Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Натална карта. Радикс


Recommended Posts

Здравейте на всички! ;)

Слънцето в хороскопа ми се намира в 12 дом в Телец, и още Меркурий в 12 дом, но в Овен.Луната ми е в Рак-3дом.Асцендентът ми е също Телец.Имам съвпад на ASC с Хирон.В цялата картинка най-много ме озадачава този Меркурий, който на всичко отгоре не е добре аспектиран -135 градуса с Марс, също 135 гр. с Уран и полусекстил с Хирон.Някой може ли да даде обяснение?

:) Благодаря!

Линк към коментар
Share on other sites

  • Отговори 405
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Здравейте на всички! ;)

Слънцето в хороскопа ми се намира в 12 дом в Телец, и още Меркурий в 12 дом, но в Овен.Луната ми е в Рак-3дом.Асцендентът ми е също Телец.Имам съвпад на ASC с Хирон.В цялата картинка най-много ме озадачава този Меркурий, който на всичко отгоре не е добре аспектиран -135 градуса с Марс, също 135 гр. с Уран и полусекстил с Хирон.Някой може ли да даде обяснение?

:) Благодаря!

При разглеждането на радикс е необходима цялата карта. Затова най - добре ще е ако посочиш пълните си данни, за да бъдат поясненията максимално точни.

Линк към коментар
Share on other sites

Здравей Вендор!

Рожденната ми дата е 21.04.1980гр, 07.15 мин, Пловдив ;)

Имаш едно приспособими и гъвкаво Слънце, разполагащо в запас с голяма интуиция. Неговата позиция в 12 - ти дом ти дава достъп до тъмната страна на твоята психика, един вид Аз - ът ти осветява Сянката, неговия компенсаторен антипод. Това ти дава възможност да създадеш една пълноценна връзка между съзнание и лично несъзнавано. На комуникативно ниво Слънцето в Телец дава контактна и обаятелна личност, динамична в отношенията си и все пак здраво стъпила на земята. Тази стабилност в комбинация с качестватана дома, може да даде личност, която познава интересите си и стремително преследва целите си. Това лесно се постига, имайки в "арсенала" си това съчетание може с лекота да прекриеш замислите си и да влезеш в подходящата роля. отговаряща на ситуацията.

Луната е много добре поставена в собствения си знак, това дава емоционална натура, или по - точно зряла емоция, обмислена и премерена, примесена с положението в 3 - ти дом имаме добра памет, добра изразност, която да дава отдушник на емоциите. Емоционалната природа е белязана от Сатурн, което може да доведе до Бащин комплекс, макар и в по - лека степен. Това ограничава, до известна степен сдържа емоционалната природа, измествайки я с аналитичен подход към живота. Това противоречие между чувство и мисъл, може да породи чувството на изолираност, отхвърленост, както от другите, така и пустота в самия себе си. Това се подчертава и от напрегнатия аспект на Луната с Плутон.

Меркурий е неаспектиран, той не прави, контакт с останалата част от картата, това го кара да компенсира изолацията си, като действа двойно по - силно. В картата 6 - ти и 12 - ти дом, са най - големи, дори съдържат интерсептирани знаци, те се свързват с психиката, а положението на Слънцето и особено на Меркурий, ти дава възможността да наблегнеш на самоанализата и себеопознаване, както и да откриеш това в другите, което те сами не могат да видят в себе си.

Редактирано от Вендор
Линк към коментар
Share on other sites

Здравей Вендор!

Рожденната ми дата е 21.04.1980гр, 07.15 мин, Пловдив ;)

Имаш едно приспособими и гъвкаво Слънце, разполагащо в запас с голяма интуиция. Неговата позиция в 12 - ти дом ти дава достъп до тъмната страна на твоята психика, един вид Аз - ът ти осветява Сянката, неговия компенсаторен антипод. Това ти дава възможност да създадеш една пълноценна връзка между съзнание и лично несъзнавано. На комуникативно ниво Слънцето в Телец дава контактна и обаятелна личност, динамична в отношенията си и все пак здраво стъпила на земята. Тази стабилност в комбинация с качестватана дома, може да даде личност, която познава интересите си и стремително преследва целите си. Това лесно се постига, имайки в "арсенала" си това съчетание може с лекота да прекриеш замислите си и да влезеш в подходящата роля. отговаряща на ситуацията.

