Jump to content
Порталът към съзнателен живот

ЕХО ВАРНЕНЦИ:))


Елия

Recommended Posts

  • Отговори 39
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Аз казах кога съм при вас, Венци знае защо го пиша така... (не се намирам във Варна, а само наминавам) :)

Бих се радвал ако има възможност и желание, за времето когато ще съм във Варна (споменах го горе), да се видим.

Ако ли не, приятно събиране ви желая :).

Светло+топло+смирено+игриво настроение.

:):hypocrite::harhar::feel happy:

Линк към коментар
Share on other sites

Леле,голям съм заплес! Мислех за 18.00 ч., а съм написала 14.00! Ужас-лявата ръка не знае какво прави дясната ;)

Значи ставаше въпрос наистина за 1.11.2005 г. , 18.00 ч.,входа на театъра.

Линк към коментар
Share on other sites

Това достатъчно ли е за една нормална среща? Тя така или иначе не ще е нормална, щото сме само задочно познати, но аз бих се чувствал по-сигурен с повече уточнения... Всъщност, колко човека заявяват сигурно участие - кажете тук, че да няма самотници Вторник вечер.

Линк към коментар
Share on other sites

Скъпи приятели,

Много,ама много се радвам,че ще се събирате на 01.11.2005.Много ми се иска и аз да присъствам,но за съжаление не мога тъй като съм студентка в Германия.Тук също е почивен ден и аз най-вероятно ще си остана у дома,но с мисълта си ще бъда в България и с вас!Пожелавам ви приятни и красиви мигове!

С усмивка

Линк към коментар
Share on other sites

Ало несериозните, защо определяте срещи на които не идвате? :dancing yes:

Поздрави на тези , които дойдоха, приятно беше макар и кратко. :thumbsup1:

Приятен, щастлив и радостен ден ви желая! :D

Линк към коментар
Share on other sites

Да ви имам серизността,че и убедителността.....Поне се запознах със сериозните....Предлагам следващият път да се видим малко по-раничко и моля,да не ме измъчвате този път-аз съм в съседната зала :1eye:

Линк към коментар
Share on other sites

Значи срещата се състоя! Страшно се радвам! :D

А по въпроса за несериозността-аз не съм и казвала,че ще идвам. Причината е обективна-не живея във Варна :)

По принцип съм убеден поддръжник на демократичността при вземане на решения, но понякога, когато всеки човек е с различно мнение и това пречи за осъществяване на целта, трябва да се каже нещо категорично и да не подлежи на обсъждане. Защото ..... почне ли обсъждането, мале-мила - ще се срещнем в другия живот, защото по-рано все някой е зает :D

Поздрави на всички!!!! :sorcerer:

Линк към коментар
Share on other sites

:D Привет!

Аз пък много късно я видях тая тема.. и тя срещата вече била минала :huh:

И си ме беше яд, защото ми се идваше.. ама за следващия път ме бройте сериозна :D

Поздрави!

Линк към коментар
Share on other sites

Браво, варненци - аз съм в София временно, жалко - може би един ден ше се видим повече хора които пишем тук - ще е интересно - дано да смогнат да ни носят Бира... :) !

Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Добави...