Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Натална карта. Радикс


Recommended Posts

  • Отговори 405
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Аз не бих скала да знам за своето...

Все си мисля, че не е редно...

да, права си. Аз не искам подробности. Само обща насока или идея

Аз не бих скала да знам за своето...

Все си мисля, че не е редно...

да, права си. Аз не искам подробности. Само обща насока или идея

знам само, че съм телец а тя везни, но асцедента и е телец

Линк към коментар
Share on other sites

Има цели 6 планети в стихия въздух,което ме навежда на мисълта,че е комуникативна.Луната в скорпион обаче е в падение,което придава известна потайност.Слънцето и е във везни,но попада в козирожката дуода,МС също е в козирог.А това ме кара да мисля,че е амбициозна,отговорна и целеустремена.Има интерсептирани везни и овен,интересен е 6 дом.Господарят на хороскопа и-Венера попада в 6дом, но е в дева и прави тригон с Нептун в 10 дом.Това са все неща,които за в бъдеще могат да се окажат много важни за нея. Но имай предвид,че до навършване на 7 години хороскоп на дете не се прави.

Линк към коментар
Share on other sites

  • 1 month later...

Здравейте,

Аз също се интересувам любителски от астрология.

Чела съм една от книгите на Линда Гудман (една лилава), но от там не получих информция как да „разчета” наталната си карта която направих в един сайт. По-скоро книгата се състоеше от информация за всички зодии. Тъй като виждам, че давате напътствия, ви моля за съдействие!

Данните които извадих са :

Личен хороскоп за 14.08.1985 в 06:50 (лятното час.вр.)

Слънце 21 18' Слънце в Лъв

Луна 22 45' Луна в Рак

Меркурий 15 46' r Меркурий в Лъв

Венера 13 34' Венера в Рак

Марс 12 51' Марс в Лъв

Юпитер 10 47' r Юпитер във Водолей

Сатурн 21 46' Сатурн в Скорпион

Уран 14 00' r Уран в Стрелец

Нептун 1 04' r Нептун в Козирог

Плутон 2 13' Плутон в Скорпион

Домова система (в процес на тестване)

1ви дом (ASC) 23 52' 1ви дом в Лъв

2ри дом 15 40' 2ри дом в Дева

3ти дом 12 48' 3ти дом във Везни

4ти дом (IC) 15 48' 4ти дом в Скорпион

5ти дом 21 38' 5ти дом в Стрелец

6ти дом 25 07' 6ти дом в Козирог

7ми дом (DESC) 23 52' 7ми дом във Водолей

8ми дом 15 40' 8ми дом в Риби

9ти дом 12 48' 9ти дом в Овен

10ти дом (MC) 15 48' 10ти дом в Телец

11ти дом 21 38' 11ти дом в Близнаци

12ти дом 25 07' 12ти дом в Рак

Аспекти на планетите във вашия личен хороскоп

Слънце съвпад Меркурий (орбис - 5° 31')

Слънце съвпад Марс (орбис - 8° 27')

Слънце квадрат Сатурн (орбис - 0° 28')

Луна тригон Сатурн (орбис - 0° 58')

Меркурий съвпад Марс (орбис - 2° 55')

Меркурий опозиция Юпитер (орбис - 4° 58')

Меркурий квадрат Сатурн (орбис - 6° 00')

Меркурий тригон Уран (орбис - 1° 46')

Марс опозиция Юпитер (орбис - 2° 03')

Марс тригон Уран (орбис - 1° 09')

Юпитер секстил Уран (орбис - 3° 12')

Нептун секстил Плутон (орбис - 1° 09')

Личното ми число е 9, което много повече ми пасва отколкото зодията.

За сравнение сестра ми също е лъв, но аз съм много по-чувствителна от нея,

изобщо съм доста чувствителна и тъжна. Тъгата ме съпътства цял живот

без видима причина. Не искам да драматизирам, както правим ние лъвовете.

Дълго се лутах към каква сфера да се насоча и от скоро се занимавам с философия -

тя е моят отдушник и се чувствам пълноценна с любимото си занимание – мисленето.

Въпросът ми е има ли нещо в тази карта или проблемът си е лично мой и да продължа

да се боря за постигане на хармония и разбирателство с вътрешното си Аз.

Линк към коментар
Share on other sites

А си мислех че съм дала всички възможни данни..