Луната е много добре поставена в собствения си знак, това дава емоционална натура, или по - точно зряла емоция, обмислена и премерена, примесена с положението в 3 - ти дом имаме добра памет, добра изразност, която да дава отдушник на емоциите. Емоционалната природа е белязана от Сатурн, което може да доведе до Бащин комплекс, макар и в по - лека степен. Това ограничава, до известна степен сдържа емоционалната природа, измествайки я с аналитичен подход към живота. Това противоречие между чувство и мисъл, може да породи чувството на изолираност, отхвърленост, както от другите, така и пустота в самия себе си. Това се подчертава и от напрегнатия аспект на Луната с Плутон.

Меркурий е неаспектиран, той не прави, контакт с останалата част от картата, това го кара да компенсира изолацията си, като действа двойно по - силно. В картата 6 - ти и 12 - ти дом, са най - големи, дори съдържат интерсептирани знаци, те се свързват с психиката, а положението на Слънцето и особено на Меркурий, ти дава възможността да наблегнеш на самоанализата и себеопознаване, както и да откриеш това в другите, което те сами не могат да видят в себе си.

Вендор, много ти благодаря за хубавите думи.До сега не бях чувала толкова позитивно интерпретиране на хороскопа ми.Аз самата се опитвам да го тълкувам, но не съм много обнадеждена.В реалността нещата не седят точно така.Нещата при мен винаги стават трудно, от 2007 нещата са зациклили, а в сърдечната сфера са направо катастрофални.Много се надявам да има раздвижване скоро.Интересно ми е дали имам шанс за добра връзка въпреки трудните аспекти на Венера особено квадратурата със Сатурн :( ?Също така притеснителен ми се вижда Уран в 7 ми дом .Означава ли това , че няма да имам семейство в "стандартния " смисъл и деца?Имам голямо желание за това ;) Благодаря ти предварително!

Линк към коментар
Share on other sites

Не става дума за положително или отрицателно талкуване на хороскопа, а за разкриване и изтъкване на потенциалите, които една личност може или не, да изяви в живота. Това става с помоща на транзитите, като отключват залиженото по радикс.

Този Уран, който така те притеснява в 7 - ми дом, не ти забранява да създадеш семейство, а ти показва начина по който може би ще намериш съпруга си. Съдейки по квадратурата към Марс и Юпитер, а и вземайки естествената природа на Уран, може да кажем, че едно встъпване в брак ще е необмислено, импулсивно, пропито с желание да се освободиш от стагнацията в миналото. Но този брак, въпреки всяка необмисленост и своеволие, трябва да се сключи около тридесетата година, защото в противен случай Уран ще отключи квадратурата на Венера и Сатурн и може да доведе до развод. За съжаление Венера не е лошо аспектирана само от Сатурн, а и от Нептун, който е повепител на лъжата и съответно може да доведе до изневери, заблуди от любимия и в най - лошия случай илюзорна и недълготрайна любов. Но това не трябва да те притеснява, Уран е непредсказуем и когато най - малко подозираш, пред теб ще се появи някой който ще заобичаш. Това е и Слънце в 12 - ти дом.

Но все пак ще те посъветвам да се вгледаш в себе си, в хороскопа ясно са отбелязани аналитичните ти способности. Рзбери как Сатурн ти влияе, къде те спъва и къде ти помага?

Линк към коментар
Share on other sites

Не става дума за положително или отрицателно талкуване на хороскопа, а за разкриване и изтъкване на потенциалите, които една личност може или не, да изяви в живота. Това става с помоща на транзитите, като отключват залиженото по радикс.

Този Уран, който така те притеснява в 7 - ми дом, не ти забранява да създадеш семейство, а ти показва начина по който може би ще намериш съпруга си. Съдейки по квадратурата към Марс и Юпитер, а и вземайки естествената природа на Уран, може да кажем, че едно встъпване в брак ще е необмислено, импулсивно, пропито с желание да се освободиш от стагнацията в миналото. Но този брак, въпреки всяка необмисленост и своеволие, трябва да се сключи около тридесетата година, защото в противен случай Уран ще отключи квадратурата на Венера и Сатурн и може да доведе до развод. За съжаление Венера не е лошо аспектирана само от Сатурн, а и от Нептун, който е повепител на лъжата и съответно може да доведе до изневери, заблуди от любимия и в най - лошия случай илюзорна и недълготрайна любов. Но това не трябва да те притеснява, Уран е непредсказуем и когато най - малко подозираш, пред теб ще се появи някой който ще заобичаш. Това е и Слънце в 12 - ти дом.

