Jump to content
Порталът към съзнателен живот

Хороскоп. Въпроси от начинаeщи


Recommended Posts

  • Отговори 682
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Здравей, limpera!

Предлагаш ни темата , надявам се че поне основния план - конспект, по който мислиш да работиш... ти е ясен , срокове имаш ли....темата е обширна и изисква лично участие...представи си различни варианти: 1.че те залеем с материали..2. някой ти изпрати готова разработка..........3.никой нищо не изпрати...

Мъдрецът и философът Петър Дънов много често говори в беседите си за една великолепна тройца :

ФОРМА - СЪДЪРЖАНИЕ - СМИСЪЛ !!!

План -конспекта е " формата" ...не е изобщо задължително да е гениален.., но трябва да го направиш почти самостоятелно....ще ти помогнем за набиране на "съдържанието" , а за " смисъла" ...пожелавам ти да е само твой "плод".....

за да не съдействаме на средно готованска ситуация..тук всички са отзивчиви, а щом си в този портал...значи си от търсещите....

Затова ще припомня нещо много мъдро и важно и на пръв поглед противоречиво ...но за да имаме постижения по пътя ...без тези две правила.....от Учителя:от томчето"Да възлюбиш"

ДВЕ ПРАВИЛА:

1.Не увеличавайте РАДОСТИТЕ и СТРАДАНИЯТА на никого.

2.Не отнемайте Радостите и Страданията на никого!

.....този човек страда.., значи Бог му го е изпратил, а той трябва да има сила да се справи с него и да го използва за добро....

....и радостта - нямаш право да му я отнемаш...

Ама той се заблуждава....За предпочитане е човек да живее с известно заблуждение, което му причинява малка радост, отколкото да му се отнеме тази радост и да остане душата му празна.......не можеш ли да внесеш в душата му по - голяма радост от тази която той има, ти правиш престъпление!"

томчето"Да възлюбиш"

Ще ти изпратя материал по темата..." Светилата в техния ход".. понеже работя с различни аудитории - студентите са една от тях ..та има една "крилатка"- всяка дипломна работа/разработка е .".труд голям - събран от тук и там!"

ЛСМР

Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest Гост_Александра_*

Искам да помоля някой ако може да ми разтълкува по-подробно тези понятия от наталната ми карта, тъй като съм начинаеща.

Planetary positions

planet sign degree house motion

Sun Leo 04°57'22 10 direct

Moon Scorpio 11°48'22 02 direct

Mercury Leo 08°22'38 10 direct

Venus Cancer 09°15'12 09/10 direct

Venus is technically near the end of house 9 and is interpreted in house 10.

Mars Libra 26°34'09 01 direct

Jupiter Scorpio 01°47'43 01 direct

Saturn Libra 16°47'12 01 direct

Uranus Sagittarius 00°38'13 02 retrograde

Neptune Sagittarius 24°40'12 03 retrograde

Pluto Libra 24°16'32 01 direct

True Node Cancer 13°10'21 10 direct

House positions (Placidus)

Ascendant Libra 07°59'04

2nd House Scorpio 04°20'40

3rd House Sagittarius 05°12'48

Imum Coeli Capricorn 09°25'40

5th House Aquarius 13°12'04

6th House Pisces 13°03'06

Descendant Aries 07°59'04

8th House Taurus 04°20'40

9th House Gemini 05°12'48

Medium Coeli Cancer 09°25'40

11th House Leo 13°12'04

12th House Virgo 13°03'06

Благодаря предварително :feel happy:

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте!

Бих искал да знам позицията на Юпитер през 2005 г.

Имам и още един въпрос за астро програмите: тъй като съм наясно с асцедента и домовете си, всеки път,когато изчислявам хороскопа си, трябва да добавям към часа на раждането си още 2 допълнителни часа(примерно роден съм в 10:30, за да се получи точната картина е необходимо да запиша в" set chart info: - 12:30 )!

Линк към коментар
Share on other sites

И нещо допълнително като въпрос??когато се изчисляват градусите на аспектите, трябва ли (предполагам, че е задължително да се взмат в предвид градусите дадени встрани-имамв предвид тези +/- 0 15градуса и т.н. за да се изчисли точното събитие)??

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте,

Може ли някой да ми каже как се тълкува Луна в Телец на купсидата на 7 дом/дано правилно да се изразявам/ съвпад с Локус фортуна в 7 дом?

И ако имате възможност да ми кажете по-подробно за тази точка :ph34r: Тази точка,нещо не ми е ясна... :angel:Ама нали съм начинаеща!И малко съм объркана! :sleeping:

Благодаря

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте! :D

Моля ако някой може да ми помогне да определя зодията на дъщеря ми - родена е на 21.05.1998г. в 4:50 часа сутринта. Питам Ви , защото е на границата между телец и близнаци. В някои хороскопи дават 21 май - телец, в други - близнаци. Предварително благодаря, на всички, които ще отговорят на въпроса ми. :thumbsup2:

Линк към коментар
Share on other sites

Привет! :)

Съвсем откровено си е зодия Телец :D с Asc Скорпион!

