Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Натална карта. Радикс


Recommended Posts

Здравей Лидиана. Специално следващите десетина дни смятам,че имаш добри шансове да подпишеш договор,да започнеш работа. Ако действаш по-смело се надявам и вярвам,че ще имаш късмет,което и ти пожелавам.Смятам,че те очаква възможност за успех,късмет и любов през следващите 10 дни.Все пак ние само разчитаме и анлизираме влиянието на звездите,всичко си зависи от теб.

(Имам предвид съвпад Юпитер тр. с Меркурий и тригони Марс транзит с Венера и Луна) Ще постна радикса заедно с транзитите. В по-дългосрочен план Уран и Сатурн се канят да ти предадат няколко по-сериозни и продължителни урока.Ако някой иска нека да коментира.

lidianamt1.gif

Линк към коментар
Share on other sites

  • Отговори 405
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Хей,Лидияна,току що видях нещо много хубаво при теб към 12.12.Много се зарадвах като го видях и...веднага споделям.Имаш съвпад на транзитна Венера с натална Луна и Венера в първи дом.Освен това Юпитер ще направи съвпад с наталния Меркурий в трети дом.Имаш изгледи да започнеш работа,може дори да си я харесаш,което аз от все сърце ти пожелавам.Пък...и любов виждам,май Венера ще поразпали затихнали пожари. :3d_048:

Линк към коментар
Share on other sites

:rolleyes:

Хей,Лидияна,току що видях нещо много хубаво при теб към 12.12.Много се зарадвах като го видях и...веднага споделям.Имаш съвпад на транзитна Венера с натална Луна и Венера в първи дом.Освен това Юпитер ще направи съвпад с наталния Меркурий в трети дом.Имаш изгледи да започнеш работа,може дори да си я харесаш,което аз от все сърце ти пожелавам.Пък...и любов виждам,май Венера ще поразпали затихнали пожари. :3d_048:

:rolleyes: Юпитер на кой дом и е управител ,че виждате работа? А-Венера?

Линк към коментар
Share on other sites

:rolleyes:
Хей,Лидияна,току що видях нещо много хубаво при теб към 12.12.Много се зарадвах като го видях и...веднага споделям.Имаш съвпад на транзитна Венера с натална Луна и Венера в първи дом.Освен това Юпитер ще направи съвпад с наталния Меркурий в трети дом.Имаш изгледи да започнеш работа,може дори да си я харесаш,което аз от все сърце ти пожелавам.Пък...и любов виждам,май Венера ще поразпали затихнали пожари. :3d_048:

:rolleyes: Юпитер на кой дом и е управител ,че виждате работа? А-Венера?

Хей хей нищо не разбирам нали саита е да си комуникираме и питаме знаещите за въпросите които ни тревожат.Благодаря за отговора и че не си ме забравила.Дано да ми хареса работата аз ходя питам но там където желая няма място за съжаление.Дано да си намеря по скоро.Целувки и да ми пишеш пак. :3d_079:

Линк към коментар
Share on other sites

Венера управлява 2 и 7 дом,а Юпитер-9.При теб Венера управлява твоя първи дом/начинания,външност,житейски възгледи,персоналност/,а Юпитер-7/партньорство,женитба,обществени връзки/.Юпитер прави съвпад с Меркурий,което може и да означава подписване на изгоден договор,но понеже става в 3 том,по-съм склонна да го приема като късо пътуване,начало на ново обучиние,контакти,нещо свързано с братя или сестри,акоимаш такива.Но толкова ми се иска да е работа... :thumbsup2:

Линк към коментар
Share on other sites

Венера управлява 2 и 7 дом,а Юпитер-9.При теб Венера управлява твоя първи дом/начинания,външност,житейски възгледи,персоналност/,а Юпитер-7/партньорство,женитба,обществени връзки/.Юпитер прави съвпад с Меркурий,което може и да означава подписване на изгоден договор,но понеже става в 3 том,по-съм склонна да го приема като късо пътуване,начало на ново обучиние,контакти,нещо свързано с братя или сестри,акоимаш такива.Но толкова ми се иска да е работа... :thumbsup2:

Много объркано за мене е, това което пишеш.Би трябвало да е на мене, а не на братя и сестри - аз нямам такива, а ако е - то трябва да има знаци за хората около мене.А за пътуване, няма да пътувам ,и обучение няма, значи трябва да е договор - може би, аз не разбирам от това което ми пишеш, тези "Юпитер" са за мене планети, а "съвпад" също не ми е ясно.Трябва да изкарам курс поне 1 ниво, за да мога да те разбирам.Кога се пада това договора от понеделник ли? Дано е по скоро.Включи се в скайпа и ме добави.Това е на дъщеря ми - Надето да знаеш.Чакам да ми пишеш. :thumbsup:

Линк към коментар
Share on other sites

Много ли ще е нахално ако ме запознаете и с моя радикс, бих се радвал да науча нещо повече за себе си ... само ако имате време разбира се :) роден сам на 14.02, 11:45 ч, град Троян (Ловешка област)

Линк към коментар
Share on other sites

Съвпадът на транзитната Венера с натална/твоята/действа от 07.12,транзитният Юпитер прави съвпад с натален Меркурий-също от 07.12,но от 18.12 до 23.12.наталният ти Меркурий ще направи съвпад с транзитни Меркурий,Юпитер и Плутон.Така,че очаквай раздвижване около тези дати.Търсиш работа,но съвпадът е в 3 дом/начално обучение,къси пътувания/а не в 6/работа,здраве/.И все пак от този съвпад може и да излизе някакъв договор.Дано...толкова го искаш...

Линк към коментар
Share on other sites

Bulgaro,как би се самоопределил-повече като артистична/имам предвид музика,изобразително изкуство,литература,актьорски способности и пр./натура,милосърда и състрадателна;или по-скоро сато привлечен от новото,нетрадиционното,новаторството?Задавам ти този въпрос,а да можем по-лесно да установим Асцендента ти и да намалим диапазона от вероятнен час на раждане.

Линк към коментар
Share on other sites

Съвпадът на транзитната Венера с натална/твоята/действа от 07.12,транзитният Юпитер прави съвпад с натален Меркурий-също от 07.12,но от 18.12 до 23.12.наталният ти Меркурий ще направи съвпад с транзитни Меркурий,Юпитер и Плутон.Така,че очаквай раздвижване около тези дати.Търсиш работа,но съвпадът е в 3 дом/начално обучение,къси пътувания/а не в 6/работа,здраве/.И все пак от този съвпад може и да излизе някакъв договор.Дано...толкова го искаш...

Какво обучение бе миличка, нямям и намерение просто ходя по интервюта и си търся работа дано има лаздвижване утре ще ходя в дин хотел и ще видем какво ще излезе.ако е начално обучение да не е начало в новооткрит хотел - дали? я виш. :3d_093:

Линк към коментар
Share on other sites

Не се сърдя.Пък и ти съвсем не си хлапе.Какво да гледам?Това,което просто ми се наби в очите още като видях картата ти е,че имаш огромен потенциал за развитие,чаровник,амбициозен,комуникираш добре,доста емоционален си и...май друг дърпа конците на живота ти.

Линк към коментар
Share on other sites

Не,не.Начално обучение включва първите години в училище,начало на някакви курсове,уроци,преквалификацията мисля че също може да се отнесе тук.

Линк към коментар
Share on other sites

Olq3, мерси много ! съжелявам за офф-топика, но въпроса ми е следният: сега съм си купил поредицата "Най-добрият начин да научим астрология" и се чудя дали е добър вариянт, с който да навляза така да се каже в астрологията :)

Редактирано от JocKi
Линк към коментар
Share on other sites

Не,не.Начално обучение включва първите години в училище,начало на някакви курсове,уроци,преквалификацията мисля че също може да се отнесе тук.

