Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Натална карта. Радикс


Recommended Posts

Нещо не схващам...Каква Луна без Курс?! Този термин се използва в хорарната астрология. Не разбрах точно къде ви е Луната и какво общо имат в случая ефемеридите,след като те се използват да си изчислите самия хороскоп се гледат стъпките на телата там...

:МНОГО БЛАГОДАРЯ ЗА ВНИМАНИЕТО ИЗВИНЯВАМ СЕ АКО НЕ СЪМ БИЛА ЯСНА -ЕТО ДАННИТЕ МИ -15-10-1958г-15:00час-гр ИХТИМАН АКО ПОГЛЕДНЕТЕ АСТРОКАРТАТА МИ СЕ ОТЧИТА ЛУНА В СКОРПИОН 29 градус а като погледна ефемеридите в 14:09ч ЛУНАТА Е ВЛЯЗЛА В СТРЕЛЕЦ ---ДАЛИ НЕ СЪМ ЛУННА ЗОДИЯ СТРЕЛЕЦ и ДАЛИ ЛУНАТА Е БИЛА ПО ТОВА ВРЕМЕ С КУРС защото и това сигурно има значение а това че задълбавам в нещата ще разберете от картата ми но много бих искала да знам тепърва прохождам в астрологията ЩЕ ВИ БЪДА МНОГО БЛАГОДАРНА ----ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ

Йорданка, много е важно този час 14:09 дали не е по Гринуич, както предполагам. Защото ти си родена в 13 часа по Гринуич. Освен това, за да се ползват ефемериди трябва някои познания и повечко прецизност, само тогава можеш да изчислиш правилно. Изчислява се звездно време. Важно е и дали са съставени за 0 часа по Гринуич или за 12 часа по Гринуич.

Линк към коментар
Share on other sites

  • Отговори 405
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

БЛАГОДАРЯ СЪС СИГУРНОСТ СТЕ ПРАВИ РАБОТЯ ВЕЧЕ 7год ВРОДИЛНА ЗАЛА НИКОЙ НЕ СЛЕДИ ТОЧНАТА МИНУТА НА РОДЕНОТО КОГАТО ИЗПЛАЧЕ НО ВРЕМЕТО Е ПЛЮС МИНУС 2-3 МИНУТИ а това сигурно се отразява в градусите

За 2-3 минути ще се придвижи Асц. , но на по-малко или най-много един градус. Единствено за него може, евентуално, да се отбележи леееееееееекинка промяна в радикса. И домификацията. За Луната - от порядъка не на градуси, само няколко секунди, до 1-2 минути (1/60 - та от градуса!) ще се придвижи. Добре е да имаш поне приблизителна представа от скоростта на планетите, ако искаш да напреднеш в Астрологията. Луна без курс е понятие на Хорарната Астрология, не при интерпретацията на радикса, там са по- различни принципите.

Линк към коментар
Share on other sites

Нещо не схващам...Каква Луна без Курс?! Този термин се използва в хорарната астрология. Не разбрах точно къде ви е Луната и какво общо имат в случая ефемеридите,след като те се използват да си изчислите самия хороскоп се гледат стъпките на телата там...

:МНОГО БЛАГОДАРЯ ЗА ВНИМАНИЕТО ИЗВИНЯВАМ СЕ АКО НЕ СЪМ БИЛА ЯСНА -ЕТО ДАННИТЕ МИ -15-10-1958г-15:00час-гр ИХТИМАН АКО ПОГЛЕДНЕТЕ АСТРОКАРТАТА МИ СЕ ОТЧИТА ЛУНА В СКОРПИОН 29 градус а като погледна ефемеридите в 14:09ч ЛУНАТА Е ВЛЯЗЛА В СТРЕЛЕЦ ---ДАЛИ НЕ СЪМ ЛУННА ЗОДИЯ СТРЕЛЕЦ и ДАЛИ ЛУНАТА Е БИЛА ПО ТОВА ВРЕМЕ С КУРС защото и това сигурно има значение а това че задълбавам в нещата ще разберете от картата ми но много бих искала да знам тепърва прохождам в астрологията ЩЕ ВИ БЪДА МНОГО БЛАГОДАРНА ----ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ

Йорданка, много е важно този час 14:09 дали не е по Гринуич, както предполагам. Защото ти си родена в 13 часа по Гринуич. Освен това, за да се ползват ефемериди трябва някои познания и повечко прецизност, само тогава можеш да изчислиш правилно. Изчислява се звездно време. Важно е и дали са съставени за 0 часа по Гринуич или за 12 часа по Гринуич.

