Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Хороскоп. Въпроси от начинаeщи


Recommended Posts

до Надежда :)

Здравей,

съжалявам за закъснелия отговор, но не бях извън града и без интернет за няколко дни. Не не е в моята карта този съвпад, но е пак в натална карта и ми изглежда много страшен. Имам ли за какво да се притеснявам?

Поздрави,

Деси

Линк към коментар
Share on other sites

  • Отговори 682
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

В отговор на Надежда!

Здравейте отново. В момента съм в преломен етап от живота си и да! вашите прогнози. съвети или просто насоките, които ще ми дадете на база хороскопа ми ще са ми от голяма полза. Опитвам се и сама да си тълкувам наталната карта, но съм много неопитна.

И един специален въпрос - къде мога да прочета за Лилит (on-line, ако има информация). Какви перспективи задава Лилит в съвпад с Луна в първи дом във везни? 

Дано да получа отговори  :v:

Здравей,

Аз зададох въпрос за Лилит преди месец, мо май остана без отговор. При мен също е в първи дом Везни но в съвпад с Процерпин и Плутон... Какво ли значи... Предполагам, че докато сам не си намерия отговорите никои няма да ми каже <_<

Поздрави на всички просветени в астрологията :thumbsup:

Здравейте :P

И аз да попитам нещо, може ли? :):1eye:

Как така като си гледате хороскопа, не тръгвате от Слънцето което дава творческата енергия и великото и неповторимо Аз? Как така не обръщате внимание на Луната или на Венера, пък и да не забравяме, че всички планети, точки са част от една неповторима звездна смес наречена наука Астрология.

Защо те интересува точно Лилит? Ако ми отговориш на въпроса ще ти отговоря какво според мен е Лилит в първи дом :)

П.С. Такива книги има, такива разработки, толкова места за четене...пък <_< точно Алена ли ....."....лакмусът на лошата карма..." ето на това чудо на чудесата се чудя. Тук има езотерици, окултисти моля включете се,

как разбирате това твърдение?!?!?! :o

По повод хороскопите. При първа възможност ще се включа, за сега съм в отпуск :thumbsup2::king:

Линк към коментар
Share on other sites

здравейте ще можете ли да ми кажете коя зодия е дъщерями която е родена на 23.08.2003  в 16.55

Здравей :)

На 23.08.2003 в 16:55ч по лятно часово време в град София Слънцето е на 0 градуса и 1 минута в Дева, т.е. дъщеря ти е зодия Дева :P , стига часа да е точен и в зависимост от географските координати :)

Линк към коментар
Share on other sites

Guest Guest_Мария

Според мен Венера е на върха на 6 -ти дом и определено не смятам, че работата на Паолина е свързана със здравето...по - скоро нещо в служба на красотата на жените... :)

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте :thumbsup2:

Първо искам да ви благодаря, че ме приехте при вас и да ви поздравя за прекрасния форум :thumbsup:

Родена съм на 25/11/1974 в град Варна в 23,30 часа

Зодия Стрелец, Ас. Дева и Луна в Овен. Това е, което успях сама да направя за хороскопа си. Опитах да си направя карта по Л. Гудманд, но срещам затруднения с тълкуването й.

Съпруга ми е роден на 09/09/1973 в 12,00 на обяд в гр. Девня, а детето ни на 04/08/2003 в 16,17 в гр. Варна.

Молбата ми е, можете ли да ни направите кратък хороскоп. Ако не, да ми помогнете да го направя аз със съвети и обяснения.

Благодаря предварително :sorcerer:

Линк към коментар
Share on other sites

Ходих при една гледачка, защото имам проблеми с приятеля си. Тя ми каза че имам направена магия, да не ми върви и да се разделя с приятеля си. Също така ми каза че с приятеля ми сме в една библия. Аз не я разбрах какво точно искаше да каже, но просто забравих да я питам какво е имала предвид. За това реших да пиша тик. Някой може да знае

Линк към коментар
Share on other sites

Гледачките обясняват всичко с магии, и експлоатират страховете на хората и мечтите им за по-добър живот. Не им имай голямо доверие и по-добре не ходи повече по такива места.

Термина че сте в една библия си е чисто неин и е опит да каже нещо, което не означава нищо, но на теб да ти прозвучи някак си респектиращо.

Линк към коментар
Share on other sites

Много Ви благодаря за информациата ,но при положение че е родена в Пловдив променя ли се нещо ?

