Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Хороскоп. Въпроси от начинаeщи


Recommended Posts

Ако наистина се нуждаеш в момента, може би няма да се държиш така. Когато човек моли за помощ, определено е опознал смирението. А как стои въпросът с лекарите според теб? Имат ли например и те нужда от нещо, което да ги ръководи отгоре, за да са добри лекари?

Добрият лекува с душата си, самото му присъствие лекува .Всичко е свързано.Много често им помага интуицият

Редактирано от mihailo
Линк към коментар
Share on other sites

  • Отговори 682
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

здрасти след дълго ровичкане и разпитване съвсем се обърках и ще съм ви много благодарна ако ми кажете нещо повече за хороскоп със следните дани слънце в козирог луна в скорпион и асцендент в близнаци ако вобще са верни иначе съм родена на 17.01.1982 в пирдоп в 15.15 предварително ви благодаря дано ми отговорите защото иначе съвсем ще се оплета в собдтвеното си невежество

ще ми кажете ли нещо повече за личния ми живот и отношението на противоположния пол към много моля родена съм на 17.01.1982 в пирдоп в 15.15 и нещо повече вобще за хороскопа ми ако може разбирасе предварително мерси

здравеите разбрах че за да ми отговорите трябва да задам точен въпрос е добре въпросът ми е такъв на какво в хороскопа ми се дължи голямата каша във личния ми живот винаги тъкмо когато си помисля че всичко е нарес всичко се обърква и то заради мен вечно съм недоволна или искам нещо друго все такива едни объркани неща или пък просто партниорите ми ми омръзват бързо моля ви за помощ защото не мога да си обесня на какво в характера ми се дължат тези неща много ще съм ви благодарна ако ми отговорите наистина е важно за мен за да мога все пак да подредя нещата в живота си и да спра да се лутам насам натам така несигорно защото ужкем съм силен характер но опрат ли нещата до личния ми живот става страшна каша и няма оправяне поне през последните 12 съзнателни годи е така де лутам се ту насам ту натам вече и аз незнам къде съм това не е отговор а продължение на предишния ми въпрос съжелявам ако са малко хаотични изказванията ми просто малко трудно се оправям със писането във фороми

Редактирано от elodiq
Линк към коментар
Share on other sites

Ами въпросът е прекалено общ. По принцип е хубаво да се взема пред вид цялата карта. Поне да се знаеше ретроградна ли е или не, наранена ли е или не ....

По принцип на Венера й е добре в Телец; може да се тълкува като предпоставка на човека за творчество, свързано с красиви форми - например скулптор, архитект, дизайнер, дори озеленител ..., а в отрицателен аспект може да има силна пристрастеност към красиви форми. В любовта може да има малко собственическо отношение към партньора, но затова пък е стабилна и надеждна (и пак зависи от аспектите).

Освен това знака, в който се намира Венера по принцип показва какво му харесва на човека, от какво ще му стане приятно и уютно - в случая вкусна и красиво сервирана храна, красиви и удобни дрехи, красиви и удобни мебели и т.н. всичко що се отнася до чувствената страна на нещата, но пак това може да е съвсем туширано или дори коренно различно в зависимост от това в кой дом, с какви аспекти, къде и какви са другите планети и т.н.

Линк към коментар
Share on other sites

  • 5 weeks later...

стана ми интересно може ли и аз да задам въпрос намирам с в гр-Твърдица часа е 16,55 искам да попитам връзката ми в момента която не е много стабилна ще се промени ли към подобра или не

Линк към коментар
Share on other sites

  • 1 month later...

здравейте,може ли някой да ми помогне в тълкуването на рождената ми карта?

Аз се интересувам от астрология,обикалям из сайтовете,даже имам книга по въпроса,но ми се струва доста сложно да разгадая и интерпретирам сама видяното по наталната ми карта.

Родена съм в Бургас на 29.08.1984-11.30часа на обяд

Ще се радвам,ако някой реши да пише!

Линк към коментар
Share on other sites

Привет Амбра, пълно тълкуване на радикса изисква дни наред сериозна работа...

Това,което аз първо забелязвам е доста точния съвпад(градус и нещо) на слънце и меркурий в десети дом.

Точно там транзитира сатурн в момента, може би той те подтиква и към задълбаване в астрологията.А освен това сатурн е в съвпад с опашката на дракона.

Можем да започнем с дискусия на този двоен на квадрат транзит,особено ако се включат и други, преживели подобни вибрации.