Леле - мале!!!!

Какво съчетание!!!! :);)

/тъй като не е указано мястото на раждане, приех за такова гр. София/

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте,

Как трябва да подходя когато се оказва, че по стандартната часова разлика от 2 часа от Гринуичкото време асцедентът ми попада в 25 градуса на Овен.

Но приятелка, която работи по програмата Уранус ми въведе часова разлика 1. 5 часа, както е по-коректно за родените в София и Михайловград, например. Така асцедента ми попада в Телец.

По това, което чета и усещам по-точно е асцедента да ми е в Телец.

Това е важно, защото се променя тълкуването по домове, нали.

Трябва ли да задавам в програмите друг час на раждане, отместен с 15-20 минути, за да се построи наталния хороскоп така, че първи дом да започва с Телец, а не с Овен?

Коя програма е по-подходяща, която да не ползва стандартните 2 часа разлика, а да има възможност да въведа 1.5 часа? От къде да я изтегля?

Благадаря, че Ви има!

Линк към коментар
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Зравейте,

Много ми хареса мястото,където поподнах.Не че досега не съм имала близки срещи с астрологията и нийният уважаван поне за мене приказен астралог Линда Гудман, но вашият поглед е много по хард.

Понеже любимата ми наука математиката и астрологията вървят ръка за ръка ,моля предложете поне едно решение-13.12.1969,София-6.10.

Представете си един виртуален натюрморт,на който във всички животоважни свери нему върви, и особенно в работата.

Поздрави

Линк към коментар
Share on other sites

Този хороскоп отрих за себе си в сайта но не мога да го разгадая защото съм начинаеща. Бих желала ако някой има време и желание да ми помногне да го разгадая т.е да ми разясни какво точно значат всички тези неща който аз не разборам!

Ще ви бъда много благодарна!

Това е :

Личен хороскоп за 17.11.1991 в 04:20:00

Слънце 24 14' Слънце в Скорпион

Луна 22 39' Луна в Риби

Меркурий 16 21' Меркурий в Стрелец

Венера 8 21' Венера във Везни

Марс 21 32' Марс в Скорпион

Юпитер 11 44' Юпитер в Дева

Сатурн 1 41' Сатурн във Водолей

Уран 11 14' Уран в Козирог

Нептун 14 43' Нептун в Козирог

Плутон 20 27' Плутон в Скорпион

Аспекти на планетите във вашия личен хороскоп

Слънце тригон Луна (орбис - 1° 35')

Слънце съвпад Марс (орбис - 2° 41')

Слънце съвпад Плутон (орбис - 3° 46')

Луна тригон Марс (орбис - 1° 06')

Луна тригон Плутон (орбис - 2° 11')

Меркурий квадрат Юпитер (орбис - 4° 37')

Венера квадрат Уран (орбис - 2° 53')

Марс съвпад Плутон (орбис - 1° 05')

Юпитер тригон Уран (орбис - 0° 29')

Юпитер тригон Нептун (орбис - 2° 58')

Уран съвпад Нептун (орбис - 3° 28')

Линк към коментар
Share on other sites

zdraveite hora,iskam da popitam ne6to,znam 4e e glupavo,no....ami az ne razbiram koi znae kolko ot astrologiq,no v ob6ti linii znam koi zodii si dopadat i koi-ne.az sum ribi,no primerno priqtelqt mi e vodolei(ne osobeno dobra kombinaciq mai)moqt ascedent e scorpion,za negoviq ne sum 100% sigurna,mai e bliznaci.ta iskam da popitam,tolkova li e silno vliqnieto na zvezdite,4e ne moje horata prosto da si dopadat i da sa podhodq6ti edin za drug nezavisimo ot zodii i t.n.

znam 4e vaprosut mi e glupav :huh: no 6te se radvam na otgovor

Линк към коментар
Share on other sites

Здравейте мили форучани,

Хубаво е око има диалог между хората.Трудно се отговаря на изискващи обемист труд въпроси.Тъй като "Портолът"претендира за близост с учителят Дънов/без да съм Дановист или вегетарианец-в това нямя нищо лошо/се чувствам задължен да кажа няколко изречения.

Отклонение-Знам ,че във Франция съществува мощна колония /съобщество/на хора спазващи в живота учението на учителя.Знам ,че негови ученици са получили и лично посвещение от Бабаджи в Индия.Та по тая причина отговарям:

Не е възможно да се анализира цял хороскоп само защото някой е дал данните необходими за неговото построяване.Не защото е трудоемко или защото струва скъпо ,а астролозите не са балами.Просто е необходимо установяването на личен контакт,изграждане на доверие и още доста ,но все важни неща.Лесният отговор е:Ако това ви е необходимо -има го по света и на руски и на западноевропейски езици.Съществуват много сайтове в които програми за броени секунди ще ви направят безплатен индивидуален хороскоп и ше ви изпищат и интерпретация на данните.