Но все пак ще те посъветвам да се вгледаш в себе си, в хороскопа ясно са отбелязани аналитичните ти способности. Рзбери как Сатурн ти влияе, къде те спъва и къде ти помага?

:lol: Офф да Венера в опозиция с Нептун ме кара да не виждам истинското състояние на връзките,а да ги гледам през розови очила, но като се "събудя" от съня често най-неочаквано слагам край на връзките /Уран :rolleyes: /, без бой.Имам прекалено големи очаквания, това е моят препъни камък!Да прав си за Уран, винаги, когато най-малко съм очаквала тогава от никъде се случват нещата.А що се отнася до брак, явно става дума за Сатурновото завръщане, към 29 -30 година :unsure: , не че съм тръгнала да се женя , от доста време не съм имала връзка, така че ще поживеем и ще видим :hypocrite: Явно на някой хора не им е писано да са щастливи в любовта!Но при мен и в другите сфери не е много по-добро положението :blink: лБлагодаря много за помощта, Вендор.

Линк към коментар
Share on other sites

zvezdichka, не пишеш в кой град си в Холандия, а това има значение при соларните (годишни) прогнозни карти.Вратата на Пепеляшка се отваря за теб на 19.02.2009 и се затваря на 22.03.2009; след това има ново отваряне на 15.05.2009 до 22.05.2009.Много е възможно в този период да срещнеш подходящия за теб брачен партньор, тъй като има индикации за това в хороскопа ти.Точно по тази причина те питам в кой град си.

Относно Сатурн си права, след като напусне твоя 1 дом на 21.09.08, той ще влезе в твоя 2 дом.Но освен финансовите дела, втори дом разкрива и вътрешните дарби и резерви, удовлетворението, самопреценката, моралните ценности.Тогава има индикации за придобиване на опит, неуморен стремеж за постигане на целите, постоянство.При теб (в хороскопа ти) Сатурн се намира в близнаци в 10 дом, който се свързва с кариерата.При това отговаря и за твоя 6 дом (работа).В близнаци придава логичност и рационалност на мисленето ти, благоприятства професии, свързани с изследователска дейност, инжинерство, математически и научни професии.Тъй като и в двете ти специалности има от посочените дисциплини, ти прецени коя е по-подходяща, тъй като не съм запозната в дълбочина с тези две материи.Питаш дали в България или в Холандия да търсиш работа.В България се търсят програмисти, но все ми се струва, че Холандия може да ти предложи повече, що се касае до работата.Това е чисто човешки отговор, нямащ нищо общо с астрологията.И накрая може би най-важният въпрос - кога.В средата на септември имаш възможност за намиране на работа, след това в края на февруари и началото на март 2009.

И още нещо, заложено в радикса ти (разбира се, ако часът на раждане е точен).Имаш индикации за работа с жени в чужбина (Лун в 9 дом в съвпад с МЦ и в тригон с Юпитер).Това е от мен, дано съм била полезна.Желая ти много успехи, където и да решиш да живееш!

Благодаря Оля, за оговорите ще пиша ако се сбъдне нещо от предсказанията ти:)

Намирам се в Енсхеде, близо до немската граница-понеже казваш, че е важно за солара.

Асрологията може ли да даде отговори на въпрос, като в коя държава е по-добре да живея (като изклучим логиката че където и да е по-добре от България.)

С какви жени ще работя, това е много интересно, -винаги съм работила с мъже, дори незнам какво мога да очаквам от жени когато са ми колеги.

поздрави и до скоро!

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте и от мен :rolleyes:

Скоро бях при астролог за първи път и останах очарована, но малко по-късно връщайки лентата назад осъзнах, че най-съвпадащите неща които ми бяха казали, всъщност аз самата по един или друг начин съм показала.

Искам да ви помоля за няколко реда хороскоп, понеже тук очевидно няма да се издам за нищо - нито с реакциите си, нито с поведението си.. :D

Родена съм на 24.04.1984 в гр. Бургас, в 06:45 сутринта :)

Линк към коментар
Share on other sites

:D Ама ти астролога ли искаш да изпиташ или да получиш полезна информация за себе си и за даденостите/предпоставките си в живота?