Родена съм в София

да - не знам дали трябва да връщам един час назад - би станало 5.50

изчислих хороскопа от страницата на форума - http://www.beinsadouno.com/astro/my_horoscope.php

Линк към коментар
Share on other sites

Някой може ли да сподели астрологичните си познания относно 33-тата година от живота на човек. Смята се, че тя е ключова. По обясними причини ме вълнува, защото започнаха да следват сътресение след сътресение: провал в духовния път, провал в работата и провал в здравето. Всичко стана през последните 3 дни след като навърших тази възраст. Нито едно от тях пряко не е последствие от мои грешки, просто ми беше стоварено по най-изненадващ начин.

Линк към коментар
Share on other sites

Това е слънчевата възраст. В периода между 33 и 42-45 години Слънцето се проявява най- осезаемо в хороскопа. Следва юпитеровата до към 58- 60 години.При теб Юпитер е на трон.

Все пак това е само един нюанс. Всяка карта е уникална и влиянията и енергиите, които възприема всеки от нас чрез звездите и планетите са различни.

Важни са и циклите на планетите, но няма планета с цикъл 33 години или 66 години.Сатурн прави една обиколка за около 29-30 години,Уран за 84 години, Нептун за около 165. Плутон е още по-бавен, но скоростта му доста варира, защото орбитата му е много сплескана.

Ако искаш дай си място и час на раждане, да видим какво “пише” в звездната ти карта за 33-тата година.

В нашия живот денят и нощта постоянно се сменят.

Редактирано от Атлантида
Линк към коментар
Share on other sites

Много емоционален човек си-4 от персоналните ти планети са в стихия вода, а други 4/също от групата на персоналните/ в стихия огън.Освен това Луната/емоциите/ ти е на трон в 11 дом.Венера също е в рак.Това подсилва и без това чувствителната ти природа.Колкото до тъгата за която говориш, бих заменила израза с търсене на самота, уединение.Господарят на хороскопа ти-Слънцето е в 12 дом-затвори, болници, тайни врагове.Но и психиката е под властта на 12 дом.Меркурий,който е в съвпад със Слънцето, също е там.Съвпадът на Меркурий и Марс/и той в 12 дом!/ дава голяма ментална енергия, нетърпение, любопитство.Едно каре имаш на Слънцето със Сатурн в 4 дом.То може да говори за възпрепятствана близост с бащата/евентуално за загубата му/,за известна трудност при себеизявата.Изобщо ти съвсем целенасочено търсиш усамотението.Но избягвай тези депресивни състояния-безпричинно тъжна ми звучи като хронично болна.А си само на 22!!!Изборът на професия е удачен, от теб би излязло и много добър психолог, тъй като би трябвало да разбибаш проблемите на другите.Помисли и в тази насока.И...карай по-ведро! :thumbsup:

Горенаписаното се отнася за Silvia Q.

Редактирано от Olq3
Линк към коментар
Share on other sites

Това, което съм чела за първите дни след рождения ден е, че те са подвластни и на стария цикъл, и на новия. Може да са критични. След тях е новото начало, следва възход. Провал понякога означава чистене и освобождаване от заблуди. Провал може би е силна дума, характерна за подтиснатостта в дните непосредствено преди и след рождения ден. Процесите се появяват с голяма сила при тебе, значи и резултатите ще са големи. Аз се радвам. Приемай ставащото, идващото, подаръците и благословенията от сърце! Не си се провалил - това не е възможно. Няма провал, има път и учене. Ще бъдеш много по-добър, по-мъдър, по-простителен, по-толерантен и по-приемащ човек... Аз дълбоко те уважавам и ти благодаря! Пожелавам ти всичко добро през тази година и следващите я. Понякога човек си спомня с голям трепет за трудностите, които е преживял и е по-благодарен за тях, отколкото за сивите спокойни дни. Твоята равносметка в края на тази година ще е добра, ще си много благодарен за нея. Има да разказваш... :3d_137:

Линк към коментар
Share on other sites

Здравей Максим, снощи и днес се опитах да изследвам влиянията, заложени в звездната ти карта за 33-тата година от живота ти. Ще сложа астрологическата обосновка в скоби, за колегите, ако искат да се включат,защото има още много какво да се направи по тази карта.

