Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Хороскоп. Въпроси от начинаeщи


Recommended Posts

Мога ли и аз да помоля за за две-три думи по моят хороскоп.Родена съм на 25.07.1963г. 1.40ч през нощта в Дубно Украйна.Намирам се на кръстопът.Въпросите ми всъщност са два ще имам ли деца, и ще продължи ли брака. Другият низ от проблеми го оставям назад.Сега живея в София. Моля ви помогнете ми с мъничко яснота

Линк към коментар
Share on other sites

  • Отговори 682
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Здравейте!

Ето и моята молба, ако имате възможност и желание-

родена съм в гр. Габрово

на 28 юли 1964 г.

за съжаление точният час не се знае, но м/у 22:00 и 23:00 вероятно

името ми е Севдалина

И в двата случая благодаря, че Ви има и, че Ви открих :sorcerer:

Линк към коментар
Share on other sites

Астрология. Въпроси от начинаещи.

Ако сте начинаещ в изучаването на астрология, задайте своя въпрос тук.

По-напредналите могат да отговарят или да дават своите препоръки и мнения.

Има ли в мрежата място, където ако напиша час и дата на раждане да ми се направи хороскоп?

Линк към коментар
Share on other sites

Може ли някой да ми помогне!?

отново съм на кръстопът и не успявам да чуя сърцето си...

роден съм на 19 03 1976,в 12:00, в Пловдив

ще се радвам,ако някой ми даде идея или насока къде имам възможност да се изявявам най-пълноценно.

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте,приятели!

Бих искала и аз да дам моите данни за хороскоп.Казвам се Соня,родена съм в гр.Бургас на 26.10.1964 в 11,30 /мисля ,че не съвсем точно/ минутка или две по-рано.

Благодаря Ви :D

Линк към коментар
Share on other sites

здравей,Ради!радвам се,че реагираш толкова бързо! като цяло няма от какво да се оплача,но бих искал не просто да минавам през живота.раэговрите с хора ме зареждат невероятно, а в момента съм на път да сменя сферата на работа, а тя беше в рекламата...

Линк към коментар
Share on other sites

здравей,Ради!радвам се,че реагираш толкова бързо! като цяло няма от какво да се оплача,но бих искал не просто да минавам през живота.раэговрите с хора ме зареждат невероятно, а в момента съм на път да сменя сферата на работа, а тя беше в рекламата...

Може би тогава нямаш нужда от хороскоп. Просто поразгледай темите, които сме обсъждали например ТУК и ТУК. Може би там ще намериш извор на вдъхновение и нови идеи. А може да пробваш и с картата на Мъдростта в заглавната страница. Както се казваше в Кибалион: "Случайността е името на закон, който все още не е известен."

Нямаме практическа възможмност да направим хороскопуи на всички желаещи. Още не сме приключили с Паулина и Флори, а данните продължават да валят. Приятели, имайте милост. :) Хороскопите, които правим тук, са с учебна цел. Имат за цел да ви провокират сами да се заинтересувате от астрология, езотерика, съзнателен живот.... сами да си помагате. Успех!

Линк към коментар
Share on other sites

Да, сигурна съм за часа си на раждане. Много благодаря за хороскопа:) Явно асцендента приземява хвърчащата ми натура :rolleyes: Все пак има много неща, които не разбирам..случайно някои да има желание да ми помогне да разнищим този хороскоп? :)

Флори, ето моето кратко тълкуване, като не забравяме, че е с учебна цел и не претендира за професионалност.