Много БЛАГОдаря за отговора ама нали книгата за ефемериди е с изчисления по Гринуич пак ми става объркано в актовата книга за раждане съм записана с час на раждане 15:00 часа като си подам данните в клуб астрология получавам астрокарта и от там гледам и се мъча да си анализирам КАКВО ДА НАПРАВЯ ЗА ДА СЕ НАУЧА ПО БЪРЗО И ПО ЛЕСНО имам доста книги коя по точно ми е най нужна за усвършенстване в астрологията БЛАГОДАРЯ МОЛЯ ВИ ДА СИ ПИШЕМ ОЩЕ----

Редактирано от Станимир
Линк към коментар
Share on other sites

Имам и други въпроси --Луната ми е в 29 градус на СКОРПИОН аз съм родена в 15-00часа в ефемеридите е отбелязано че ЛУНАТА е влязла в СТРЕЛЕЦ в 14-09-часа отчитат ме сато ЛУНА в СКОРПИОН а тя вече е влязла в СТРЕЛЕЦ ---ЛУНАТА с курс ли е била или без курс сигурно има значение и това-КАКВО---БЛАГОДАРЯ

Ефемеридите се издават периодично от астрономиеските дружества и са много точни. Йорданка, имам ефемериди, едно време обичах да си изчислявам всичко на ръка. Смятах много прецизно часове наред. Сега си го спестявам това време, има много добри компютърни програми.

За твоя случай:

В 0 часа по Гринуич на 15.10.1958 год Луната е била на 21 градуса 14' и 49" от Скорпион. В 0 часа по Гринуич на 16.10.1958 год. тя е на 6 градуса 01' и 07" от Стрелец. Трябва да се изчисли стъпката на Луната за този ден- 15.10., т.к. тя се движи с различна скорост различните дни. След това, като е ясно колко изминава за 1 час/евентуално и за 1 минута, може да се изчисли къде се намира за всеки момент на този ден.

Луната е преминала от Скорпион в Стрелец в 14 часа 08 минути и 46 секунди по Гринуич, което означава точно в 16 часа 08 минути и 46 секунди българско време. Понеже си родена в България, Луната ти със сигурност е в Скорпион на 29 градуса и 18 минути. За да е в Стрелец трябва да си родена след 16:09 часа Софийско време.

Аз не смятам, че Луна в Скорпион е нещо лошо, даже я харесвам. За мен наистина няма добри и лоши положения астрологически, винаги има едно за сметка на друго. Всеки човек си е уникален, една цяла вселена. Ти си си точно такава, каквато си и имаш Луна в Скорпион. Разбира се всички гранични положения са малко смесени.

Линк към коментар
Share on other sites

Имам и други въпроси --Луната ми е в 29 градус на СКОРПИОН аз съм родена в 15-00часа в ефемеридите е отбелязано че ЛУНАТА е влязла в СТРЕЛЕЦ в 14-09-часа отчитат ме сато ЛУНА в СКОРПИОН а тя вече е влязла в СТРЕЛЕЦ ---ЛУНАТА с курс ли е била или без курс сигурно има значение и това-КАКВО---БЛАГОДАРЯ

Ефемеридите се издават периодично от астрономиеските дружества и са много точни. Йорданка, имам ефемериди, едно време обичах да си изчислявам всичко на ръка. Смятах много прецизно часове наред. Сега си го спестявам това време, има много добри компютърни програми.