(Предстои много хубав за теб транзит – Марс тригон Уран) Благодарение на твоите лични заслуги и инициативност ще постигнеш по-голяма свобода и напредък.И основно мисля, че ще бъде в професионалната сфера. Това влияние би те подкрепило в успешно предлагане внедряване на нови и оригинални идеи, във взаимоотношенията и контактите ти с групи и организации. За предстоящи професионални успехи и издигане говори и (Слънцето секстил Меркурий по прогресия-много силно влияние)- успешно изразяване на идеите.Останалите ще ги приемат и оценят високо. Много успешна година за интелектуални занимания и работа с документи и книги.

(Предстои прогресивен Сатурн тригон Слънце след 13 години и половина, мисля че това е най-силното влияние)Заложен е много голям напредък служебно, но и в много други сфери. Ще поемеш нови отговорности и авторитетът ти ще нараства.Ще го усетиш след около 13 години, но го споменавам сега, защото много ми хареса. :D

За съжаление

(Прогресивен Уран каре Марс-след около 5 години)Възможно е да го усетиш и по-рано, Марс обича да избързва. Силно предизвикан от Уран ще те подложи на сериозни изпитания и промени.Точно някои от твоите инициативи и действия ще повлекат неочаквани за теб проблеми в работата ти.

Донякъде може да атакува и здравето ти. Но не бързай още, има време до тогава.

По символични дирекции аз като че ли не забелязвам нищо особено в подкрепа или противовес на горните влияния.

За тази година може би все още действа един неприятен съвпад на Марс и Лилит, но мисля, че влиянието му почти е отшумяло.

От Солара също не се задават някакви много сериозни проблеми за следващата година. Интересен е с това, че Асц. му съвпада с радикалния. Единствено понеже все пак е откъм 12 дом- някои проблеми със здравето. Но влиянието е доста слабо.

Като цяло следващата година от живота ти ще бъде доста успешна .И без съмнение предстоят много хубави години.

Линк към коментар
Share on other sites

Благодаря Атлантида! Поне двама ясновидци, и един астролог изследвал наталната ми карта, смятат същото-всички говорят, че ще имам много голяма кариера, големи професионални успехи. А в този момент абсолютно никаква перспектива в тази насока няма.

Дано да е така :)

Пради 3 години една астроложка сподели, че когато стана на 33 г. ще бъда затрупан от работа. Това обаче не е факт засега, абсолютно съм свободен.

Линк към коментар
Share on other sites

Предопределестта може да бъде променена почти винаги, според вярата му на всеки. Иначе не би имало смисъл от покаянието и прошката - сиреч от свободната ни воля. Ако абсолютно всичко беше "заковано" - за какво сме изобщо живи? Живи сме, за да променяме неузрялата още кармата в една или друга посока, според свободния ни избор. Само зомбитата и умрелите нямат вече право на избор. Утре /09 Март/ е ден за прошка. Денят за прошка мисля винаги е преди пролетното равноденствие. Разумните човешки същества са имали възможност през цялата космическа нощ да мислят върху грешките си. При пролетното равноденствие Слънчевият Дух изгрява и дава "заплата" на всеки според делата и помислите му. Всеки сам решава дали да "съблече" първородния си грях чрез покаянието си.

За това ако съм казал с думи нещо незаслужено: Моля прошка! Пък нека Творецът решава според Законите Му.

Христовите 33г. се събират от 28-те години потенциално необходими за физико-душевното узряване на един мъж за развитието на невидимите му тела + 2 години потенциално необходими за покайното йоаново водно кръщене + 3 години за потенциалното кръщене със Светият Дух. Стават 33 г. По-ранното посвещение в мистериите мисля, че не е от Бога, не... сигурен съм в това. Посочените години са само за този който желае да тръгне по "стълбичката" нагоре. Иначе при обикновенния човешки живот - наталната карта. При някакъв досег /положителен или отрицател/ с посветен в духовните мистерии, наталната карта, каквато е била при раждането, става невалидна вече.

Забележка: Потенциалните години могат да имат различни цифри според човека и индивидуалната му еволюция. Посочил съм минималните години според Евангелието. Великденският пост е изключително тясно обвързан с положението на Слънцето и Луната.

Линк към коментар
Share on other sites

Иначе при обикновенния човешки живот- наталната карта. При някакъв досег /положителен или отрицател/ с посветен в духовните мистерии, наталната карта, каквато е била при раждането, става невалидна вече.