Интуитивна, чаровна, умна – това са накратко силните страни в рожденната ти карта. Имаш бърз и подвижен ум, комуникативна си. Ученето на езици ти се отдава. Любознателна, имаш склонност към занимания с езотерика, философия и всичко тайнствено и загадъчно. Идеализма ти понякога може да влиза в конфликт с практичния ти иначе усет. Обичаш да пътуваш, но главно на кратки разстояния. Възможно е на около 11 години семейството ти да се е преместило на ново място или заедно да сте пътували до чужбина. Възможно е също да има напрежение в общуването между майката и баща ти или да имаш разведени родители. Може би се чувстваш ощетена по някакъв начин от детството си. Не се безпокой всичко с времето ще си дойде на мястото. Може би често мислите ти от една страна и чувствата ти, визията, идеалите от друга да са в дисхармония. Една от задачите ти е да намериш правилно изразяване/канализиране на чувствата/емоциите си. Това би ти помогнало и в професионален план. Имаш добри дадености за добро материално състояние. Обаче бъди внимателна с него, избягвай крайностите и хазарта. За партньори най-вероятно те привличат зодии овен, стрелец, телец. Имаш тенденция да ориентираш живота си около семейството ти повече от колкото е необходимо. Добре е да търсиш своя изява и път в живота, но мисля че бързо (ще) се ориентираш. Професионалната реализация може да бъде особено успешна след 28-29 ти година, когато най-веорятно самоувереността ти сериозно ще се повиши. Отговорна си, на теб може да се разчита, когато поемеш ангажимент го изпълняваш. Научи се все пак и да почиваш и да не вземаш нещата прекалено навътре. Много си енергична и действена. Най-вероятно обичаш да спортуваш или поне да се движиш. Би било добре да се научиш на изкуството да бъдеш спокойна. Mедитирай, дишай, разхождай се сред природата, общувай с приятели. Всякакъв вид New Age занимания също са подходящи, но внимавай да не летиш прекалено много из облаците. Красотата във всичките и форми те привлича и успокоява. Мирогледа ти ще претърпява сериозна транформация и разширение през годините.

Линк към коментар
Share on other sites

Кардинални : Северен лунен възел, Марс, Сатурн, Плутон, Южен Лунен Възел.

Фиксирани : Венера, Хирон, Юпитер, Селена

Променливи : Слънце, Меркурий, Уран, Луна, Нептун, Лилит

Огън: Уран, Луна, Нептун, Лилит

Земя: Венера, Хирон, Селена, Лилит, Южен възел

Въздух: Марс, Сатурн, Плутон, Слънце, Меркурий

Вода: Юпитер, Фортуна, Северен възел

Ъглов дом: Марс, Сатурн, Нептун, Лилит, Южен възел, Северен възел

Следващ дом: Плутон, Юпитер, Венера

Падащ дом: Уран, Луна, Фортуна, Слънце, Меркурий, Селена, Хирон

Трон: Венера, Меркурий

Заточение: Марс

Екзалтация: Сатурн

Слънце в близнаци в 9-ти дом

Луна в Стрелец, в 4-ти

Ас дева., Меркурий на трон в близнаци в 9-тиЗдравейте! След кратко обсъждане с Иво, реших да напиша и аз нещо за Флори. Днес поне време имам.

И така, имаме работа с една безподобна бърборана. Предполагам, че рано се е научила да говори, и до ден днешен само се усъвършенства в това изкуство.

С този Марс в съвпад с Асцендента, може да се предположи, че тя не просто комуникира, това е начин на съществувание. В подкрепа на тази теза, идва Меркурий направо от Близнаци в 9-ти дом. Той е на трон и дава пъргав ум, бързоречие, ръкомахане съпроводено разговорите, и все пак ретроградността си казва думата. Може да изпада в състояния на несигурност, дали това което прави е добро, дали има резон и т.н. Може би и проблем с брат или сестра. Лека нервност, но това е просто защото много хора я гледат, ако сте виждали по улицата бързащ човек, но говорещ по телефона това е тя. Висшето образование, а и пътуванията в чужбина са едно по-едно стъпалата в стълбицата на успеха към който тя се стреми. Не е нужно да учи риторика, вродено й е. Обаче има лек дискомфорт с чувствата в дома, майката. Или майката липсва, или имат разногласия и различен поглед върху живота или живеят на различни места. Ето за това е хубаво да има регистрация, за да се пита, защото Астролога не е ясновидец.