За твоя случай:

В 0 часа по Гринуич на 15.10.1958 год Луната е била на 21 градуса 14' и 49" от Скорпион. В 0 часа по Гринуич на 16.10.1958 год. тя е на 6 градуса 01' и 07" от Стрелец. Трябва да се изчисли стъпката на Луната за този ден- 15.10., т.к. тя се движи с различна скорост различните дни. След това, като е ясно колко изминава за 1 час/евентуално и за 1 минута, може да се изчисли къде се намира за всеки момент на този ден.

Луната е преминала от Скорпион в Стрелец в 14 часа 08 минути и 46 секунди по Гринуич, което означава точно в 16 часа 08 минути и 46 секунди българско време. Понеже си родена в България, Луната ти със сигурност е в Скорпион на 29 градуса и 18 минути. За да е в Стрелец трябва да си родена след 16:09 часа Софийско време.

Аз не смятам, че Луна в Скорпион е нещо лошо, даже я харесвам. За мен наистина няма добри и лоши положения астрологически, винаги има едно за сметка на друго. Всеки човек си е уникален, една цяла вселена. Ти си си точно такава, каквато си и имаш Луна в Скорпион. Разбира се всички гранични положения са малко смесени.

БЛАГОДАРЯ ЗА ОТГОВОРА УСПОКОЙХТЕ МЕ ЧЕСТИТА ЦВЕТНИЦА А този 29 ти градус да ме притеснява ли ЛУНАТА ПОЛОЖИТЕЛНО ЛИ МИ ДЕЙСТВА ами доста съм емоционална КОЯ ТОЧНО ИЛИ КОЙ ТОЧНО КНИГИ СА МИ НУЖНИ ЗА ОБУЧЕНИЕ ПО АСТРОЛОГИЯ ------БЛАГОДАРЯ
Линк към коментар
Share on other sites

Имам и други въпроси --Луната ми е в 29 градус на СКОРПИОН аз съм родена в 15-00часа в ефемеридите е отбелязано че ЛУНАТА е влязла в СТРЕЛЕЦ в 14-09-часа отчитат ме сато ЛУНА в СКОРПИОН а тя вече е влязла в СТРЕЛЕЦ ---ЛУНАТА с курс ли е била или без курс сигурно има значение и това-КАКВО---БЛАГОДАРЯ

Ефемеридите се издават периодично от астрономиеските дружества и са много точни. Йорданка, имам ефемериди, едно време обичах да си изчислявам всичко на ръка. Смятах много прецизно часове наред. Сега си го спестявам това време, има много добри компютърни програми.

За твоя случай:

В 0 часа по Гринуич на 15.10.1958 год Луната е била на 21 градуса 14' и 49" от Скорпион. В 0 часа по Гринуич на 16.10.1958 год. тя е на 6 градуса 01' и 07" от Стрелец. Трябва да се изчисли стъпката на Луната за този ден- 15.10., т.к. тя се движи с различна скорост различните дни. След това, като е ясно колко изминава за 1 час/евентуално и за 1 минута, може да се изчисли къде се намира за всеки момент на този ден.

Луната е преминала от Скорпион в Стрелец в 14 часа 08 минути и 46 секунди по Гринуич, което означава точно в 16 часа 08 минути и 46 секунди българско време. Понеже си родена в България, Луната ти със сигурност е в Скорпион на 29 градуса и 18 минути. За да е в Стрелец трябва да си родена след 16:09 часа Софийско време.

Аз не смятам, че Луна в Скорпион е нещо лошо, даже я харесвам. За мен наистина няма добри и лоши положения астрологически, винаги има едно за сметка на друго. Всеки човек си е уникален, една цяла вселена. Ти си си точно такава, каквато си и имаш Луна в Скорпион. Разбира се всички гранични положения са малко смесени.