Има направо въпроси на, който никои ,освен Добрия войник швейк ,не може да даде отговор.

Има и общо взето много дълбоки философски въпроси на които с две думи не е възможно да се отговори.Такъв е въпроса за влиянието и силата на вселената в областа на човешките отношения.Можеби за това Буда е отговарял не на въпроса ,а според нуждата на човека и вида /принадлежността /на питащия/-Въднъж отговорил че има Бог ,а на друг казал ,че няма Бог.

Например на "Какво означава неаспектирано слънце "може да се отговори "което не сключва аспекти с нкой астрологически фактор" -Е първо се получава тафталогия ,второ аз явно излъгах човека защото не може два астрологически фактора да лежат на хороскопската окръжност бед да сключват някакъв аспект ,пък било то и личен.

За всички питащи е добре да се направи един основен задочен безплатен курс по астрология и да се пусне за ползване някакво енциклопедическо пособие за улесняване на търсещите отговор.

Има и въпроси за които мога да кажа че направо не съм достатъчно компетентен или ,че задаващите го имат сериозни научни проблеми.

Мисля ,че проблемът с питането е решим .Сега ще отида и в библиотеката и ще видя с какви книги разполага порталът.Можете да го направите и Вие!

С уважение към всички Вас

К.Петров

Линк към коментар
Share on other sites

АСТРОЛОГИЧЕСКИ ИЗСЛЕДВАНИЯ НА ТЕМА:”МАРС И СЕКСУАЛНАТА АКТИВНОСТ”

Наталья Жукович и Голева Александра

превод Нели Тотева

Встъпление (за всички)

Астролозите преди да минат към изучаване на един или друг въпрос от живота се опитват да отделят някои астрологически символи, за да може с тяхна помощ да опишат света. Така и ние се замислихме над въпросите на секса. Защо се случва така, че един човек ви привлича със своята активност, настойчивост, темперамент, а когато отношенията прерастват в интимни на него му стига и пет минути, за да се успокои? А друг, външно много спокоен и може би даже студен, се оказва неуморим любовник? И тогава ние решихме да погледнем върху сексуалното поведение на хората от гледна точка на планетарните принципи. Кои планети участват в сексуалния танц? Какво привнасят те в света на чувствените удоволствия?

Тогава се роди идеята за допитване. Първите анкети бяха доста мъгливи и неясни. Отговорите на тях също толкова непонятни.

Замислихме се, с какво започва секса? С първия поглед, случайно докосване, или това разбираш, когато се окажеш в леглото?

Представете си, идвате на вечеринка с приятели, наоколо много непознати, някой ви харесва, друг – не. И изведнъж срещате мимолетен поглед и чувствате нещо, все още без да го осъзнавате. (Ние предполагаме, че първите усещания се появяват във физическото тяло, още повече те са неосъзнати и за тях отговаря Луната) При повторна среща с този човек, вие започвате да разбирате, че той ви харесва (нещо ви тегли към него) и може би, вие също му харесвате, и ето в този момент вие приемате съзнателно решение как да се държите в неговото общество. (Включва се Слънцето). Може би ще се опитате да научите повече за него, да му разкажете за себе си, да го заинтересовате с разговор (Меркурий) или да привлечете вниманието му със своето очарование и грация (Венера), а може би ще започнете веднага да действате (Марс), ще се приближите и ще кажете, че го (я) желаете.

С какво да се ограничи областта на изследване? Изключително с будоарни наслади, или трябва да се разшири, да се включи в анкетирано търсене на партньор, стадии на запознаване, обмяна на мамещи погледи. Първо, кое се набива в очи, че огромна роля в сексуалната сфера на човешкия живот играе Марс, заедно с другите планети той внася своя принос в интимните преживявания на човека. Дадената анкета съдържа въпроси, засягащи Марсианските прояви в сферата на любовта. Предлагаме на всичко, на които им е интересно, да се присъединят към нас, да вземат участие в анкетирането. Готови сме да чуем всяко съображение, критическа забележка и съвет. Ако решите да попълните анкетата, то ще можете да намерите описание на своя Марс и да се погледнете от страни. Ще ви стане ясно как ви виждат околните, кога проявявате импулсивност, натиск или агресия.

Разглеждайки множество анкети и разпитвайки хората, ние решихме, че в сексуалното поведение на човека на първо място участват следните четири планети: Слънце, Луна, Венера и Марс. Това, което човек върши съзнателно, по собствена воля се отнася към сферата на Слънцето. Безсъзнателните стремежи, продиктувани от търсенето на безопасност и желание за адаптация – Луна. Само, когато Луната се почувства в безопасност, може да довери своите интимни места на друг човек. Внимание, в частност, вниманието към другия човек и привличане на вниманието към себе си е Венера. Неконтролируемия импулс, неудържимата страст е Марс.

