?

Познавате ли някой, който е успял да се спаси от тежка форма?

Доктори, клиники у нас или по света, които имат добри резултати?

Статии, ликове на български и др. езици в нета?

Профилактика и ранно диагностициране?

Какви са психичните причини за поява на рака?

Как могат да се решат?

Линк към коментар
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • Отговори 36
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ето причините според Ерхард Фрайтаг:

Загуба на собственото Аз на човек, който сам се е предал и желае смъртта, някакво съдбоносно и негативно преживяване няколко години преди появяването на телесните симптоми - предизвикват появата на рак. След дълго преглъщане и потискане на чувствата, неизживяна любов, силно деструктивна представа за живота, душевното нараняване и чувството за малоценност, трайната тъга карат човека да се чувства напълно неразбран. Ракът е израз на неразбрана любов, възпиране и задържане на собственото Аз. Болестта е символ на духа на нашето време.

Внушения: За лечение на причините първо да се проведе връщане във времето на възникване на травмите: Изпращам светлина, истинска лечебна светлина в своето минало. Тази свитлина обгръща с Любов и прошка всичко, което ме е наранило. Лечебната божия любов изпълва цялото ми същество.

Съвършеното здраве е в мен и около мен. Животът ми е изпълнен с радост.

Здравето е едно съвсем естествено и желано от Бога състояние. Намирам се в пълен унисон и хармония с природата.

Миналото е отминало, аз живея във вечните тук и сега.

За лечението се изисква цялостна терапия.

Психическа страна на терапията:

Да се развият духовни представи за детайлите на процесите на телесната защита.

Поради липса на време едновременно причинно и симтоматично лечение. Ракът е знак и символ на настоящото еволюционно стъпало на човечеството. Той сигнализира за неспособността да се открие смисъла на битието и да се живее в съответсвие с него. Ракът показва егоизма на отделното по отношение на цялото и води винаги - рано или късно до свършека и на двете /смърт/.

Линк към коментар
Share on other sites

  • 9 months later...

Авторът на тази статия е изключително смел човек! Мога да дам за пример гениалния онколог Д-р Хамър, който доказва научно ролята на психиката в развитието на онкологиите и съответно има хиляди и хиляди излекувани чрез психотерапия пациенти. Д-р Хамър е вече трета година в затвор в Испания, защото се е осмелил да изнесе на бял свят фактите за "лечебната" функция на химио и лъче "терапиите". Сега, може би има смисъл в тях, но ако лъчението може да се ограничи само в туморните зони, а химическите вещества да са такива, че да действат токсично изключително върху туморите. Както се прилагат сега тези терапии, това е варварщина. Наистина защо, при пложение, че с комбинация от психотерапия плюс диета и лечебен глад, хипотермия и фитотерапия (сама по себе си много мощен метод)ракът се лекува не по-трудно от хрема, защо продължава целият психопатичен и социопатичен кошмар около "лечението" на рака - такова каквото се дотира от фармацевтичната индустрия и медицинския бизнес? Защо ли? В статията по-горе са изложени известни финансови хипотези...

В статията много директно са дадени факти за 20,21-ви вековните "средновековни" преследвания на медицинската и фармацевтична бизнес инквизиция. Това от една страна е тъжно, като се има предвид страданието и ужасът през който преминават болните и роднините им. От друга си е страшничко. Жестоко е! Безочието на медицинския бизнес е толкова институционализирано и добре рекламирано, че в обикновения човечец е дълбоко сугестирано доверие към този бизнес, както и недоверие към буквално инквизираните от него методи и личности. Когато има много пари, има и много власт - не само икономическа, но и политическа, медийна и психологически сугестивна. Този медицински бизнес все пак е толерантен към една прослойка лечители - народните лечители без дипломи и образование. Защото въпреки резултатите си, тези хора не представляват заплаха за мощния международен, надполитически, ключово печеливш фармацевтичен бизнес... Наскоро гледах един филм за съдебни лекари, патолози: "Патология"... Дали наистина сме в качествено различно време от средновековието? Може би сме тръгнали към такова различно време, може би самият етап от развитието на планетата ни да ни тласка към него. Но защо ли ми се струва, че икономическата и политическа върхушка, която манипулира социалните процеси поизостава от това развитие?