Защото, ако е първото, явно подозираш астролога, че е някакъв шарлатанин, който нарочно и ловко "измъква" информация от човека и после само това му "връща" като информация. Но тогава каква е нуждата/ползата някой да си прави труда да разглежда твоя хороскоп - това, че ти ще пишеш на астролога 6 ли? :)

Ако е второто - мисля, че е уместно да ти кажа, че е добре да имаш личен контакт с астролога, за да може той по външния ти вид и по реакциите ти да се ориентира по-добре за теб и не без да искаш, ами съвсем съзнателно да споделиш с него някои съществени събития в твоя живот, каква си самата ти и разни други неща. Това ще подобри, ускори и т.н. нещата и за двама ви.

В резултат на взаимодействието ти с астролога е нормално той да пита - "А случвало ли се е това?" или "А ти така ли действаш?" или "В семейството най-вероятно е било така?" и т.н. и обратно, ако например ти кажеш преживях примерно развод, той да ти отговори: Да, ето вижда се от тези и тези положения и аспекти на планетите; а може да се получи и друго - астрологът да се изненада и да каже: Ами никъде не виждам най-типичните индикации за развод, тогава това може да доведе до едно прецизиране например на часа на раждане, особено ако човекът не е съвсем сигурен, че го знае, да се търсят някакви специфични влияния например на звезди, а не само на планети, които при теб да са особено силни и т.н.

Редактирано от Диана Илиева
Линк към коментар
Share on other sites

:D Ама ти астролога ли искаш да изпиташ или да получиш полезна информация за себе си и за даденостите/предпоставките си в живота?

Защото, ако е първото, явно подозираш астролога, че е някакъв шарлатанин, който нарочно и ловко "измъква" информация от човека и после само това му "връща" като информация. Но тогава каква е нуждата/ползата някой да си прави труда да разглежда твоя хороскоп - това, че ти ще пишеш на астролога 6 ли? :)

Ако е второто - мисля, че е уместно да ти кажа, че е добре да имаш личен контакт с астролога, за да може той по външния ти вид и по реакциите ти да се ориентира по-добре за теб и не без да искаш, ами съвсем съзнателно да споделиш с него някои съществени събития в твоя живот, каква си самата ти и разни други неща. Това ще подобри, ускори и т.н. нещата и за двама ви.

В резултат на взаимодействието ти с астролога е нормално той да пита - "А случвало ли се е това?" или "А ти така ли действаш?" или "В семейството най-вероятно е било така?" и т.н. и обратно, ако например ти кажеш преживях примерно развод, той да ти отговори: Да, ето вижда се от тези и тези положения и аспекти на планетите; а може да се получи и друго - астрологът да се изненада и да каже: Ами никъде не виждам най-типичните индикации за развод, тогава това може да доведе до едно прецизиране например на часа на раждане, особено ако човекът не е съвсем сигурен, че го знае, да се търсят някакви специфични влияния например на звезди, а не само на планети, които при теб да са особено силни и т.н.

Здравей,

Подозирам, че не си ме разбрала правилно...

Тук никой не нарича никого шарлатанин или измамник.

Напротив, аз самата вярвам в това което се коментира тук и за няколко дена съм изчела всичко в този форум и в други препратки. Но за съжаление имам още много много да чета и уча преди да успея да направя дори собственият си хороскоп...

Та мисля, сега би могла да разбереш желанието ми в предният пост... обикновено желанията често изпреварват възможностите ни :)

Линк към коментар
Share on other sites

Добре, допускам, че не съм разбрала правилно и ще напиша няколко реда коментар.

Започвам съвсем общо, дори малко извън астрологията. Първото, което ми направи впечатление е, че при теб нещата са много интересни, противоречиви, във всяко едно отношение.

Да започнем с датата - 24 е число на кармична отплата и то от най-силните, но (ако данните, които си дала са точни) според хороскопа ти животът ти не е само цветя и рози. Предполагам, че тук известна негативна роля играе името ти.

При теб намирам цели 6 ретроградни планети, което по принцип преиначава и изкривява техния принцип на дейстие. Това затруднява самата теб, проявлението на различните аспекти на твоята личност.

Също така повечето планети са разположени в женски знаци - което по принцип дава една пасивност, податливост, възприемчивост, впечатлителност ... а като виждам в кой знак и дом се намира Меркурий и интерсептирания 3 дом в Рак, предполагам че не си от най-контактните и разговорчивите, с една дума си интровертна натура, но въпреки това, тъй като болшинството планети са разположени над хоризонта ще имаш забелязващ се външен, обществен живот.