БЛАГОДАРЯ ЗА ОТГОВОРА УСПОКОЙХТЕ МЕ ЧЕСТИТА ЦВЕТНИЦА А този 29 ти градус да ме притеснява ли ЛУНАТА ПОЛОЖИТЕЛНО ЛИ МИ ДЕЙСТВА ами доста съм емоционална КОЯ ТОЧНО ИЛИ КОЙ ТОЧНО КНИГИ СА МИ НУЖНИ ЗА ОБУЧЕНИЕ ПО АСТРОЛОГИЯ ------БЛАГОДАРЯ
Линк към коментар
Share on other sites

На мен лично най-много ми допада стилът на Линда Гудман и на Стивън Аройо, но смятам че Ерин Съливан или Каръл Ръшман също са много добри. За начинаещи, все пак, като че ли Гудман и Аройо имат подходящи въвеждащи книги, както и поредицата на Марион Марч и Джоан Макевърс е много полезна. Също, с особен принос за България, Фьодор Грузинов (Валдемар Безисар). Не мога да изброя всички стойностни автори по Астрология на нашия пазар, ще пропусна все някой. Ценни са и книгите на Барбара Клоу и на Трейси Маркс...Както казах голямо разнообразие. Просто си избери.

Линк към коментар
Share on other sites

Луната Ви е в курс. И ако часът е точен (защо почти всички са родени в и 10 и30 и15! Как никой не се роди в 4,37 например?) е в стрелец.

П.П. На 29 гр. 18 мин. в скорпион е Луната ти. Извинявай, Йорданка, в бързината съм допуснала грешка, която сега виждам. Честит празник на всички с имена на цветя!

Линк към коментар
Share on other sites

На мен лично най-много ми допада стилът на Линда Гудман и на Стивън Аройо, но смятам че Ерин Съливан или Каръл Ръшман също са много добри. За начинаещи, все пак, като че ли Гудман и Аройо имат подходящи въвеждащи книги, както и поредицата на Марион Марч и Джоан Макевърс е много полезна. Също, с особен принос за България, Фьодор Грузинов (Валдемар Безисар). Не мога да изброя всички стойностни автори по Астрология на нашия пазар, ще пропусна все някой. Ценни са и книгите на Барбара Клоу и на Трейси Маркс...Както казах голямо разнообразие. Просто си избери.

БЛАГОДАРЯ
Линк към коментар
Share on other sites

  • 3 weeks later...

ИВО ИЛИ НЯКОЙ ОТ ВАС ВЪВ ФОРУМА НЕ ЖЕЛАЕ ЛИ ДА МИ НАПРАВИ СОЛАРЕН ХОРОСКОП ДАЖЕ ДА СЕ КОМЕНТИРА ВЪВ ФОРУМА 10-15-1958Г 15:00час така пише в актовата книга от родилния дом гр ИХТИМАН ВЪВ МОМЕНТА СЪМ ФИНАНСОВО ЗАТРУДНЕНА ЗА ПЛАТЕН ЗНАМ ЧЕ ТОВА Е ТРУД НО ИМАМ НУЖДА ----ЩЕ ИЗЛЯЗА ЛИ СКОРО ОТ ФИНАНСОВАТА КРИЗА ТОЛКОВА СИЛНО МЕ Е УДАРИЛА ТАКА НЕ СЪМ СЕ ЧУВСТВАЛА ОТ 1984г дали не можете да ми направите това ДОБРО БЛАГОДАРЯ

Линк към коментар
Share on other sites

Само да поясним - родена си 15 окт. 1958 15:00 в Ихтиман. Така ли?

ДА ДАННИТЕ СА ТЕЗИ И ПРЕДСТАВА СИ НЯМАТЕ КОЛКО ЩЕ СЪМ ВИ БЛАГОДАРНА ОБЕЩАВАМ ДА ВИ ПЛАТЯ УСЛУГАТА ЩОМ СЕ ОПРАВИ ФИНАНСОВОТО МИ ПОЛОЖЕНИЕ НЯМА ВСЕ ДА СЪМ В КРИЗА НАЛИ ? КРИЗАТА МИ Е ОТ ОКТОМВРИ 2009г

Линк към коментар
Share on other sites

Проблемите са започнали много по рано, още от август 2008, около година са назрявали, за да може Сатурн да предвижи до края на Дева и всичко да дойде излезе на яве. Проблемът е в това, че докато Сатурн се подвизава в 8-ми дом, нещата няма да се оправят лесно, а това ще продъжи до ноември 2011. За щастие новолунието в началото на септември 2010 ти е в 8-ми дом, което е много обещаващо, след което към края същия месец, положението ще се подобри, ще спестя останалата терминология и аспекти:). Важното е че в този кратък период от месец, е единствената слаба точка в обсадата на Сатурн, така че се възползвай :).