По такъв начин, ние правим нещо съзнателно, по собствена воля, нещо правим без сами да подозираме, нещо – ориентирайки се по другите, а нещо, защото не можем да не го направим.

Отговаряйки на анкетата, хората демонстрираха предимно своето Слънце и Венера – понеже Венера не се отдалечава от Слънцето. Случаите, когато се проявяваше Марс бяха най-интересни.

Да се занимаваш с любов по Слънце означава да правиш това по някакви съзнателни съображение, няма значение какви. Човекът реша да бъде така и така ще бъде. Решава, че така няма да бъде и така няма да бъде. Ако Слънцето е във въздух, той заедно с партньора решава този въпрос, правейки някакво съвместно заключение.

Да се занимаваш с любов по Луна, означава да си създаваш някаква особена душевна обстановка, да решаваш емоционални проблеми, да се опитваш да създадеш семейство.

По Венера можеш да се занимаваш със секс, понеже това иска партньора, това ще му бъде приятно, това му харесва.

Може би всички изброени съображения не са най-добрите сексуални стимули. Все пак е най-добре да се занимаваш със секс, когато към това призовава страстта, т.е. по Марс.

Ако Марс е по-силен от другите планети в картата, то човек в крайна сметка няма да го спрат нито доводите на разума, нито опасността, нито реакцията на околните, нито религиозните съображения. Добър пример е Марс в картата на Лев Толстой. Колкото повече се опитваш да задържиш силния Марс, толкова по-агресивно ще се прояви той после.

Слабият, малко аспектиран Марс говори не за това, че човека има лоша потенция или вяла еякулация, а за това, че той по-рядко от другите ще има ситуации, когато ще умира от страст, от непоносимо желание, а ако той потиска такива реакции, то повече ще се разплаща за това с душевно и физическо здраве.

МАРС В ЗНАЦИТЕ НА ЗОДИАКА

МАРС В ЗНАКА НА ОВЕН

Запалва се желание, вие премахвате всички препятствия на своя път. За вас е важно веднага да утолите своята страст, ако нещо пречи, което не може бързо да се отстрани, любовната жар угасва и вие губите интерес. Всяка неочаквана ситуация може да предизвика у вас възбуждане: непозната красавица (или красавец) в метрото прекалено близо е застанала до вас; идва ви някаква идея в главата. Може да се хванете неочаквано, че мислите за секс, когато се занимавате с произволна работа или се намирате в творчески процес. Все ви е едно каква е обстановката наоколо, дали е квартира, природа или местен влак. Еднообразието тихо убива вашите сексуални желания. За да продължат достатъчно дълго партньорските отношения на вас ви е необходимо да чувствате, че доставяте на партньора приказно удоволствие. И колкото повече са комплиментите, толкова по-силен е секса. Харесва ви по време на секс партньора или вие да говорите груби думи, ругатни също подхождат. Чувствайки желание, вие може да започнете да разсъбличате партньора направо във влака, наслаждавайки се на реакцията на любимата (любимия). Вие трябва да се борите за секс иначе бързо ви доскучава всичко позволено. Още по-добре е, ако трябва да се борите за партньора си, тогава вие изпитвате такива вътрешни страсти, че сте готови на всякакви сексуални подвизи.

МАРС В ЗНАКА НА ТЕЛЕЦ

Ако някой ви хареса, но нищо не се е получило, вие може с години да чакате удобния случай, за да завладеете ценния обект. Вие сте пасивни в своите действия, но във вашия арсенал има много тънки инструменти за привличане на партньора от противоположния пол. Те сами се спускат към вашия мирис, без да разбират, че са попаднали в отдавна приготвен капан. Когато се занимавате с любов за вас е важен самият процес на наслаждение. Вие получавате естетическо удоволствие от красивите форми на вашия партньор, чувствено – от докосването и аромата. За вас главното в любовта е самото действие, резултата няма първостепенно значение. Ако някой партньор е бил за вас сексуално привлекателен, то този интерес към него може да продължи в течение на много години. Много ви е трудно да се разделяте, дълго помните и добро и лошо. Необходимо ви е да се научите открито да действате и да говорите за това, което искате, и как го искате. Ако сте жена, привличате в живота си тихи и спокойни партньори. Очаквате от тях страст без задръжки, признание в любов и, разбира се, богати подаръци. Само така можете да почувствате, че наистина ви обичат. Ако сте мъж, то вътрешно напълно се подчинявате на жената, само не й позволявайте да почувства това, иначе жените ще ви седнат на врата. Привличате в живота си силни и властни жени, после започвате да страдате и се опитвате да избягате от отношенията. Необходимо ви е да се научите да разпределяте задълженията, както в живота, така и в секса, ако искате да не бъдете оковани в железните рамки на женските желания.