Сатурн изминава един знак за около 2 години и половина(скоростта не е постоянна). Още от Юни миналата година е минал през Мц и е навлязал в твоя десети дом. Очаквам да си имала доста промени в работата, може би си започнала нещо ново и също си се отказала от някои идеи.Може би си започнала(ще започнеш) няколко неща едновременно.Сатурн прави щателна "инспекция" и отстранява всичко, което не е достатъчно стойностно за теб и което е извън предначертания ти път. Подтиква те към дейности, в които ще имаш много траен успех. Настоящия транзит може, според мен, да доведе до издигане в длъжност.Ако това стане,значи е напълно заслужено и имаш нужните качества.Такъв си е сатурн. За теб и без друго е най-добре да си шеф(съвпад на слънце и меркурий в десети дом лъв), особено ако се занимаваш с интелектуална дейност.Има и доста други значения 10 дом,освен кариера. Може да даде важни събития свързани с баща ти, а аз допускам и с някой много важен и с голям авторитет за теб мъж. Развития и на двата фронта-кариера и любов/брак са напълно възможни прз тези 2-3 години след 06.07, току що забелязах, че ти предстои завръщане на венера тия дни.Любов и сбъдване на някоя мечта?А южният лунен възел вероятно ще иска да те насочи към идеи и дейности от твоето минало.Май трябва да се довършат и доизчистят някои уж "отминали и стари"неща.Това е на пръв поглед от мен.Ще опитам да прикача картата ти.

astro_w2gw_08_ambra_hp.34615.32059.gif

Линк към коментар
Share on other sites

здравей,Атлантида!Благодаря ти за проявения интерес и тълкуването!Убеждавам се за пореден път,колко точна наука е астрологията!В момента завършвам висшето си образование(всъщност вече завърших и чакам да си взема скоро дипломата)и тепърва ще търся работа,моден дизайнер съм и смятам,така го и чуствам,че един ден ще бъда добър профисионалист(доколкото разбирам от астрология-планетите добре се са се наредили в тази насока).Това за брака ме заинтригува-можеш ли да ми кажеш нещо повече-какво ще рече след 06.07(след юни 2007?)навлизам в такъв период?

Ако не е много нахално :rolleyes: ,виждаш ли нещо за кариера в чужбина.

Благодаря предварително!

Поздрави

Линк към коментар
Share on other sites

Следващите дни венера може да ти донесе любов и пари.На пръв поглед особени индикации за пътуване в чужбина и брак не виждам,но подобен анализ изисква твърде много време и съпоставяне на различни техники...Так че пасувам :whistling: Ако има желание някой друг, нека се включи.

От юни 2007 сатурн активира 10-тия ти дом и всичко свързано с кариерата,което вече ти казах.Около две години и половина кариерата е приоритет.Също има предпоставки за сериозна връзка с по-възрастен или шеф.

Успех. :sorcerer:

Линк към коментар
Share on other sites

Превет и от мен!От няколко дни разглеждам картата на Амбра и трябва да призная,че тя се оказа наистина многоинтересна/поне за мен/.Съгласна съм с Атлантида относно завръщането на Венера,още повече,че в началото на 2008 Юпитер прави съвпад с нейния Юпитер.Колкото до кариерата зад граница засега не виждам подобни индикации.Сатун определено я прави много активна в тази област.Иоще нещо-той се намира в първи дом на картата й.Вероятно има някакъв мъж-преуспял,строг,който оказва влияние върху личността й.Тъй като споед мен тя е доста артистична,май правилно сее насочила към дизайнерството,но аз я виждам като човек,който може да успее почти във всичко.Засега обаче,Амбра, наистина трябва да обърнеш внимание на личния си живот.Не изпускай момента! :3d_137::3d_049:

О-хоо!Дще нещо страхотно при Амбра-ТРИ планити на трон!Слънцето в 10 дом наистина е в съвпад с Меркурий,но прави и тригон с Юпитер във втори.От друга страна господарят на седми дом-Венера тези дни-около 5-6 прави точен съвпад с наталната Венера!Успех! :thumbsup:

Линк към коментар
Share on other sites

Ох,момичета малко ме плашите с този възрастен мъж,за каква възраст става въпрос ,горе -долу,до 30 год. или по-стар,ако разбира се може да се определи,съвсем скоро ще трябва да си търся работа,възможно ли е да се преместя в друг град-нещо по този въпрос може ли да ми кажете.Благодаря ви! :3d_041:

Линк към коментар
Share on other sites

Става дума за това,че в момента Сатурн "инспектира",както казва Атлантида, твоя 10-ти дом.Нещо повече-виждам,че днес прави точен съвпад със Слънцето ти и с твоя Меркурий,които също са в 10 дом в съвпад.Освен това прави и квадрат /за Сатурн говоря/ с Марс във втори дом.От друга страна транзитиращият Марс сключва тригон с наталния ти Сатурн.Вероятно в момента си доста концентрирана и хвърляш немалко труд,но срещаш и професионални затруднения,финансови загуби,емоционални ограничения,някакво недоволство или песимизъм.Не се тревожи-след 10.11.07 нещата ще се поуспокоят.Колкото до мъжа-10-ти дом символизира не само кариерата ,професията,бизнеса,но също и егото,амбицията,работодателя/за него мисля че говори Атлантида/,а също и единия от родителите/обикновено бащата/.Защо не помислиш върху тази възможност?Нещата при теб в близко бъдеще съвсем не са лоши.Почти съм готова с това,което ти обещах и ще ти го изпратя в завършен вид до края на идващата седмица,но чрез ЛС-не смятам,че е етично да го разискваме във форума.И накря пак ще се повторя-обърни внимание на личния си живот-там се задават доста добри неща-най малко запознанство,което има шанс да прерасне в сериозна връзка,а в случай,че тя е вече налице- може би нещо по-дълбоко.Каквото и да е то, не изпускай момента и УСПЕХ! :3d_046:

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте,

И аз, подобно на Ambrra съм начинаеща в астрологията. Все още ми е невъзможно сама да разтълкувам добре наталната си карта, макар че бих искала! Ако има желаещ, ще ми бъде много интересно да прочета тълкуването му. Ето данните ми:

Родена съм в гр. Лом, на 18.07.1976 в 20.59 часа.