Слънцето пак е на 0 градуса в Дева в съвпад с Венера и Юпитер...и се намира в 8-ми дом.

Линк към коментар
Share on other sites

Съжалявам за неточността ;) Копирам въпросите си в тази тема :)

Здравейте :thumbsup2:

Първо искам да ви благодаря, че ме приехте при вас и да ви поздравя за прекрасния форум :thumbsup:

Родена съм на 25/11/1974 в град Варна в 23,30 часа

Зодия Стрелец, Ас. Дева и Луна в Овен. Това е, което успях сама да направя за хороскопа си. Опитах да си направя карта по Л. Гудманд, но срещам затруднения с тълкуването й.

Съпруга ми е роден на 09/09/1973 в 12,00 на обяд в гр. Девня, а детето ни на 04/08/2003 в 16,17 в гр. Варна.

Молбата ми е, можете ли да ни направите кратък хороскоп. Ако не, да ми помогнете да го направя аз със съвети и обяснения.

Благодаря предварително :feel happy:

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте,

Искам да помоля за малко помощ във връзка с точното определяне на асцендента. Родена съм в Пловдив на 5.10.1979 между 7.30 и 8.30.

Проверих в общината и в родилното - на едното място всички данни от преди 1984 година са премахнати, а на другото са писали часа, в който са приели майка ми, а не на раждане.

Допитвам се до вас,защото в този промеждутък асцендента ми отива от Везни към Скорпион и заедно с това и доста планети - от първи към 12 дом.

Мога ли по някакъв начин да определя точно часа, а оттам и разположението на планетите? Чела съм за определяне по минали събития - единственото по-фатално събитие е ,че в 3-4 клас ме хвана ток.

Можете ли да ми дадете някакви насоки? :unsure:

Мерси предварително,

Линк към коментар
Share on other sites

Много Ви благодаря за информациата!Надиавах се да е Лъв, но и Девата е хубава зодиа за жена .:rolleyes:

Опа това е моя отговор извинете :rolleyes:

Линк към коментар
Share on other sites

Това за савпада на Венера и Юпитер и този 8 дом нищто не ми говори .Хубаво ли е или не?Знам ,че когато се роди Марс беше най-близко до Земята и това има някако значение нали?

Линк към коментар
Share on other sites

:angel: Какво можете да кажете за това:

Planetary positions

planet sign degree house motion

Sun Cancer 12°56'35 11 direct

Moon Gemini 21°32'05 11 direct

Mercury Leo 05°36'09 12 direct

Venus Leo 22°39'28 01 direct

Mars Capricorn 19°05'43 05/6 retrograde

Mars is technically near the end of house 5 and is interpreted in house 6.

Jupiter Pisces 22°46'00 08 direct

Saturn Sagittarius 03°54'10 04 retrograde

Uranus Sagittarius 19°26'46 05 retrograde

Neptune Capricorn 04°11'33 05 retrograde

Pluto Scorpio 04°33'53 03 retrograde

True Node Aries 26°59'54 09 retrograde

:hmmmmm:

House positions (Placidus)

Ascendant Leo 19°09'18

2nd House Virgo 10°34'26

3rd House Libra 07°09'41

Imum Coeli Scorpio 09°50'33

5th House Sagittarius 16°04'10

6th House Capricorn 20°04'30

Descendant Aquarius 19°09'18

8th House Pisces 10°34'26

9th House Aries 07°09'41

Medium Coeli Taurus 09°50'33

11th House Gemini 16°04'10

12th House Cancer 20°04'30

Major aspects

Sun Opposition Mars 6°09

Moon Sextile Venus 1°07

Moon Quincunx Mars 2°26

Moon Square Jupiter 1°14

Moon Opposition Uranus 2°05

Moon Sextile Ascendant 2°23

Mercury Trine Saturn 1°42

Mercury Quincunx Neptune 1°25

Mercury Square Pluto 1°02

Venus Quincunx Jupiter 0°07

Venus Trine Uranus 3°13

Venus Conjunction Ascendant 3°30

Mars Sextile Jupiter 3°40

Mars Quincunx Ascendant 0°04

Jupiter Square Uranus 3°19

Uranus Trine Ascendant 0°17

Neptune Sextile Pluto 0°22

:smarty: Нали е с учебна цел кажете всичко, което ви впечетлява тук, по един, или друг начин :sorcerer:

:harhar:

Линк към коментар
Share on other sites

Гост
Тази тема е затворена за писане.

×
×
  • Добави...