Освен това с 6 ретроградни планети нищо не е така, както изглежда. Тя е от така наречените, ретроградни индивиди. Ако има показател за благополучие, то със сигурност ще е съпроводено с доста трудности. Ако има данни за голяма банкова сметка, за успешно боравене с пари, то ретроградността не носи очаквания резултат.

Богата душевност и според мен това е така наречената “мъдра душа”, живяла в разкош и слава, сега е момента този мечтател да открие нови хоризонти.

Сфера на изява, в публичното пространство, в областта на висшето образование/9-ти/, средното образование/3-ти/ журналистика, а може и да е като Елена Йончева, кореспондент в горещи точки от света. Желанието за изява, за изучаване на чужди езици, духовно развитие, безкраен оптимизъм /пак и 9-ти и 3-ти домове/ Тя е като участник в играта “Телефон”, при нея жицата никога няма да се скъса, може да прекъсне за малко да посъбере факти /АС дева/ и пак ще продължи.

Интелект, изява, комуникация. Това на кратко я охарактеризира, но Луната я тегли към пътувания, чужди езици, философия, спорт. Ако е в чужбина ще има голяма носталгия.

Предполагам, че е имало дисхармония в семейните взаимоотношения /Лилит/, родена бунтарка. А и дом за нея не е това което се влага в общоприетия смисъл, дом е там където душата живее, там където се развива интелекта. Ще събира и ще раздава знание на хората. Винаги търси своята истина, не се доверява сляпо

Първи дом е доста присъствен, и Марс и Сатурн- ретрограден и 2-ри дом Плутон- ретрограден. Марс ще даде енергийно представяне пред света, със замах. Сатурн ще покаже, че все пак всяко нещо има граници, ще прави промени, но всичко с мярка. Ако реши да сменя цвета на косата си, ще е постепенно, стъпка по стъпка. Има самоконтрол, което пък е добре, защото ако се заеме с обществена дейност, работа в държавна институция или политика, трябва да е за пример. Промените ще я тласкат към съвършенство, към симетрия, към красота. Всичко ще показва стил, красота и елегантност, финансови възможности /Венера на трон, Плутон във 2-ри/- добрия вид изисква сериозна инвестиция, но пък Плутон може би няма да разреши лесна печалба.

Промените /Плутон- везни / ще я подтикнат към търсене на съвършенство, не само във външния вид, но и в бизнеса. Силна отговорност към другите хора, но не постоянност във партньорските взаимоотношения. Да се постигне баланса както го изискват Везните, но чрез Плутон, Иво е прав за медитацията. Това ще успокои подсъзнанието. В него има заложена информация за това какъв е бил човек, каква опитност, какви постижения има, а разминаването в този етап е болезнено.

Има причина да се смята, че уникалния Уран, с инстинктивния стремеж към свобода, широта, неповторимост ще надделеят. Бунтарската природа се потвърждава, няма установени модели които да важат за Флори, няма очаквана реакция. Възможно е стремежа за чужди земи, за религия, за обучение да се осъществява всеки ден, възможно е и никога да не предприеме дълго пътуване, но мисълта и жаждата за знания ще я заведат на невероятни места, както Карл Май който никога не е виждал жив индианец. Не е нужно, да обиколиш света за да получиш знания и опитност, тя идва с книгите, с интернет.

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте,

Знаете ли къде може да се изтегли или закупи "Таблица на домовете на Кох" ?

Знаете ли защо се различават началните часове за асцендента в www.astro.com и таблиците, дадени в astrooffice.hit.bg?

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте :P

Диляна и Иво, много ви благодаря за обясненията по хороскопа ми, всичко е толкова вярно, че страшно се развълнувах докато го четях.

Относно медитацията - аз вече я практикувам от една година. Признавам си, че не медитирам всеки ден, но определено прибягвам до нея когато се чувствам вътрешно нестабилна и нервна. Напълно е вярно, че съм раздразнителна понякога именно, защото получавам толкова много внимание, че имам чувството че се задушавам. Сигурно е грешно да се оплаквам точно от това, защото осъзнавам, че има много хора по света, които биха желали на тях да им се обръща повече внимание, отколкото получават, но е истина , че аз имам нужда от въздух.