МАРС В ЗНАКА НА БЛИЗНАЦИ

Светът е толкова красив и разнообразен, че ви привличат практически всички жени и мъже. В дълбочината на душата си вие искате да преспите с еднополов партньор или да участвате в групов секс. Съвсем ви е безразлична околната обстановка, даже още по-добре е ако тя през цялото време се мени, а многообразните партньори са ваша мечта. Често вашите сексуални преживявания са свързани с транспорта, когато сте в движение, вие усещате вълнение и желание в тялото. Сексуалният интерес към един и същи партньор при вас продължава кратко или се налага да се намери нещо, което отново да ви възбужда, раздразва, особено на млади години. За да имате стабилни, дълги отношения, ви е нужно да намерите такъв човек, който спокойно да се отнася към вашите странични интрижки. Възбуждат ви също интелектуалните беседи с партньора, често се увличате от нереален човек, а от образ, който сами сте си построили в главата. Готови сте винаги бързо да започнете и бързо да свършите, но умеете да се нагласите и спрямо партньора. В момент на любовно занимание можете да говорите през цялото време, да озвучавате вашите усещания, да оценявате партньора. Думите са много важни за вас, макар да ви се стори, че не им придавате голяма значение. Привличат ви млади и гъвкави тела. Винаги ще бъдете неравнодушни към нимфеткам (??) и младички юноши.

МАРС В ЗНАКА НА РАК

Вие не вкарвате веднага в леглото си партньора, който ви хареса, а може дълго да чакате подходящата ситуация за съблазняване. В сексуалните отношения за вас повече е важна емоционалната страна, отколкото за много други. Вие сте толкова чувствителни, че всяка случайно казана дума е способна дълбоко да ви нарани. Чувствате тънките вибрации на вашия партньор, можете да отгатвате неговите потайни желания. Любовните занимания за вас са удивително изкуство, в което главна роля играят околната обстановка и емоционалната настройка. Създадените душевни отношения с даден човек могат дълги години да ви привържат към него. С всяка година вие откривате един в друг все нови и нови страни на сексуалния талант. За да изпитате удоволствие от любовните занимания, се нуждаете от безопасни места, където ще бъдете 100% уверени, че никой няма да започне да звъни на вратата. По-добре е да изключите мобилния телефон, вечер на свещи, къпане във вана, всичко това ще настрои вас и вашия партньор за приятно сексуално удоволствие.

МАРС В ЗНАКА НА ЛЪВ

Като правило, вас ви привличат сексуално хора с ярка външност. Вие сте толкова конкурентни, че сте способни да завоювате всеки партньор, даже ако той (тя) не е свободен. Вашите сексуални отношения се развиват бурно и страстно, пред очите на възхитената публика, която може да бъде съседи, роднини, приятели или просто минаващи. За секс ще стане всяка обстановка, само околните да знаят какво се каните да правите там, още по-добре, ако някой от любопитните наднича. Бихте изпитали неистово блаженство. Колкото по-драматични са отношенията, толкова по-дълго ще продължи интимната връзката. Главната пречка за продължителните отношения е скуката. Можете да се възбуждате на произволно място, където има много народ: ресторант, клуб, театър, концерт, с една дума всяко зрелище и подходящ партньор редом могат да възбудят у вас неистово желание. Бъдете внимателни в своите сексуални отношения, всяка неудържима страст води до снизходителност към своите желания, а оттук произтичат опасности от различен вид: венерически болести, сексуално насилие и други… Също може да се хванете неочаквано в мисли за секс, когато се занимавате с любимата работа или се намирате в творчески процес.

МАРС В ЗНАКА НА ДЕВА

Вашите сексуални отношения възникват от дреболии. Отначало вие срещате човека, общувате и след известно време разбирате, че у вас се е появило желание да започнете любов с него. Много обичате преди да стигнете до главното да се поразнежите в леглото, да вземете вана. Харесва ви, ако вашия партньор ви заобиколи с ухажване, ако ви направи разхлабващ или еротичен масаж. Всичко трябва да става без бързане. Вие се влюбвате по собствено желание и дълбоко в душата си не обичате бурните страсти. Отношенията могат да продължат дълго, ако понякога се разделяте с любимия (любимата). Ако след известно време ви стане скучно, секса се превръща в поредица от основни упражнения. За да излезете от застоя, вие започвате да търсите нов обект за сексуални удоволствия.

МАРС В ЗНАКА НА ВЕЗНИ

Вас ви привличат сексуално хора с красива външност, изтънчени маниери. Процесът на ухажване ви доставя истинско удоволствие и пред вас не може да устои нито един партньор, рано или късно той (тя) се оказва в леглото ви. Ако не се окаже, вие не го преживявате особено дълго, а веднага търсите нова кандидатура. Колкото повече е разнообразието в секса, толкова по-дълго се запазва у вас интереса към партньора. Вие можете също дълго да запазите интимни отношения с един и същи партньор, ако през цялото време променяте околната обстановка или партньора ви изненадва с нещо ново. Веднага щом се създадат партньорски отношения, вие вече започвате да ги изяснявате. Без този увлекателен ритуал ви се струва, че съвместния ви живот не е радостен.

