Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Натална карта. Радикс


Recommended Posts

EDEN84, похвални са интересите ти в астрологията, тя дава отговори на много въпроси, помага ни да разберем личността си, но тя в никакъв случай не може да решава вместо нас.

Има прекрасни книги посветени на астрологията, а още по-незаменима е пректиката, личния опит.

Посвети време на изучаването на теорията и прилагането й на практика, така ще си много по доволна от себе си, и ще имаш уникалната възможност да си помогнеш сама.

Линк към коментар
Share on other sites

  • Отговори 405
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Благодаря и на двама Ви ,

Вендор много си прав,чи имам да измина дълъг път и знам,че много прибарзвам :3d_149: и ще съм ти благодарна ако ми кажеш някое сайтче за хорар,защото в тези които аз открих пише само кога не се прави хорар и кои домове тр.да се разглеждат,а няма нищо за това кои аспекти са благоприятни и кои не.

Оля,много си мила,а за това ,че отговора не ми е по вкуса ,бях подготвена за отговора :3d_105:

Много ви благодаря

Линк към коментар
Share on other sites

Тригонът,секстилът и съвпадът като правило са "благоприятни аспекти/съвпадът зависи между кои планети се сключва,ако е между две "зловредни" се счита за напрегнат аспект/,докато квадратът и опозицията като правило са напрегнати.Но пак има едно голямо зависи.Сайтът на П.Глоба дава доста информация.Успех,EDEN84! :3d_137:

Линк към коментар
Share on other sites

:thumbsup2: Здравейте, според мен lidiana64 ще започне работа, но със закъснение т.е /забавяне/, ще има и проблеми със започването, но в крайна сметка от нея ще зависи всичко. Обърнахте ли внимание, че асцендента на сл.революция е в шести радикален.
Линк към коментар
Share on other sites

Да,за 2008-предполагам,че това имаш предвид.Видях го и така се зарадвах за нея,че веднага и го пуснах на ЛС.А в транзитите и след 01.04.2008 най-напред Слънцето,а след това Меркурий и Венера навлизат в 6 радикален дом и според мен това ще бъде времето,когато ще се установи на постоянна работа,която вероятно ще и допадне.Успех,мила :3d_137:

Линк към коментар
Share on other sites

Здравей Оля3, обърнала ли си внимание, че 3-ти рожден дом е интерсептиран, на който тя трябва да обърне специално внимание в този си живот - а именно комуникации и всичко късаещо дома, както ти го беше описала. /извинявай, че пиша на ти - разрешаваш ли ?/

Линк към коментар
Share on other sites

Да,интерсептиран козирог и в него Меркурий на трон по дом!И интерсептиран рак в 9,а Луната прави съвпад с Венера в първи.Много постоянство,усърдие и амбиция са и били нужни/Лидия,дано не се сърдиш,че говорим за теб в твое отсъствие :P /,но пък и доста е чувствителна,вероятно изкуството и любовта са нейно второ АЗ.

Разбира се,че можеш да пишеш на ти. :D

Линк към коментар
Share on other sites

Но нали знаеш и това, че асцендент от слънчева в 6-ти радикален - не е най-доброто суперпозиране, напротив може да се отбележи като критично - кредити, заеми, здраве,домашни неприятности да не говорим и за неуредици и професионални неприятности. Това почти го разчепкахме, дайте друг хороскоп, няма ли желаещи и проблемни хора.

Линк към коментар
Share on other sites

Да и аз за нея пиша.Ако искаш погледни я още веднъж как е при теб,аз също ще погледна-още не съм свикнала с Гео-то,понякога ми дава грешки.Нека не плашим засега Лидияна излишно. :v:

Линк към коментар
Share on other sites

Добре,коя дата въвеждаш за солара?При мен програмата понякога си прави свободни съчинения-не знам защо.

Годишен солар, дата на раждане и годината за която се прави революцията-1XII

Добре,коя дата въвеждаш за солара?При мен програмата понякога си прави свободни съчинения-не знам защо.

Годишен солар, дата на раждане и годината за която се прави революцията-1XII

Линк към коментар
Share on other sites

Точно така-01.12.2008;04,08часа;София.И АС ми излиза в 9 дом, не знам защо.