Редактирано от Вендор
Линк към коментар
Share on other sites

Проблемите са започнали много по рано, още от август 2008, около година са назрявали, за да може Сатурн да предвижи до края на Дева и всичко да дойде излезе на яве. Проблемът е в това, че докато Сатурн се подвизава в 8-ми дом, нещата няма да се оправят лесно, а това ще продъжи до ноември 2011. За щастие новолунието в началото на септември 2010 ти е в 8-ми дом, което е много обещаващо, след което към края същия месец, положението ще се подобри, ще спестя останалата терминология и аспекти:). Важното е че в този кратък период от месец, е единствената слаба точка в обсадата на Сатурн, така че се възползвай :).

МНОГО БЛАГОДАРЯ !ОТ ЕФЕМЕРИДИТЕ ВИЖДАМ ЧЕ САТУРН МЕ НАПУСКА НА 6 -10-2012г ДО ТОГАВА ЛИ СПОРЕД ТЕБ ЩЕ Е ТАКА НЯМАМ БИВОЛСКО ТЪРПЕНИЕ ОСВЕН ЧЕ ЩЕ МЕ НАУЧИ НА ТЪРПЕНИЕ САТУРН ----ТОЗИ СТРЕС МИ ИДВА МНОГО ТОТО ЛИ ДА ИГРАЯ НЕ ИДВАТ ЛИ СКОРО ПАРИ ОТ НЯКЪДЕ ЩЕ ЧЕРПЯ УВЕРЯВАМ ТЕ НЕ ОБИЧА ДА СЪМ ДЛЪЖНИЦА АКО ИМАШ ВСЕ НЯКАКВО ВРЕМЕ ЗА ГУБЕНЕ ПООГЛЕДАЙ КАРТАТА МИ ВИЖДАМ И ЧЕ МЕРКУРИИ СТАВА РЕТРОГРАДЕН ТОВА ЗНАЧИ ЛИ ЧЕ ТРЯБВА ДА СИ МЪЛЧА И НИКАКВИ ШАНСОВЕ ЗА ПАРИ ОТ НЯКЪДЕ ПУСНАЛА СМ ОБЯВА ДА ПРОДАВАМ ЕДНА НИВА НА МАГИСТРАЛАТА-ТРАКИЯ ОТ ТАМ ОЧАКВАМ ДИВИДЕНТИ !!!!!!!!МОЛЯТЕ!!!!!

Линк към коментар
Share on other sites

НЕ МИСИТЕ ЛИ ЧЕ КАРТАТА МИ Е ИНТЕРЕСНА КАЗВАЛИ СА МИ ЧЕ СЪМ РОДЕНА С КЪСМЕТ НО ЖИВЕЯ ВСЪЩТНОСТ НЕЧИИ ДРУГ ЖИВОТ ! ВСЪЩНОСТ СЪМ С КЪСМЕТ НО ВСЕ ПО ТРУДНИЯ НАЧИН ЗА ВСИЧКО ПОЛАГАМ МНОГО ТРУД КОЯ Е НАЙ ДОБРАТА МИ ПЛАНЕТА КОЯТО МЕ ОБИЧА НАЙ МНОГО И ОТ КОЯ ДА СЕ ПАЗЯ ИНАЧЕ АЗ ВСИЧКИТЕ СИ ГИ ОБИЧАМ

Линк към коментар
Share on other sites

Не бих казала, че това е от най-леките хороскопи. По-скоро е доста интересен. От една страна ти е заложено да успяваш, да постигаш набелязаните цели. От друга обаче, както много правилно си го усетила, е с доста труд. При теб нищо не пада от небето. Имаш силно акцентиран 8 дом с господар Венера на трон, така че обичай си я.:sorcerer:

Парични постъпления очаквай през юни тази година. Но окончателно стабилизиране на финансовото положение е не по-рано от ноември 2011. Има и други неща, в хороскопа ти, които бих искала да ти кажа, но ще продължа на ЛС, защото намирам, че не са за тук. Поздрави!