Ще съм много благодарна, ако някой прояви интерес.

Линк към коментар
Share on other sites

Имаш интересен 6 дом.Един стелиум имаш там между Слънцето,Меркурий,Венера и Сатурн.Интересен ти е и 1 дом с интерсептираните риби и съответно 7 с интирсептирана дева.Интересни са и квадратурите на планетите в стелиума към Луната във 2 дом и Уран в 8.На пръв поглед май си доста прибързана и като че ли друг дърпа конците на живота ти.засега толкова от мен,когато имам малко време,ще погледна по-обстойно нещата. :feel happy:

Линк към коментар
Share on other sites

Много се извинявам,Mr.Billy,обърках ти пола май.Съжалявам,не беше нарочно. :P

Ми аз не забелязах, но за да не стават грешки - полът е женски. :D

Няма нищо - важното е да е весело. :3d_146:

Редактирано от Mr.Billy
Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Здравейте мили хора,

Имам интереси в областта на астрологията,но никога не съм задълбавала достатъчно,за да мога да си вадя изводи.

Имам проблем с професионалната ориентация и не знам,дали ще тръгна по правилния път.Вътрешното ми чуство е,че мога да бъда добра в продажби и маркетинг,но пустата неувереност ме побърква.

Може ли хороскопа да покаже подходящата професия?

Уж моята зодия е добра за Банкер,но аз умирам от скука в тази роля.

Родена съм на 07.05.1981 г в 7.30-8 без 20

Помогнете ми,ако можете,защото съм в ужасно житейско задръстване :rolleyes:

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте мили хора,

Имам интереси в областта на астрологията,но никога не съм задълбавала достатъчно,за да мога да си вадя изводи.

Имам проблем с професионалната ориентация и не знам,дали ще тръгна по правилния път.Вътрешното ми чуство е,че мога да бъда добра в продажби и маркетинг,но пустата неувереност ме побърква.

Може ли хороскопа да покаже подходящата професия?

Уж моята зодия е добра за Банкер,но аз умирам от скука в тази роля.

Родена съм на 07.05.1981 г в 7.30-8 без 20

Не си написала място на раждане. Медиум цели може да покаже професионална реализация и изобщо място в обществото. При теб е Водолей, предпоставка за повече изследователска дейност и новаторство, отколкото професии на статуквото като банкерство. Асцедентът Близнаци пак е въздушен знак и се връзва с „продажби и маркетинг“. Пренаселеният с лични планети Телец може да показва, че тези планети изискват осезаеми и практични резултати и не се задоволяват с например далечни идеали. В 12-ти дом може да показва, че предното изречение е за интровертен процес, който може и да не се забелязва от другите. Съвпадът на Марс със Слънце дава постоянна нужда от действие, активност. Виждал съм го как действа в няколко човека. Общо казано би трябвало да се чувстваш добре, ако професията е близнашка, но по същество иска умения на Телец.

Всичко това го написах просто като опит за тълкуване и за обратна връзка доколко добре се справям. Аз просто съм чел малко книги и съм си гледал собствения хороскоп.

Линк към коментар
Share on other sites

Много благодаря,

Явно в картата ми сте видяли,що за странна птица съм :rolleyes::rolleyes::rolleyes: .

Телец и Близнаци е малко"противоречива" комбинация,но пък интересна.

Родена съм в Котел-малък град,близо до Сливен.

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте асролози! Май напоследък много хора взеха астрологията насериозно и се интересуват все повече...Това е добре мисля...Астрологията е моя страст от малка-от 13 годишна(не че сега съм мн голяма).Но не съм напреднала много,защото твърде много време отделях на изчисленията....от скоро осъзнах че трябва да се заема повече с тълкуване.Но последните 2 години имам по-важна задачка-помагам на детето да доопознае света ни.Въпреки ,че скоро след като се роди и направих нали съм си новак не успявам да добия достатъчно информация.Ако някои вещ тук може да погледне катрата и и да ми каже какво му прави най-силно впечатление ще съм му мн.благодарна.

ето и данните на детето-Ани:03.12.2005 пазарджик 21.03 часа,и не знам..има ли значение че е секцио

а ако трябват ето и нашите данни:

майка:02.08.1984 Нови Пазар(43:21 27:12) 01.56 часа

баща:06.04.1980 Пазарджик(42:30 24:11)05.10 часа

Линк към коментар
Share on other sites

Гост
Тази тема е затворена за писане.

×
×
  • Добави...