Не ми се вярва в курсове, защота нямам намерение поне за сега но ще видим по натам.Дано да е нова работа това по ми се вярва.Ще ти пиша пак а и ти ми пиши. :yinyang:

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте ,

Днес открих това страхотно сайтче :thumbsup: Родена съм на 18,06,1984г. в гр. Харманли час 13:10,интересува ме ще има ли раздвижване в любовния ми живот близките месеци.

Благодаря предварително :):3d_048:

Линк към коментар
Share on other sites

В началото на март 2008,но понеже са замесени Луната,Венера и Меркурий,може да е не само раздвижване,а да се стигне до нещо по-дълбоко.Успех! :3d_137:

Линк към коментар
Share on other sites

ПЕРФЕКТЕН,не само добър!Но започни с първи том и се въоръжи с търпение.Решавай тестовете след всеки урок/без да шмекеруваш :P /и чак като усвоиш добре материала,преминавай нататък.Не бързай да правиш още сега цялостен хороскоп.Знам,че ти се иска,но не бързай.Успех,на прав път си! :3d_137: Когато има нещо неясно,питай.С готовност ще помагам,стига да мога,разбира се.Пък и другите участници от форума са много отзивчиви.

Линк към коментар
Share on other sites

Olq3, мерси много ! съжелявам за офф-топика, но въпроса ми е следният: сега съм си купил поредицата "Най-добрият начин да научим астрология" и се чудя дали е добър вариянт, с който да навляза така да се каже в астрологията :)

Хайде, хаирлия да е ! Аз също започнах с поредицата от 6 тома на Марион Марч и Джоан Макевърс. Всъщност може да има и повече томове. Не знам. Купи си и всичко, което намериш на Стивън Аройо. Но както казва Olq3, чети по ред. Не се опитвай да четеш през ред и през том, защото няма да учиш правилно нещата. И се въоръжи с търпение, защото колкото повече учиш, ще разбираш колко малко знаеш и колко е необятна астрологията. Успех! :3d_009::3d_101:

Линк към коментар
Share on other sites

Благодаря ти Оля :thumbsup2:

Имам още едно въпросче ,съжелявам ако звучи малко неадекватно но за 1 път правя опити да си разчета сама наталната карта и много ме притесни ,че луната 23:53 градуса във водолей ми е в пети дом,а доколкото знам 5 дом е дома на любовта ,децата,развлеченията,а Луната нали по-принцип е неблагоприятна планета,,,

Благодаря ти още веднъж :3d_043:

Линк към коментар
Share on other sites

Моите първи уроци също са от М.Марч и Дж.Макевърс.Засега томовете са 6.Стивън Аройо "дойде" по-късно при мен.Мисля,че така е по-добре в началото-всичко да е подредено и систематизирано.От Линда Гудман също има много да се учи,но това по-нататък.

Линк към коментар
Share on other sites

Не,защо да е лоша?Не мисля,че има "лоша планета".Още повече,че Луната символизира майката,семейството,родителските грижи,растежа,плодовитостта,магнетизма и пр.Мислиш ли,че може такава планета да се нарече "лоша"?

И още нещо-не прави опити "на парче".Гледай цялата карта-колко и кои планети са над хоризонта,колко и кои са под хоризонта;Колко и кои планети са на изток от МС,колко и кои са на запад от МС;колко и кои са в кардинални,фиксирани или подвижни знаци;колко и кои са в ъглови,слидващи или падащи домове;какъв модел е хороскопа;какви фигурации има в картата.Недей така-Луната е тук-това значи това и това,Слънцето е там-това пък значи еди какво си.Така можеш само да се объркаш.

Линк към коментар
Share on other sites

Гост
Тази тема е затворена за писане.

×
×
  • Добави...