Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Предложение за среща и екскурзия


Иво

Recommended Posts

  • Отговори 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Е, то и три раници не стигат за това - кой да ги носи... :

Ха-ха, освен раничката може да ти се наложи да носиш и някоя уморяема нетренирана госпожица, при което задача става непосилна наистина :)

Аз не съм се качвала на Рила, освен до манастира, но ми се ще да ида , видя и усетя. Как точно ще стане с катеренето /лазенето:) /- не знам, на някои домашни буби не им достигат силици :). Лошото е с тези ангажименти работни, отпуски и т.н. На мен също не ми се ходи във всеобщата суматоха, особено ако ми е за първи път. Пък и предпочитам да има що-годе някакъв комфорт, не си падам по битническите изпълнения. Но много искам да се съберем заедно ние, тук, които се срещаме във форума. За да си поговорим на живо сред природата. :thumbsup1:

Линк към коментар
Share on other sites

Ха-ха, освен раничката може да ти се наложи да носиш и някоя уморяема нетренирана госпожица, при което задача става непосилна наистина :)

Аз не съм се качвала на Рила, освен до манастира, но ми се ще да ида , видя и усетя. Как точно ще стане с катеренето /лазенето:) /- не знам, на някои домашни буби не им достигат силици :). Лошото е с тези ангажименти работни, отпуски и т.н. На мен също не ми се ходи във всеобщата суматоха, особено ако ми е за първи път. Пък и предпочитам да има що-годе някакъв комфорт, не си падам по битническите изпълнения. Но много искам да се съберем заедно ние, тук, които се срещаме във форума. За да си поговорим на живо сред природата.  :thumbsup1:

Браво,удари в десятката!Това е и моята идея.

Колкото до изкачването на езерата,не е чак токова трудно./аз лично ги качих и слязох за 3:30 часа,при дадено 3 часа само в едната посока,хем ми беше за първи път и не познавах маршрута,а и бях сам/

Надявам се,като дойде време да се организираме,да проявим характер,твърдост и воля,за да се наслаждаваме на плодовете от това начинание,а всъщност-да бъдем заедно в разговори,молитви и радост!

Линк към коментар
Share on other sites

:)

Миналата година за първи път ходих на Рила. Беше по време на празниците и беше чудесно. Природата, въздуха, хората, Паневритмията. Всичко!

Тази година се уговаряме с приятелки да отидем малко преди и по време на празниците. Ще се радвам, ако се срещна с някои от вас , приятели, да се видим и поговорим "на живо". Дано времето е хубаво, защото ми се иска да се изкача и на Мусала.

Ради, може ли да ни разкажеш нещо повече за дните на празниците, защо се празнуват по това време. Мисля , че ще бъде интересно на много от четящите.

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте всички софиянци и гости на столицата. Най-официално Ви каня да ходим на Витоша. Няма още традиция за точен час на среща, изходен пункт и маршрут, но вижда се, че желанието е голямо и се увеличава с увеличването на температурата и пристигането на все повече птици от юг ("ангели, които са изпратени хиляда години да ни пеят" :) ) и разцъфването на дървесата. :) Може да се направи една среща примерно тази събота 10 часа на хладилника. Може би за да се познаем трябва всеки да носи по нещо бяло (връхна дреха :) / шапка )

Линк към коментар
Share on other sites

Аз предлагам трето решение: Образуваме безсмъртни етерни тела! На тях не им трябват раници, палатки, храна от познатия ни вид, хижи... И се срещаме в Рилската Агарта! Тъй де - там сигурно има място за някоя и друга душа страдална ... :hypocrite:

Линк към коментар
Share on other sites

:v: Орли, братко, отидеш ли веднъж само - там всичко всичко ти говори, после винаги когато поискаш на мига си на Езерния или на Молитвения връх, Езерата...Шемхаа, Салоните, Харамията (Харно ми е), Обелиска, Съзерцанието, Чистотата...навсякъде виждаш и живееш именно и точно това, което си ти - като съвкупност от тела - етерното си е етерно - астралното там трябва да е със силно висока чистота и честота - иначе оставаш сляп и глух за много неща! До среща на Езерата през юли - август, Мусала е в другия дял и преходите са други, но който и както си настрои компасчето :v:

:feel happy: Любов + Светлина + Мир + Радост :feel happy:

Линк към коментар
Share on other sites

Приятелю,та ние всички имаме телата за които говориш.

Само дето сме забравили за тях и ги ползваме единствено несъзнателно.:sorcerer:

Ако си спомним за телата си,ще ни е все тая къде сме- на Рила или в Париж!!!

