Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Хороскоп. Въпроси от начинаeщи


Recommended Posts

  • Отговори 682
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

и понеже си бясна ,не си си оставила място на раждане..........или поне най-близкия град до твоето месторождение...-в момента си в първа лична нумеролог.година-да се надяваме, че неприятностите и неуспехите ще отшумят до 21 ноември.-след рожд дата навлизаш във втора-период на стабилизация-но и повишаване на мнителността-година на сътрудничество.До 21 ноември се опитай на всяка цена да завършиш замисленото-не изпускай шанса-просто е много важно-опитай се да се успокоиш!!!!И не бъди толкова бясна!!!!Не мога да те погледна астрологично защото нямам градът......след 21 .11 внимавай много да не кажеш нещо крайно нетактично-защото ще тежи в продължение на един цикъл от 9 год.Обаче аз съм сигурна ,че всичко ще се оправи -ти си навлязла преди две години във втория цикъл от живота,който носи вибрацийката 1-и какво по-хубаво от това ми кажи?-някакво ново начало,пълна промяна!!!-важи до твоята 42 годишнина-голям период от време,в който е възможно да има преустройство в личен план.-ами това е от мен-не твърдя че съм специалистка,но обичам да помагам на хората...

Линк към коментар
Share on other sites

Guest Guest_Йоли

ДЕСИ ... БЛАГОДАРЯ :)))

РОДЕНА СЪМ В СОФИЯ :)

Направо нямам думи.

От скоро започнах да чета такава литература и се обърках в сметки но с 2 думи - нищо не разбрах :)))

Много ще се радвам ако знаеш нещо повече за транзитите. Миналата година ми казаха че картата ми била "бъкана" от тях. :)

И пак

10x :)

Линк към коментар
Share on other sites

сега-относно транзитите-мисля,че питаш за аспектите на натални планети към транзитни такива-значи трябва да ми напишеш за какъв период от време искаш да погледна и ще видя какво мога да направя-и какво по точно те интересува?-сега нямам време,защото утре съм на работа 1 смяна! чао!

Линк към коментар
Share on other sites

Бихте ли могли да изготвите и моят хороскоп? Родена съм на 26.04.1967 година в интервала между 01 часа до 02.30 часа след полунощ в град Омуртаг. Изпратете ме отговора на email eek_vas@bitex.bg

Линк към коментар
Share on other sites

Тъй като не успях да се регистрирам поради независещи от мен причини свързани с удобряването на акаунта ми и др. Ще си задам въпроса като Гост :feel happy:

Сребирна 10.10.1979, 15:15ч, София,

С нетърпение очаквам отговара Ви :whistling::)

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте :)

Вчера си написах данните като гост, но днес мога да го направя с акунта си :rolleyes: !!!

Сребрина, 10.10.1979, 15:15 ч., град София

Успех :thumbsup2: !!! Наистина очаквам да видя хороскопа си според Вас :angel:

Линк към коментар
Share on other sites

Аз от скоро се занимавам с астрология и доста неща все още не са ми ясни. Въпросът ми е свързан с планетите (или точките, не зная как точно се наричат) Прозерпина & Лилит. Та въпросът ми е, какво е тяхното значение и по-точно каква е ролята им в хороскопа ми.

Те са в съвпад с Плутон в І дом. :unsure:

Прозерпина - 29"10' Везни (секстил Слънце)

Лилит - 28"25' Везни (секстил Слънце)

Плутон - 23"50' Везни (съвпад с ASC)(секстил Слънце)

Предварително благодаря на всички, които ми отговорят. :feel happy:

Поздрави.

Дино

Линк към коментар
Share on other sites

Можете ли до ми помогнете :rolleyes:

Обещах да направя хороскоп на един приятел, но мисля, че няма да се справя, ще бъда пристрастна и не съм сигурна дали ще го преценя правилно :(

Ако иска някои да ми помогне :feel happy:, ще съм много благодарна... :D

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте,

Аз съм още начинаеща :1eye: в астрологичната наука и имам два въпроса.

Как се тълкува: натална Луна /в Лъв в 10 дом/ съвпад с натална Венера /в Дева в 10 дом/ 0`31`?

