Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Натална карта. Радикс


Recommended Posts

Точно това ме притеснява.Ако съвпадът ставаше в 6 дом/работа,здраве,подчинени и пр./можем да предположим,че става въпрос за договор,но е в 3. :hmmmmm: А това е съвсем друго.Периодът е подходящ за комуникации,кратки пътувания,начало на ново обучение,преоценка на приоритети и пр.Дали ще го използваш,за да започнеш нещо от гореизброеното зависи от теб.Това имам предвид като ти казвам,че астрологията дава само ключа.Ти преценяваш дали ще го използваш. :sorcerer:

И мене ме притеснява повече, но за пътувания трябват пари и време, а мажът ми реботи на смени и не става, обучения нямям - е какво остана .....приоретета съм го преценила само дано да си намеря рабона ама и аз съм със една съдба...скапана.Какво е е това изпитание кога ли ще свърши?Какъв беше този 3 дом.Нямя ли промяна да мога да променя нещо. :3d_131:

Линк към коментар
Share on other sites

  • Отговори 405
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Браво на теб! :3d_022: Много се радвам!Само че интерпретацията в ZET не е за картата като цяло,а Луна тук-значи еди какво си;Слънчо-там-това пък значи това и това.И се получават грешки.Недей така,огледай цялата карта,виж разположението на планетите-при теб например има 5 планети в стихия въздух;6 планети в източната полусфера;7 планети в южната полусфера;само 2 планети в падащи домове;отчети и модела на хороскопа-така ще получиш едно цяло.А така, на парче се получават грешки.Успех по-нататък и ако има нещо-питай! :3d_137:

Линк към коментар
Share on other sites

Е,тръпката на Венера трябва да си я усетила вече,а за промяна относно работа-няма нищо,освен това,което досега обсъждахме.Усмихната вечер и успешен ден утре! :thumbsup2:

Линк към коментар
Share on other sites

Точно това ме притеснява.Ако съвпадът ставаше в 6 дом/работа,здраве,подчинени и пр./можем да предположим,че става въпрос за договор,но е в 3. :hmmmmm: А това е съвсем друго.Периодът е подходящ за комуникации,кратки пътувания,начало на ново обучение,преоценка на приоритети.

Може би не съм разбрала правилно, защото не следя цялата тема, но 3 дом освен гореизложеното от Оля, представлява и договори. Най-добре се вижда в солара, защо се мъчите да тълкувате на парче и само с транзити?

:3d_141::3d_112:

Линк към коментар
Share on other sites

Да,Skarlet,но договор може да се сключи за много неща.Проблемът е,че при транзитите в 6 дом няма раздвижване.При солара в 6 дом се намира Сатурн и Луната,но господар на 6-ти соларин дом е Меркурий.А около 20 т.м. той ще направи съвпад с наталния Меркурий.Оттук вероятността договорът да е свързан с работа или нещо,касаещо 6 дом.

Линк към коментар
Share on other sites

Знаеш ли разгледах планетите и видях че Меркури е неутрална планета и зависи още какви знаци има около него за да се види неговото влияние. И въпреки това трябва да има някакъв изход а раздвижване какво ще рече т. е. ....подскажи нещо? А казваш за Венера нали за нея пише че тя носи щастието само без ти да го знаеш и се трудиш?

Редактирано от Lidiana64
Линк към коментар
Share on other sites

Здрасти Оля,

Най-накрая успях да прочета интерпретацията на хороскопа си,но забелязах, че има много черни талкования от някои автори :3d_157: Искам сега да си направя хорар и четах в едно саитче че може и ръчно,като към моята натална ,нанеса и планетите в момента на събитието (в моя случай запознанство)и така ги разчиташ.но не зная какво трябва да се гледа за да разбереш дали ще е благоприятно или не.Запознанството беше на 28.11, тази дата ли трябва да взем?

:3d_103:

Линк към коментар
Share on other sites

Виж,интерпретация на хороскопа не се прави чрез програмата,/което мисля,че си направила/.Малко по-горе ти обръщам внимание какво да гледаш.Разглеждай го като едно цяло,иначе се получават грешки и може би това те е поизплашило.Питаш как да построиш хорарна карта,така ли?

Линк към коментар
Share on other sites

Нещо не разбирам.Наталната си карта ли видя?Меркурий действително се счита за неутрална планета,но от него зависят много неща.Няма раздвижване в смисъл,че никоя планета не транзитира/не се разхожда/в твоя 6 дом/работа/.Господарят на 6 дом-Марс в момента транзитира в твоя 9 дом.По-горе съм писала на Skarlet,но написаното касае теб.А... това,че Венера носи щастието "без да го знаеш и без да се трудиш"къде го прочете?