Може би въвеждаш 2007?Да,за 2007 АС е в 6 дом,но тъй като тя вече си отива,погледнах солара на Лидияна за 2008.Там вече в 6 радикален попада МС,а в 9 радикален АС.

Линк към коментар
Share on other sites

Точно така-01.12.2008;04,08часа;София.И АС ми излиза в 9 дом, не знам защо.

Може би въвеждаш 2007?Да,за 2007 АС е в 6 дом,но тъй като тя вече си отива,погледнах солара на Лидияна за 2008.Там вече в 6 радикален попада МС,а в 9 радикален АС.

ЗАЩО 2008- нейната 2007 започва от рожденния до рожден на следващата година т.е от 2007 в която тя току що е влезнала и още не е почувствала, тепърва тя предстои!

Точно така-01.12.2008;04,08часа;София.И АС ми излиза в 9 дом, не знам защо.

Може би въвеждаш 2007?Да,за 2007 АС е в 6 дом,но тъй като тя вече си отива,погледнах солара на Лидияна за 2008.Там вече в 6 радикален попада МС,а в 9 радикален АС.

ЗАЩО 2008- нейната 2007 започва от рожденния до рожден на следващата година т.е от 2007 в която тя току що е влезнала и още не е почувствала, тепърва тя предстои!

може би правиш прогресия на сл. революция?

Линк към коментар
Share on other sites

Да...моя грешка.Правих солар за себе си и за мен трябва да въведа 2008,но Лидияна64 е родена на 01.12.Неволна грешка,съжалявам.

Няма проблем, затова сме тук. имам един въпрос - как си с композитите, колкото до часовата астрология останах с впечатлението, че си много добра!

Линк към коментар
Share on other sites

Уран на асцендента - рак, това е в композит, до къде води в една връзка?

Никой уважаващ себе си астролог не би ти отговорил.

По един аспект не може да се съди за каквото и да е, а още по-малко за взаимоотношение.

Когато се търси подобно нещо в хороскопа, първо се разглеждат личностните характеристики, а после и изискванията заложени в наталнатата карта към партньора.След това ако имаме потенциален партньор, откриваме какво той търси в другия.Прави се сравнение как се допълват двата натални хороскопа, а след това може да се направи и синастрия.Ако на астролога, който се е заел с цялата тая работа му се занимава ще направи и прогресии на двата хороскопа за да види дали има предпоставки за потенциална връзка.

P.S.Бе много работа!

Линк към коментар
Share on other sites

Виждам,че Вендор вече ти е отговорил и то много обстойно.Браво,Вендор! :3d_022: Надявам се след тези обяснения ju777 да прецени правилно докъде ще доведе връзката.Успех! :thumbsup:

Линк към коментар
Share on other sites

Вендор,не се шегувам,напротив- поздравявам те.Аз също считам,че е по-добре най-напред да се огледат и съпоставят наталните карти на двамата,после използвайки синастрията да се доогледат нещата и финалният акорд -оглеждане и съпоставяне на прогресивните карти на двамата.Мисля,че си дал възможно най-правилния/според мен/ отговор,за който съвсем искрено те поздравявам. :3d_011:

Редактирано от Olq3
Линк към коментар
Share on other sites

Вендор,не се шегувам,напротив- поздравявам те.Аз също считам,че е по-добре най-напред да се огледат и съпоставят наталните карти на двамата,после използвайки синастрията да се доогледат нещата и финалният акорд -оглеждане и съпоставяне на прогресивните карти на двамата.Мисля,че си дал възможно най-правилния/според мен/ отговор,за който съвсем искрено те поздравявам. :3d_011:

Оличка, писах ти ЛС погледна ли го?

Чакай,ju777,при мен АС попада в 9 радикален,а МС в 6.Това дава друго тълкуване на картата.

А какво е другото тълкуване миличка, да не ме зарадваш малко... :thumbsup2: Прочетох това което сте си писали с ju777, и малко се зарадвах.

Редактирано от Lidiana64
Линк към коментар
Share on other sites

Гост
Тази тема е затворена за писане.

×
×
  • Добави...