А също и Уран опозиция с Хирон - 5`45`?

Много ви благодаря предварително! Много ще ми помогнете! :thumbsup2:

Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Здравейте,

много ще се радвам да се поупражнявате и върху моя хороскоп, ако на някой от знаещите му остане време при всичките тези заявки ;)

Ето ги и данните ми: Десислава - 27/10/1973 - Варна - между 21.50 и 22.05

Благодаря

Линк към коментар
Share on other sites

една провокациа за хороскоп : Валерия род. 14.03.1986 г. гр. София 04.50 ч. сутрин , Валентин род. 14.03.1986 г. гр. София 04.30 ч. - София

Благодаря.

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте :D

Бих искал да помоля да направите хороскоп на мен и на приятелката ми (желанието й е потвърдено)

Аз се казвам Александър, роден съм в София в 12:05 на 21.03.1978г.

Приятелката ми се казва Здравка, родена е в град Елхово в 04:00 на 24.06.1979г.

(за минутите не е сигурна)

благодаря :thumbsup2:

Линк към коментар
Share on other sites

Нямаме практическа възможмност да направим хороскопуи на всички желаещи. Още не сме приключили с Паулина и Флори, а данните продължават да валят. Приятели, имайте милост. :) Хороскопите, които правим тук, са с учебна цел. Имат за цел да ви провокират сами да се заинтересувате от астрология, езотерика, съзнателен живот.... сами да си помагате.  Успех!

Здравейте приятели :)

Искам да се обърна към вас в дпълнение към апела на Иво :)

Разбирам прекрасно желанието ви за хороскоп, но нека кажа следното:

Да се направи един хороскоп е необходимо време, желание и от двете страни и не на последно място една много неуловима съставка, която остава скрита и това е потребността ви от него. Един, нека го наречем занимаващ се с астрология, защото повечето тук сме просто любители, с малки изключения, обикновено има интуитивно усещане кога личността насреща наистина има нужда от това. Едно такова странно усещане, неуловимо...

От всички оставени данни в тази тема имах подобно чуство само за 2 и в двата случая за съжаление не мога да пмогна с нищо :(

И така ви моля най-искрено преди да оставите своите данни тук, замислете се добре какво искате всъщност, дали нещо много ви вълнува, предстои ви важно решение, дилема. Ако наистина е така, не просто кофти ден каквито всички имаме <_< , моля споделете поне насоката, която ви интересува, за да не ровим насляпо из море от информация. И още веднъж - поне се регистрирайте! Това показва най-малко отношение към форума и участниците в него.

От друга страна ако любопитсвото е по-силно, има решение. :thumbsup: Вижте темичките тук, има линкове към астро програми, дръпнете си някоя, съвсем не са много големи и сложни:) , "поразгледайте се", прочетете някоя и друга статия, питайте в темата за начинаещи...Всички така сме започнали в началото :) . И ето как сами може да си бъдете полезни. Защото целта на този форум е да предизвика интерес у вас. Ние не сме астролози, не можем да го правим с всеки, но вярвам може да си бъдем полезни. Приемете го като един вид тест за себе си - доколко наистина желанието ви е сериозно, готови ли сте и вие да положите някакво усилие в тази насока?

Поздрави,

Надежда :yinyang:

Линк към коментар
Share on other sites

В отговор на Надежда!

Здравейте отново. В момента съм в преломен етап от живота си и да! вашите прогнози. съвети или просто насоките, които ще ми дадете на база хороскопа ми ще са ми от голяма полза. Опитвам се и сама да си тълкувам наталната карта, но съм много неопитна.

И един специален въпрос - къде мога да прочета за Лилит (on-line, ако има информация). Какви перспективи задава Лилит в съвпад с Луна в първи дом във везни?

Дано да получа отговори :v:

Линк към коментар
Share on other sites

:huh:

Нямаме практическа възможмност да направим хороскопуи на всички желаещи. Още не сме приключили с Паулина и Флори, а данните продължават да валят. Приятели, имайте милост.  Хороскопите, които правим тук, са с учебна цел. Имат за цел да ви провокират сами да се заинтересувате от астрология, езотерика, съзнателен живот.... сами да си помагате.  Успех!

