Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Хороскоп. Въпроси от начинаeщи


Recommended Posts

Знам че не е уместно да задавам такива въпроси ,но виждам не съм единствената.Трябва ми съвет спешен и за това се обръщам към вас.Става въпрос за клатушкането между работа свързана с бижутерство и такава с реклама.Родена съм на 9-ти фев.1985год. Казвам се Виктория.

Ще съм ви неимуверно много благодарна ако ми помогнете !!! :hypocrite:

Линк към коментар
Share on other sites

  • Отговори 682
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Определено избери нещо свързано с изкуство, творчество, работа с формата. В тази връзка, бижутерството определено е добър избор. В рекламата, ако се занимаваш с дизайн - пак работа свързана с изкуство, също е добре. Ако ще е нещо друго - акаунт мениджър, работа с клиенти, рекламен агент, бих препоръчал бижутерство.

Линк към коментар
Share on other sites

Всички сте толкова мили и помагате на хората в трудни моменти.Благодаря ви.И аз съм в труден момент.Напоследък не ми върви в любовта.Отчаяна съм.Нямам мечти.Нямам цели.Объркана съм.Чувствам се различна.Тъмната страна от мен се проявява по-често.Може ли някой да ме насочи.Родена съм на 26 ноември 1985г. в град Гълъбово в 00:35 мин.Благодаря ви.

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте,

тъй като съм изправена пред важен избор в живота си, а решението по кой път да поема не ми изплува и търся всякакви знаци как да постъпя. Бихте ли ми казали, ако астролог ми направи цялостен хороскоп възможно ли е това да ми даде някакви насоки?

Благодаря

Линк към коментар
Share on other sites

Да, но дори не е нужен много подробен цялостен хороскоп. По-добре е да му кажете коя област на живота касае този важен избор, също ориентировъчен период от време, за когато е планиран този избор (ако има такъв).

Имайте предвид, че един хороскоп, изготвен задочно (т.е. изпращате на някой астролог данните си - дата, час и място на раждане) крие рискове да не е много точен. Това ще е хороскоп не специално за Вас, а за потенциалните възможности, заложени в тези данни. Всеки сериозен астролог според мен е добре да разговаря лично с човека, поискал да му се изготви хороскоп, да сравни неговите външни белези, досегашни обстоятелства в живота и т.н. за да може да даде правилен специфичен съвет, касаещ точно този човек. Това е така, защото всеки човек под давлението на едни или други фактори като семейство, среда, наследственост и мн. други развива по-силно някои сфери от живота си, а други по-слабо; активира по-силно някои планети, а други по-слабо и т.н.

Линк към коментар
Share on other sites

Идеята ми беше да се срещна лично с някой и така да ми направи хороскоп.

Днес една приятелка ми каза, че са и направили за 90 лв!

Отказвам се ;)

Линк към коментар
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Добър ден , някой може ли да ми разтълкува това:

Асц 22*31 Дева

МС 21*11 Близнаци

Слънце 19*17 Лъв, 11 дом

Луна 0*44 Телец, 8 дом

Меркурий 16*39 Дева, 12 дом

Северен лунен възел 7*14 Водолей, 5 дом

Планети "на фокус" - Меркурий, Юпитер, Сатурн

Най-точни аспекти в хороскопа - Слънце-Марс, Венера-Юпитер

Обърни внимание и на опозицията Марс-Плутон в основата на конфигурация "хвърчило",

Слънцето също е силно поставено и е фокус на т-квадрат с тях.

Мерси предварително!

Линк към коментар
Share on other sites

Благодаря за отговора. Доста търсих из интернет, но за 2008 г. информацията е оскъдна. На 07.07.07 имаше бум от сватби по целия свят. Оказа се обаче, че от астрологична гледна точка тази дата е крайно неподходяща. Подходящи години за брак според моите източници са години с вибрации 1, 3, 6, а всеобща заблуда беше, че 07.07.07 е с вибрация 3, но изпускат една малка двойка. Отделно събота е неподходящ ден.

Една приятелка прави планове за брак и се заговорихме за датата 08.08.08. Обещах й да проверя.