Линк към коментар
Share on other sites

Този медицински бизнес все пак е толерантен към една прослойка лечители - народните лечители без дипломи и образование. Защото въпреки резултатите си, тези хора не представляват заплаха за мощния международен, надполитически, ключово печеливш фармацевтичен бизнес...

Орлине, радвам се, че сме на една и съща вълна. Нямам време за повече, но:

Oтносно толерантността - зависи кой какво разбира под толерантност.

Относно нетрадиционната медицина - Истината не е заплаха за никого. Ако някой се чувства заплашен, то той не е последовател на истината, следователно е лъжец.

Относно дипломите - зависи кой и за какво ги раздава. Истинската диплома са излекуваните хора.

Поздрави! Пожелавам на всички в този форум винаги да имат психическата и морална основа да бъдат здрави!

Редактирано от късметче
Линк към коментар
Share on other sites

  • 1 year later...

Този медицински бизнес все пак е толерантен към една прослойка лечители - народните лечители без дипломи и образование. Защото въпреки резултатите си, тези хора не представляват заплаха за мощния международен, надполитически, ключово печеливш фармацевтичен бизнес...

Орлине, радвам се, че сме на една и съща вълна. Нямам време за повече, но:

Oтносно толерантността - зависи кой какво разбира под толерантност.

Относно нетрадиционната медицина - Истината не е заплаха за никого. Ако някой се чувства заплашен, то той не е последовател на истината, следователно е лъжец.

Относно дипломите - зависи кой и за какво ги раздава. Истинската диплома са излекуваните хора.

Поздрави! Пожелавам на всички в този форум винаги да имат психическата и морална основа да бъдат здрави!

Орлин, Късметче - :thumbsup1:

Ето какво казва хомеопатията за причините и лечението на рака: Карцинозинов (Раков) Миазъм

Линк към коментар
Share on other sites

  • 9 months later...

Благодаря на Алекс за описанието на канцировиновия миазъм.

У нас, ако правилно помня, има книга как една жена - Теодора Захариева ( далечна роднина на Райна Княгиня) се е лекувала и със силата на духа е победила рака на гърдата.

После е имало разсейки, но все пак 10 години тя е успявала с традиционна медицина да остане жива.

И преди около 3 години е имало огромна разсейка и черният дроб е бил изцяло метастазирал. Тогава тя със сетни сили е отишла в Индия, "случайно" се е запознала с една българка, която от години живее там, после е обикаляла из Тибет и Непал.

Имало е преди време нейна фото изложба.

Сега тя активно се занимава с обществена дейност и участие в работни групи и проекти, и се бори за правата на онкологично болните.

П.П.:

Теодора Захариева обявена за "Човек на годината"

10 Декември 2009

Голямата награда "Човек на годината“ на Българския хелзинкски комитет (БХК) бе присъдена в четвъртък на Теодора Захариева.

Тя стана първата жена, която осъди държавата заради отказани лекарства срещу раковото й заболяване, а после учреди Центъра за защита на правата в здравеопазването. Захариева получи наградата на 10 декември – Световният ден на правата на човека.

Захариева и организацията й са спечелили дела срещу държавата с огромен обществен интерес и в полза на хиляди хора, за десетки хиляди левове, посочиха от БХК. Това са дела за лекарски грешки, отказ от лечение, неадекватна апаратура, бездействия на властите да приемат дължими норми, с които да гарантират правото на качествена здравна грижа и да осигурят лекарства.

Захариева е печелила и дела срещу фармацевтични корпорации за увреждане на здравето вследствие на клинични проучвания, допълват от правозащитната организация.

П.П.П.:

Център за защита правата в здравеопазването

Председател: Теодора Захариева.

Адрес: Ул.” Генерал Ст. Тошев” 15-17, Офис 141

tel.: 02/491 85 43

www.czpz.org

Интервю по BTV, 28.09.2010

Теодора Захариева: Болните трябва да протестират... или да съдят

Редактирано от Дъгата
Линк към коментар
Share on other sites

  • 4 months later...