МАРС В ЗНАКА НА СКОРПИОН

Ако някой ви е заинтересувал сексуално, известно време ще се правите, че изобщо не забелязвате този човек, докато ситуацията не ви сблъска лице в лице или вие не решите, че искате да се домогнете до него (нея), да го заведете в леглото по всякакъв начин. Обичате сами да уреждате тези неочаквани ситуации, за да можете по невинен начин да се окажете сякаш не по своя воля в интимна обстановка. Вашето сексуално очарование е толкова ясно, а манипулацията на чуждите чувства е толкова неуловима, че партньора задължително ще попадне във вашата любовна мрежа. И щом той (тя) стане ваш, тук и започват бурни страсти: нажежаването на чувствата е толкова дълбоко, че след известно време се разиграва драмата на вашия живот. Вие можете дълго да оставате с един и същ партньор, ако периодично той (тя) или вие сами устройвате луди сцени на ревност. Можете да се занимавате със секс във всяка обстановка, главното е не интериора, а неистовото чувство, което имате нужда веднага да излеете върху нещастния партньор. Ако той (тя) не избяга от вас в близките няколко месеца, то това вече е гаранция за продължителни отношения. Върху тези отношенията вие ще работите цял живот, това е точка на прилагане на усилията, това е нещо, което не ви дава покой и заради което сте готови на всякакви жертви!!!

МАРС В ЗНАКА НА СТРЕЛЕЦ

Оказвайки се в компания, вие виждате няколко сексуални претенденти за вашата страст. И, разбира се, всички ще ги наградите със знаци на внимание, нека възникне силна конкуренция. Самите вие нямате нищо против да се борите за партньора, който ви се хареса, но това трябва да бъде тънко и незабележимо. Прекалено бурните емоции след известно време ви изморяват. Понякога, разбира се, може, но е важно то да бъде бързо. И веднага да е ясно кой е спечелил. Възникналите у вас сексуални чувства трябва стремително да реализирате. Разгорилата се страст трябва да бъде утолена, ако партньора се забави, на вас вече не ви е нужно, нека сам да разпалва огъня на любовта. Обичате да бъдете обхванати от желание на неуместни за това нещо места. Също, можете неочаквано да се хванете в мисли за секс, когато се занимавате с обикновени неща, намирайки се в творчески процес или разговаряйки даже със слабо познат човек, на високо духовни теми. Околната обстановка, в това число заобикалящите ви хора, играят леко натрапчива роля, могат, както да помогнат в развитието на отношенията, така могат и да ги сведат до не. Интересът към един и същи партньор не продължава дълго, ако не се измисля нещо ново, завладяващо, вълнуващо. Транспортът е място, където вие от време на време се хващате в мисли за секс, особено, ако до вас много близо стои очарователен, сексапилен човек, от противоположния пол. Върху жените с Марс в Стрелец очарователно въздействие оказват мъже, облечени в униформа на летец, а на мъжете – стюардесите. Също може да ви обхване силна сексуална възбуда, ако се намирате на летището или летите в самолета с компания. За продължаване на отношенията в самолета могат да влязат в употреба тоалетните кабинки, долният товарен салон и всичко, което можете да измислите.

МАРС В ЗНАКА НА КОЗИРОГ

Ако погледа ви попадне върху някой обект, който ви интересува, то вие не бързате веднага да завържете отношения, а още дълго се вглеждате. Накрая, узрявайки, вие започвате сериозно да ухажвате. И, колкото по-голяма е страстта, толкова вие ставате по-сериозни. Вашият директен натиск и емоционална сила могат да изплашат потенциалния партньор. Ако са ви наградили с отказ, вие дълго ще лекувате душевните рани, преди отново за пристъпите към следващия опит. Когато ви провърви и установите близки отношения, вие дълго ще съхраните интимната връзка. В леглото сте консервативни, за да използвате нещо ново ви е необходимо време да преглътнете тази шокираща информация. Щом това престане да ви плаши, вие сте готови да вкусите новото блаженство, а после да правите това отново и отново. Още по-добре е, ако вашия партньор е леко комплексиран, тогава вие сами ще можете леко да внесете разнообразие във вашия сексуален живот. Разкрепостените партньори ви плашат, особено тези, които са готови веднага да ви замъкнат в леглото. Околната обстановка играе важна роля. Не сте готови да правите секс, където попадне и както ви падне. Имате нужда да се съсредоточите и да се отпуснете едновременно, което става, когато се намирате у дома, и знаете, че след десет никой няма вече да ви безпокои. Дълбоко в душата си бихте искали да имате твърдо установен (от вашето вътрешно желание) график на сексуални контакти, с редки изключения във вид на празници. Ако вашите отношения отдавна не ви носят удоволствие, още дълго ще се надявате, че нещо все пак ще се подобри. Не обичате да бъдете инициатор в раздялата, ще търпите, докато всичко не се подреди от самосебеси. В отношенията за вас е важна стабилността и надеждността, няма да понесете измяна от страна на партньора и сами не сте склонни към измяна.