Поставяш си много и сериозни материални цели и уж имаш потенциал да ги реализираш и не че не се получава, обаче все трудно и/или бавно ги постигаш (все още си млада, не съм сигурна, дали си почувствала вече това). На всичкото отгоре, тези цели се реализират не заради твоята упоритост, последовтелност, труд, ами ей така, когато вече си решила, че няма да се получи, то изведнъж хоп и като по чудо, като заради някакъв късмет, "случайност" и вземе, че стане. Това може да те озадачава, стагнира дори, но какво да се прави. Между другото разните пречки и неприятности ще бъдат през първата половина от живота, след това обстоятелствата ще се смекчат.

Ти самата, въпреки видимия обществен живот, за който споменах по-горе, се чувстваш съвсем различна, като отделена от другите с прозрачна, но осезаема дори и за тях стена; не се и опитвай да бъдеш като другите, нито в емоционален, нито в някакъв друг план, просто "програмата" ти в този живот е такава. Може дори да се забелязват по скоро нещата, които вършиш, а не самата ти - т.е малко като живот зад кадър.

За няколко реда, май е достатъчно :D . Ако те интересува нещо конкретно - питай, може и на ЛС.

Линк към коментар
Share on other sites

  • 1 month later...

здравейте,много ми интересно това с което всички вие се занимавате и ви  моля за отговор на моето въпросче! Домовете в картата винаги ли са ,как да ги нареча?-стационарни т.е. началото на 1дом и7-ми съвпадат с хоризонта.Мисля,че нещо не е така и моля някой да ми обясни как да ги построя в индивидуалния си хороскоп.Как да определя началото и края на всеки от 12-те дома.С ПРЕДВАРИТЕЛНИ БЛАГОДАРНОСТИ.

Линк към коментар
Share on other sites

Има различни домови системи, може би най-разпространени са на Плацидус и на Кох. При тях има известна разлика в началото и ширината на домовете, но при всичките домовете са разположени по двойки и то не е случайно : върха на 1-ви,Асц. е точно в опозиция (180градуса) на 7-ми, Дсц..Това е баланса и противопоставянето между аз и ти.

По същия начин втори дом е в опозиция на осми: от едната страна са "моите пари и притежания", отсреща "парите и притежанията на другите" и т.н. 3 дом-9 дом; 4 дом- 10 дом (Мц.); 5 дом- 11 дом и 6 дом- 12 дом.

Асц. показва точно изгряващия знак на източния хоризонт, Мц дава най-високата точка - зенита, за това се счита че има отношение към кариера и почести.

С други думи построяването на хороскопа се осъществява от 6 оси, които се пресичат в центъра на кръг. В древността е използван и квадрат вместо кръг (такава диаграма дава Бхригу, един от родоначалниците на индийската астрология).

Линк към коментар
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Здравейте, незнам колко от вас се занимават професионално с астрология и нумерология, но доста от мненията определено звучат вещо и убедително. Дали ще мога да помоля някой да спретне и за мен един хороскоп, разбира се, ако има желание и възможности за това. Ще бъда много благодарна и признателна. :) Родена съм в Стара Загора, 26.10.1976г. около 11:30 часа.

Линк към коментар
Share on other sites

  • 3 months later...

Предварително се извинявам за запитването но тъй като съм много "боса" в тази материя,някой може ли да ми помогне.Ако е възможно да ми дадете повече информация за хороскопа ми. Родена съм в Стара Загора на 21.01.1985 около 3.25-3.30. Чета и се опитвам да разбера нещата ,но честно казано нищо не ми е ясно,малко светлина по въпроса кое е най-достъпното (имам предвид като език и обяснения) според вас средство за опознаване на астрологията.Благодаря предварително

Линк към коментар
Share on other sites

Предварително се извинявам за запитването но тъй като съм много "боса" в тази материя,някой може ли да ми помогне.Ако е възможно да ми дадете повече информация за хороскопа ми. Родена съм в Стара Загора на 21.01.1985 около 3.25-3.30. Чета и се опитвам да разбера нещата ,но честно казано нищо не ми е ясно,малко светлина по въпроса кое е най-достъпното (имам предвид като език и обяснения) според вас средство за опознаване на астрологията.Благодаря предварително

Има много хубави астрологически книги на книжния пазар и в нета, потърси някоя, където се разглежда положението на отделните планети по дом и по знак и се опитай да си направиш някакви изводи и комбинации. Истината е, че за да навлезеш по-сериозно в нещата се изискват много години упорито четене и опити за астрологически анализи. Аз се занимавам от 1992 година, започнах с книги на Люмиер, Линда Гудман, Фьодор Грузинов ( Валдемар Безисар), издание на Мюнхенския Институт по Парапсихология, Хадес и т. и т.н. Много хубави книги за навлизане в дебрите на Астрологията имат и Стивън Аройо, М. Марч &Дж. Макевърс и много други. Избери си някоя и чети, можеш да посещаваш и курсове.