Ето причините според Ерхард Фрайтаг:

Загуба на собственото Аз на човек, който сам се е предал и желае смъртта, някакво съдбоносно и негативно преживяване няколко години преди появяването на телесните симптоми - предизвикват появата на рак. След дълго преглъщане и потискане на чувствата, неизживяна любов, силно деструктивна представа за живота, душевното нараняване и чувството за малоценност, трайната тъга карат човека да се чувства напълно неразбран. Ракът е израз на неразбрана любов, възпиране и задържане на собственото Аз. Болестта е символ на духа на нашето време.

Внушения: За лечение на причините първо да се проведе връщане във времето на възникване на травмите: Изпращам светлина, истинска лечебна светлина в своето минало. Тази свитлина обгръща с Любов и прошка всичко, което ме е наранило. Лечебната божия любов изпълва цялото ми същество.

Съвършеното здраве е в мен и около мен. Животът ми е изпълнен с радост.

Здравето е едно съвсем естествено и желано от Бога състояние. Намирам се в пълен унисон и хармония с природата.

Миналото е отминало, аз живея във вечните тук и сега.

За лечението се изисква цялостна терапия.

Психическа страна на терапията:

Да се развият духовни представи за детайлите на процесите на телесната защита.

Поради липса на време едновременно причинно и симтоматично лечение. Ракът е знак и символ на настоящото еволюционно стъпало на човечеството. Той сигнализира за неспособността да се открие смисъла на битието и да се живее в съответсвие с него. Ракът показва егоизма на отделното по отношение на цялото и води винаги - рано или късно до свършека и на двете /смърт/.

С първата част съм съгласен,но внушенията ми приличат на тези,които предлага госпожа Хейс.Само внушения не стигат.Трябва да се практикуват тези неща,болният да ги види в себе си,да ги преживее.

И '' Да се развият духовни представи за детайлите на процесите на телесната защита.'' няма нищо общо с реалността.Материята няма нужда да се защитава,ако не му пречат тялото си работи перфектно,то си има собствен опит и интелигентност.Не можем да слагаме духа като похлупак на всяко гърне.Тяло и дух са двата полюса на нашата реалност,не е необходимо да се доближават,съгласуват или едната крайност да управлява другата.

Линк към коментар
Share on other sites

Ракът може да се лекува с алтернативни методи,но така обезсмисляме неговото появяване.Когато един човек с мисленето си,с държанието си стане ракова клетка в Цялото,То се изправя срещу него и го унищожава.Освен човешки закони има и да ги наречем Божествени закони,на Цялото и който не ги спазва се изправя срещу законите на цялото с всички последствия от това.

Линк към коментар
Share on other sites

Интересно - искаш да кажеш, че появата на рак е свързана с отношението на човека към заобикалящия го свят, а не с отношението към самия себе си.

Звучи логично, но ми е интересно, това твои наблюдения ли са, нечия теория ли, някакви аргументи, факти ... ?

А не можем ли да кажем същото и за останалите болести, особено тези, при които често има смъртоносен изход?

Линк към коментар
Share on other sites

Общувал съм с болни от рак,които търсеха помощ.Чел съм и различни автори.Предпочитам да споделям мои прозрения,а не да цитирам.Моят опит показва,че всичко опира до нивото на енергия.Когато подадеш енергия на някого,болката намалява,нелечими болести си отиват и т.н.Но когато самият човек освободи част от собствената си енергия промените са още по-големи.

Линк към коментар
Share on other sites

В смисъл, ако даден човек не влиза и не влиза в хармония с Цялото, то Цялото му изсмуква (образно казано, а може би буквално?) енергията. И човек заболява (може би не само от рак)? Или за рака е особено характерно? А ако все пак реши и влезе в хармония, то успява да се излекува. Ако подадем на някой енергия, това ще е временен ефект в такъв случай - та Цялото определено е по-силно.

Какво значи човек да освободи част от собствената си енергия - т.е човек си я има, но тя е блокирана (някъде? къде?) и той не я ползва? Според мен човек се ражда с определено количество енергия. А случва ли се, човек да си изчерпи голяма част от енергията?

Моля, обясни по-подробно, за мен е интересно (и аз съм си задавала тези въпроси), а предполагам и на останалите.

Линк към коментар
Share on other sites

''В смисъл, ако даден човек не влиза и не влиза в хармония с Цялото, то Цялото му изсмуква (образно казано, а може би буквално?) енергията.''

Въпросите са за отделни лекции и дори за книги.