Вибрацията на 2008 година е 1 , което автоматично я прави подходяща за брак. 08.08. 08 е с вибрация 8 и е петък - най-подходящия ден за встъпване в брак. Меркурий не е ретрограден по това време. Луната е в знака на Скорпиона, което не знам дали е добре. Луната пък е нарастваща по това време. Лошото е че съм много бегло запозната с тази материя. Тук има много фактори, които оказват влияние. :hmmmmm:

Линк към коментар
Share on other sites

Луната в Скорпион е в падение и не е най-лесната позиция. За да се отчетат всички фактори ,трябва да се видят картите на младоженците, другото са общи положения, като директен Меркурий, добре положение по знак и аспектация на Венера и Луна, ден от седмица, нумерология, растяща/ намаляваща, които разбира се, също се взимат под внимание.

Линк към коментар
Share on other sites

Моля Ви се помогнете ми да разчета хороскопа си! 10.02.1978г. 4:20часа гр.София. Ще съм много благодарна на всеки ,който ми окаже помощ,защото се оплетах в планети, аспекти,възли и т.н.

Линк към коментар
Share on other sites

Да се разчете хороскопа са необходими знания, опит и предварителна подготовка. Като цяло се извършва при астролог, чрез лична консултация. Думата лична също е важна. Разбира се, тук, някои от приятелите може да ти кажат различни неща и това да ти помогне, но като цяло това не съвпада с едно истинско "разчитане".

Успех!

Линк към коментар
Share on other sites

Аз бях сигурна,че ще получа подобен отговор. Аз найстина вярвам в астрологията и имам някакви общи познания обаче нямам много време за четене и изучаване,защото работя като ...За нищо на света не бих отишла при хора ,който взимат пари за това, защото мисля ,че умението да разчиташ дадена съдба се дава СВИШЕ и се прави просто на добра воля!!! Живота ми е на път да се промени към по-добро и искам да знам каква крачка аз да направя за да помогна на себе си и на всички около мен.

Линк към коментар
Share on other sites

Онези, които разчитат нечия съдба "свише" може да са ясновидци, пророци, гадатели - няма значение как ги наричаме, но най-вероятно не и астролози. Астрологията и астропсихологията, изкуството на консултацията ,са сфери, които се усвояват с много учене, знания и практика, практика...Разбира се, трябва талант, предразположеност, но то за кое не трябва - почти за всяка професия. Ако някой не е изучавал дълго време, няма години практика и поне стотици хороскопи, не е опитен астролог. А затова трябва време, и през това време астролога трябва да живее, да си плаща сметките и т.н.

Ако отиваме при хора, които ей така, изведнъж са станали астролози, психолози и т.н...аз лично бих бил предпазлив. Има хора с духовни дарби, разбира се, но повечето са шарлатани, търсещи лесни пари или някаква слава.

Тук нещата се преплитат с темата дали трябва да се взимат пари, затова спирам дотук, но мисля че като цяло има малко каша в дефиницията какво е това астролог. Ако до преди десетилетия това беше предимно предсказателна наука, то сега е преплетена много тясно с психологията и консултацията, с човекознанието. Но това е наука, наистина окултна, но все пак наука - а не само откровения и мистика.

Линк към коментар
Share on other sites

Виждам, че си голям капацитет,но въпреки всичко моето мнение не се променя! Аз изучавам астрология от 3-4 години и до никъде не съм стигнала. Знам,че струва пари ,знам,че е точна наука знам,че трябва да си малко психолог ,но мойте уважения ако нямаш вътрешен глас и нещо, което да те ръководи отгоре нищо не става.Занимавам се с математика (не съвсем,но така ще го обобщя) и нямам проблем с стоежа на рожденната карта (затова и мисля,че астрологията е точна наука),но от там нататък всичко е забулено в мъгла.Ако найстина не се нуждаех в момента , никога нямаше да оповестя данните си в някакво публично пространство. А ти по-добре кажи,че не можеш да ми помогнеш... не ми говори каква наука е и колко струват разходите по нея.

П.П. Съжелявам ако съм била по-рязка, но винаги казвам това, което мисля. Асцендента ми е в Стрелец и заедно с Водолея се получава една комбинация, която аз самата трудно издържам!!! :3d_013:

Линк към коментар
Share on other sites

Ако наистина се нуждаеш в момента, може би няма да се държиш така. Когато човек моли за помощ, определено е опознал смирението. А как стои въпросът с лекарите според теб? Имат ли например и те нужда от нещо, което да ги ръководи отгоре, за да са добри лекари?

Линк към коментар
Share on other sites

Гост
Тази тема е затворена за писане.

×
×
  • Добави...