Редактирано от Olq3
Линк към коментар
Share on other sites

Не бих казала, че това е от най-леките хороскопи. По-скоро е доста интересен. От една страна ти е заложено да успяваш, да постигаш набелязаните цели. От друга обаче, както много правилно си го усетила, е с доста труд. При теб нищо не пада от небето. Имаш силно акцентиран 8 дом с господар Венера на трон, така че обичай си я.:sorcerer:

Парични постъпления очаквай през юни тази година. Но окончателно стабилизиране на финансовото положение е не по-рано от ноември 2011. Има и други неща, в хороскопа ти, които бих искала да ти кажа, но ще продължа на ЛС, защото намирам, че не са за тук. Поздрави!

ЕМИ ПРИВЕТ НЯКЪДЕ СЪМ СЛОЖИЛА ИМЕЙЛА БЛАГОДАРЯ ТИ ОТ СЪРЦЕ Е ДО ЮНИ ЩЕ СЕ УЧА НА ТЪРПЕНИЕ АМА ТАКА МЕ ДРУСАТ БРАТЯТА ---ЯКО!!!!! ще ти пиша на имейл
Линк към коментар
Share on other sites

Не бих казала, че това е от най-леките хороскопи. По-скоро е доста интересен. От една страна ти е заложено да успяваш, да постигаш набелязаните цели. От друга обаче, както много правилно си го усетила, е с доста труд. При теб нищо не пада от небето. Имаш силно акцентиран 8 дом с господар Венера на трон, така че обичай си я.:sorcerer:

Парични постъпления очаквай през юни тази година. Но окончателно стабилизиране на финансовото положение е не по-рано от ноември 2011. Има и други неща, в хороскопа ти, които бих искала да ти кажа, но ще продължа на ЛС, защото намирам, че не са за тук. Поздрави!

ЕМИ ПРИВЕТ НЯКЪДЕ СЪМ СЛОЖИЛА ИМЕЙЛА БЛАГОДАРЯ ТИ ОТ СЪРЦЕ Е ДО ЮНИ ЩЕ СЕ УЧА НА ТЪРПЕНИЕ АМА ТАКА МЕ ДРУСАТ БРАТЯТА ---ЯКО!!!!! ще ти пиша на имейл

МОЛЯТЕ ИЗПРАТИ МИ ИМЕЙЛ НА КОЙТО ДА ТИ ПИША МОЛЯТЕ!!!!!!!
Линк към коментар
Share on other sites

Не бих казала, че това е от най-леките хороскопи. По-скоро е доста интересен. От една страна ти е заложено да успяваш, да постигаш набелязаните цели. От друга обаче, както много правилно си го усетила, е с доста труд. При теб нищо не пада от небето. Имаш силно акцентиран 8 дом с господар Венера на трон, така че обичай си я.:sorcerer:

Парични постъпления очаквай през юни тази година. Но окончателно стабилизиране на финансовото положение е не по-рано от ноември 2011. Има и други неща, в хороскопа ти, които бих искала да ти кажа, но ще продължа на ЛС, защото намирам, че не са за тук. Поздрави!

ЕМИ ПРИВЕТ НЯКЪДЕ СЪМ СЛОЖИЛА ИМЕЙЛА БЛАГОДАРЯ ТИ ОТ СЪРЦЕ Е ДО ЮНИ ЩЕ СЕ УЧА НА ТЪРПЕНИЕ АМА ТАКА МЕ ДРУСАТ БРАТЯТА ---ЯКО!!!!! ще ти пиша на имейл

МОЛЯТЕ ИЗПРАТИ МИ ИМЕЙЛ НА КОЙТО ДА ТИ ПИША МОЛЯТЕ!!!!!!!