Цялото в смисъл на Бог,Тоталността,НЕ СЕ ДЕЛИ НА ЧАСТИ-то си е едно цяло.Но клетката,която е получила някакво самоосъзнаване смята,че е нещо отделно от цялото и започва да го изследва и да се опитва да го покорява.Конфликта, борбата изтощава,.Ако се носим по течението ние ще пристигнем,няма нужда да се борим.Тук е неразбирането.В обществото за да оцелееш,трябва да се бориш.Но по вътрешния път,по пътя към себе си борбата е пречка.

'' И човек заболява (може би не само от рак)? Или за рака е особено характерно? А ако все пак реши и влезе в хармония, то успява да се излекува.''

Човек не се състои само от физическо,тяло.Различните системи използват различен брой тела,на мен седем са ми най-лесни за обяснение.ФИЗИЧЕСКОТО ТЯЛО оставено само на себе си ще е безсъзнателно,както в случаите на кома,но няма да боледува.Болестите идват от другите тела,но се проявяват във физическото.Най-общо казано,ако човек достигне до менталното си тяло ще овладее физическите болести,но пътят продължава.Да достигне за мен означава да бъде осъзнат,да осъзнава.

''Ако подадем на някой енергия, това ще е временен ефект в такъв случай - та Цялото определено е по-силно.''

Подаването на енергия има смисъл при търсещите,защото така получават потвърждение,че това,което търсят съществува.Добиват опит,опитват го,вече познават вкуса на Бог и знаят на къде са тръгнали.

''Какво значи човек да освободи част от собствената си енергия - т.е човек си я има, но тя е блокирана (някъде? къде?) и той не я ползва? Според мен човек се ражда с определено количество енергия. А случва ли се, човек да си изчерпи голяма част от енергията?''

Да освободиш част от собствената си енергия означава да дадеш възможност на по-голямо количество енергия да тече през теб,да станеш проводник на Бог,да Му дадеш възможност да твори чрез теб.Ние като хора имаме много големи възможности и използваме много малка част от тях.Ние сме задръстени,трябва да се почистим и това е наше задължение,не на лекарите.Те трябва да помагат,а не да вършат нашата работа.Ние от лечители ги направихме търговци.

Човек се ражда с възможността да бъде Бог и я пропуска.За това си има причини,но ние сме задължени когато порастнем да се завърнем към началната си чистота иначе пропускаме живота и го превръщаме в ад на земята.В повечето случаи човек се задръства още в младите си години и така преминава живота му в недостиг на енергия.Повечето от възрастните хора,с които се занимавам са около 80 процента задръстени.При цялото ми желание не мога да им подам повече от 20 процента от потенциала им.А на всяко тяло може да се подава енергия и така да се решат емоционални проблеми,рани нанесени в миналото и мисловни модели,които ни пречат да сме в хармония с Източника.

Линк към коментар
Share on other sites

Мнението,че свещените писания са наши пътеводители е много разпространено,но истината е точно обратната.Когато тръгнеш на вътрешно пътешествие ти ставаш свидетел на свещените писания,ти ги съживяваш.Можеш да кажеш-да,това е вярно,аз го преживях.Аз съм свидетел.че е така,че е истина.

Линк към коментар
Share on other sites

По повод писанията,на книжния пазар има много литература с претенции,че точно това е истинският метод или път.Например методът СИЛВА.На мен ми допада,практикувал съм варианти за лечение и продажби.Но той е началото,не е краят,въпреки претенциите си.Добър е като основа,но пътят продължава,след А има и Б.

Линк към коментар
Share on other sites

Аз съм с рак на гърдата, така че пиша собствени впечатления. С малко предистория - 2004 год ( на 33 години ) ми намериха Инвазивен Лобуларен Карцином на лява млечна жлеза, последва ампутация на гърдата, химиотерапия, лъчетерапия, кастрация ( естрогена кара рака ми да се активира и това наложи премахване на матката и яйчниците ). Оказа се, че съм 2ри Б стадий ( което е фифти- фифти по отношение на прогнозата ), G - то ми е 3, което също не е най- добрата новина, имам намерени ракови клетки в един от извадените аксиларни лимфни възли, което предполага, че рака е тръгнал да се разхожда... както и да е, минаха 7 години. По отношение на химиотерапията - също съм чела какви са вредите от прилагането й, обаче съм свидетел и на нещо друго - последните 4 месеца починаха две мои "колежки", с хванат навреме рак в 1-ви стадий, без ангажирани лимфни възли. Поради ранния стадий не им назначиха химиотерапия, на едната от тях дори не ампутираха гърдата, а приложиха частична резекция и така се предполагаше, че тези жени имат почти 100%-тов шанс да живеят. В същото време ( да са ми живи и здрави ) имам други познати, в трети стадий си живеят шеста и повече години, но са с приложени химио и лъчетерапии.