съжалявам - не съм разгледал цялата тема

<_<

Линк към коментар
Share on other sites

В отговор на Надежда!

Здравейте отново. В момента съм в преломен етап от живота си и да! вашите прогнози. съвети или просто насоките, които ще ми дадете на база хороскопа ми ще са ми от голяма полза. Опитвам се и сама да си тълкувам наталната карта, но съм много неопитна.

И един специален въпрос - къде мога да прочета за Лилит (on-line, ако има информация). Какви перспективи задава Лилит в съвпад с Луна в първи дом във везни? 

Дано да получа отговори  :v:

Здравей,

Аз зададох въпрос за Лилит преди месец, мо май остана без отговор. При мен също е в първи дом Везни но в съвпад с Процерпин и Плутон... Какво ли значи... Предполагам, че докато сам не си намерия отговорите никои няма да ми каже <_<

Поздрави на всички просветени в астрологията :thumbsup:

Линк към коментар
Share on other sites

Ето какво намерих за черната луна, при Aлена: малко окултно звучи, но е единственото определение за Лилит в кармичен аспект, което срещнах :huh: :

Огромно значение имат деветгодишните цикли на Лилит - лакмусът на лошата карма. На всеки 9 години (по-точно на 8 г. 10 м.) Лилит напомня за сякаш забравените ни житейски провали под формата на загуби, болести или разплата в междуличностните ни отношения. Този е моментът, в който плащаме както за грешки в изминалите години, така и в миналите ни прераждания. За всеки от нас ще е много полезно да си спомни какво му се е случило на 27, 36, 45, на 54, 63, 72... години, или както забелязвате, това са годините, които се делят на 9.

Мисля, че влиянието на Лилит както и лунните възли са по—скоро кармично обвързани с характера и житейския път на човека, отколкото чисто астрологичното влияние на останалите планетите.

Линк към коментар
Share on other sites

И един специален въпрос - къде мога да прочета за Лилит (on-line, ако има информация). Какви перспективи задава Лилит в съвпад с Луна в първи дом във везни? 

Дано да получа отговори  :v:

Здравей, Деси :)

Малка справка, ако позволиш!

Искам да те питам дали този съвпад на Лилит с Луната в първи дом и Везни е в твоята карта?

:yinyang:

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте, много ми харесва сайта, следя го с интерес и редовно проверявам дали няма нови теми или мнения. Бихте ли могли да ми изготвите хороскоп, казвам се Кристина, родена съм във Варна на 20.12.1978 в 18:45.Какво повече мога да кажа, точно в този момент от живота ми , който продължава може би от 2 г. се чуствам ужасно- болести, разочарования и самота;благодаря ви предварително

Линк към коментар
Share on other sites

:D Здравейте!

За първи път влизам в този форум, и признавам си се изкуших от това, че по опитните дават съвети на начинаещи като мен. :D

Аз се интересувам от астрология и номерология от 6-7 години, откакто прочетох няколко пъти :) книгите на Линда Гудман, но поради липса на време, и финансови възможности не съм задълбавала повече в познанията, било с книги и курсове.

Доста ме привлича практическата астрология - да наблюдавам как реагира този или онзи "индивид" ;) и да си правя изводи, привлича ме синастрията...

Та да мина на въпроса - коментираха веднъж в един форум какво е влиянието на една "конфигурация" на планети, която я има при мен - Слънце в Козирог, Сатурн в Лъв. И изобщо за такива "противоположни комбинации".Интересно ми е дали някой знае дали това има някакво специално значение, доста ме заинтригува, но там имаше само препратка към статия на английски........а аз не се справям много добре с него :thumb down:

ако някой знае нещо по въпроса :D

Само за проверка, че не бъркам:

/не си прося хороскоп ;):P / :hypocrite:

31.12.1976 г. 1.30 часа, Силистра

Линк към коментар
Share on other sites

Гост
Тази тема е затворена за писане.

×
×
  • Добави...