Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Натална карта. Радикс


Recommended Posts

  • Отговори 405
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Здравей, не просто в едната карта планетите са разпределни по един начин а в другата по друг тоест едната ми показваше Луна във Риби втори дом а другата 7-ми абе всичко е различно . Как мога да видя рожденната си карта, ще съм много благодарна. Домовата система :)

Редактирано от krisitooo
Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте. Искам да ви попитам толкова ли ми е странна наталната карта с това, че всичко е разположено само в едната половина и самите връзки които са .

http://pics.data.bg/...3d0097/untitled

Общо взето на кратко ми казаха , че с тоя 12 дом го раздавам много духовно и извисено , и че със сигурност ще направя кариера, което нещо не го виждам за сега де :rolleyes: . Има доста инфо в сайта на англиски ,но аз да попитам и ващо мнение има ли нещо страно ,че така ми са разположени планетите в довомете и връзките , защото на мен ми е странно и нещо по-специално набива ли се на очи от пръв поглед по картата .

Редактирано от papita
Линк към коментар
Share on other sites

Е,то зависи от домовата система, която е използвана, kaкто и от корекцията на часа. Определено луната е в 3 дом, като риби е интерсептиран знак там.

Линк към коментар
Share on other sites

Няма нищо странно в подобно разпределение на планетите-))) А, що се касае до 12 дом, това не означава, че всички с подобно разпределение ще са много духовни.Всичко зависи от индивидуалното развитие на индивида. Това ще определи и отработката на аспектите.

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте. Искам да ви попитам толкова ли ми е странна наталната карта с това, че всичко е разположено само в едната половина и самите връзки които са .

http://pics.data.bg/...3d0097/untitled

Общо взето на кратко ми казаха , че с тоя 12 дом го раздавам много духовно и извисено , и че със сигурност ще направя кариера, което нещо не го виждам за сега де :rolleyes: . Има доста инфо в сайта на англиски ,но аз да попитам и ващо мнение има ли нещо страно ,че така ми са разположени планетите в довомете и връзките , защото на мен ми е странно и нещо по-специално набива ли се на очи от пръв поглед по картата .

На г-н Путин му е пълен 12-я дом. Политиците са най-духовни. :3d_146:

Линк към коментар
Share on other sites

Гост
Тази тема е затворена за писане.

×
×
  • Добави...