МАРС В ЗНАКА НА ВОДОЛЕЙ

За вас не е проблем да се запознаете с който и да. Вие можете да се приближите леко, шокирайки събеседника, като леко му завъртите главата. Всеки път вашият поглед забелязва в тълпата екстравагантните хора. За вас е важно партньорът ви да притежава нещо пикантно или дяволито. Не ви интересува статуса и социалния произход на партньора, важна е неговата сексапилност. Щом в погледа на вашия събеседник се появи ответен сексуален огън, вие сте готови да се хвърлите в бой. Обстановката не играе голяма роля, още по-добре, ако сексуалното действие се случи в екстремална ситуация. Всички чувства са оголени, целият организъм работи на предела на възможното, и вие получавате взрив от сладострастие. Когато започне рутината, става ви толкова скучно, че всеки мимолетен поглед може да запали във вас искрата на страстта. За да не може скуката да превърне вашите отношения в рутина, поканете вашия възлюбен(а) в парка на заведение, или на задната седалка в автомобила. Ще получите заряд от нови чувства. Вие сте такъв компаньон, че ви привличат всички видове колективни взаимодействия, особено удоволствие получавате (или можете да получите, но все още не знаете за това) от груповия секс и нямате против да опитате любовно приключение с партньор от същия пол. Ако още не сте пробвали, може би, някъде дълбоко в душата си мечтаете да стъпите в този удивителен вид партньорски отношения. Много държите на свободата си и можете да останете с един партньор, при условие, че няма да ви контролират. За вас не съществува измяна, винаги можете да разберете партньора си, че се е случила такава ситуация или са били други обстоятелства, за които не си струва да се преживява и още повече да се късат установени отношения, но по-добре ще бъде, ако не знаете за това. За да живеете дълго с любимия(ата) си трябва достатъчно често отново да преустановявате вашите задължения по отношение един на друг, свободата и зависимостта, иначе, натрупаните вътрешни претенции може да се излеят в неочаквана раздяла.

МАРС В ЗНАКА НА РИБИ

Партньорът, който харесате, някакъв непостижим образ, ловите в своите тънко изплетени мрежи, без да правите нищо конкретно. Веднага щом се окаже в леглото ви той(тя) изведнъж осъзнава, че не е имал(а) намерение да отива толкова далеч. Обстановката на хармония и душевно спокойствие го(я) карат отново и отново да посещава вашата спалня. След известно време отношенията минават в следващата фаза. Ако не искате да имате връзка, никой не света не може да ви накара да го направите. Ако са докоснати дълбоко вашите чувства от някой, без сами да осъзнавате това, вие бавно и плавно омотавате човека с тайнствената атмосфера на своето обаяние. Вие сте чувствителни и обидчиви. Всяка проява на предполагаемо безразличие и невнимание към вас, дълбоко ви наранява. Понякога ви са нужни седмици или месеци, за да простите на партньора си за небрежно хвърлен поглед или изпусната дума. Не сте склонни да обсъждате наболелите проблеми, трудно ви е да изразите с думи болката, която сте изпитали. Обстановката играе важна роля в сексуалния ви живот. Аромата, музиката, осветлението – всичко това незабелязано възбужда или охлажда вашите чувствени желания. Интимните ви отношения могат да продължат цяла вечност. Може да мислите, че вече са приключили, когато отново ви завладява вълна от чувственост. Можете да ги прекратите само с усилие на волята. Сексът за вас започва с погледи, въздишки, разходки под Луната. Преживявате цяла гама незабравими усещания, плавно преминаващи в сексуален танц. За вас секса е тайнство със седем печата, за това не се говори, думи се явяват докосванията, целувките.

Линк към коментар
Share on other sites

Уважаема ЕВА!

Не знам точно кои сте.Първият форум в който се записах беше Вашият .Но неразборийте с него продължават и до днес.Не мога да си губя времето с него Записън съм, а не мога да вляза .Кирилизацията също не е в ред.На Външен вид е добър.Доста ситен шрифт.Хората общуват ,но всичко това го гледам през невидима преграда.

С уважение:

К.Петров

Е - mail mister_kgp@abv.bg

Линк към коментар
Share on other sites

Разбирасе ,че в секса има всичко което може да създаде нашето въображение.