МОЯ Е iordanca.58@abv.bg
Линк към коментар
Share on other sites

НИКОГА НЕ СЪМ ИМАЛА НИЩО ОБЩО С ДРУГИ НАЦИОНАЛНОСТИ ОМЪЖВАЛА СЪМ СЕ -1-ЗА БЪЛГАРИН ОТ СОФИЯ -СКОРПИОН СИГУРНО ЗАЩОТО ЛУНАТА МИ Е В СКОРПИОН ОТ ТОЗИ БРАК ИМАМ ДВЕ ДЕЦА МОМЧЕ И МОМИЧЕ СЛЕД ТОВА ИМАХ ВРЪЗКА С ЛЪВ ОТ ИХТИМАН И ИМАМ -1- СИН ОБЩО -3- ДЕЦА ЧУЖБИНА НИКОГА НЕ МЕЕ ПРИВЛИЧАЛА МИСЛЯ ЧЕ ТУК ИГРАЕ РОЛЯ САТУРН В 9 ДОМ МОЛЯТЕ ДАЙ СИ ИМЕЙЛА

Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Проблемите са започнали много по рано, още от август 2008, около година са назрявали, за да може Сатурн да предвижи до края на Дева и всичко да дойде излезе на яве. Проблемът е в това, че докато Сатурн се подвизава в 8-ми дом, нещата няма да се оправят лесно, а това ще продъжи до ноември 2011. За щастие новолунието в началото на септември 2010 ти е в 8-ми дом, което е много обещаващо, след което към края същия месец, положението ще се подобри, ще спестя останалата терминология и аспекти:). Важното е че в този кратък период от месец, е единствената слаба точка в обсадата на Сатурн, така че се възползвай :).

БЛАГОДАРЯ ОТ СЪРЦЕ !Извинявай за закъснението !Много искам соларен хороскоп поне за останалите месеци. Много ми е трудно ,най вече финансовото ми положение -точно тук е отражението силно така не съм била от 1984г . Сдругите посоки долу - горе се справям . Иска ми се някой да ми каже че скоро идват пари от някъде за да не изпусна момента . Дали не може да погледнете през някое свободно време !Знам че Меркурии е ретрограден и може да не ми изпълните желанието ,но все пак искам да ВИ помоля за разбиране !!!iordanca.58@abv.bg

Линк към коментар
Share on other sites

като сте толкова вещи в астрологията можете ли да ми кажете защо има такава раязлика между три жени овен (аз ,племенницата и приятелката ми)-аз съм бърза и импулсивна имам ли работа започвам веднага и колкото и уморително да е карам докрай ,племенницата е бавна ,приятелката ми е немарлива

Линк към коментар
Share on other sites

като сте толкова вещи в астрологията можете ли да ми кажете защо има такава раязлика между три жени овен (аз ,племенницата и приятелката ми)-аз съм бърза и импулсивна имам ли работа започвам веднага и колкото и уморително да е карам докрай ,племенницата е бавна ,приятелката ми е немарлива

Защото не само слънчевият знак (зодията) оказват влияние при формирането на характера.

Линк към коментар
Share on other sites

И да допълня Оля,че току-виж, пак ще лисва вещина-))), зависи от Асцендент, положението на Луната и всичко останало,взето на куп. Превес на определени знаци,влияние на определена група домове и т.н.-)))) Може да има не само три "вида" овен, ами 100 пъти по толкова-))))

Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 months later...

Здравейте, надявам се някой да ми помогне относно наталната ми карта, Преди време си направих такава и се опитах да интерпрретирам до колкото мога,, скоро си направих нова и се изумих, защо дава разлика във смисъл има разминаване в домовете и планетите, дОКАТО ЛУНАТА Ми беше в Риби и втори дом си пуснах и на друг сайт за проверка и ми излезе коренно различно ? Ако някой може да ми каже найстина коя е моята истинска натална карта, защото се обърках за справка 30.11.1984 7 И 35 Сутринта във Варна съм родена ще съм много благодарна ако просто видя разположението на картата си благодаря предварително :)

Линк към коментар
Share on other sites

Гост
Тази тема е затворена за писане.

×
×
  • Добави...