Ян, независимо от това накъде е тръгнал човек, нищо не би направило наталната карта "невалидна".При раждането си, на небето е написан договор между нас и Немезида, а с първият си дъх се подписваме под клаоза за доживотна обвързаност.Длъжни сме да изпълним написаното, а избора на начин остава в наши ръце.Всичко е написано в наталната карта, дори часа на смъртта.

Максим, ако дадеш някакви данни може да разберем на какво се дължи кризата, но предполагам че това е малко закъснял резултат от сатурновото възвръщане.

Линк към коментар
Share on other sites

Максим, ако дадеш някакви данни може да разберем на какво се дължи кризата, но предполагам че това е малко закъснял резултат от сатурновото възвръщане.

Какви по-точно?

Между другото кога точно съм имал трудни периоди в живота си до сега според хороскопа? Би било интересно да проверя в какво са се изразили реално. А това Сатурново влияние кога е било? В последните месеци ли?

Днес съм малко по-добре здравословно щом успях да се довлека до Варна за концерта, и даже да се видя с Венцислав, Иво и Таня.

Но професионално от няколко месеца е напълно задънена улица.

Линк към коментар
Share on other sites

Максим, аз също имах удоволствието да се насладя на концерта във Варна днес от 11:30.

Вендор, той вече си даде данните.

Ако искаш дай си място и час на раждане, да видим какво “пише” в звездната ти карта за 33-тата година.

4.03.1975, 10.30 ч., Шумен

Линк към коментар
Share on other sites

Псалми 61:6 Ще прибавиш дни върху дните на царя

и годините му като род върху род.

Притчи 4:10 Слушай ме, сине мой, и приеми думите ми,

и годините на живота ти ще се умножат.

Притчи 10:27 Страхът от Господа прибавя дни,

а годините на нечестивите се съкращават.

Исая 38:10 Аз казах: В половината от дните си

ще вляза в портите на преизподнята;

лиших се от остатъка на годините си.

Даниил 2:21 Той изменя времената и годините;

сваля царе и поставя царе;

Той е, Който дава мъдрост на мъдрите

и знание на разумните.

Линк към коментар
Share on other sites

А си само на 22!!!Изборът на професия е удачен, от теб би излязло и много добър психолог, тъй като би трябвало да разбибаш проблемите на другите.Помисли и в тази насока.И...карай по-ведро! :thumbsup:

Горенаписаното се отнася за Silvia Q.

:thumbsup2::thumbsup2::thumbsup2::thumbsup2::thumbsup2::thumbsup2::thumbsup2::thumbsup2::thumbsup2:

По-ведро!!! Като тези усмихнати личица... :):):)

Линк към коментар
Share on other sites

Какво ще бъде тълкованието за момиче Слънце - Риби, Луна -Везни, АС - Дева :)

А, ако на някого му се занимава - 17.03.1987г. Варна , 17:30/45мин - ще бъда много радостна поне донякаде да разбера хороскопа си :rolleyes::):D Разпалихте интереса ми.. :)

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте, някой може ли да ми помогне за тълкуване на хороскоп. Родена съм на 18-ти април 1964 14 часа в София. Казвам се Даниела

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте,приятели!Как интерпретирате Луна в Риби,когато притежателят й не е нито състрадателен,нито дълбоко емоционален,нито артистичен,а като за капак доста хладно и безпристрастно разглежда фактите и дори бих казала,че е по-скоро сдържан?Единственото,което аз виждам за тази Луна,която противоречи на цялата карта между впрочем,е че е без курс. :hmmmmm: Другата възможност са дуодите.Как мислите вие-моля ви дайте съвет. :3d_131:

А къде е управителя на Риби Нептун аспектите с Лилит ,да се види и южния възел не се ли проявяват негативи от минало прераждане.И датата поне.В кой лунен ден е роден.

Редактирано от mihailo
Линк към коментар
Share on other sites

Нептун е в козирог, но за негативите от минало прераждане си абсолютно прав-Северният лунен възел е в опозиция на Лилит в 8!Ранищих този хороскоп отдавна , но много благодаря за напомнянето. :rolleyes:

Линк към коментар
Share on other sites

Гост
Тази тема е затворена за писане.

×
×
  • Добави...