Не знам дали има смисъл да обсъждам всичко, което казахте за мен, просто защото всичко е вярно!

Ако имате някакви въпроси ги задавайте спокоино - както вече сами знаете, аз съм голяма бъбривка и всичко си казвам :thumbsup2:

Линк към коментар
Share on other sites

Здравей Флори,

Сигурна ли си за часа и минутата на раждане?

В случай, че са верни, картинката по-долу представлява рожденната ти карта.

Флори

06.06.1982, 13:45

Варна (43N12, 27Е54), България

Домова система - Плацидус

horos_flori.jpg

Основни данни от рожденната карта:

АСЦ - 25,05 Дева

ИЦели - 24,11 Стрелец

Десц - 25,05 Риби

МЦели - 24,11 Близнаци

Слънце - 15,24 Близнаци - 9 дом

Луна - 13,01 Стрелец - 3 дом

Меркурий (Р) - 8,31 Близнаци - 9 дом

Венера - 7,38 Телец - 8 дом

Марс - 4,07 Везни - 1 дом

Юпитер (Р) - 1,06 Скорпион - 2 дом

Сатурн (Р) - 15,38 Везни - 1 дом

Уран (Р) - 2,04 Стрелец - 3 дом

Нептун (Р) - 25,57 Стрелец - 4 дом

Плутон (Р) - 24,19 Везни - 2 дом

Сев възел - 14,54 Рак - 10 дом

използвана програма за изчисление и за картинката: World of Wisdom

Здравейте.Казвам се Мариета Христова Цветкова.Родена съм в гр. София на 19.07.1978 г. в 11.50.Ще ми е интересно да ме разнищите.

Линк към коментар
Share on other sites

Guest Guest_космос

Здравейте! Много е хубав сайта!Бихте ли ме посаветвали за най-подходящия ден и час за раждане чрез секцио на момиче с име Александра между 18 и 21 май? Как влияе на детето това, че ние променяме заложения му час и дата на раждане?

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте! Много е хубав сайта!Бихте ли ме посаветвали за най-подходящия ден и час за раждане чрез секцио на момиче с име Александра между 18 и 21 май? Как влияе на детето това, че ние променяме заложения му час и дата на раждане?

Здравей :)

Невъзможно е да ти отговорим, просто защото не бива. Раждането е изключителен момент за душата и не можем, а и не бива да влияем на това събитие. Душата сама избира кога и как ще се появи на белия свят. Този миг е точно и прецизно подбран. Дори да изглежда така, сякаш лекарите имат пръст в това, в действителност не е така и всичко е планувано, но не от тях. Те само изпълняват космичния план. Душата се появява тогава, когато планетие са подредени по възможно най-идеалният начин, съобразно нейните кармични и еволюционни задачи и опитности. Затова търпение и посрещнете чудото на появата на нов живот с любов, останалото е от Бога :)

Меркурий има много тълкувания, част от които са посочени в темата "Основни понятия в рождената карта". Ако те интересува нещо по-специално, моля да уточниш, за да се конкретизираме :rolleyes:

Линк към коментар
Share on other sites

H E L P

може ли някои да ми направи кармичен хороскоп и да ми обясни кога тези тъпи транзити ще се разкарат от моя небосклон.

Един план за 24 4аса не мога да направя.

Всяко нещо което захвана се проваля с гръм и трасък.

Ако едно се оправи - 3 се срутват.

За сродна душа, мъж, човека до мен и ли каквото ще да е там - да не коментирам. Имам невероятната способност да събирам около себе си най- големите ........... идиоти (меко казано).

Е ДО КОГА?!

Благодаря предварително

но наистина имам нужда от някои които да ми обясни какво става?!

Линк към коментар
Share on other sites

Гост
Тази тема е затворена за писане.

×
×
  • Добави...