Защо пиша всичко това - лечението на рака не е като да идеш на фризьор - ако не те постригат както трябва, при следващото постригване ще коригираш поразията. При нас всяка грешка е последна и не подлежи на поправка - много е трудно да се вземе решение, което да откаже конвенционалната медицина - нагледах се на неуспешни опити за лечение с пирамиди, енергии, зелени светлини и какво ли не, както и на пиенето на какви ли не извари, добавки и т.н. Пак повтарям - НЕУСПЕШНИ опити. Включително и на прехваленото лечение на Христо Проданов, което не върши работа.

В същото време подкрепям визуализацията - аз лично я прилагах по време на лъчетерапията. в продължение на около 5-7 мин докато траеше лъчението, представях си раковите клетки как под влияние на лъчите се надуват, разпадат и изчезват. По време на химиото в продължение на няколко часа "виждах" като на детска телевизионна игра как химиото ( войничета ) намират раковите клетки и ги подпукват с едни грамадни чукове, докато ги затрият тотално. Това беше моя начин - да комбинирам конвенционалната с алтернативната медицина. Също така съм за приемането на определени елементи и добавки - Омега 3, Селен и т.н., които имат отношение към физиологията на клетката. А ако говорим за нетрадиционни методи, ето ви един, който също изпробвах - пиене на газ за горене. Питайте бабите и дядовците си за употребата на няколко капки газ върху бучка захар - така се церили ангини, пневмонии, настинки и какво ли още не. Те това е органична "химиотерапия".

В заключение - мнението ми е, че не бива да се изключва никакво лечение, а по- скоро да се комбинират различни методи - не се знае от коя трънка ще изскочи заека.

Линк към коментар
Share on other sites

Традиционната медицина не я подлагам на никакъв коментар защото тя си има традициите и се е доказала.Не приемам обаче,че трябва да се отричат другите методи,само защото медиците са ги изхвърлили извън закона.Искам само да добавя нещо за визуализацията-тази наша естествена способност, дар от бога.Не е достатъчно добре изяснена и не се използват пълните и способности.Тя носи рискове,но в случаи когато става въпрос за човешки живот смятам,че трябва да се пренебрегне риска и да се практикува по същество,с цялата възможна енергия,а не само от време на време.Ако се преподава правилно можем да започнем много по-рано.Не е необходимо да чакаме да се разболеем.A на tetty71 искам да кажа-не спирай по средата на пътя.Има в литературата най-различни визуализации свързани със светлина-бяла,жълта или друг цвят,можеш и ти да си сътвориш.Вземи само текста,който описва какво визуализираш,описанието на целта не ти е необходимо.НЕ ГО ЧЕТИ,АКО СИ ГО ПРОЧЕЛА ГО ЗАБРАВИ.Трябва ти само да видиш светлината.Практикувай така,стани светла,нека тялото ти да стане тяло от светлина и целият ти живот ще се промени.Не се притеснявай от където и да започнеш малко по малко визуализациите сами ще се променят,ти ги следвай и резултата ще дойде.

Линк към коментар
Share on other sites

  • 4 months later...

Ачо през 2011-а: Сгрешиха, че съм болен от рак: 475772420737afe476d33c9c16a498e9.jpg

"- Без нужда преживях 4 химиотерапии и 35 облъчвания, споделя известният актьор

Актьорът Ангел Георгиев – Ачо почина днес, съобщиха от пресцентъра на Министерство на културата. Опелото ще се състои на 9 февруари, четвъртък, от 12,30 часа в църквата "Св. Седмочисленици" в София.

- Г-н Георгиев, как сте със здравето?