Може да се изследват веществата ,които се отделят в слюнката и други секреторни дейности,миризмата на тялото при любовната игра и т .н.Едни наричат любовта велико чувство ,други просто химия трети магия .Истината е ,че подбора на необходимият мъж се осъществява у жената със страхотна бързина.Ако някоя жена Ви хареса ,то зениците и ще се разширят мълниеносно.А те показват вече изработеното от подсъзнанието и прехвърлено в съзнанието заключение за ценоста на харесвания субект.Нещо подобно се получава и при мъжете.Как става така ,че за секунди чуждия човек пробива всички защити и прониква ,така да се каже до всяка клетка от нас.Няма толкова бързи химически процеси.Това е електоромагнетизъм.Ние

сме електромагнитни генератори и консуматори.Включително връзката ни с околния свят се изгражда на основата на електромагнитните колебания.Очите и обонянието" работят" усещат електромагнитните вълни.Повече от 90%, от информацията приемаме през очите.

Известно ми е ,че руските астролози усилено се мъчат да докажат научноста на астролагията.Разбирам и всички които се ласкаят от мисълта ,че астрологията е изскуство.Други добавят ,че не е зле и астролога да е надарен с свръхестествени способности и т.н.Всичко това е добре и гали ухото.Но на практика всеки от нас решава например"Влюбването си"като най голям специалист в боравенето с интуициони процеси.Толкова бързи ,че остават скрити и от самите нас/говоря за същтноста им,за природата им/Ние просто ги приемаме ,като зов на сърцето и т.н.В същото време съм съгласен и с мнението ,че обкръжаващата ни действителност или вселена също ни влияе.Как и посредством какво достига това влияние до и върху нас.От физиката е известно определението за ел. ток-"Насочено движение на заредени частици".Представете си въртенето на електроните около ядрата на атомите,въртенето на планетите окоро слънцето -това може да се продължи до безкраност-навсякъде ще се сблъскаме с протичащи токове.Кръговите или циклични протичания на токове е най -разпространеното явление във вселената.Но там където тече ток се създава и магнитно поле.Предполагам ,че в бъдеще ще казваме ,че там където има движение има и живот.А самият факт ,че вселената не се е саморазпаднала показва ,че някъде или навсякъде протича всевселенски обмен на информация и всяка частица знае състоянието на всички./Тази теза не е непозната на науката и тя е приета-да си спомним как два електрона образевали някога електронна двойка помнят с какви спинове са участвували в общата двойка и как ако ги разделим на каквото си искаме разстояние всеки от електроните ще реагира на промени в състоянието у другия/Тези пояснения покават иналчие на разум.-след като всички движещи се /живеещи/части и частици се съобразяват с информационите инструкций идващи от всички части на вселената.

От цялата тази научност в момента печели истината ,но губи любовта.Какво ли ще изберат повечето от нас.При хладен разум/липса на ел.магнитен дразнител/ сигурно истината ,но при приближаването на дразнителя-ще забравим всичко понесени от вихъра на електромагнитния кипеж.Виждали ли сте северно сияние или ефекта на Кирлиян при приближаване на подходящи и неподходящи субекти един към друг.Това не е нищо друго освен вихърът на любовта или умразата ,които можеби още не са се проявили в съзнанието ни ,но вече бушуват в действителността.

С тези си расъждения мисля, че не измествам разговора , а го насочвам в по правилната му посока.Надявам се в скоро време да продължа темата.За сега спирам защото искам ,ако е възможно да чуя и други мнения

До тука не съм казал нищо лошо за влиянието на различните планети,в частност и на планетата Марс върху зараждането и разгръщането иприключването на любовната страст.

Съжалявам ако неволно съм засегнал някого с електромагнитните си своства.

С уважение към Всички форумчани:

К.Петров

Линк към коментар
Share on other sites

:yinyang: Не знам защо споделям това с вас, но явно някой иска да го прочете. Галактиката е огромна и всичко в нея е взаимосвързоно. Ние знаем прекалено малко за звездите.Как ли ни влияят звездите за който нищо не знаем, а те как си влияят с другите звезди. Така както те влияят на нашия път, по същия начин и ние влияем на тях. Имам чувството, че някой умишлено от векове насам се стреми да ни отклони от Истината и е много доволен от резултатите. Някой се опитва, за момента много успешно, да ни заблуди, че сме едни много беспомощни същества върху които влияят какви ли не неща, звездите са едни от тях. Ние сме свободни и решенията винаги са наши, при това сърцето винаги ти подсказва кога и какво да правиш и ти дава знак за подходящия момент. При това ние имаме Силата чрез ЛЮБОВТА и чистите помисли да променяме събитията. Помислете, че всичко, което ви се случва в живота сте си го предизвикали сами по една или друга причина - и лошото и хубавото. Но тъй като за лошите неща в живота имаме склонноста да търсим причината извън себе си и започваме, ако няма кого да обвиним, то си обясняваме като лошо стечение на звездите или пък нещо друго.

Време е да спрем да се поддаваме на всякакви заблуди и да поемем отговорност за нещата, които ни се случват. Толкова много време е изгубено да търсим отговорите извън себе си и отговори няма. Та и със звездите и хороскопите е същото- не там е отговора за нещата.

Линк към коментар
Share on other sites

Гост
Тази тема е затворена за писане.

×
×
  • Добави...