Разучи първо смисъла на Луна съвпад Слънце във Водолей. При раждане в 3:30 Асц. ти е в 0 градуса на Стрелец и вероятно носи от характеристиките на Стрелец и Скорпион. Основно значение на планетите. Луна, примерно- нашите чувства, емоции, инстинкти, потребности. Нашата майка. Интересно е , че при теб почти всички планети са разположени под хоризонта. Една голяма сдържаност и интровертност, насоченост навътре и т.н.

Ако имаш някакви конкретни идеи или въпроси пиши.

Успех от мен. :)

Линк към коментар
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Много благодаря за предложените книги Атлантида,още утре ще потърся в книжарниците за някоя от тях! :) Интересно,обаче ми стана за това,че планетите ми са разположени под хоризонта..............Какво означава това,нещо необичайно ли е? Или ограничава ли ме по някакъв начин?

Линк към коментар
Share on other sites

Много благодаря за предложените книги Атлантида,още утре ще потърся в книжарниците за някоя от тях! :) Интересно,обаче ми стана за това,че планетите ми са разположени под хоризонта..............Какво означава това,нещо необичайно ли е? Или ограничава ли ме по някакъв начин?

Денят е над хоризонта и нощта е под. Планетите над са видими, на показ. А които са под хоризонта- не се виждат, по-скоро "се усещат в нощта"(ама че го измислих :D ). Не държат да привличат вниманието и да са под прожекторите. Една засилена насоченост навътре, духовност и емоционално обагряне на всички събития и факти. Може би и богато въображение. Харесваш ли "Алиса в страната на чудесата"? Написана е с толкова фантазия. Нейният автор Луис Карол е имал 9 планети под хоризонта.

Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Здравейте!

Винаги ми е било трудно да интерпретирам значението на съвпада на Марс със Сатурн в Телец, 9-ти дом. Сатурн е в по-малките градуси. Бихте ли ми помогнали.

Линк към коментар
Share on other sites

Фем, вероятно вече са ти казвали, че по един аспект е доста неточно тълкуването. Специално Марс и Сатурн в съвпад може да бъде интерпретирано най-общо като конфликт между действие и задръжки. Вероятно си практична, решителна, независима, любознателна. Усърдно работиш за успеха си, принципна си, един вид борец за справедливост. Би могла да бъдеш добър учител (не те съветвам), политик, ако Меркурий е добре поставен и публичен говорител или да се занимаваш с издателска дейност. Внимавай при пътувания или отношения с чужденци.

Редактирано от Olq3
Линк към коментар
Share on other sites

Фем, вероятно вече са ти казвали, че по един аспект е доста неточно тълкуването. Специално Марс и Сатурн в съвпад може да бъде интерпретирано най-общо като конфликт между действие и задръжки. Вероятно си практична, решителна, независима, любознателна. Усърдно работиш за успеха си, принципна си, един вид борец за справедливост. Би могла да бъдеш добър учител (не те съветвам), политик, ако Меркурий е добре поставен и публичен говорител или да се занимаваш с издателска дейност. Внимавай при пътувания или отношения с чужденци.

Знам Оля. И това, което казваш съм го чела, но някак не ми е достатъчно. Напр. в аспект духовност и висше образование съвсем незнам как да го тълкувам. Другите аспекти на съвпада са секстил към СЛВ в Риби, 7 дом и опозиция на Юпитер в Скорпион, 3 дом.

Линк към коментар
Share on other sites

Нужна е цялата карта, Фем.Един и същи аспект може да има различни проявления. Що се отнася до духовността, вътрешен мир ще имаш, когато се научиш да използваш потенциала си, въжмоно е и скептично отношение към нещата. По отношение на висшето образование, Сатурн ти дава възможност да бъдеш постоянна и да напреднеш много, да стигнеш до академични степени. Особено ако имаш дева на Асцендента.

Линк към коментар
Share on other sites

Гост
Тази тема е затворена за писане.

×
×
  • Добави...