- През последната година минах през ада! Жерт ва съм на грешна диагноза. Случиха ми се много неприятни неща. И в момента се лекувам от тази диагноза. Слава Богу, оказах се доста силен в психично отношение, за да изживея целия този ужас!...

...- Как ви се отразиха химиотерапията и облъчванията?

- От всичките тези химиотерапии и от лъчетерапията получих много сериозна кашлица, стеснения на вените и фибрози. Започнах да се подувам. Лицето ми ставаше двойно или тройно. Аз деля хората в медицината на доктори и на лекари. Слава Богу, попаднах на лекар - доц. Иво Петров от болница “Токуда”. Той ми направи една доста сложна манипулация. Каза, че я прави за първи път. Направи ми стент на двете вени, които отиват към вена кава. Те бяха запушени от фиброзите от напълването на организма ми с отрови. Успя да ги отпуши. Подуването веднага спря. В същата болница, в съседното отделение - една седмица преди да вляза при доц. Иво Петров - отидох за поредната бронхоскопия на петното в белия дроб, което не се знаеше точно какво е. Попаднах на шефа на отделението по гръдна хирургия - д-р Минчев. Той ме погледна, опипа ме под мишницата и каза, че имам увеличен лимфен възел, който трябва веднага да бъде отстранен. Аз с цялата си наивност се съгласих. Подложих се на тази операция. Въпросният лекар е отстранил няколко лимфни възли, за да ги изследва. Оказа се, че в тях също няма злокачествени клетки...

...Най-богати в света са монополите на фармацевтичните фирми. До голяма степен те командват здравеопазването. Прави ми впечатление смяната на имената на лекарствата. По този начин сменят и цената на медикамента. И лекарите стават зависими. А оттам нататък страда пациентът."

източник: http://www.blitz.bg/.../article/129772

Редактирано от Alexander
Линк към коментар
Share on other sites

  • 1 month later...

Споделиха с мен нещо много окуражително, споделям го и аз с вас.

И се моля дано чрез интернет едно младо момче намери алтернативи и въпреки невярващите си родители да има вяра и надежда, че тялото му може да бъде изцелено и пощадено, защото според лекарите разсейките вече са.......

Там, далече, в малкото си село, оградено от невярващи родители, то е само, но Бог винаги е с нас.

Илия Миланов - молитва за болни

Натиска се на линка 1 Коринтяни 2:4-7

Гледа се чрез малкия плеър горе в дясно.

В този клип накрая се казва молитва към Бога за изцеление.

Преди това има факти за чудодейни излекувания на слепота, скъсани стави, ДЦП, рак, парези...

П.П.:

И ето още една статия, носеща надежда.

Редактирано от Дъгата
Линк към коментар
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 8 months later...
  • 2 weeks later...

"ДЖИНДЖИФИЛ ПЛЮС МЕД - УБИВА РАКОВИТЕ КЛЕТКИ... КОПИРАЙТЕ И РАЗПРОСТРАНЕТЕ, МОЖЕ ДА Е НУЖНО НЯКОМУ! Получих преди дни от една особа от Сараево тази рецепта на базата на ДЖИНДЖИФИЛ + МЕД и ето ме сред "нормалните" , без болки хора. Женицата е имала карцином на ендокринна жлеза и е била на апарат 18 дни. Минала без операция и химиотерапия... и пращи от здраве. Съвестта ми ме задължава да споделя това с всички, които имат нуждаещ се от помощ познат! Ето и рецептата: - два по-големи корена джинджифил или 500 гр се обелват и рендосват на най-ситното ренде, може и с чопър, и се смесват с 1/2 кг домашен мед - сместа се консумира 3-4 пъти дневно по лъжичка. Да се ползва само НЕ-Метална Лъжица!ПЕРИОД 60 ДНИ. Първите резултати се усещат след 2 до 3 дни... - ПРОСТО И МЪРТВИТЕ ВДИГА! СПОДЕЛЕТЕ ДА НАУЧАТ ПОВЕЧЕ ХОРА!

 

Бойко Митев - 26.06.2013

 

ПП. Да поясня, защо няма източник. Четях една статия за нещо доста различно от болестите, и това беше написано като коментар отдолу. Може би го човекът го разпространява и на  други места. Възможно е наистина да помага, кой знае

Редактирано от mvm
Линк към коментар
Share on other sites

  • 6 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Добави...