Редактирано от Olq3
Линк към коментар
Share on other sites

Да ,Знам че се взима предвид часът в който е зададен въпроса и май датата на запознанството или каквото и да е,,,,,но как да я направя .Видях че в програмата има хорар , а интерпретация има ли?И как става воабще :3d_110:

Линк към коментар
Share on other sites

Въвеждаш датата и часа,когато е възникнал въпросът,т.е.ако днес си решила да зададеш въпрос,трябва да въведеш 13.12.2007 и съответния час.Кликаш върху хорар и картата е пред очите ти.При хорара е важно правилно да определиш към кой дом да отнесеш въпроса.Освен това виж дали картата е радикална/АС трябва да не е в първите или последните 3 градуса;не трябва да се дават отговори,когато Луната е на изгорения от Слънцето път или е без курс;също и когато Сатурн е в 7 дом/.Ако срещнеш трудност,пиши-ще помогна,стига да мога.С хорарите се занимавам отскоро.Луната е съсигнификатор на въпроса,забравих да го напиша по-горе.

Линк към коментар
Share on other sites

Прочетох значението на планетите но сигурно има някакво обяснение и аз като го прочета не мога да го разтълкувам но ще се науча някой ден. Ще чакаме до 20.12 и да видим развдижването дано е хубаво или обещаващо..

Линк към коментар
Share on other sites

Ок,а относно Венера-тя управлявя емоционалните връзки,нежността,общителността,лукса,накло

нностите,удоволствията,преценката,изкуств

Линк към коментар
Share on other sites

Ок,а относно Венера-тя управлявя емоционалните връзки,нежността,общителността,лукса,накло

нностите,удоволствията,преценката,изкуств

Редактирано от Lidiana64
Линк към коментар
Share on other sites

Въпросът ми е дали ще се получи нещо с едно момче,към кой дом да задам въпроса?луната ми е в 4 дом 7 гр.36'54"/квадрат Луна- Венера 87гр. 55'.Аз мисля,че въпросът ми се отнася към 5 дом ,Слънцето е в 5 доми 21гр.24'27"има съединение със Юпитер.меркурий също е в 5 дом свързан със Слънце2гр8'?Това какво покозва?2 от планетите са благоприятни-Венера и Слънце,Меркурии неутрална ,олее омотах се яко :3d_009:

Забравих да спомена че и Плутон се намира в 5 дом 28гр.28'8"Стрелец.В едно сайтче пишеше че като сметнеш коефициентите на всяка планетаи (съответно са дадени )и се получи коефициент +2 или съответно по-малко от - 2 може да се смята за положително,а на мен по тези изчисления ми се получава 0 значи пак по тази с-ма не трябва да се казва нищо.

Линк към коментар
Share on other sites

Най-хубавото на хорарната астрология е яснотата и точността на отговора.

Основното е формулирането на въпроса, а от тук се вадият и изводите към кой дом да се отнесат.При всички случаи този който задава въпроса е представен от 1 дом заедно с неговия господар.Ако както в твоя случай, другия човек е назован по име той ще се намира в 7 дом.Аспекта между господарите на двата дома ще определи и отговора на въпроса.Ако не е назован по име то наистина може да се погледне 5 дом, като представящ любовните връзки.

Линк към коментар
Share on other sites

Благодаря ти Вендор,

А можеш ли да ми обясниш малко по-подробно за Аспекта между господарите на двата дома,или да ме насочиш към някое сайтче?

Линк към коментар
Share on other sites

Най напред виж дали господарите на 1 и 7 дом сключват някакъв аспект,;кои и какви планети има в 1,7 и 5 дом и не на последно място какво казва Луната.Тя винаги е съсигнификатор на въпроса.

Линк към коментар
Share on other sites

Вече няколко пъти ми се случва това с въпросителните.В предния отговор излиза"изкуств??то",а аз набирам"изкустото".Не знам защо се получава така.

Линк към коментар
Share on other sites

1 Дом- Лъв

Сатурн е в 1 дом 8гр.32'12",но ми дава чи е в Дева

В 7 дом Нептун 19 гр.45'45"-водолей

В 7 дом-Възел 0гр.2'29" psc-водолей

Секстил 1гр.11' с Юпитер

А 5 го описах по-горе :3d_080:

Оля помогни ми. Моля те

Линк към коментар
Share on other sites

Предполагам какво искаш да чуеш,но трябва или да те излъжа,или да те наряня,а аз не искам нито едно от двете.Много,много съжалявам. :( И все пак датата 13.12.2007 ли е?Тази карта видях.

Линк към коментар
Share on other sites

Само че има една малка подробност-не си оставила час.Аз го въведох според координатите,които си оставила.Но отговор се дава за часа ,когато отговарящият чува/вижда /въпроса,а това не е 13.12.2007.

Линк към коментар
Share on other sites

Гост
Тази тема е затворена за писане.

×
×
  • Добави...