:thumbsup2::dancing yes::smarty::sorcerer::yinyang:

Линк към коментар
Share on other sites

:v: Мислено съм с вас! Поздрави на Ел Шадай ! И си наберете прясна копривка- железни да сте хехе :v:

:feel happy: Любов + светлина + Мир + Радост :feel happy:

Линк към коментар
Share on other sites

Би трябвало да ни осигурят хубаво време. :)

Но може и сутринта да е слънчево, а горе да се разрази буря.

Въпроса е прос...

Предлагам да се хармонизират излетите с мнението на синоптиците за деня - те често не познават, но по-често познават.

Ако Събота (утре) вали, Неделя - 10 часа на хладилника.

Линк към коментар
Share on other sites

Утре - неделя - по прогноза времето ще е като днес облачно. Но това не пречи на доста хора да ходят всяка сутрин зад тв кулата в парка и на поляната над Бояна по изгрев слънце дори и при дъжд . Така че...

Има ли някой да не знае къде е поляната над Бояна? Там ще се срещат и хората, които им се ходи на голяма разходка.

Линк към коментар
Share on other sites

Привет, Петьо - тази кула или Бояна близо ли е до района на Овча Купел 1? Иска ми се да играя паневритмията, но ако е по-далеч от 3-4 км. пеш, едва ли ще мога? И защо точно на тези места? Няма ли някой в овча купел? Ако има, нека пише - да оформим дружинка слънчогледи космически ритмовци :) ! :rolleyes:

Линк към коментар
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Хей,приемате ли новобранци?Идеята за масов поход на Рила е Супер! :thumbsup1: Преди 2 дена,аз и още едно момиче съвсем спонтанно решихме да отидем до Рилските езера.Взехме си автобус до Дупница,оттам до Сепарева баня и поехме пеша към Паничище.Е,в крайна сметка си останахме пешеходци до х.Рилски езера :king: За съжаление нямахме достатъчно добра екипировка и време,за да достигнем заветната си цел.И въпреки това, не мога да намеря думи,с които да опиша очарованието си от видяното!Просто трябва да се почувства...

Линк към коментар
Share on other sites

Здрасти!!! :D Не си мисли, че само ти ще си новобранец,ние всички сме такива.

И аз като теб се качих спонтанно на езерата, но бях сам без другар.Ти сигурно незнаеш, че от Сепарева баня до Паничище има микробус.Пътя не е малък, за да си прави човек илюзията за еднодневен преход от Сепарева баня до езерата. :blink: Дори на мен като спортист ми беше трудно./правих прехода за време/ :dancing yes:

Главната идея ми е не самото изкачване, а престоя на езерата от всички нас.

Нови запознанства,нови приятели с които спокойно можеш да обсъждаш всяка тема от този форум.Идеята ми е да намерим точно тези близки човешки взаимоотношения,които ни липсват в ежедневието. :v:

:thumbsup:

Това, на кой ще му е за първи и на кой ще му е за незнам кой път - престоя там - няма никакво значение! :)

Топлите дни наближават, а с тях и уговорката!Търпение!!!

:smarty::yinyang::smarty:

Линк към коментар
Share on other sites

Ами не се познаваме :) Такива сме си :)Евентуално някога се запознаваме "на живо", при желание, интерес или "случайно" съвпадение. Добре дошла ! :feel happy:

Линк към коментар
Share on other sites

Благодаря ти Sineva!И аз споделям мнението на Moon Face :thumbsup: А що се отнася до транспорта-да,знаех.Това,което не ни беше известно(на мен и приятелката ми) е колко път в действителност трябваше да изминем...Но това сега е без значение.Наистина бих се радвала,ако се съберем мн.хора,особено от този форум :thumbsup2: Тук витае духът на дружелюбието :)

Линк към коментар
Share on other sites

:feel happy: Аз досега не съм ходила на езерата, но тази година съм решила да стигна дотам :) . На нова година с едни приятели бяхме на х. Пионерска и аз бях инициатора да отидем до езерата. През деня времето беше слънчево дори топло, но тръгнахме късно, а и те не бяха много сигурни, че точно това искат да правят. Както и да е тръгнахме. Стигнахме много близо, на около 30мин. до х. Седемте езера и един от моите приятели каза, че не може повече и иска да се връща - така и не продължихме. На другия ден отново щурмувахме върха :D , но горе имаше наченки на буря и трябваше да се върнем, нито екипировка имахме, нито пътя знаехме. :D Та надявам се третия път да успея да стигна до там - лятото :) Ще се радвам ако се съберем от форума и отидем заедно :feel happy:
Линк към коментар
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Добави...